Polacy w Bundeslidze

Wszystko o lidze niemieckiej

Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 15:46

Pomyœlałem że warto żeby był ten temat, ponieważ w Bundeslidze występuje sporo Polaków. Możemy wypowiadać się o ich występach, golach itp.
Ostatnio edytowano 2005-04-07, 19:24 przez ostry99, łącznie edytowano 2 razy
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Darecki » 2005-04-07, 16:29

Ogólnie polacy grajšcy w bundeslidze nie "przeszkadzajš" mi, poza Kosowskim. To jest naprawdę niemożliwy człowiek. Jest słaby i zamiast się do tego przyznać, to okłamuje TV i media, mówišc, że nic nie wie o składzie zwanym "najgorsi z najgorszych" bundesliga sezon 2003/2004.
Darecki
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 16:37

Też nie przepadam za Kosowskim. Podczas mecz z Azerami jednš groŸnš akcje przeciwnicy przeprowadzili po błędzie Kosowskiego który nie upilnował napastnika Azerów. W przerwie meczu zamiast przyznać się do błędu powiedział "nie wiem czy był to mój błšd".
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 16:41

No ,,Kosie'' nie wychodzi tak jak mu wychodzilo w Wisle . Ja go lubilem i chcialbym zeby powrocil do Krakowa bo bylby duzym wzmocnieniem a na zachodzie kariery i tak i tak nie zrobi ... A w kadrze to on jest jednym z najlepszych przewaznie ! W kadrze gra o wiele lepiej niz w Bundeslidze .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 16:51

Nom Kosa niepotrzebnie przeszedł do K'lautern. Prawdopodobnie pocišgnęły go przy tym pienišdze. Również bym wolał żeby grał w Wiœle niż siedział na ławie w K'lautern. Po jego odejœciu na lewej pomocy była dziura bo przyjœcie i gra "Brasili" nie była udana. Teraz kupili Zieńczyka ale to już nie to dsamo co Kosa co podbijał polskie boiska i popisywał się œwietnymi podaniami do Żurawia i Franka.
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Luke » 2005-04-07, 17:05

Ostatnio czytałem że 17 letni Polak podpisał kontrakt z Bayernem i że będzie grał w amatorach podobno przekonał szkoleniowca do siebie już po pierwszym treningu, kto wie jak wyroœnie z niego drugi Boniek albo Lato czy Dejna to czemu nie ?? Może grać w pierwszym składzie :D
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 17:20

A wiesz jak ten Polak ma na nazwisko??
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 17:48

Co do Kosowskiego: no to moim zdaniem przeszedł z lepszego zespołu do gorszego :/ - niestety
Jego czas w 1.FCK jest czasem zmarnowanym i szkodzi mi jego karierze :(

Osobiœcie całkiem go lubię więc życzę mu żeby jak najszybciej się odnalazł w 1.FCK albo zmienił klub (może powrót do Wisły)
tapczan
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez tomal125 » 2005-04-07, 18:12

Polacy sobie dosyć dobrze radzš w Bundeslidze .Najlepiej z nich Krzynówek bo zawsze gra , chyba że ma kontuzje .Dobrze sobie radzi Hajto , Podolski . Ale niestety Kosowskiemu nie idzie za dobrze bo siedzi na ławie a w Wiœle tak wymiatał
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 18:15

ostry99 napisał(a):Nom Kosa niepotrzebnie przeszedł do K'lautern. Prawdopodobnie pocišgnęły go przy tym pienišdze. Również bym wolał żeby grał w Wiœle niż siedział na ławie w K'lautern. Po jego odejœciu na lewej pomocy była dziura bo przyjœcie i gra "Brasili" nie była udana. Teraz kupili Zieńczyka ale to już nie to dsamo co Kosa co podbijał polskie boiska i popisywał się œwietnymi podaniami do Żurawia i Franka.


Prosze poprawnie - Zienczuka ! :wink: :P .
A wedlug mnie to Brasila byl dobry w Wisle ale 5 lat temu bodajze , przed tym jak do E.Cottbus se poszedl . Caly stadion raz krzyczal : ,,Brasilia" . I ja tez go bardzo lubilem . A fakt ze Kosa umial idealnie podac Zurawskiemu i KuŸbie(nie Frankowi) . Wedlug mnie nie raz byl najlpeszym zawodnikiem meczu . Zieńczuk jest dobry ale faktycznie nie umie w pelni zastapic luke po Kosowskim i Kosy bardzo nam w Wisle brakuje :( .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez zborek » 2005-04-07, 18:17

Dla mnie obecnie najlepszym Polakiem w Bundeslidze jest Smolarek.Borussia bez niegograła tragicznie,a jak przyszedl on to od razu zaczęła wygrywac.Niemozna zapominac tez o Krzynówku,który prawie w kazym meczu albo strzela bramkę,albo asystuje.
Oto moja 3:
1.Smolarek
2.Krzynówek
3.Zdebel
Pozdro :D :D :D :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Darecki » 2005-04-07, 18:47

Kosa w pierwszym sezonie prawie wogóle się nie "łapał". W tym sezonie gdy pojawiał się w składzie (nie wiem czym, ale jakoœ przekonał trenera) zaczšł się kłócić o kasę. Trzeba być idiotš, żeby tak robić. W wiœle zarabiał zdecydowanie mniej, ale kosa chyba podobnie jak ailton jest sępem na kase i dlatego tak robi. Nie pojmuję takich ludzi!!! Zarabia dużo pieniędzy, ale jeszcze kłóci się o każdš złotówkę. W jego sytuacji to idiotyzm!
Darecki
 

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 19:02

Darecki napisał(a):Kosa w pierwszym sezonie prawie wogóle się nie "łapał". W tym sezonie gdy pojawiał się w składzie (nie wiem czym, ale jakoœ przekonał trenera) zaczšł się kłócić o kasę. Trzeba być idiotš, żeby tak robić. W wiœle zarabiał zdecydowanie mniej, ale kosa chyba podobnie jak ailton jest sępem na kase i dlatego tak robi. Nie pojmuję takich ludzi!!! Zarabia dużo pieniędzy, ale jeszcze kłóci się o każdš złotówkę. W jego sytuacji to idiotyzm!


Kosa w pierwszym sezonie to przez lapal sie prawie w kazdym meczu ! Byl jedynym zawodnikiem Bundesligi bodajze ktory we wszystkich meczach r.jesiennej zagral . No wiesz , jezeli ,mial Kosa obiecane pieniadze to powinien sie klocic ! Musi byc rzetelnosc ! Co z tego ze zarabial w Wisle mniej . Postaw sie na jego miejcu . Jakby Ci pracodawca zaproponowal wiecej kasy a potem zlamal obietnice to bys nie protestowal ? Ja raczej bym chcial odzyskac obiecane pieniadze .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez emem » 2005-04-07, 19:17

smolarek i krzynowek to najlepsi polacy grajacy w niemczech, maja pewne miejsce w skladzie i sa jednymi z czolowych postaci w swojej druzynie...za tych zawodnikow sie nie wstydze :one:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Polacy w Bundeslidze

Postprzez Pawlik » 2005-04-07, 19:21

Kosowski wogule zrobił błšd przechodzšc z Wisły Kraków do FCK :P Palma chłopakowi odbiła po meczach dobrych z Wisła i mysli ze ejst najlepszy :P Najlepszymi polakami grajacym w Bundeslidze sš tylko SMOLAREK i KRZYNÓWEK !! :D

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AFC Ajax Amsterdam ! - www.afcajax.er.pl :)
Pawlik
 

Następna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron