Pamiątki Sportowe

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez merqn » 2005-08-31, 12:17

No właœnie "o pamištkach posrtowych" a nie o tym czy mamy sobie wysylac meile czy tradycyjne listy. Jak goœć nie wie jak sie meila wysyłš to logiczne ze bedzie pisać list tradycyjny.
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez KSP » 2005-08-31, 13:18

Heh. Dobre. Już to pisałem, ale zrobię to jeszcze raz. Wysyłajšc maile skutecznie pomagacie zamierać tej pasji. Co dzisiaj można otrzymać po mailu? Bilet, 2 zdjęcia czy może kartkę z autografami. A kiedyœ, jak jeszcze internet był czymœ niemal obcym, potrafiłem dostać nawet koszulkę czy szalik.

W swojej karierze mam ponad 500 paczek od klubów, federacji, zawodników, zwišzków. Ostatnio robiłem porównanie i wysłałem do tego samego klubu e-mail i list tradycyjny. Efekt był zadziwiajšcy. Po mailu dostałem odpis, że klub zakończył już wysyłanie darmowych pamištek, a po liœcie komplet biletów klubu z zeszłej edycji Champions League, dwie metalowe odznaki, 2 zdjęcia (co prawda bez autografów, ale jednak) oraz bardzo miły i serdeczny list od klubowej sekretarki. Jak się okazało, ta sama sekretarka pisała mi wczeœniej, że klub nie wysyła już pamištek. Czyli jednak coœ w tym jest.

Nie chcę tutaj robić nikomu jakichœ wywodów czy takie tam, jednak pragnę przekazać jednš rzecz: Odpuœccie sobie takie masowe wysyłanie maili bšdŸ co jakiœ czas wyœlijcie list tradycyjny- wydacie ledwie 2,40 czy 2,60, a efekt będzie sto razy lepszy, a co najważniejsze pożyteczniejszy. Naprawdę, kluby doceniajš wysiłek włożony w napisanie listu i chętnie autorów takowych nagradzajš.

Pozdrawiam.
KSP
Bawarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2005-08-07, 04:25
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez olli » 2005-08-31, 15:18

KSP napisał(a):Heh. Dobre. Już to pisałem, ale zrobię to jeszcze raz. Wysyłajšc maile skutecznie pomagacie zamierać tej pasji. Co dzisiaj można otrzymać po mailu? Bilet, 2 zdjęcia czy może kartkę z autografami. A kiedyœ, jak jeszcze internet był czymœ niemal obcym, potrafiłem dostać nawet koszulkę czy szalik.

W swojej karierze mam ponad 500 paczek od klubów, federacji, zawodników, zwišzków. Ostatnio robiłem porównanie i wysłałem do tego samego klubu e-mail i list tradycyjny. Efekt był zadziwiajšcy. Po mailu dostałem odpis, że klub zakończył już wysyłanie darmowych pamištek, a po liœcie komplet biletów klubu z zeszłej edycji Champions League, dwie metalowe odznaki, 2 zdjęcia (co prawda bez autografów, ale jednak) oraz bardzo miły i serdeczny list od klubowej sekretarki. Jak się okazało, ta sama sekretarka pisała mi wczeœniej, że klub nie wysyła już pamištek. Czyli jednak coœ w tym jest.

Nie chcę tutaj robić nikomu jakichœ wywodów czy takie tam, jednak pragnę przekazać jednš rzecz: Odpuœccie sobie takie masowe wysyłanie maili bšdŸ co jakiœ czas wyœlijcie list tradycyjny- wydacie ledwie 2,40 czy 2,60, a efekt będzie sto razy lepszy, a co najważniejsze pożyteczniejszy. Naprawdę, kluby doceniajš wysiłek włożony w napisanie listu i chętnie autorów takowych nagradzajš.

Pozdrawiam.

Popieram, a pozatym jeœli naprawde lubicie dany klub, to wy macie sie postarać i pójœć na poczte a nie oni.
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Grzechoo » 2005-08-31, 17:05

No trochę w tym racji jest KSP.... nawet dużo racji. Ja już postanowiłem - nie bede wysyłał maili, bo chce coœ dostać od jakichœ klubów. Wydam już te kilka(naœcie) złotych ale jest większa szansa, że coœ odeœlš.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez r.makaay » 2005-08-31, 17:13

No tak... KSP ma racje... A ja jak głupek własnie miałem wysyłas maile do różnych klubów... Jednak wybiore sie jutro na poczte i wysle tradycyjny list! Acha... chciałem sie spytac jeszcze o co chodzi z tym znaczkiem miedzynarodowym? Ile on kosztuje i gdzie go moge dostać? Pisał tez ktos zeby w liscie wysłac tez koperte ze swoim adresem bez znaczka... A jakiej wielkosci koperta ma byc? Taka normalna czy wieksza?
"Jesteśmy otoczeni? To dobrze, możemy atakować ze wszystkich stron..."
r.makaay
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 64
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-06-27, 12:51
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Piecia » 2005-08-31, 17:46

Oczywiœcie że ma racje. Ja się przyznam że nigdy nie wysłałem maila do klubu, tylko piszę ręcznie, starš dobrš pocztš tradycyjnš. Na 5 listów odpisał 1 klub, Leverkusen co już dało mi powód do zadowolenia. Otrzymałem wtedy 3 zdjęcia z autografami i list napisany PO POLSKU.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez KSP » 2005-08-31, 20:01

Cieszę się że mnie popieracie, mam nadzieję że nie sš to słowa rzucone na wiatr. Odrobina waszego wysiłku i wydatku zostanie wynagrodzona, zaręczam.
KSP
Bawarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2005-08-07, 04:25
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Kociol » 2005-08-31, 20:42

KSP napisał(a):Cieszę się że mnie popieracie, mam nadzieję że nie sš to słowa rzucone na wiatr. Odrobina waszego wysiłku i wydatku zostanie wynagrodzona, zaręczam.


No Pizarro :) Moglbys napisać, jakie kluby Ci kiedyœ wysłały koszulki? Tylko nie myœl, że tam będe wysyłał, żeby też dostać.

A listy popieram, dajšc jeszcze do nich zalšczone koperty z adresem powrotnym (tzn. naszym) i znaczkiem.

Ogólnie mnie tylko wystarczy FC Bayern :) 8)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez KSP » 2005-08-31, 21:07

Koszulkę dostałem od Polonii W-wa oraz Ajaxu Amsterdam.
KSP
Bawarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2005-08-07, 04:25
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Kociol » 2005-08-31, 21:50

KSP napisał(a):Koszulkę dostałem od Polonii W-wa oraz Ajaxu Amsterdam.


No to chyba musialeœ kilka lat ... dawno temu wysłać ten list...bo z Polski koszulka? Wow, teraz u nas klubów na takie coœ nie stać ... :?
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez KSP » 2005-08-31, 22:47

Bodajże 1999 rok. Z Polonii oryginalna koszulka, jeszcze firmy Asics, sponsor na koszulce to Wizja TV, z tyłu numer 19. Bardzo ładna. A z Ajaxu meczowa koszulka niebiesko-żółta Adidasa, też bardzo ładna.

I jeszcze ogłoszenie- może ktoœ z Was posiada jakieœ bilety z meczów naszego kochanego Bayernu? Odkupię za solidnš cenę bšdŸ wzamian dam inne ciekawe pamištki...

I jeszcze raz zapraszam na www.eurotickets.prv.pl :) Wpiszcie się do księgi goœci i przejrzyjcie stronę. ;)
KSP
Bawarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2005-08-07, 04:25
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Grzechoo » 2005-09-19, 14:44

Właœnie otrzymałem odpowiedŸ od Arsenalu!! Przysłali mi oficjalny list i katalog klubowy, o jego historii, ze składem i autografami!!!! Ale jestem szczęœliwy :) :) :)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez KSP » 2005-09-21, 14:30

Napisałbym Ci coœ, ale nie będe psuł Twojego szczęœcia. Potem. :)
KSP
Bawarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): 2005-08-07, 04:25
Online: 0s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Kociol » 2005-09-21, 14:37

KSP napisał(a):Napisałbym Ci coœ, ale nie będe psuł Twojego szczęœcia. Potem. :)


Napisz w czym rzecz, bo chcialbym wiedziec :P Jesli nie, to przeslij mi na PW 8)
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Pamiątki Sportowe

Postprzez Grzechoo » 2005-09-21, 15:39

KSP napisał(a):Napisałbym Ci coœ, ale nie będe psuł Twojego szczęœcia. Potem. :)


Twoja wypowiedŸ widnieje zaraz pod mojš, więc chicałbym zapytać - tego posta napisałes do mnie, czy do kogos inego? Jak do mnie, to napisz o co chodziło.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości