1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Simin » 2006-05-23, 12:51

nikt nigdy nie twierdził, że piłka jest sprawiedliwa...

No niestety nie!! :( bo tak nie jest! ot chocby HSV stracilo wicemistrza na rzecz Werderu - niesprawiedliwe na maxa - walczyli przez caly sezon swoim mlodym w zdecydowanej wiekszosci zepolem, ale doswiadczenie Mirka Klose i spolki wygralo... :(
A tak apropo Kaiserslautern, to ich delikatnie mowiac nie lubie - denerwuja mnie!! :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Mars » 2006-08-13, 19:01

No to 1 kolejka Bundesligi sezonu 2006/2007 dzis sie zakonczyla. Werder Bremen jak juz w zeszlym sezonie, strzela duzo , traci duzo. Ale to sie oplaca bo wygrali 4:2 z Hannoverem. Rozczarowal moim zdaniem Vfb Stuttgart ktory zostal rozgromiony u siebie przez Nurnberg 0:3. Malymi niespodziankami moga byc remisy 1:1 Schalke z Frankfurtem i HSV z Arminia.

Co do Nurnbergu to bedzie to pewnie druzyna kilku kolejek tak jak w przypadku Wolfsburgu z zeszlym sezonie o ile sie nie myle, kiedy to dlugo Vfl bylo w czolowce,,,
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Tymek » 2006-08-13, 19:34

Simin.......jak możesz, podpadłeś mi!!!!!!!!!!! ;) Nie lubić tak sympatycznego zespołu jak Kaiserslautern, kiedyś moji wielcy ulubieńcy i faworyt zaraz po Bayernie, a Ty mi tu tak serce łamiesz.........;)


Ale do rzeczy, Werder zagrał fantastycznie i wygrał okazale-ciesze sie :) Schalke dało ciała, zresztą nie tylko oni. HSV dziwnie zagrało......i zremisowało :O ich ostatni mecz w EL CL był tragiczny, pewnie zagrali tak samo jak we środe...co do reszty......nie było źle;)
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Grzechoo » 2006-08-13, 19:41

Mnie natomiast na całej linii zawiódł Stuttgart. Wydawać by się mogło przed sezonem, że poczynione wzmocnienia poprawią grę zespołu i poprowadzą ją do zwycięstw. Ale klub, który wcale nie tak dawno grał jeszcze w Lidze Mistrzów i dzielnie stawiał opór Menchesterowi United przepadł jak kamień w wodę... klęska z Norymbergą na własnym stadionie 3:0 może oznaczać, że Stuttgart będzie kontynuował niechlubną tradycję Bundesligi, iż w ostatnich latach jakiś mocny zespół broni się przed spadkiem (podobnie jak kiedyś Hertha, Dortmund, Leverkusen czy ostatnio nawet Wolfsburg).
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Mars » 2006-08-13, 19:49

Mnie natomiast na całej linii zawiódł Stuttgart. Wydawać by się mogło przed sezonem, że poczynione wzmocnienia poprawią grę zespołu i poprowadzą ją do zwycięstw


Moim zdaniem potrzeba im trenera - młodego trenera na ktorych ostatnio jest moda. Trener ktory zmienilby styl druzyny na ofensywny i efektywny.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Liz4 » 2006-08-13, 22:54

Diego strzelil swoja pierwsza bramke w Bundeslidze... ciekawe jak bedzie sobie radzil... :D
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Simin » 2006-08-14, 19:16

Simin.......jak możesz, podpadłeś mi!!!!!!!!!!! Nie lubić tak sympatycznego zespołu jak Kaiserslautern, kiedyś moji wielcy ulubieńcy i faworyt zaraz po Bayernie, a Ty mi tu tak serce łamiesz.........


no to jest kwestia gustu... :wink: Czyzbys ich lubil bo gra tam Kamil K!? :P

Diego strzelil swoja pierwsza bramke w Bundeslidze..

zdaje sie ze bedzie to dosc spore wzmocnienie... bycmoze takioe samo jakim dla HSV byl VdV!? :wink:
Szkoda, ze Hertha tylko zremisowala...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez haj » 2006-08-14, 22:51

zdaje sie ze bedzie to dosc spore wzmocnienie... bycmoze takioe samo jakim dla HSV byl VdV!?


Chciałbym - wtedy wyżej niż 3. miesjce mieć nie będą :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Tymek » 2006-08-15, 08:48

Zazdrość? Czyżby :P Aż się prosi zapytać co grało HSV przez VdV? Poza tym Werder ma lepszych napastników od HSV jak i cały skład, co udowodnił choć by w meczu z.....Bayernem . Haj wiesz jak nie lubię takiego umniejszania innym :P kiedy my ostatnio mieliśy tak trafiony transfer? Lucio i Makkay.......

Simin właśnie że NIE, to był mój faworyt z powodu.....Mirka Klose, odkąd jego juz nie ma w tym klubie trochę mniej sciskam za nich kciuki, ale sympatia pozostała do dziś.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2006-08-15, 10:49

Na pewno niespodziankami są remisy HSV i Schalke oraz porażka Stuttgartu, ale ten ostatni klub coś od dawna spisuje się słabo i moim zdaniem w tym sezonie również nie odegra większej roli w czołówce tabeli. Dobrze zaczął Nurnberg oraz Bayer Leverkusen, ale jak będzie im szło w dalszej części sezonu to się okaże...
No i Werder pokazał swoją siłę strzelając dużo goli. Chyba będzie to największy rywal w walce o Mistrzostwo. Choć za nami dopiero pierwsza kolejka i tak naprawdę nie można się nią sugerować...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Firo » 2006-08-16, 21:40

Remis HSV to moze tez troche przypadek bo strzelili oni gola ktorego sedzia im nie uznal ! Nie wiadomo jakby sie potoczyly losy tego meczu. Werder w tamtym sezonie tez strzelal duzo goli. Zespol nastawiony na ofensywe slabiej u nich z obrona. Klose strzelil pierwszego gola , dzisiaj dorzucil 2 gole w rep. i musze powiedziec ze jestem pod wrazeniem jego skutecznosci. Szybko zrobil sie z niego swietny napastnik , oprocz tego ze strzela potrafi doskonale wypracowywac pozycje , napewno glowna bron Bremy.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Scholli » 2006-08-16, 23:36

obejrzalem sobie skróty i myślę, że Leverkusen może w tym sezonie całkiem nieźle namieszać, wiadomo mecz przeciwko beniaminkowi grającemu w 10 o niczym nie świadczy, ale jak patrzyłem na skład to to powinna być całkiem niezła mieszanka doświadczenia i młodości... dziwię się trochę, że HSV odpuściło sobie Barbareza - postawili na młodych fajnie, tylko to niezgranie i brak doświadczenia w ataku może ich kosztować CL (brak Barbareza w meczu przeciwko Osasunie był straszliwie widoczny) i początek sezonu BL (co akurat mnie nie martwi :P )... póki co wydaje mi się, że Bayer zrobił złoty interes tworząc duet Barbarez-Kießling, a HSV zabraknie klasowego ataku...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Firo » 2006-08-16, 23:40

Maja Sanogo ktory w Kaiserslautern byl jednym z lepszych i strzelil gola w pierwszej kolejce .
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2006-08-20, 10:49

HSV po raz kolejny zawiodło, tylko remisując 2:2 z Cottbus. A w meczu na szczycie Werder pokonał Bayer 2:1. Wspaniałe zawody po raz kolejny rozegrał Diego. Ten koleś zaczyna mi imponować. Wczoraj grał po prostu wspaniale. Bez wątpienia był to świetny transfer Werderu. Jak tak dalej będzie grał, to szybko stanie się gwiazdą ligi.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Lmollu » 2006-08-20, 10:54

Uważam, że Diego może stać się gwiazdą Bundesligi, ale nie jest to gracz, który zapewni Werderowi powodzenie w Lidze Mistrzów. W Porto nie spełnił przecież oczekiwań. Zobaczymy jak będzie sobie radził w kolejnych meczach...
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości