Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Andrea_ACM » 2007-11-15, 14:11

Mam pytanko...chciałabym wiedzieć jacy waszym zdaniem są kibice AC Milan. Proszę tylko bez wyzwisk i wulgaryzmów...szczera prawda. Sama jestem fanką Milanu i po prostu interesuje mnie to, więc proszę o wpisy. Pozdro dla Was
Wierność aż po wieczność.
Andrea_ACM
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-10-24, 12:21
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez DamKam » 2007-11-15, 15:35

Trochę dziwny temat, no ale jak chcesz to Ci odpowiem :wink:

Tylko nie wiem, czy chodzi Ci o kibiców na stadionie, czy może pytasz o polskich fanów Milanu. Jeśli chodzi o tych drugich, to akurat nie znam żadnego sympatyka ACM, więc się nie wypowiem. Ale jeżeli chodzi o tifosich na San Siro, to w porównaniu z np kibicami Juve są oni moim zdaniem kiepscy, a przynajmniej jeżeli chodzi o doping :-P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Andrea_ACM » 2007-11-15, 16:08

DamKam napisał(a):jeżeli chodzi o tifosich na San Siro, to w porównaniu z np kibicami Juve są oni moim zdaniem kiepscy, a przynajmniej jeżeli chodzi o doping :-P

Fakt faktem...gdybym ja tam była, to byłoby trochę inaczej. Chodzi mi o ogólny Wasz stosunek i relacje z Milanistami.
DamKam napisał(a):Trochę dziwny temat, no ale jak chcesz to Ci odpowiem :wink:

Dziwny, bo mój a co moje to musi być wyjątkowe
Wierność aż po wieczność.
Andrea_ACM
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-10-24, 12:21
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Huzar89 » 2007-11-15, 16:52

Ok, Pani Narcyz ;)
Zaczynając od tego, że kibic Milanu to też człowiek, więc nie ma sensu zakładać takich wątków. Jakbyśmy mogli zagrać na Słowianie z kibicami AC Milan to wydaje mi się, że spokojnie dałoby się z nimi dogadać, tak jak z Juve i innymi ;)
Nie znam wszystkich kibiców Milanu, żeby móc wyrazić o nich opinię...
Goalkeepers are crazy
Huzar89
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 792
Wiek: 34
Dołączył(a): 2006-12-29, 22:54
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Mars » 2007-11-15, 18:51

Kibice Milanu? Hmm... Chyba nie znam żadnego :P Mam kumpli kibicującym Juve, Interowi ale Milan jakos nie. Ja sam we Włoszech lubie Inter,Lazio i Fiorentine. A co do relacji pomiedzy kibicami ACM i FCB to raczej najlepsze nie są, Bayern przed/po meczem z Milanem śpiewał pieśń w stylu Scheiss Italiener, a kibice Milanu z kolei Bayern Bayern vaffanculo (nie wiem jak sie pisze).
Ostatnio edytowano 2007-11-16, 17:10 przez Mars, łącznie edytowano 1 raz
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Vaxinar » 2007-11-15, 19:37

Jako że Milan teraz wygrał LM to zrobiło się mnóstwo sezonowców - to norma.
Mój stosunek do Milanu? Jeśli idzie o włoską ligę to zawsze nienawidziłem Interu, lubię Romę więc raczej neutralny. :)
"Die Tat ist alles, nichts der Ruhm."
Gott mit uns
Vaxinar
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 133
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-25, 17:02
Lokalizacja: Sosnowiec
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez kama_reda » 2007-11-15, 23:44

Co, znam kilku. Są to kumple, więc między nami jest ok. Jednak rozmawiając o piłce nie staramy się porównywać piłkarzy Bayernu i Milanu, gdyż to się różnie może skończyć :P Osobiście Milanu nie lubię, tak jak całej włoskiej piłki. Co więcej, gardzę nimi.

[center]Obrazek[/center]

Huzar89 napisał(a):Nie znam wszystkich kibiców Milanu

No, dziwne.
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Pietras » 2007-11-16, 13:49

Również mam kilku kolegów, którzy są kibicami Milanu, ale ciężko znaleść z nimi kompromis. Również nie cierpię włoskich klubów, reprezentacji Włoch i całej włoskiej piłki, a tak poza tym temat dość bezsensowny :)
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Krzysiek » 2007-11-16, 14:47

Za Milanem nie przepadam, bardziej sympatyzuję z Interem :P Na pewno zgadzam się z DamKam'em, co do tego, że nie umywają się do kibiców Starej Damy. Jeśli chodzi o polskich fanów, to jeden gość z osiedla kibicuje Milanowi i raczej jako kumpla to postrzegam go pozytywnie :P ;) Gorzej jak zaczynamy rozmawiać o piłce (pisałem już o tym gdzieś) ;) Ale wątek faktycznie bez sensu i trochę mnie dziwi, że jeszcze nie ma kłódki, bo równie dobrze można by założyć 82412 podobnych wątków, np: "jak postrzegacie kibiców Victorii Orzeszków?" :lol:
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Andrea_ACM » 2007-11-16, 16:52

potrzebuje tego..jakbyscie weszli na inne strony, to tez sa takie tematy...na interze juz dostalam ponad 30 odpowiedzi....interesuje mnie socjologia i tym podobne, dlatego pytam i dziekuje admienistratorom za cierpliwosc...nie chce zebyscie opisywali mi tu sezonowcow, jak kibica AC MILAN nie znacie to spoko.
Pozdro
Wierność aż po wieczność.
Andrea_ACM
Bawarczyk
 
Posty: 14
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-10-24, 12:21
Lokalizacja: Warszawa
Online: 0s

Re: Jak postrzegacie kibiców AC MILAN???

Postprzez Krzysiek » 2007-11-16, 17:13

Nooo, na forum Interu to co innego ;) Pewnie gdyby tu powstał wątek "jak postrzegasz kibiców Borussi" albo "... kibiców Shalke" to także pojawiłoby się mnóstwo odpowiedzi ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości