1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez haj » 2006-11-12, 14:29

Może po prostu jest mu wdzięczny za danie mu szansy gry w takim klubie ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Scholli » 2006-11-12, 15:27

DamKam napisał(a):No gol Pantelicia naprawdę klasy światowej. Ten chłopak ma duży potencjał. Mnie tylko zastanawia dlaczego po każdej strzelonej bramce swoją radość kieruje w stronę menadżera Herthy, Dietera Hoenessa. Może ktoś wie o co tu chodzi...
w tej kolejce wydaje mi się że po prostu wskazywał na trybuny (a na ARD pokazali akurat cieszącego się Dietera) - ale poprzednio wskazywał i dedykował swoją bramkę Dieterowi, bo ten mówił mu (czy nawet w jakimś wywiadzie to powiedział) że ma mniej próbować strzelać zewnętrzną stroną stopy, a że bramkę tamtą właśnie w ten sposób zdobył to nieomieszkał poszpanować :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2006-11-18, 20:46

Po dzisiejszej kolejce liderem zostało Schalke. Moim zdaniem jest to dość duże zaskoczenie, ale myślę, że taki stan rzeczy nie potrwa zbyt długo.
Co ciekawe Werder znacznie spuścił z tonu i ma już tylko jeden pkt więcej niż my. Jak widać wszystko się kiedyś kończy. Nawet Diego już tak nie szaleje, jak na początku sezonu.
Dość dobrze radzi sobie Hertha, która pokonała na wyjeździe BVB. Według mnie jest to duża sensacja.
No a Hamburg po raz kolejny nie wygrał. I już są na spadku. A trener ciągle jest ten sam.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez carry » 2006-11-20, 17:00

No a Hamburg po raz kolejny nie wygrał. I już są na spadku. A trener ciągle jest ten sam.

Ehh zeby to byla nasza kochana Orange Ekstraklasa to jego by juz przegranym wicemistrzostwie w tamtym roku nie bylo :lol:

Po dzisiejszej kolejce liderem zostało Schalke. Moim zdaniem jest to dość duże zaskoczenie, ale myślę, że taki stan rzeczy nie potrwa zbyt długo.

Sprawdzily sie w jakims stopniu moje prognozy z przed sezonu, ze Schalke to bedzie nasz najwiekszy konkurent w walce o mistrza. Chlopaki w tym seoznie graja bardzo ladna pilke i jak w okienku ziomwym dokupia 2/3 dobrych graczy to moga nam naprawde krwi napsuc :|
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Scholli » 2006-11-20, 20:40

DamKam napisał(a):No a Hamburg po raz kolejny nie wygrał. I już są na spadku. A trener ciągle jest ten sam.
jak do świąt nie poleci to oczekuję od HSV deklaracji, że są ew. gotowi spaść z nim do drugiej ligi... bo jeśli w HSV liczyli, że Doll sam odejdzie to chyba teraz już trochę bez sensu - moim zdaniem powinienbył odejść po odpadnienciu z europejkich pucharów, teraz z aspiranata do mistrzostwa i CL HSV jest na miejscu spadkowym i skoro trenere jeszcze jest ten sam, to znaczy, że wszystko jest ok... w sumie, jako kibic Bayernu mówię: no oczywiście, że jest ok! :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez olek » 2006-11-20, 20:49

W Hamburgu zle sie ostatnio dzieje :roll:. Wielbiony przez niektorych forumowiczow [nie tylko tego serwisu] 'bog Rafael' nie prezentuje sie juz tak wybornie jak w poprzednim sezonie. Chociaz z drugiej strony on sam nie jest w stanie wygyrwac meczy. A wychodzi teraz podstawowy blad, popelniony przez wladze HSV w letnim okienku transferowym- brak transferu skutecznego napastnika. Sanogo juz nie trafia tak czesto jak na poczatku sezonu, nazwisko Ljuboja mozna spokojnie przemilczec, Lauth- tak samo. w Hamburgu brakuje przede wszystkim goli. Niestety, atakujacy bez doswiadczenia nie sa w stanie ich zagwarantowac. Jezeli w zimie na AOL nie zawita zaden europejskiej klasy snajper, Portowcy moga miec problemy z utrzymaniem sie w lidze. Co do Dolla- nie jestem zwolennikiem zrzucania calej winy na trenera i czestych roszad szkoleniowcow. Doll oczywiscie na udzial w tak slabych wynikach Hamburga, ale to nie tylko jego 'zasluga'.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez haj » 2006-11-20, 21:34

To tylko "zasługa" polityki transferowej tego klubu, którą o dziwo niektórzy stawiali za wzór którym powinni kierować się władze Bayernu Monachium.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Scholli » 2006-11-21, 19:35

olson napisał(a):Co do Dolla- nie jestem zwolennikiem zrzucania calej winy na trenera i czestych roszad szkoleniowcow. Doll oczywiscie na udzial w tak slabych wynikach Hamburga, ale to nie tylko jego 'zasluga'.
no ja też nie jestem za zwalaniem na trenera i być może obecna forma HSV to nie jego wina, ale jeśli drużyna w ciągu pół roku mija się ze wszystkim możliwymi celami wyznaczonymi na sezon to coś z tym trzeba zrobić - wywalić pół drużyny, nie realne, więc pozostaje głowa trenera - ta drużyna jest martwa i skoro Doll nie potrafił z nich nic wykrzesać przez pół roku to nie ma co oczekiwać jakiś cudów... zresztą jak już mówiłem, teraz to już może nawet za późno na zwalnianie go - deklaracja, że walczą o utrzymanie się i w razie czego są gotowi spaść do drugiej ligi wraz z nim i po sprawie moim zdaniem, drużyna będzie wiedzieć na czym stoi i że wszystko w jej rękach to i może zacznie wkońcu coś grać :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2006-12-03, 19:18

Dobrze, że dziś Schalke tylko zremisowało z Nurnbergiem 0:0 przez co praktycznie nie powiększyło przewagi nad nami. A na fotel lidera powrócił Werder. Tracimy do nich i Schalke 3 pkt. To nie dużo zważając na fakt, iż w tym sezonie mieliśmy już kilka poważnych wpadek. I miejmy nadzieję, że ich limit już się wyczerpał...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez olek » 2006-12-03, 19:23

DamKam napisał(a):praktycznie nie powiększyło przewagi nad nami


Nie praktycznie, tylko 'po prostu' nie powiekszyli nad nami przewagi. Nadal mamy do nich 3 pkt straty.

Fakt, coś mi się pomyliło. Wkońcu my też zremisowaliśmy...
DamKam
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Scholli » 2006-12-05, 00:50

i dlatego Bundesliga jest taka piękna i łaskawa dla Bayernu - Arsenal w Angli przyspał to już może zapomnieć o mistrzostwie, my możemy się obijać, a jakoś nikt nie śmie nam uciec... i myślę, że Bundesliga jest słabsza od innych czołowych lig jeśli chodzi o drużyny od 6 miejsca wzwyż, ale średniaki i słabeusze są lepsi niż w tamtych ligach
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Tymek » 2006-12-05, 09:32

To dlatego że kasa jest dzielona po równo. i to jest złe.......a tak właściwie, dlaczego niemieckie tv dają mniej kasy niż np. hiszpańskie jak Spain jest biedniejsza od Niemiec?
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Scholli » 2006-12-05, 16:10

Tymek napisał(a):a tak właściwie, dlaczego niemieckie tv dają mniej kasy niż np. hiszpańskie jak Spain jest biedniejsza od Niemiec?
pamiętam, że kiedyś słyszałem jakieś wytłumaczenie tego... ale oczywiście już mi kompletnie z łba wyleciało :? może ktoś pamięta, może ktoś wie?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez haj » 2006-12-05, 18:37

Może chodzi po prostu o podatek? :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Max » 2006-12-05, 19:05

Albo o widowiskowość ligi? Mało ludzi chce oglądać "piękny" ofensywny futbol, wspaniałe sztuczki techniczne i nie przeszkadza im zero dyscypliny taktycznej? Poza tym kto w Hiszpanii, Włoszech czy Anglii chce oglądać Bundeslige? Bo w Niemczech popyt na tamte ligi z pewnością jest...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości