1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez grejfrut » 2024-04-15, 10:15

Piękne obrazki w Leverkusen, szczerze gratuluję im tego mistrzostwa. Szczególnie mnie cieszy, że nie wygrali go przez słabość Bayernu, a przejechali się po całej lidze. Wciąż mają szansę na rekord Bundesligi w ilości zdobytych punktów oraz na zostanie pierwszym mistrzem bez porażki! :shock: To szczególnie pokazuje skalę sukcesu, byli poza zasięgiem.

Kibice z piłkarzami na murawie, coś pięknego. Widać było, że wszyscy pragnęli tego sukcesu i naprawdę nim się cieszę. Mieć tak głodną sukcesów drużynę, to prawdziwy skarb dla każdego trenera. Piękne obrazki, które pozostaną na długo.

Cieszę się, że nasza dominacja dobiegła końca, 11 mistrzostw z rzędu to jakiś hardcore, gratulacje dla Bayernu za to osiągnięcie, nie wiem czy da się to w ogóle pobić lub wyrównać. Jednak Bayern potrzebuje głodnego zespołu, a nie da się poczuć głodu, gdy miska wiecznie pełna. Cieszy też fakt, że Alonso zostaje w Leverkusen. Pragnąłem go w Bayernie, bo mógłby zrobić nas hegemona, ale on jest gwarantem tego, że Leverkusen się nie rozpadnie, a wręcz wzmocni. A co za tym idzie mamy za rok godnego rywala, który jeszcze może ostro namieszać w Lidze Mistrzów, w której pierwszy raz od dawna będziemy losowani z drugiego koszyka! No chyba, że wygramy uszatka.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 37m 14s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Bayern fun » 2024-04-16, 16:15

Gratulacje dla Leverkusen, fenomenalny sen=zon, fenomenalna robota skautów oraz Xabiego. Mam nadzieję że kiedyś na s poprowadzi.

grejfrut, zgadzam się ze wszystkim co napisałeś, oprócz ostatniej części:

grejfrut napisał(a):A co za tym idzie mamy za rok godnego rywala, który jeszcze może ostro namieszać w Lidze Mistrzów, w której pierwszy raz od dawna będziemy losowani z drugiego koszyka! No chyba, że wygramy uszatka.


Otóż w nowej reformie LM rozstawienie zależy od rankingu klubowego, w którym obecnie zajmujemy drugie miejsce.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3666
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 46m 37s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Recit » 2024-04-16, 19:11

I tak Neverkusen stało się Winnerkusen. Ciekawe czy wystarczy im mocy, chęci i ambicji żeby dokończyć sezon bez porażki.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 13s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Matifcb » 2024-04-16, 20:17

Kibicuje im dla naszego wizerunku było by lepiej. Przegraliśmy bo mieli sezon konia. Boli jednak ilość punktów ale to będziemy rozliczać za parę kolejek
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 29m

Poprzednia strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości