Polacy w Bundeslidze

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Kaioken » 2005-04-08, 15:19

Tschik napisał(a):Nie ulega wštpliwoœci że Smolarek i Krzynówek to najlepsi Polacy grajšcy w Bundeslidze.
Zgadzam się w stu procentach . Nic dodać nic ujšÄ† :D
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez piotraldinho » 2005-04-08, 15:20

Darecki napisał(a):Co mnie to interesuje, że ty lubisz Kose cieniasa. Myœlisz, że jak lubisz wisłę to, że jesteœ ktoœ, że w wiœle to występujš same gwiazdy! Nie rozœmieszaj mnie! Spójż na to obiektywnie !!! Ale już to co mówisz o tym rankingu - wogóle nie rozumiem. Ten ranking chyba jest po to, żeby potwierdzić, że np. Kosowski jest słaby! Co z tego, że grał w rundzie jesiennej, chociaż nie we wszystkich meczach skoro i tak grał BARDZO SŁABO (żeby nie powiedzieć tragicznie). Grał chyba tylko dlatego, że nie mieli zastępcy na ławie. Teraz już majš,kosa (ibardzo dobrze) grzeje ławę. I tego mu życzę do końca pobytu w bundeslidze!!!


Prosze bez obraz . Nazwanie Kosowskiego cieniazem to jest juz przesada . Co ma chlop poradzic jak nie gral w 1 sezonie na swojej pozycji ? To byl sezon dla niego jakiegos przestawienia . Teraz juz doszedl do siebie i gra dobrze nie raz .
To co mowisz o rankingu to jest nonsens i bzdura . Ten ranking se wymyslili dziennikarze zeby bylo o czym pisac . Ty mowisz same bzdury . Owszem kibicuje Wisle . I co z tego ? To co ja wczesniej pisalem o Kosowskim to pisalem obiektywnie . A Ty widze strasznie stronniczo . Przyjmujesz od razu teze : ,,Kosa jest be i tyle ! a ci co go popieraja to sa nie rozsadni ." Nie wiem jak mozna zyczyc drugiemu zle . Zupelnie Cie w tym moencie nie rozumiem . Swojemu rodakowi , reprezentantowi Polski zyczyc zeby sie nie odnalazl . To juz raczej pewne ze w slabym 1FCK sie nie odnajdzie i mysle ze powinien wrocic do Wisły bo tam grał tak jak chcial . Powiesz mi moze ze w meczach z Lazio , Parma i Schalke Kosa gral slabo ? Wysmieje Cie od razu . Twoje argumenty oskarzajace Kosowskiego zupelnie mnie nie przekonuja . Powiedzialbys moze dlaczego uwazasz go za slabego . Argument ktorym jest ranking mam w d.. bo ja nie uznaje takich rankingow . Rownie dobrze mogli se napisac dzienikarze ze Zurawski to najlepszy napsatnik w Europie ... I co tez bys posluchal ich ???
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez tapczan » 2005-04-08, 15:24

Darecki napisał(a):...Teraz już majš,kosa (ibardzo dobrze) grzeje ławę. I tego mu życzę do końca pobytu w bundeslidze!!!

typowa polska, beznadziejna nienawiœć... - bez komentarza
tapczan
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Pluto » 2005-04-08, 15:54

Moim zdaniem to Krzynówek jest najlepszy z naszych rodaków w niemczech.
Pluto
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Darecki » 2005-04-08, 16:16

Rzeczywiœcie rankingi nie sš obiektywne. Jak wybierajš Zidane'a najlepszym piłkarzem to napewno się zgadzasz, Krzynówka najlepszym w polsce to też. Z Lazio, Parmš, schalke akurat Kosa grał dobrze, ale pozatym to był PRZECIĘTNY w polskiej lidze, więc i tak zdania o nim nie zmieniam!!! Nie nadaje się nawet na bundeslige i pomyœleć, że chciał przejœć do Barcy. ŒMIECH Kosecki by się nawet wstydził za rodaka. To że on jest polakiem to znaczy, że mam go lubić i szanować. Nie sšdzę. Dobra kończe ten temat. Takie jest moje zdanie i koniec.
Darecki
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Giovane » 2005-04-08, 18:54

Jacek Krzynówek pokazał w Bundeslidze czy Lidze Mistrzów to, że jest najlepszym Polakiem w Niemczech ale ciesze się, że Ebi Smolarek też sobie radzi.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Pluto » 2005-04-08, 19:05

Ja się właœnie wachałem w ankiecie kogo zaznaczyć, czy Ebiego czy Jacka i wybrałem Jacka ale Ebi też jest dobry
Pluto
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Luke » 2005-04-08, 19:30

Na poczatku sezonu uwarzalem ze najlepszy jest Krzynówek ale gra Ebiego mi sie spodobala i wybieram jego.
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Piecia » 2005-04-08, 19:32

No Ebi coraz czeœciej stwarza zagrożenie pod bramkš rywali BVB i strzela od czasu do czasu brameczke, i choć gra w nielubianej przeze mnie Borussi nawet go troszke lubię. :-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez KuBa » 2005-04-08, 22:36

Zgadzam sie z tym, że Smolarek i Krzynówek to najlepsi Polacy w Bundeslidze. Nawet wydaje mi sie że, Smolarek ostatnio gra lepiej od Krzynówka. Także bardzo dobrze zapowiadał sie Bartosz Bosacki tylko doznał kontuzji i doœć długo jš leczył i teraz juz mu tak nie idzie jak na poczštku. A co do Kosowskiego to za bardzo go nie lubie. Po bardzo dobrych wystepach w Wiœle mówiono, że zagra we Włoszech w Hiszpani. Słyszałem o Interze nawet o Barcelonie, a skończyło sie na 1.FCK no cóz tak czasami bywa.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez B@m » 2005-04-09, 18:05

Narazei Krzynówke jest na topie strzel bramki i to doœc ładne więc nie ma o czym mówi narazie jest najlepszy w Bundezlidze z polaków. W polsce takich graczy nie ma... :(
B@m
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez KuBa » 2005-04-09, 18:18

B@m napisał(a):Narazei Krzynówke jest na topie strzel bramki i to doœc ładne więc nie ma o czym mówi narazie jest najlepszy w Bundezlidze z polaków. W polsce takich graczy nie ma... :(

Ja bym sie kłucił. Własnie Krzynówek dawno nie strzelił bramki, a Smolarek tydzien temu zaliczył asyste i strzelił gola w wygranym meczu z Hertha 2:1. :-P :-P :-P
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-09, 18:35

No i dziœ Smolarek zaliczył asystę w wygranym przez Borussię meczu z Bayerem.
Gratulcje!!
A Krzynio nie strzelił dziœ bramki chociaż miał jednš pięknš akcję w której okiwał 3 obrońców jednak piłka po jego strzale poszła obok słupka.
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez tapczan » 2005-04-09, 21:41

Smolarek w dzisiejszym meczu był chyba najlepszym zawodnikiem na boisku :)
Dużo biega i pracuje dla zespołu, widać, że chce mu się grać i sprawia mu to dużš przyjemnoœć - i o to chodzi ! :)

Smolarek :564:
tapczan
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez olek » 2005-04-09, 21:51

mam nadzieje ze w koncowce sezonu w meczu z schalke ebi zagra mecz zycia i strzeli im kilka bramek tak zeby juz skonczyli marzyc o mistrzostwie :D
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość