Puchar Niemiec [2011/12]

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Recit » 2012-03-22, 19:10

Ej, ale właściwie o co Ci chodzi? Bo zaczyna mi się wydawać, że tylko o to, że nie przelewam do postów na forum radości z wysokich wygranych. Śmieszne to.

Z zachwytów nad BVB sam się śmieję. Są solidni w lidze i to im trzeba oddać, ale IMHO tegoroczny wynik w CL dobrze podsumowuje siłę tego zespołu w skali Europy.

Przedmiotem mojej krytyki w kontekście Bayernu jest beznadziejna ławka rezerwowych i do tego się nie odniosłeś ani słowem, pomimo lania wody na jakieś 1,5 strony maszynopisu (!!!). Uważam, że to jest poważny mankament, który może zakończyć nasze marzenia o potrójnej koronie. Nie musisz się z tym zgadzać, ale nie nazywaj tego optymizmem. Określa się to niestety inaczej i słowo kojarzy się raczej pejoratywnie.

EDIT
Przy okazji - licytowanie się kto jest większym fanem nigdy mnie nie bawiło. Tobie się podoba, co tu wypisuje Borussen, a dla mnie to gdzieś pomiędzy śmiesznością i żałością. Spoko koleś, ale ma żółto-czarne klapki na oczach. Zaślepienie z zawsze ogranicza pole widzenia i dla mnie to nic pozytywnego.
Z drugiej strony gdybym pisał jeszcze na forum BvB to pewnie robiłbym dokładnie to samo co Borussen tutaj... Chociaż nie, na forum "Doofmundu" zostałbym już po takich tekstach zbanowany jako fan "Fayernu". Takie prawa dżungli.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5333
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 31m 31s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Borussen » 2012-03-22, 23:21

Recit napisał(a):Chociaż nie, na forum "Doofmundu" zostałbym już po takich tekstach zbanowany jako fan "Fayernu". Takie prawa dżungli.


Tego wiedzieć nie możesz, bo nie spróbowałeś. :-)

Tak gwoli ścisłości, ja mam swoje konkretne zdanie i to, że się z nim nie zgadzacie nie zawsze oznacza , że mam klapy na oczach i nie mogę dostrzec waszej świętej prawdy.

Niestety nie wiem gdzie widzisz moje zaślepienie, bo w mojej skromnej opinii nigdy nie napisałem czegoś kompletnie absurdalnego i zawsze miałem argumenty (mniej lub bardziej konkretne) na poparcie mojego zdania. Czy to z Hummelsem, czy walką o mistrzostwo, czy w porównaniu siły naszych drużyn. Pozdrawiam.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Scholli » 2012-03-23, 16:02

Borussen napisał(a):Niestety nie wiem gdzie widzisz moje zaślepienie, bo w mojej skromnej opinii nigdy nie napisałem czegoś kompletnie absurdalnego i zawsze miałem argumenty
no oczywiście, tylko Twoje argumenty nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością w której żyją wszyscy inni ludzie na tym świecie:
Borussen napisał(a):Prawda jest taka, że mieliśmy jakieś 15 sytuacji więcej od rywala

Obrazek
okulista albo psychiatra byłby wskazany ;)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez scholli7 » 2012-03-23, 16:37

Recit czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ,czy mnie się podoba co Borussen tutaj na forum wypisuje ??? Bardzo często śmieszą mnie jego naciągane w swoją stronę ,w stronę BVB wypowiedzi i stwierdzenia i niejednokrotnie prowadziłem z nim na ten temat dyskusję! Podoba mi się ,że jest zagorzałym fanem swojej drużyny i że cały czas stoi za swoją drużyną.A w wielu kwestiach się z nim nie zgadzam !! i nie będę się zgadzał !!
Bo nawet jak pokazał tu Scholli w swoim poście bardzo często pan Borrusen naciąga fakty w swoją stronę !!
A jesli chodzi o słabą ławkę rezerwowych Bayernu ,zgadzam się z Tobą w 100% i dawno też o tym już wspominałem ,pisałem o chorych zagrywkach naszego zarządu który ciuła kasę szczycąc się tym ,nie robiac konkretnych wzmocnien ,pomimo tego iż Bundesliga z roku na rok coraz bardziej się wyrównuje .Zwracałem na to niejednokrotnie uwagę w swoich postach !
Jednak pomimo słabej ławki rezerwowych jaką dysponujemy na dzień dzisiejszy ,nie wydaje mi się,że w tak znaczącymn stopniu przyczyni się Ona abyśmy nie mogli cieszyć się przynajmniej z podwójnej korony !! Już nie przesadzajmy !!
Jest ona słaba ale skład mamy kompletny wraca Schweini ,i forma poszczególnych zawodników również ,a do końca sezonu nie zostało już wiele ....
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Borussen » 2012-03-23, 16:42

Scholli, podałeś jeden argument z przed kilku dni, który też nie jest do końca poprawny. Kłóciłeś się, że Borussia nie była w tym spotkaniu lepsza, a próbując mi udowodnić błąd sam siebie wprowadziłeś w ślepy zaułek. Mieliśmy dwukrotnie więcej sytuacji od przeciwnika, ergo byliśmy lepsi.

Ty sam natomiast powinieneś jako ostatni wytykać komuś błędy kiedy wnioskujesz z moich wypowiedzi złe rzeczy, a potem nawet nie jesteś w stanie przyznać się do błędu. Mam tu chociażby na myśli dyskusję o Grosskreutzu i jego rasistowskim ataku. :-)

Niech mi pokaże jeszcze chociaż dwa, tak, tylko dwa absurdalne stwierdzenia nie mające sensu/nie mające nic wspólnego z prawdą to wtedy przyznam wam rację.
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Scholli » 2012-03-23, 19:59

Borussen napisał(a):Kłóciłeś się, że Borussia nie była w tym spotkaniu lepsza, a próbując mi udowodnić błąd sam siebie wprowadziłeś w ślepy zaułek. Mieliśmy dwukrotnie więcej sytuacji od przeciwnika, ergo byliśmy lepsi.
1. nie kłóciłem się 2. twierdziłem, że z tego co pokazaliście przez cały mecz nie zasługiwaliście na zwycięstwo w ten sposób jak to się skończyło, powinny być jedenastki 3. Ty twierdziłeś, że mieliście z 15 okazji więcej jak w całym meczu mieliście 14... i kto tu niby trzyma się faktów? :roll: w ogóle to, że jeszcze ciągniesz ten temat znaczy, że coś z Tobą nie tak ;)

kiedy wnioskujesz z moich wypowiedzi złe rzeczy, a potem nawet nie jesteś w stanie przyznać się do błędu. Mam tu chociażby na myśli dyskusję o Grosskreutzu i jego rasistowskim ataku. :-)
wybacz, nie śledziłem dalej tego tematu, nawet nie pamiętam gdzie o tym rozmawialiśmy więc nie mogę ustosunkować się do tego
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez bo warszawa... » 2012-03-23, 21:39

Scholli napisał(a):: w ogóle to, że jeszcze ciągniesz ten temat znaczy, że coś z Tobą nie tak ;)



całe szczęście, że Ty nie ciągniesz :roll:
bo warszawa...
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2012-03-23, 21:21
Online: 11h 45m 44s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez haj » 2012-03-23, 21:57

Powiedział, co wiedział.

Sugerowany wiek: 5 lat.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez bo warszawa... » 2012-03-24, 19:51

Jakie to Bawarskie - oceniać kogoś, kogo się nie zna... :)
bo warszawa...
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2012-03-23, 21:21
Online: 11h 45m 44s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Bayern fun » 2012-03-24, 20:12

bo warszawa... napisał(a):Jakie to Bawarskie - oceniać kogoś, kogo się nie zna... :)


Jakie to żółte - wchodzić na cudzy teren i się panoszyć :)
Ostatnio edytowano 2012-03-24, 20:24 przez Bayern fun, łącznie edytowano 5 razy
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Borussen » 2012-03-24, 20:17

Jakie to przykre - nie potrafić używać poprawnej polszczyzny. :)
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez shadow7 » 2012-03-24, 20:20

Borussen napisał(a):Jakie to przykre - nie potrafić używać poprawnej polszczyzny. :)


Przykre to jest wpier.dalanie się na cudze forum. Ja rozumiem, że poziom kibiców borussii jest żenujący i nie da się dyskutować na waszym, ale to nie oznacza, że trzeba się wbijać na nasze.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Bayern fun » 2012-03-24, 20:22

Borussen napisał(a):Jakie to przykre - nie potrafić używać poprawnej polszczyzny. :)


Cieszymy się, że szanowna Dortmundzka brać w każdym przypadku, jakże poprawnie i w dodatku wyrafinowanie potrafi się nią posługiwać...
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez Borussen » 2012-03-24, 21:15

Tak się składa, że potrafi. Jeżeli chcesz być zabawny i komuś zgryźliwie odpisać to chociaż rób to poprawnie. :)
Tobie się podoba, co tu wypisuje Borussen, a dla mnie to gdzieś pomiędzy śmiesznością i żałością. Spoko koleś, ale ma żółto-czarne klapki na oczach. Zaślepienie z zawsze ogranicza pole widzenia i dla mnie to nic pozytywnego.


Wciąż nie dostałem chociaż dwóch przykładów moich absurdalnych postów. Recit napisał, że takie też tutaj przedstawiam, a nie postarał się nawet tego udowodnić.
Ostatnio edytowano 2012-03-24, 21:23 przez Borussen, łącznie edytowano 1 raz
Poniższe zdanie jest prawdziwe,
powyższe jest fałszywe.
Borussen
Borussen
Avatar użytkownika
 
Posty: 2716
Dołączył(a): 2011-08-07, 22:04
Lokalizacja: Wrocław
Online: 1h 30m 13s

Re: Puchar Niemiec [2011/12]

Postprzez dejvid320 » 2012-03-24, 21:21

Wy już nie macie o co się kłócic? :roll: Boisko pokaże i tyle w temacie. Po za tym rozwiąże kilka "zakładów" pomiędzy użytkownikami, więc cierpliwości.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron