Zarabianie w internecie?

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Zarabianie w internecie?

Postprzez Szyrib » 2008-02-17, 13:38

Olszesky napisał(a):polecam zabawe w bukmacherke ;]

w ciagu kilku minut mozna zarobic tyle co przez to kilkanie w dwa lata, a potem wszystko stracic =] life's a bitch


A czy czasem z bukmacherką nie podobnie?
Szyrib
Bawarczyk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2008-02-17, 13:25
Online: 0s

Re: Zarabianie w internecie?

Postprzez Olszesky » 2008-02-17, 13:54

no wlasnie napisalem o bukmacherce lapsie ;[
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Zarabianie w internecie?

Postprzez tomson » 2009-05-02, 10:43

Widzę, że jest na forum temat o zarabiani przez internet. Tak więc i ja wam opiszę skuteczny sposób zarabiania kasy lecz na doładowanie telefonu w każdej sieci. Zabawa polega głównie na tym że oglądamy reklamy w necie, a za każdą reklamę otrzymujemy 1 punkt. gdy nazbieramy 100 punktów mamy możliwość wymiany ich na doładowanie telefonu w wysokości 5 zł. Co prawda kokosy to nie są ale 5 zł po drodze nie chodzi i zawsze na koncie telefonu się przyda. Osobiście przetestowałem ten sposób i muszę przyznać, że naprawdę działa. Tak więc do rzeczy:

Wchodzimy na stronę www.otineo.com i klikamy w rejestracja
Następnie ukaże nam się formularz który trzeba wypełnić.
Język: Polski
Kraj : Polska
nr telefonu: Tutaj trzeba podać swój prawdziwy numer telefonu
Nazwa użytkownika: Swoja nazwa użytkownika
Hasło :Swoje hasło
Potwierdź hasło to co wyżej
email: E mail
Numer telefonu osoby polecającej:tu wpisójemy w pierwszym okienku 48 a w 2 okienku 889590576(dostaniecie za to dodatkowo kilka punktów)

Po rejestracji musicie aktywować konto, dzwoniąc na numer: 22 205 39 44 połączenie trwa ok. 5sek. Jest to numer stacjonarny wiec max 10gr za połączenie 800 90 00 09 .

Ja dzwoniłem pod numer 22 205 39 44
Po rejestracji dostajemy od razu 60 punktów, wiec do pierwszego doładowania brakuje nam tylko 40 punktów.

To chyba tyle. W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać.
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości