Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Wszystko o lidze niemieckiej

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez haj » 2006-10-08, 11:46

Max napisał(a):125mln (w najlepszym razie) za 5 lat? Zdaje się, że Bayern dostaje podobne kwoty od T-comu za miejsce reklamowe na koszulkach (bez względu na wyniki ;) ).


Mi się wydaje, że mowa była o 10 latach, co wychodziłoby max. 12 mln rocznie. Bawarczycy dostającoś koło 20 mln ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Max » 2006-10-08, 11:50

DamKam napisał(a):
www.wp.pl napisał(a):Rosyjski gigant naftowy Gazprom zainwestuje w najbliższych <font size="30">pięciu</font> latach ponad 100 milionów euro w niemiecki klub Schalke 04 Gelsenkirchen. Według dziennika "Bild" jest to zasługą byłego kanclerza Niemiec Gerharda Schroedera.

Schroeder po zakończeniu kadencji na stanowisku szefa rządu niemieckiego został prezesem rady nadzorczej konsorcjum North European Gas Pipeline Company (NEGP), w której 51 procent akcji ma Gazprom. Spółka ma zarządzać gazociągiem, który będzie przebiegał dnem Morza Bałtyckiego.

Kontrakt między Schalke i Gazpromem przewiduje wypłatę maksimum 125 milionów euro w przypadku osiągania stałych sukcesów piłkarskich.

Umowa zostanie oficjalnie podpisana we wtorek na konferencji prasowej, która odbędzie się w Dreźnie podczas niemiecko- rosyjskiego forum ekonomicznego.

Jak donosi "Bild", podpisaniu kontraktu będą osobiście przyglądać się m.in. prezydent Rosji Władimir Putin oraz obecna kanclerz Niemiec Angela Merkel.


Ciekawe co z tego wyniknie :wink:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez haj » 2006-10-08, 12:32

Tak wiem, tylko że ja widziałem tego newsa w oryginale i mi się wydawało, że pisali tam o 10 ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Scholli » 2006-10-10, 23:15

w komentarzach na stronce znalazłem coś takiego:
10 października 2006 17:54:19 Apollo
CZYTALIŚCIE JAKIEGO SPONSORA BEDZIE MIEĆ SCHALKE04 GELSENKIRCHEN JUŻ NIEDŁUGO??? LUDZIE SZYKUJE SIĘ DRUGA CHELSEA LONDON TYLKO ŻE W NIEMIECKICH WARUNKACH. BĘDZIE TO RUSKI GAZPROM- W CIĄGU 6 LAT ZASILĄ SCHALKE KWOTĄ 125 MLN EURO- PRAWIE 21 MLN EURO NA SEZON, POMIJAJĄC INNYCH SPONSORÓW.
:lol: :lol: :lol: Chelsea w warunkach niemieckich za jakieś (biorąc pod uwagę, że wysokość zależna od osiągnięć) kilkanaście mln euro rocznie :lol: :lol: rozbawił mnie koleś totalnie :lol:

[ Dodano: 2006-10-15, 03:07 ]
dobra, tyle gadania o tym Gazpromie to się zainteresowałem... poszperałem w sieci i:
- kontrakt na 5 lat i w sumie tylko to się zgadza...
- ponad 100 mln euro to oni by zgarnęli gdyby wygrywali co sezon wszystko co jest do wygrania
- a tak sam kontrakt, bez "bonusów" opiewa na 60-66 mln euro...

...czyli S04 będzie dostawać ok 12-13 mln na sezon (obecny sponsor - Victoria - dawał 7,5)... dodajmy do tego 200 mln długu do którego można dorzucić jeszcze te 3 mln które Schalke straciło na odpadnięciu z pucharu UEFA :)... dodajmy, że Bayern od T-com dostaje 20 mln i mamy jeden wielki medialny przekręt! przecież to są jakieś śmieszne pieniądze, a mówi się o tym jakby kolejny Romek się zjawił w Niemczech... śmiech na sali! :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez upek » 2006-10-22, 21:34

onet.pl napisał(a):W niedzielnym meczu 8. kolejki Bundesligi Eintracht Frankfurt zremisował z FC Nuernberg 2:2 (1:1).
Przed meczem oba kluby były w tym sezonie niepokonane. Taki sam status zachowały także po zakończeniu spotkania. Drużyna FC Nuernberg awansowała na 5. miejsce w tabeli, zaś Eintracht jest z dorobkiem jednej wygranej i siedmiu remisów 12.

W drugim niedzielnym meczu Bayer Leverkusen przegrał z Hamburgerem SV 1:2. Dopiero pierwsze zwycięstwo w tym sezonie ekipie z Hamburga zapewnił Juan Pablo Guererro., zdobywca obu goli.

HSV ma jakiegos innego Guerrero czy co ? :d :P
ale nie ma co ;) strzelil dwie bramki :P nie wiem kto to jest ale wyglada na to ze jest niezly :lol:
Ostatnio edytowano 2006-10-23, 21:27 przez upek, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Mars » 2006-10-23, 06:47

Cos im sie po***alo ale coż :P Wazne ze Guerrero sie przebudzil i strzeli 2 gole ::D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez upek » 2006-10-29, 21:20

VLB Stuttgart - Schalke 3:0 :shock:
Arminia - Alemannia 5:1 :shock: zwariowalem
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez DamKam » 2006-10-29, 21:28

Upek napisał(a):VLB Stuttgart - Schalke 3:0 :shock:
Arminia - Alemannia 5:1 :shock: zwariowalem

Ten post chyba bardziej pasuje do tematu "Kolejka po kolejce"... ale już mniejsza z tym :P

Oby tylko Alemannia nie odzyskała formy do meczu z nami w 1/8 DFB-Pokal :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez upek » 2006-10-29, 22:11

DamKam napisał(a):
Upek napisał(a):VLB Stuttgart - Schalke 3:0 :shock:
Arminia - Alemannia 5:1 :shock: zwariowalem

Ten post chyba bardziej pasuje do tematu "Kolejka po kolejce"... ale już mniejsza z tym :P

Oby tylko Alemannia nie odzyskała formy do meczu z nami w 1/8 DFB-Pokal :wink:

mozna zinterpretowac jako " co sie dzieje w obozach naszych rywali ? - zle sie dzieje " :P :d bo z pewnoscia Schalke bylo wymianiane jako jeden z najwiekszych faworytow do odebrania Bawarczykom Meistera a tu takie lanie o_O nie mialbym nic przeciwko odrodzeniu sie Stuttgartu ale w to tez watpie :lol: jednorazowy wybryk, a szkoda ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Scholli » 2006-10-30, 03:12

Upek napisał(a):nie mialbym nic przeciwko odrodzeniu sie Stuttgartu ale w to tez watpie :lol: jednorazowy wybryk, a szkoda ;)
chyba nie szkoda, bo jakbyś nie zauważył to od 6 kolejkek są niepokonani i zdobyli w tym czasie 12pkt (w tym wygrana w Bremen i punkt w Berlinie) a w tabeli mają tylko o 1pkt mniej od nas... także nie do końca rozumiem ten "jednorazowy wybryk" :?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez upek » 2006-10-30, 15:02

Scholli napisał(a):
Upek napisał(a):nie mialbym nic przeciwko odrodzeniu sie Stuttgartu ale w to tez watpie :lol: jednorazowy wybryk, a szkoda ;)
chyba nie szkoda, bo jakbyś nie zauważył to od 6 kolejkek są niepokonani i zdobyli w tym czasie 12pkt (w tym wygrana w Bremen i punkt w Berlinie) a w tabeli mają tylko o 1pkt mniej od nas... także nie do końca rozumiem ten "jednorazowy wybryk" :?

a to sorry ;) w sumie nie popatrzylem na tabele :P moj blad :P

[ Dodano: 2006-11-10, 23:02 ]
taaaaaaaaaaa
Werder - BVB 1:3 :lol: standard :lol: Bayernowi nie idzie to chocby nie wiem co inne druzyny zrobia go mistrzem ... uwielbiam Bundeslige :lol:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Scholli » 2006-11-10, 23:12

:lol: wiedziałem, że dziś nie wygrają! ale nie myślałem, że aż tak :lol: ale tak patrząc na tą sytuację to można znaleźć i powód dla którego Bayern potrafi tak ładnie odpuszczać sobie mecze z przeciętniakami - jakby nie patrzeć duża część zawodników gra w BL od kilku dobrych lat, przyjeżdża taki Hannower, trzeba się spiąć i grać, ale nie jeden zapewne zapyta się "a po co?" hm... no właśnie - po co? ja nie wiem po co, chyba tylko po to ażeby nie wkurzać nas - kibiców :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Tymek » 2006-11-11, 10:29

A widzieliście bramkę Miro Klose? Miodzio.........naperawde miodzio!
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez DamKam » 2006-11-11, 10:47

Fajnie, że Werder przegrał. Tylko trzeba to jeszcze wykorzystać i wygrać w Leverkusen. Wtedy dopiero będzie można się cieszyć...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Co się dzieje w obozach naszych rywali z Bundesligi?

Postprzez Lmollu » 2006-11-11, 11:36

Wygląda na to, że skończyła się wielka forma Werderu. Może przez ich grę przemawia trochę arogancji wynikającej z jasnego prowadzenia w tabeli. Musimy to wykorzystać i nadrabiać straty, kiedy nadarza się ku temu okazja. Bardzo chciałbym, żeby Bayern wygrał dziś w Leverkusen!
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bundesliga

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości