1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Wszystko o lidze niemieckiej

1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2005-12-03, 21:42

Postanowilem zalozyc ten temat aby ozywic troche dyskusje w tym pokoju :wink: Poza tym uwazam ze takowy watek sie po prostu przyda i zarazem bedzie dosc popularny :!:
Mianowicie jest to temat w ktorym bedziemy komentowac poszczegolne kolejki Bundesligi :!: Oczywiscie mecze Bayernu nie, bo sa one komentowane w pokoju "Mecze" :!: A wiec po kazdej kolejce bedzie umieszczana tabela z wynikami- oczywiscie kazdy moze ja dodac :!: Hmmmm... chyba wszystko jasne, a wiec zaczynamy 8)

15 kolejka:
DSC Arminia Bielefeld : FC Schalke 04 0:1 (0:0)
Borussia Mönchengladbach : 1. FC Nürnberg 0:1 (0:0)
Borussia Dortmund : Hannover 96 0:2 (0:1)
Hamburger SV : 1.FC Köln 3:1 (1:0)
Werder Bremen : MSV Duisburg 2:0 (0:0)
1.FC Kaiserslautern - Eintracht Frankfurt (przelozony na 14.12.2005, 18.00 Uhr z powodu prac modernizacyjnych na stadionie 1FCK)

Niedzielne spotkania:
Bayer - Hertha 1:2
Mainz - Wolfsburg 5:1


Kolejka raczej bez niespodzianek :wink: Choc nie spodziewalem sie porazki Dortmundu :!: Szkoda ze nasi najgrozniejsi rywale wygrali swoje mecze i zmniejszyli dystans do FCB :roll:
W Moenchengladbach oraz Hamburgu doszlo do niecodziennych incydentow jak na Bundeslige, mianowicie:
:arrow: Podczas meczu Mönchengladbach z Nürnbergiem kibice gospodarzy podczas meczu zaczeli rzucac rozne przedmioty na morawe...
:arrow: W Hamburgu doszlo do podobnej sytuacji. Gdy pilkarze HSV cieszyli sie ze zdobytej bramki jeden z kibicow Koeln rzucil w strone grupki cieszacych sie pilkarzy paleczke od bebna... ranny zostal jeden z pilkarzy HSV...
Mam nadzieje ze byly to tylko incydenty ktore juz sie nie powtorza :!: Zawsze uwazalem ze Bundesliga to jedna z najbezpieczniejszych lig na swiecie jezeli chodzi o kibicowanie i mam nadzieje ze tak pozostanie :!:
Ostatnio edytowano 2007-05-19, 20:48 przez DamKam, łącznie edytowano 5 razy
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Roqe » 2005-12-04, 20:10

Mainz - Wolfsburg 5:1 o.O! jestem zaskoczony takim wysokim wynikiem, spodziewalem sie raczej jedno czy dwubramkowej przewagi ktoregos z klubow.

a co do innych meczy to:
DSC Arminia Bielefeld : FC Schalke 04 0:1 (0:0) - bez niespodzianki ;p
Borussia Mönchengladbach : 1. FC Nürnberg 0:1 (0:0) - ciekawy, emocjonujacy mecz, bardzo wazne 3pkt dla norymbergi - polanski przed nim wielka kariera xD
Borussia Dortmund : Hannover 96 0:2 (0:1) - tutaj duze zaskoczenie! myslalem ze dortmund wygra z 2,3:0 a tu 0-2 :)
Hamburger SV : 1.FC Köln 3:1 (1:0) - tu bez niespodzianki
Werder Bremen : MSV Duisburg 2:0 (0:0) - tu takze
Bayer - Hertha 1:2 - ladny gol Marcelinho :) takiego wyniku mozna sie bylo spodziewac. i jeszcze cieszy zwyciestwo herthy poniewaz w nastepnej kolecjce herta zmierzy sie (u siebie?) z hamburgiem
Ostatnio edytowano 2005-12-04, 20:40 przez Roqe, łącznie edytowano 1 raz
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Grzechoo » 2005-12-04, 20:29

No w tej kolejce moim zdaniem było kilka niespodzianek, mianowicie: zwycięstwo Norymbergi, Hannoveru i tak wysokie zwycięstwo Mainz. Nie spodziewałem sie wogóle takiego obrotu sprawy. To może poważnie namieszać w tabeli, a to zwiekszy emocje :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez haj » 2005-12-04, 20:36

Jak zobaczylem na livescore.com wynik z Moguncji to przecieralem oczy ze zdumienia :shock: naprawde nie spodziewalem sie takiego obrotu spraw. Wychodzi na to ze Wolfsburg zagral najlepszy mecz sezonnu na Allianz Arena bo naprawde postawili Bayernowi wysoko poprzeczke.

Co do meczu Bayeru z Hertha - Leverkusen jest aktualnie slabe, no moze srednie jak na Bundeslige i naprawde nie mozna bylo sie czegos wilkiego po ich wystepie spodziewac.

Mnie osobiscie zaskoczyly porazki na wlasnych stadionach obu Borussi - nie sadzilem ze BVB polegnie z Hannoverem. Choc widac ze Neururer zaczyna robic z H96 to co robil niedawno z Bochum. Zas zawsze myslaem ze wielka bronia M'Gladbach jest gra u siebie, a tu taka porazka :P i to jeszcze z rywalem z dolnej polki.

W pozostalych spotkaniach wygrywali faworyci i tego nie ma co nawe komentowac :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Max » 2005-12-04, 20:40

jak mi wczoraj adams powiedzial ze ma mainz na kuponie to mu powiedzialem ze ryzykownie zagral, a tu patrze dzis 5-1 :shock: wiecej napsize jak jutro skroty zobacze :P
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez olek » 2005-12-05, 14:34

przede wszystkim liczylem na zwyciestwo bayernu i remis to dla mnie pewnego rodzaju zawod.. no niestety ale mysle ze to moze tylko lepiej wplynac na graczy w nastepnych meczach nie tylko bundesligi
co do innych meczy to wg najwieksza niespodzianka byla porazka borussi dortmund ktora ostatnimi czasy grala juz coraz lepiej i stabilniej.. bardzo salbo zaprezentowala sie takze druga borussia - przegrana z norymberga nie wrozy im nic dobrego szczegolnie ze norymberga walczy o utrzymanie.. porazki wolfsburga z mainz wcale nie uwazam za niespodzianke wolfsburg gra zle od poczatku sezonu a mainz widac ze podbudowalo sie po dobrym meczu na allianz arena.. podobnie sytuacja ma sie do meczu bayer-hertha hertha gra dobrze w tym sezonie bayer ostatnio tragicznie wielce ponizej oczekiwan.. chyba inny wynik niz zwyciestwo lub remis herthy bylby niespodzianka.. dziwi mnie jeszcze slaba postawa schalke tj minimalne zwyciestwo w bielefeld ale trzeba pamietac ze na schuco arena gra sie bardzo ciezko o czym (niestety) przekonali sie zawodnicy bayernu juz 2 razy w tym roku.. 3 pkt dla hsv i werderu to dla mnie normalka w meczach z takim slabymi druzynami..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2005-12-11, 10:21

16 kolejka:
Duisburg - Bielefeld 1:1
Schalke - Mainz 1:0
Hamburg - Hertha BSC 2:1
Wolfsburg - Stuttgart 0:1
FCN - Leverkusen 1:1
Frankfurt - Dortmund 2:0
Hannover - M'gladbach 1:1
Köln - Bremen 1:4
Bayern - K'lautern 2:1

Szkoda ze Hamburg znowu wygral i caly czas trzyma sie naszego ogona :roll: Na chwile obecna ma tylko jeden punkt straty ale mysle ze juz wieczorem to sie zmieni :D
Nasz rywal w kolejnej kolejce czyli BVB przegral 2:0 i widac iz nie jest w najlepszej dyspozycji :wink: Obrona bardzo slabo, atak tez nie skuteczny :!: Teraz pozostaje im chyba tylko wielka mobilizacja na Bayern, ktorej napewno nie zabraknie...
Schalke poradzilo sobie z Mainz choc latwo im to nie przyszlo :wink: Widac ze Mainz to nie sa chlopcy do bicia :!: Hehe, a Ragnick wykrecil im walka i juz zapowiedzial ze po zakonczeniu sezonu odchodzi z Schalke :!: Wczoraj na trybunach Veltins Arena pojawil sie transparent: "Zarzad Raus" :lol:
No a dzis gra jeszcze Werder i chyba nie ma co liczyc na strate przez nich punktow :/ Oni graja ostatnio jak automat :!:
Ostatnio edytowano 2005-12-13, 16:41 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Max » 2005-12-11, 12:04

ogladalem mecz hsv
poczatek oszalamiajacy, ladna gra, szybko zdobyte 2 bramki
pozniej jednak hertha sie przebudzila i grali coraz lepiej, pozniej z boiska wylecial marcelinho :| i po chwili hertha zdobyla gola :D ladny mecz ;)
dortmund znow w plecy, oby pokazali ich mecz z bayernem :)
cos zlego dzieje sie z ekipa krzynowka, remis z bylym klubem wspomnianego pana to na pewno nie powod do radosci
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Grzechoo » 2005-12-11, 12:42

Duisburg - Bielefeld 1:1
Tutaj nie było chyba żadnej niespodzianki, był to wynik do przewidzenia. Bramki: Ahanfouf (43' 1:0) i Vata (53' 1:1)

Schalke - Mainz 1:0
Schalke ma chyba problemy z napastnikami... już po raz kolejny bramkę strzelił pomocnik (Kobiashvili), do tego dopiero w 58minucie. Wcześniej ten sam zawodnik nie wykorzystał karnego w 17minucie.

Hamburg - Hertha 2:1
Tutaj moge napisać to samo co Max: pierwsze 15' bardzo dobre w wykonianiu gospodarzy, później piłkarze neico zwolnini. Czerwona kartka dla Marcelinho zaraz po przerwie powinna podłamać gości, jednakże ci pokazali, że są waleczni i potrafią grać przeważając później do końca meczu i strzelając bramkę w 76' (Basturk)

Wolfsburg - Stuttgart 0:1
Co się dzieje z Wilkami? Poprzednia runda jesienna w ich wykonaniu była kapitalna, przez długi czas utrzymywali się na pierwszym miejscu w tabeli. Bramkę na wagę zwycięstwa dla Stuttgartu strzelił Silvio Meissner w 62'.

Nurnberg - Leverkusen 1:1
Drużyna Jacka Krzynówka coraz bardziej zbiliża się ku przeciętności (jeżeli już sie przeciętna nie stała). Bramki strzelali: Schroth (29', 1:0) i Schneider (45' 1:1).

Frankfurt - Dortmund 2:0
Eintracht nieźle radzi sobie w tym sezonie, a ten wynik to potwierdza w 100%. Skuteczna gra pozwoliła im osiągnąć korzystny wynik, czego nie można powiedzieć o Borussi. Smolarek nie wykazał sie niczym szczególnym, nie licząc zmarnowaniu "stuprocentówki". Bramki: Copado (9') i Amanatidis (84').

Hannover - M'gladbach 1:1
Po ostatnim wyniku (2:0 z BVB na wyjeździe) spodziewać by się można zwycięstwa Hannoveru. Ale remis satysfakcjonuje obie drużyny. Bramki: Carlos (49', 0:1) i Stajner (67', 1:1).

Koln - Werder 0:2 (mój typ)
Bayern - K'lautern 2:0 (również mój typ)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez piotraldinho » 2005-12-11, 15:34

Duisburg - Bielefeld 1:1
Spodziewać się mozna było remisu chco ja sie tymi druzynami akurat mało interesuje :P
Schalke - Mainz 1:0
Tylko 1-0 ? Hmm ja sie spodziewałem ze smerfy to co najmniej 3:0 ze słabym Mainz wygrają :P
Hamburg - Hertha BSC 2:1
W sumie to może i dobrze - liga bedzie ciekawsza jak beda walczyc o nai 2 zespoły a nie 1 :-P (mam tu namysli strate pkt. Hamburga do FCB) :wink:
Wolfsburg - Stuttgart 0:1
Sadziłem ze bedzie remis . Ale widze VfB ostatnuio troche jakby sie poprawiło ...
FCN - Leverkusen 1:1
Przed meczem stawiałbym 02 ... tak wiec nie ma niespodzianki :wink:
Frankfurt - Dortmund 2:0
No tu dla mnie jest duza niespodzianka :shock: . Myslalem ze sobie BVB spokojnie wygra ... a tu ...
Hannover - M'gladbach 1:1
Bez sensacji :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez olek » 2005-12-12, 22:02

jak dla mnie nie bylo jako takich wiekszych sensacji oprocz porazki dortmundu i wymeczonego zwyciestwa bayernu (chociaz takiego meczu sie spodziwalem :P )

http://www.pilka.pl/?mid=1&show=45291

no i doigral sie ralf :lol: jego zespol gral ostatnio slabo w lidze odpadl z cl (choc walczyl jak rowny z rownym z milanem i niewiele brakowalo aby awansowali) jak dla mnie to nie jest zadna niespodzianka w tamtyn sezonie przejal druzyne w trakcie malo udanej do tego czasu rundy jesiennej walczyl z bayernem leb w leb zakonczyl sezon na 2 miejscu oczywiscie apetyty dzialaczy mogly tylko wzrosnac.. no i niestety w drugim sezonie rangnick juz temu nie sprostal ciekawi mnie kto zastapi go na stanowisku trenera schalke.. ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2005-12-13, 16:41

Ciekaw jestem kto teraz bedzie prowadzil Schalke :wink: Moim zdaniem Ragnick byl dobrym trenerem- w sam raz na taki klub jak Schalke :!: Po jego pozegnaniu z kibicami (po meczu z Mainz) bylem pewny ze to musi byc juz koniec...
Wracajac do niedzielnych spotkan: no niestety Werder nie zwolnil tempa i wygral z Koeln 1:4 :roll: A przegrywali 1:0... znowu dal o sobie znac ten nadskuteczny Klose :/
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez haj » 2005-12-18, 09:35

B. Leverkusen 0:0 Hannover - coz przy formie jaka prezentuja gospodarze chyba niczego innego spodziewac sie nie moglo. Koledzy Jacka Krzynówka graja bardzo slabo i jakos nie widze powodow, aby w rundzie rewanzowej to sie zmienilo. Rzekl bym nawet ze jakbym mial na kogos postawic to predzej bym to zrobil na Hannover bo jakos sie chlopaki obudzily po przyjsciu nowego trenera.

Borussia MG 4:3 (1:2) Eintracht - bramki strzelali pilkarze, ktorych nie wiem dlaczego ale jakos tam lubie: Jansen oraz Sverkos (moze dlatego ze obaj sa mlodzi i utalentowani :P). Grad goli - bedzie co ogladac w skrotach na Polsacie Sport :D Niespodizanki tu chyba nie bylo, bo mimo ze Eintracht lubi zaskakiwac, to jednak Borussia M'Gladbach jeszcze szczegolnie grozna na wlasnym boisku.

Kaiserslautern 3:2 (1:0) VfL Wolfsburg - w tej potyczce spotkaly sie dwie bardzo slabe druzyny. Choc 1.FCK pokazalo sie z bardzo dobrej strony przeciwko Bayernowi, to jednak ich poziomu to nie zwieksza, bo sama tabela mowi za siebie. Zas Wolfsburg, objawienie pierwszej rundy poprzedniego sezonu gra gorzej niz zle. Czesto byla to dobra druzyna w lidze niemieckiej, ktora potrafila odbierac punkty silniejszym, jednak w tym sezonie predzej beda walczyc o utrzymanie niz o miejsce w gornej czesci tabeli. No i godne zauwazenia sa trzy bramki Altintopa.

VfB Stuttgart 2:0 (0:0) Schalke - po meczu Bayernu chyba najciekawszy w sobote. Fajnie ze VFB wygralo bo na pewno palam do niego wieksza sympatia niz do Schalke. Jednak nie powiem nic wiecej az do czasu skrotow :P

FSV Mainz 1:1 (1:0) MSV Duisburg - gospodarze to taka druzyna ze pottrafi zmobilizowac sie przeciwko najlepszym, ale juz zespolom na swoim poziomie czesto nie moze wydrzec kompletu punktow. Tak bylo chyba i tym razem. Na pewno remis z beniaminikem i przed ostatnia druzyna nie jest powodem do dumy czy radosci, bo te 2 punkty z pewnoscia by sie podopiecznym J. Kloppa przydaly.

Arminia Bielefeld 3:2 (0:1) Koeln - no coz. Z Arminia jest podobnie jak z M'Gladbach - grozni ale raczej tylko u siebie, a zwyciestwo ich z Koeln nie jest zadnym zasdkocznieme biorac pod uwage forme Kolonczykow i fakt, iz oczekiwan co do gry i zdobywanych bramek nie spelnia Lukas Podolski.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez Grzechoo » 2005-12-18, 10:35

Arminia - Koln 3:2 (Kobylik 52', Fink 54', 59' - Springer 1', Scherz 72')
Arminia gra coraz lepiej, są na 11. miejscu. Ale Kolonia wręcz przeciwnie... walczy, stara się, ale to za mało na Bundeslige. Są na 16 miejscu (spadkowe) i zapewne gdzieś w tych rejonach zakończą swoją tegoroczną pzygode z Bundesligą.

K'lautern - Wolfsburg 3:2 (Altintop 45', 61', 83' - Klimowicz 47' Hanke 54')
Co by to było z K'lautern, gdyby nie Altintop... Znowu ratuje swój zespół przed niechybną porażką. Wg mnie ten wynik jest powodem do zaskoczenia - wszakże K'lautern ejst najsłabszą drużyną w lidze. A Wolfsburg (13. miejsce) jeżeli nei poprawi swojej gry będzie się staczał równią pochyłą w storone 2 ligi...

Mainz - Duisburg 1:1 (da Silva 27' - Moehrle 86')
Takiego wyniku możnabyło sie spodziewać. Dwie mniej wiecej równe drużyny, o zbliżonej kadrze. Ale ten wynik zapewne nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn - Mainz grała z drużyną znajdującą sie na mniejscu spadkowym (17) więc napewno chcieli wygrać. Duisburg natomiast potrzebuje punktów aby sie wygrzebac z grobu jakim są miejsca 16-18. Ale moim zdaniem i tak szczęśliwie uratowali 1 pkt.

Leverkusen - Hannover 0:0
Drużyna Jacka Krzynówka (12 miejsce) zupełnie bez formy. Nie mogą sobie poradzic nawet z Hannoverem (8 miejsce), z którym we wczesniejszych sezonach spokojnie wygrywali. Moim zdaniem kończy już się era Bayeru. Stali się ligowym średniakiem i przeciętniakiem.

M'gladbach - Eintrach 4:3 (Jansen 45', Neuville 77' 82', Sverkos 88' - Copado 16' 22' Chris 90')
Dramatyczny mecz.Po pierwszej połowie można sie było spodziewac kolejnego juz zwyciestwa Eintrachtu (0:2). Ale gospodarze wykazali prawdziwą wolę walki i doprowadzili do wyniku 4:2! Później jeszcze w ostatniej minucie Chris strzelił gola na 4:3, ale już było za mało czasu aby cos zmienic.

Stuttgart - Schalke 2:0 (Gomez 48' Ljuboja 66')
Wg mnie jest to mała nespodzianka. Stuttgart w tym sezonie gra słabo, a Schalke walczy o Europejskie Puchary. Powiedziałem jednak, że mała niespodzianka, ponieważ Stuttgart gra w ostatnim czasie skutecznie i zaczyna zdobywać punkty. A zespoł z Gelsenkirchen wyraźnie zatracił formę i wolę walki. Zapewne Schalke zacznie w tabeli spadac, a Stuttgart piąć się w górę. Te zwycięztwo napewno ich podbuduje.

Dziś o 17:30 odbędą się pozostałe spotkania: (w nawiasach moje typy wyników)
Hertha Berlin - FC Nürnberg 2:0
Werder Brema - Hamburger SV 2:1
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: 1. Bundesliga. Kolejka po kolejce

Postprzez DamKam » 2005-12-18, 11:50

Wczoraj po przyjezdzie ze Zlotu mialem okazje obejrzec koncowke Sportschau... mecz Stuttgartu z Schalke oraz BVB z Bayernem :!:
Widac ze Schalke po odejsciu Ragnicka nie jest w najlepszej dyspozycji, no a Stuttgartowi wiedzie sie coraz lepiej :569: Druzyna Trappatoniego robi wyrazne postepy :!: Chyba remisowy mecz z Bayernem dodal im wiary w siebie :wink:
No a Bayer Leverkusen ponownie bez formy... ciekaw jestem jak dlugo jeszcze Bayer bedzie grac tak slabo...

No a dzis czeka nas bardzo ciekawe a zarazem wazny mecz, mianowicie Werder-HSV :!: Osobiscie bede kibicowal Werderowi...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron