Polacy w Bundeslidze

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Darecki » 2005-04-07, 19:30

Pawlik popieram.
Kosa jest słaby i na jego miejscu nie kłóciłbym się o kasę. Napewno nie grał we wszystkich meczach rundy. Pozatym znalazł się w najgorszej 11 sezonu, więc nawet jak grał to zobacz na jakim poziomie. Nienawidze go !!! Mówi, że bundesliga jest słaba i wogóle on jest słaby. Pamiętam jak Kłos grał w FCK. Zawalił dwie bramki, na skrótach bundesligi mówili, że bramy padły po jego błędach, a póŸniej dla PS wypierał się wszystkiego. Kosa jest taki sam. Gdy trafił do najgorszej jedenastki, powiedział, że on nie jest cienki i że wogóle o niczym nie wie.
Ostatnio edytowano 2005-04-07, 19:35 przez Darecki, łącznie edytowano 1 raz
Darecki
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 19:34

Smolarek - ma zaufanie trenera i kibiców. Strzelił już 2 gole w tym sezonie i jest w bardzo odbrej formie
Krzynówek - podpora Leverkusen. Jest pewnym punktem i motorem napędowym drużyny z Bya Arena. Moim zdaniem jest lepszy niż buckley lecz Kicker myœli odwrotnie, szkoda
Zdebel - ostatnio nie pojawia się w podstawowym składzie Bochum. Rok temu grał zdecydowanie lepiej ale myœlę że w tym sezonie Neururer postawi na niego i będzie częœciej go wystawiał w podtsawowym skłšdzie
Wichniarek - przed sezonem zdobył kilka bramek ale już w lidze było czyste dno. Strzelił tylko 1 bramkę(z 2 metrów jeszcze. niczym szczególnym nie zachwyca.
Żuraw - pewny punkt Hannoweru. Regularnie gra w swojej drużynie. Ostatnio asystował przy jednej bramce w meczu z K'lautern.
Według mnie najlepszy Polak w Bundeslidze:
1. Krzynówek
2. Smolarek
3. Żuraw
4. Zdebel
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Max » 2005-04-07, 19:43

jedyni polacy ktorzy prezentuja przyzwoity poziom to zuraw krzynowek i smolarek reszta ga malo a jak juz gra to raczej slabo :644:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-07, 20:07

Krzynówek wiadomo w œrób Polaków nie ma mu równych. A co do Ebiego Smolarka to jestem miło zaskoczony jego adaptacjš w Dortmundzie, bardzo szybko wkomponował sie w drużynę i juz kilka bramek strzelił. Myœlałem, że to przejscie z Roterdamu to bedzie niewypał, a jednak nie. Brawo Ebi!!!!!!
Ostatnio edytowano 2005-04-07, 20:48 przez Jaca_FCB, łącznie edytowano 1 raz
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 20:10

Co do tego, że najlepsi sš Krzynówek i Smolarek to nie ma najmniejszej wštpliwoœci :)
Bardzo się cieszę, że Ebi przeszedł do BVB, bo się odrodził i gra naprawdę na wysokim poziomie :ok: . Od czasu przyjœcia Ebiego Borussia idzie w górę i gra całkiem nieŸle ( oczywiœcie mecz z Bayernem jest wyjštkiem :D )
tapczan
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez merqn » 2005-04-07, 20:21

Wg mnie kiedyœ najlepiej w Bundeslidze grali Tomek Hajto i Tomek Wałdoch - Schalke 04 jednak gdy ten duecik się rozpadł to ani jeden z nich nie potrafi złapać odpowiedniego rytmu gry. Teraz to klasę pokazujš Jacek Krzynówek - nie tylko w Bundeslidze ale także w Champions League - fakt że Bayer odpadł z pucharów europejskich jednak w Bundeslidze Polak nadal notuje wysokie noty. Co do Euzebiusza Smolarka to właœnie on wywarł na mnie największe wrażenie wœród Polaków gdy przeszedł do zespołu z Zagłębia Ruhry. Jego wejœcie (SMOlarKA) w pierwszym meczu pokazało na co go stać i że zespół nie wydał pieniędzy na marne. Ostatnio Ebi także trafił bramkę, dzieki czemu przyczynił się do zwycięstwa :).
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Lmollu » 2005-04-07, 20:42

Najlepszy jest zdecydowanie Krzynowek, chociaz Ebi Smolarek tez ostatnio ladnie sobie poczyna. Ebi jest bardzo waleczny, skromny i ambitny. Beda z niego ludzie. :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 21:03

Darecki napisał(a):Pawlik popieram.
Kosa jest słaby i na jego miejscu nie kłóciłbym się o kasę. Napewno nie grał we wszystkich meczach rundy. Pozatym znalazł się w najgorszej 11 sezonu, więc nawet jak grał to zobacz na jakim poziomie. Nienawidze go !!! Mówi, że bundesliga jest słaba i wogóle on jest słaby. Pamiętam jak Kłos grał w FCK. Zawalił dwie bramki, na skrótach bundesligi mówili, że bramy padły po jego błędach, a póŸniej dla PS wypierał się wszystkiego. Kosa jest taki sam. Gdy trafił do najgorszej jedenastki, powiedział, że on nie jest cienki i że wogóle o niczym nie wie.


Gral we wszystkich bo gazety o tym trabily . No to Ty bys kase stracil . Ja natomiast jako Krakowski centus :D musze o swoje walczyc i jestem uparty ale bede walczyc o swoje ile sie da . Owszem zostal wybrany do 11 najgorszych sezonu . Ale kto robil ten ranking ? I po co on wogole ? Chyba zeby tylko jakios pilkarzy ponizyc , zawstydzic ... ja uwazam ze Kosa zrobil tylko jeden blad - odszedl z Wisły . Jakby zostal to moglby po roku , dwoch do jeszcze lepszego klubu isc i tam grac niz 1FCK . Nie mozna tak ogolnikowo mowic ze on o niczym nie wie . Ciekawe czy Ty bys na jego miejcu nie poszedl za kasa na zachod . Oj bardzom ciekaw :wink:
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Piecia » 2005-04-07, 21:21

Ebi i Jacek, Ci piłkarze nawet nieŸle reprezentujš Polskę w Bundeslidze i (jeden z nich)na europejskich salonach.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Julek » 2005-04-07, 21:34

z tego co sie orientuje to teraz Smolarkowi i Krzynowkowi idzie tak dooœć dobrzew bundeslidze - na tyle ze sobie zdołali jakšœ taam ponadprzeciętna marke wyrobić :wink: natomiast co do reszty - Żuraw miewa błyski ale stanowczo za rzadko, gra Kosy w Kaiser to wogule jest nieporozumienie, Zdebel - róznie to bywa, ale chyba ma problem z przebiciem sie do 1 drużyny - znaczy sie nie jest najlepiej :?

dlatego lubie powspominac stare dobre czasy jak to Waldoch i hajto byli filarami Schalkowskiej defensywy :D
Julek
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez piotrekrym » 2005-04-07, 21:45

Powiem tyle - Smolarek i Krzynowek - to jedyni Polacy w Bundeslidze przedstawiajšcy przyzwoity poziom umiejętnoœci.
piotrekrym
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 21:58

Widzę że wszyscy sš zgodni co do tego kto jest najlepszym Polakiem grajšcym w Bundeslidze. :)
pozdro
FC Bayern Munchen Deutscher Rekordmaister !!!
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Marcin_ » 2005-04-08, 13:05

Wszyscy jednogłoœnie wygrali Krzynówka, trudno się dziwić.
Marcin_
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Darecki » 2005-04-08, 13:34

Co mnie to interesuje, że ty lubisz Kose cieniasa. Myœlisz, że jak lubisz wisłę to, że jesteœ ktoœ, że w wiœle to występujš same gwiazdy! Nie rozœmieszaj mnie! Spójż na to obiektywnie !!! Ale już to co mówisz o tym rankingu - wogóle nie rozumiem. Ten ranking chyba jest po to, żeby potwierdzić, że np. Kosowski jest słaby! Co z tego, że grał w rundzie jesiennej, chociaż nie we wszystkich meczach skoro i tak grał BARDZO SŁABO (żeby nie powiedzieć tragicznie). Grał chyba tylko dlatego, że nie mieli zastępcy na ławie. Teraz już majš,kosa (ibardzo dobrze) grzeje ławę. I tego mu życzę do końca pobytu w bundeslidze!!!
Darecki
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Tschik » 2005-04-08, 13:42

Nie ulega wštpliwoœci że Smolarek i Krzynówek to najlepsi Polacy grajšcy w Bundeslidze. Dobrze gra także Żuraw jednak popełnia sporo kiksów. Kosa w Lautern to dla mnie całkowite nie porozumienie powinien jak najszybciej opuœcić "czerwone diabły". :!!: Reszta Polaków prezentuje się słabo :| Lub nie sš wogule wystawiani do składu :?
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości