Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Wszystko o lidze niemieckiej

Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez carry » 2006-07-20, 10:27

Tutaj bedziemy mogli pisac jakies ciekawostki o klubach BL, o ich nadwyzkach i spadkach formy o ich zawodnikach czy tez naprzyklad o ich polityce transferowej :wink:

Ja znalazlem cos takiego
http://sport.onet.pl/0,1248703,1358869,wiadomosc.html
Ostatnio edytowano 2014-01-06, 16:20 przez carry, łącznie edytowano 1 raz
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Mars » 2006-07-24, 12:30

Werder Bremen przegral z Olympiakosem Pireus 0:4... Hehe bramki strzelili Kafes (19.), Castillo (60.), Rivaldo (62.), Konstantinou (88.). Ale w poprzwdnich sparingach pokazali sie juz nowi - Almeida i Diego :) Ciekawa bedzie rywalizacja w przyszlym sezonie. Pierwsza piatka wg mnie Bayern, HSV, Werder, Borussia D., Stuttgart. Ta czworka po FCB to niewiem w jakiej kolejnosci :P
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez upek » 2006-07-24, 12:34

Mars99 napisał(a):Ciekawa bedzie rywalizacja w przyszlym sezonie. Pierwsza piatka wg mnie Bayern, HSV, Werder, Borussia D., Stuttgart. Ta czworka po FCB to niewiem w jakiej kolejnosci :P

Stuttgartu jakos tam nie widze ;) zamiast niz dalbym Schalke :d wierze w ich odrodzenie i ze beda walczyc o najwyzsze troefa :d < choc nie wiem czy 4 miejsce mozna nazwac upadkiem ;) > czyli o wicemistrzostwo Niemiec :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Mars » 2006-07-24, 12:37

Upek napisał(a):
Mars99 napisał(a):Ciekawa bedzie rywalizacja w przyszlym sezonie. Pierwsza piatka wg mnie Bayern, HSV, Werder, Borussia D., Stuttgart. Ta czworka po FCB to niewiem w jakiej kolejnosci :P

Stuttgartu jakos tam nie widze ;) zamiast niz dalbym Schalke :d wierze w ich odrodzenie i ze beda walczyc o najwyzsze troefa :d < choc nie wiem czy 4 miejsce mozna nazwac upadkiem ;) > czyli o wicemistrzostwo Niemiec :P


Wiesz, no moze byc i Schalke. Zapomnialem o nich. Ale Stuttgart tez moze sprawidz jakas niespodzianke, potrzeba im jednak dobrego trenera.
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez upek » 2006-07-24, 12:39

Mars99 napisał(a):
Upek napisał(a):
Mars99 napisał(a):Ciekawa bedzie rywalizacja w przyszlym sezonie. Pierwsza piatka wg mnie Bayern, HSV, Werder, Borussia D., Stuttgart. Ta czworka po FCB to niewiem w jakiej kolejnosci :P

Stuttgartu jakos tam nie widze ;) zamiast niz dalbym Schalke :d wierze w ich odrodzenie i ze beda walczyc o najwyzsze troefa :d < choc nie wiem czy 4 miejsce mozna nazwac upadkiem ;) > czyli o wicemistrzostwo Niemiec :P


Wiesz, no moze byc i Schalke. Zapomnialem o nich. Ale Stuttgart tez moze sprawidz jakas niespodzianke, potrzeba im jednak dobrego trenera.

Stuttgart ma bardzo dobrych pilkarzy, niezlego trenera mial i jakos nic nie zdzialali :d no chyba ze 9 miejsce uwazamy za sukces ;) mam nadzieje jednak ze cos powalcza zeby sie ciekawie zrobilo ;) do tego jeszcze Bayer :P oj moze byc milutko :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Mars » 2006-07-24, 12:52

niezlego trenera mial


Jesli chodzi ci o Trapattoniego, to nie wiem czy jest on obecnie dobrym trenerem. Bardzo go cenie i lubie ale nie sadze ze jest szkoleniowcem ktory z takim zespolem jak Stuttgart mogl powalczyc o miejsce w czolowce.

Do grona druzyn ktore moga sprawic niespodzianke mozna dolaczyc Borussie Monchengladbach, ktora juz w zeszlym sezonie pokazala ze jest w stanie walczyc z HSV,Werderem czy tez Schalke. Ma dobrze zapowiadajacych sie mlodych pilkarzy (np. Polanki,Sverkos,Delura, Jansen)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Simin » 2006-07-29, 03:07

Do grona druzyn ktore moga sprawic niespodzianke mozna dolaczyc Borussie Monchengladbach

Rozumiem, ze chodzi Ci o niespodzianke typu zajecie przez nich miejsca w pierwszej powiedzmy 8 a nie ze np. skoncza na 3 miejscu w tabeli! :wink:
Nawet na 8 bez wiekszych szans dla nich Wam powiem - Bayern, Werder, HSV, Shalke, Leverkusen, Dortmund, Hertha, ?, ?... no bycmoze im sie uda, choc nie wroze rewelacji... jest to zespol ktory prawie zawsze plasuje sie w srodku stawki - wg. mnie Nurnberg moze byc wlasnie na 8 miejscu... :?: :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Tymek » 2006-07-29, 10:39

Ameryki nie odkryje i powiem że Werder, ja osoboiście lubię większość druzyn z bundesligi, dlatego też bym chciał by w europie pokazały sie z najlepszej strony. Bremeńczycy mają mocny skład, Klose, Diego ,Klasnic , Browski ,Frings, no praktycznie cała 11-stka to gracze wysokiej klasy. HSV może być i pewnie będzie mocne, postawili na dobrych graczy-zobaczymy co to z tego będzie. Schalikowcy jak dla mnie niewiele pokażą, choć może siemylę. Borussia , Lewerkusen to nie są drużyny które będą w stanie coś zrobić...
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Simin » 2006-07-29, 13:49

Borussia

oj wlasnie ze nie panie Tymek!! Borussia zrobila w tym roku 2 swietne transfery o ile sie nie myle - Valdez i A.Frey!! :569: Atak maja w tym momecie bardzo dobry i powinien starczyc na zajecie conajmniejj 5 miejsca (jak nie lepiej)!
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez haj » 2006-07-29, 14:29

Od kiedy to atak daje gwarancję suckesu? Bądźmy poważni w swoich wypowiedziach...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Tymek » 2006-07-29, 17:11

Panie kolego Simin;) Ja się tutaj z Panem zgadzam 2 transfery super, ale jak wspomniał Pan Haj nie daje to gwarancji sukcesu...Może się myle, ale nie wydaje mi sie by ten sezon bundesligi był sezonem drużyny Borussi. ZJak juz powiedziałem, mogę się mylić;)
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Simin » 2006-07-29, 19:22

No ja powiem tak - gwaraancji sukcesu to nie daje nic!! :wink: No... moze z wyjatkiem Buffona bramce i kupienia kilkunastu meczy :wink:
A tak na serio to wg. mnie jest to dla nich KOSMICZNE wzmocnienie!! :569: Koller dziadek idzie na emeryture do Francji, a nasz 'kolos' :lol: o ile nie usiadzie na laweczke, wroci na prawa pomoc... :wink:
Ale ze Hertha na sile Marcelinho sprzedala przez jeden wybryk to jest pomiana!! Pilkarz przeprosil i powiedzial jasno, ze chce grac dalej w Berlinie... widac Hoenessy (Dieter - przyp. red :P) tak juz maja ze musza swoje koncepcje wprowadzac po trupach... nie istotne czy z pozytkiem czy szkoda dla druzyny... :roll:
i jeszcze go sprzedali za 2,5mln euro :lol: :roll: to jest tragiczne po prostu!! :569: to jest cena za Andreasa Ottla!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez haj » 2006-07-29, 19:50

widac Hoenessy (Dieter - przyp. red ) tak juz maja ze musza swoje koncepcje wprowadzac po trupach... nie istotne czy z pozytkiem czy szkoda dla druzyny...


Jakieś przykłady? :roll: Najlepiej to rzucać oskarżenia w czyjąś stronę, nie używając żadnych argumetnów. Zawsze "podziwiałem" tego typu dyskusje.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Simin » 2006-07-30, 02:13

Jakieś przykłady? Najlepiej to rzucać oskarżenia w czyjąś stronę, nie używając żadnych argumetnów. Zawsze "podziwiałem" tego typu dyskusje.

juz prosze bardzo: :wink:
Ballack odchodzi!!?? Jeden z najlepszych ofensywnych pomocnikow? OK! SPOKO SPOKO - niech go zastapi Roque Santa Cruz!! :roll: :lol:

ten chocby OT przyklad...

Albo to - to mnie zniszcylo wtedy pamietam:

Jakie cele przed Bayernem w tym sezonie?
Hmm... pomyslmy... dobrze byloby awansowac z grupy w CL i zeby znalesc sie w pierwszej 3 w BL... no rozumiem, ze chcial byc skromny, ale bez przesady... morale pilkarzy (zwlaszcza tych z gornej polki typu Sagnol czy Lucio) moga troszke podupasc jak slysza takie oswiadczenie od zarzadu!! :569:

Podany wyzej przyklad jest typowa wpadka, ktora miala sluzyc do... w zasadzie nie wiem czego :( Moze chodzilo mu o to, zeby Ottl czy Furstner sie wykazali w mozliwych meczach CL z Chelsea!!? :roll:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez haj » 2006-07-30, 08:14

Ballack odchodzi!!?? Jeden z najlepszych ofensywnych pomocnikow? OK! SPOKO SPOKO - niech go zastapi Roque Santa Cruz!!


Ty to nazywasz "iściem po trupach do celu" ? Głęboko przekonany, iż im tak samo albo i bardziej zależy na suckesach drużyny jak nam, dlatego też rzucanie takich oszczerstw w ich stronę nie jest w porządku. Są to ludzie, którzy prawie połowę własnego życia poświęcili Bayernowi, ale najwidoczniej w czasach jakie mamy takie wartości jak przywiązanie i oddanie schodzą na dalszy plan jeśli w grę wchodzą tylko i wyłącznie sukcesy.

Hmm... pomyslmy... dobrze byloby awansowac z grupy w CL i zeby znalesc sie w pierwszej 3 w BL... no rozumiem, ze chcial byc skromny, ale bez przesady... morale pilkarzy (zwlaszcza tych z gornej polki typu Sagnol czy Lucio) moga troszke podupasc jak slysza takie oswiadczenie od zarzadu!!


Piłkarz takiego formatu powinien zachować się całkiem inaczej niż Ty tutaj piszesz - jego sportowa złość powinna wziąć górę i pokazać innym na co drużynę stać. Czepiasz się jednej wypowiedzi, która miała miejsce jeszcze przed transferami. Za dwa lata dalej będziesz się tego trzymał? Żyj teraźniejszością...

Moze chodzilo mu o to, zeby Ottl czy Furstner sie wykazali w mozliwych meczach CL z Chelsea!!?


Jednego widziałeś kilka razy w życiu na oczy, a drugiego w ogóle - więc czemu przekreślasz z góry ich możliwości i szanse w starciu z Chelsea? Taki pionek Iniesta radził sobie świetnie, to dlaczego nie młodzi Bawarczycy? :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Następna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron