Blair Witch Project

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Blair Witch Project

Postprzez B@m » 2005-05-01, 19:01

Wiele osobchyba :D slyszalo o filmie Blair Witch Project. Dla tych co nie olšdali: film opowiada historie 3 studentow ktorzy kreca film o wiedzmie z blair. Jada do miasteczka i zbieraja wywiady. Nastepnie udaja sie do lasu, gdzie zaczyna sie 5 dniowa walka o zycie. Kazdej nocy jest coraz gorzej, ginie jedna z osob.
Dwie rzeczy wyróoznja ten (spox) film ;)
niski koszt produkcji oraz to, ze tworcy twierdza iz ta historia wydazyla sie naprawde!
Co o tym myslicie?
B@m
 

Re: Blair Witch Project

Postprzez olek » 2005-05-01, 19:45

ogladalem wszystkie czesci super film :D bardzo mi sie podobal szczegolnie te wywiady sa fajne bo ludzie mowia bardzo madre rzeczy ktore pozniej przydaja sie w filmie np to ze jak wiedzma zabija kogos to nastepna osoba w kolejce do zabicia stoi oparta rekoma do sciany i tak bylo na koncu jednej z czesci i to mowili w wywiadach :D
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Blair Witch Project

Postprzez zborek » 2005-05-01, 19:53

Trzeba przyznać,że jest to spoko film.Oglšdałem pierwszš częœć i jestem z niej bardzo zadowolony.Polecam naprawdę warto!.


Pozdro
:D :D :D :D :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Blair Witch Project

Postprzez merqn » 2005-05-01, 20:17

Ja filmu nie oglšdałem ale za to w grę grałem :P
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Blair Witch Project

Postprzez Kociol » 2005-05-01, 20:36

Akurat pierwsza czesc tego filmu widziałem, fajne trzymajace w akcji, a potem koszmary nocne :twisted: ja ich akurat nie miałem :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Blair Witch Project

Postprzez Toro_Toro » 2005-05-02, 05:41

Ogólnie jakaœ głupia bajeczka. Mam ten film na DVD oglšdałem kilka razy na mnie wrażenia ani pozytywnego ani negatywnego nie zrobił. Bajeczka jakich mało
Toro_Toro
 

Re: Blair Witch Project

Postprzez B@m » 2005-05-02, 08:37

hmmmm dziwne zawsze myslałem ze 90% filmów to Bajki oprucz tych historycznych, naukowychy i przyrodniczych ale cóz moze sie myle ;]
Kazdy film jest bajka. Większosc filmow jest tak głupi ze strzelta do boh. 20 gosci a on ich wszystkich zabija a ci nawet go nie drasana to dopiero jest baaaaaaaaaaaaajka ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
B@m
 

Re: Blair Witch Project

Postprzez emem » 2005-05-02, 16:48

wydaje mi sie ze 2 czesc byla lepsza od jedynki, slyszalem nawet ze miala wyjsc trzecia czesc ale sprawa ucichla :? ...a co do prawdziwosci tej historii to jest to tylko chwyt marketingowy, narobiono szumu ale wszystko jest z palca wyssane 8)
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Blair Witch Project

Postprzez Luke » 2005-05-03, 14:00

Jeden z najlepszych horrorów jaki widzialem, ma ten chatakterystyczny klimacik, druga czesc to juz taka zmyslona i sztuczna, ostatnia scena to juz totalny schiz, nawiazanie do zbrodni Rustnia Parr'a który który porywal dzieci, zabieral je do tej piwnicy z ostatniej sceny i stawial jedno pod sciana i zabijal drugie, a to dziecko pod sciana musialo wysluchiwac jeków i blagan o litosc swojego kolegi, o tym wlasie byla ta scena gostek stal pod chciana, a jego kolezance ktos... :shock:

Oprócz Blair schizowalem sie na japonskich wersjach Ring'a i Dark Water a jak ktos lubi ogladac naprawde ostre sceny to polecam "www.strach" który ostatnio widzialem ostrzegam, film dla ludzi o BARDZO BARDZO mocnych nerwach :|
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Blair Witch Project

Postprzez emem » 2005-05-03, 14:10

Luke napisał(a):Oprócz Blair schizowalem sie na japonskich wersjach Ring'a i Dark Water


na mnie japonskie horrory nie dzialaja...zaden mi sie nie podobal wrecz ogladalem na sile, przy the eye przysypialem a rzekomo jest taki fantastyczny :mrgreen:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Blair Witch Project

Postprzez B@m » 2005-05-03, 14:20

Nie wiem jak Ring 2, ale 1 nei byla wogule straszan. Nie iwem ja Dark Water bo nie miałęm przyjemnsoci zasmakowac :] filmu ale podobno bardzo fajny. The Thing kultowy horror bardzo fany z Kurtem Rasselem (chyba zle naspailem)
z 1987 chyba ;)
B@m
 

Re: Blair Witch Project

Postprzez emem » 2005-05-03, 14:36

B@m napisał(a):The Thing kultowy horror bardzo fany z Kurtem Rasselem (chyba zle naspailem)
z 1987 chyba ;)


z 1982 :wink: ..rzeczywiscie jest to wysmienity film!...klimat i muzyka jest rewelacyjna...film ma 23 lata a ogladajac go wcale nie odnosi sie takiego wrazenia...
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Blair Witch Project

Postprzez Simin » 2005-05-03, 15:48

Luke napisał(a):Jeden z najlepszych horrorów jaki widzialem, ma ten chatakterystyczny klimacik, druga czesc to juz taka zmyslona i sztuczna, ostatnia scena to juz totalny schiz, nawiazanie do zbrodni Rustnia Parr'a który który porywal dzieci, zabieral je do tej piwnicy z ostatniej sceny i stawial jedno pod sciana i zabijal drugie, a to dziecko pod sciana musialo wysluchiwac jeków i blagan o litosc swojego kolegi, o tym wlasie byla ta scena gostek stal pod chciana, a jego kolezance ktos... :shock:

Oprócz Blair schizowalem sie na japonskich wersjach Ring'a i Dark Water a jak ktos lubi ogladac naprawde ostre sceny to polecam "www.strach" który ostatnio widzialem ostrzegam, film dla ludzi o BARDZO BARDZO mocnych nerwach :|



Tak sie skalada, ze jako wielbiciej X muzy (niekoniecznie horrorow) widzielem wszystkie filmy o ktorych napisales i najwieksze wrazenie zrobil na mnie "www.strach", ktory faktycznie byl dobry!! :mrgreen: "Do you wanna' play??!!" :arrow: DOBRE
ale motywy z mala dziewczynka w horrorach sa juz tak ograne, ze jak w kolejnym :arrow: Dark Water to widze to juz mi sie tylko chce smiac!!
Dark Water ogolnie tragiczny film! Po naciagniecie mozna wg mnie przyznac mu ocene 3/6 :(
A co do Blair Witch to film genialny! Nakrecony amatorska kamera przez grupke studentow za kilkadziesiat dolarow bodajze (max 120 - chyba tak gdzies czytalem) a zarobil ponad pol miliarda dolcow, wiec jego tworcy juz sie nie musza o finanse obawiac do konca zycia... tez tak chce :lol: 8)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości