Inne strony o FCB

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Inne strony o FCB

Postprzez Kamilo » 2005-05-07, 12:05

W tym temacie chciałbym poruszyć pewien wštek dotyczšcy stron o Bayernie. Czy nie uważacie, że jest ich za mało? (obecnie dwie, z czego jedna do niczego :lol: ). Przecież bawarczycy majš bardzo dużo kibiców w Polsce i powinni mieć przynajmniej dwie, trzy strony na równym poziomie. Obecnie jest Bayern.munchen.pl i dłłłuuuggooo nic :( . Jako kibic chciałbym to zmienić..........


P.S Jeœli ktoœ ma ochote zminić iloœć stron o FCB niech sie ze mnš skontaktuje na gg. :wink:
Ostatnio edytowano 2005-05-07, 12:17 przez Kamilo, łącznie edytowano 1 raz
Fc Bayern Monachium Fussball Club Numer One !!!
Kamilo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:24
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez merqn » 2005-05-07, 12:07

Kamilo napisał(a):(obecnie dwie, z czego jedna do niczego :lol:


chodzi ci oczywiœcie o http://bayern.uk.pl/
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez zborek » 2005-05-07, 12:52

Ja znam dwie www.bayern.munchen.pl i www.bayern.uk.pl .Często wchodze jescze na www.fcbayern.de tam jest mnóstwo newsów itp.W końcu oficjalna strona Bayernu.Temat troche bezsensu bo każdy wie,że Polskich stron o Bayernie jest dwie.



Pozdro
:P :P :D :D :D :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Tomachawek » 2005-05-07, 13:05

ja znam jeszcze http://www.bayernbaeda.de/ ale taka sobie ta strona
Tomachawek
 

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Kamilo » 2005-05-07, 16:41

Tomachawek napisał(a):ja znam jeszcze http://www.bayernbaeda.de/ ale taka sobie ta strona


Tylko, że mi chodziło o Polskie strony.
Nie jest ważna iloœć, liczy się to, żeby były dwie, ale na równym wysokim poziomie :wink:
Fc Bayern Monachium Fussball Club Numer One !!!
Kamilo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 37
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:24
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Jaca_FCB » 2005-05-09, 20:26

Etam mi wystarczy ta jedna stronka. I tak czasami nie mam czasu żeby wszystkie newsy przeczytać, a co dopiero jakbym musiał czytać dwa razy to samo (bo napewno by tak było, skopiowane teksty - plagiat :p). Już było przeciez coœ takiego z tš drugš stronkš o Bayernie.
Chociaż z drugiej strony to byłaby pewnego rodzaju konkurencja i może by to na dobry wyszło tej no i tej nowej stronce.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Kociol » 2005-05-10, 14:40

Jaca_FCB napisał(a):Etam mi wystarczy ta jedna stronka. I tak czasami nie mam czasu żeby wszystkie newsy przeczytać, a co dopiero jakbym musiał czytać dwa razy to samo (bo napewno by tak było, skopiowane teksty - plagiat :p). Już było przeciez coœ takiego z tš drugš stronkš o Bayernie.
Chociaż z drugiej strony to byłaby pewnego rodzaju konkurencja i może by to na dobry wyszło tej no i tej nowej stronce.


huh:D Konkurecja zawsze potrzebna, ale jesli bedzie czas na prace, to u nas bedzie znacznie lepiej, my konkurujemy z stronkami innych klubow :mrgreen:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Simin » 2005-05-13, 00:36

Jaca_FCB napisał(a):Etam mi wystarczy ta jedna stronka. I tak czasami nie mam czasu żeby wszystkie newsy przeczytać, a co dopiero jakbym musiał czytać dwa razy to samo (bo napewno by tak było, skopiowane teksty - plagiat :p). Już było przeciez coœ takiego z tš drugš stronkš o Bayernie.
Chociaż z drugiej strony to byłaby pewnego rodzaju konkurencja i może by to na dobry wyszło tej no i tej nowej stronce.


No wiec wlasnie! Po co maja byc 2 strony, jak nie mam czasu na przeczytanie 1 :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez kama_reda » 2005-05-13, 07:25

kamilo napisał(a):W tym temacie chciałbym poruszyć pewien wštek dotyczšcy stron o Bayernie. Czy nie uważacie, że jest ich za mało? (obecnie dwie, z czego jedna do niczego ).


hmm, jeszcze do niedawna kamilo mówił (jak tam pisał), że http://www.bayern.uk.pl rozwija sie w coraz lepszym kierunku. Mało tego jak tylko ta strona powstała to kilka razy w komentarzach umieœcił, ze bedzie ona lepsza od bayern.munchen.pl (według mnie to niemożliwe, nigdy sie tak nie stanie). Jak tylko odszedł z redakcji, to nagle zmienił zdanie i teraz już uważa, że ta stronka jest do niczego :lol: oczywiœcie każdy ma swoje zdanie :roll:

kamilo napisał(a):Przecież bawarczycy majš bardzo dużo kibiców w Polsce i powinni mieć przynajmniej dwie, trzy strony na równym poziomie. Obecnie jest Bayern.munchen.pl i dłłłuuuggooo nic . Jako kibic chciałbym to zmienić..........


wydaje mi sie, ze twoja strona nie będzie lepsza od http://www.bayern.uk.pl, ale życze powodzenia

Adams napisał(a):chociaż z tego co zauważyłem, to dużo ich newsów ukazuje się zaraz po tym jak na naszym serwisie się pokażš


to jeszcze zależy kto te newsy pisze :wink: , przykład z wczoraj:

HSV zainteresowane Lizarazu: ja napisałem o 16:08, a wy o 16:15
Wštpliwoœci Deislera: ja o 16:38 a wy 19:41
Zickler także chce do Salzburga: ja dzisiaj o 8:45, a wy jeszcze w ogóle

To takie 3 przykłady, ja pisze newsy sam, ale czas mam dopiero od godziny 14 jak wróce ze szkoły.
Podsumowujšc masz racje w tym co powiedziałeœ, ale nie zawsze tak jest :D
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Kociol » 2005-05-13, 18:52

kama_reda napisał(a):
kamilo napisał(a):W tym temacie chciałbym poruszyć pewien wštek dotyczšcy stron o Bayernie. Czy nie uważacie, że jest ich za mało? (obecnie dwie, z czego jedna do niczego ).


hmm, jeszcze do niedawna kamilo mówił (jak tam pisał), że http://www.bayern.uk.pl rozwija sie w coraz lepszym kierunku. Mało tego jak tylko ta strona powstała to kilka razy w komentarzach umieœcił, ze bedzie ona lepsza od bayern.munchen.pl (według mnie to niemożliwe, nigdy sie tak nie stanie). Jak tylko odszedł z redakcji, to nagle zmienił zdanie i teraz już uważa, że ta stronka jest do niczego :lol: oczywiœcie każdy ma swoje zdanie :roll:

kamilo napisał(a):Przecież bawarczycy majš bardzo dużo kibiców w Polsce i powinni mieć przynajmniej dwie, trzy strony na równym poziomie. Obecnie jest Bayern.munchen.pl i dłłłuuuggooo nic . Jako kibic chciałbym to zmienić..........


wydaje mi sie, ze twoja strona nie będzie lepsza od http://www.bayern.uk.pl, ale życze powodzenia

Adams napisał(a):chociaż z tego co zauważyłem, to dużo ich newsów ukazuje się zaraz po tym jak na naszym serwisie się pokażš


to jeszcze zależy kto te newsy pisze :wink: , przykład z wczoraj:

HSV zainteresowane Lizarazu: ja napisałem o 16:08, a wy o 16:15
Wštpliwoœci Deislera: ja o 16:38 a wy 19:41
Zickler także chce do Salzburga: ja dzisiaj o 8:45, a wy jeszcze w ogóle

To takie 3 przykłady, ja pisze newsy sam, ale czas mam dopiero od godziny 14 jak wróce ze szkoły.
Podsumowujšc masz racje w tym co powiedziałeœ, ale nie zawsze tak jest :D


Czas pisania ...
Zatytułowałem sobie mojš wypowiedziedŸ wyszczegolnieniem w postaci takiego sobie akapitu.
Chciałbym powiedzieć, że również zauwazylem ze u Was ukazuja sie newsy wczesniej, co wskazuje zegar psnews. Jednak "haj" udowodnił mi, że piszšc newsa o 20, u Was ukazał sie pozniej news (akurat bylem u Was w tym czasie na www) i chwile pozniej sie ukazał, a czas był niesamowicie wczesniejszy...hmm...wydaje mi sie ze Wasz zegar systemu ps news duzo duzo duzo ... daje do przodu :x

Ale mi to "zwisa", poznać newsa po treœci merytorycznej, napewno nikt nie uwierzy że My kopiowaliœmy news z "uk.pl" bo nie jestesmy na tyle nieprofesjonalni.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Piecia » 2005-05-13, 18:55

No raczej napewno nikt by nie uwierzył że Kocioł i spółka bierze od was newsy, a zegar macie troche wczesniejszy o czym sie przekonałem dawniej pracujšc na tej stronie.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez haj » 2005-05-13, 18:55

pojawila sie nowa strona o Bayernie w sieci (wydaje mi sie ze duzo ladniejsza od www.bayern.uk.pl )

www.bawarczycy.glt.pl

Chwala im za to ze jak skopiuja newsa to daja przynajmniej zrodlo tej wiadomosci :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez zborek » 2005-05-13, 19:28

haj napisał(a):pojawila sie nowa strona o Bayernie w sieci (wydaje mi sie ze duzo ladniejsza od www.bayern.uk.pl )

www.bawarczycy.glt.pl

Chwala im za to ze jak skopiuja newsa to daja przynajmniej zrodlo tej wiadomosci :roll:


O proszę.Haj możesz mi powiedzieć jak znalazłeœ tš stronkę?????.Ja szukałem po wyszukiwarkach,ale nieznalazłem.Ja również uważam,że ta stronka jest lepsza od Bayern.uk.pl


Pozdro
:) :) :) :wink: :wink:

P.S Jest coraz więcej stron o Bayernie! super.
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez kama_reda » 2005-05-13, 19:52

co do licznika, to fakt coœ jest Ÿle na serwerze :| jest cofnięty o 6 godzin, czyli jak pisze ze sie dodało o 10.00 to naprawde dodało sie o 16 i sami zobaczcie, napisałem o Lizarazu o 10.08 na serwerze, a naprawde o 16.08 i nie oskarżam was o nic, tylko chciałem wytłumaczyć Adamsowi, ze czasami newsy sš wczesniej niz u was.

co do tej strony www.bawarczycy.glt.pl:

patrzcie na mojš relacje z meczu Mainz-Bayern i na ich relacje, jest identyczna!!! Może nie mam racji?? oto moja relacja:

Piłkarze Bayernu, pewni już 19. w historii tytułu mistrzowskiego pokonali absolutnego beniaminka Bundesligi FSV Mainz 4:2. Kolejnym hat-trickiem popisał się wyborny strzelec Bawarczyków Roy Makaay. To jego trzeci w sezonie i drugi z rzędu !! Holender ma na swoim koncie już 19 bramek i zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji strzelców niemieckiej Bundesligi. Jednš bramkę podobnie jak przed tygodniem strzelił Michael Ballack.

Pierwszš w dzisiejszym meczu bramkę Roy Makaay zdobył w 17. minucie meczu. Lewš stronš przedzierał się Michael Ballack, podał do Roya, a ten niepilnowany na 5. metrze strzelił płasko w prawy róg bramki. Rezerwowy bramkarz Mainz - Wetklo był bez szans. W 35. minucie padła bramka wyrównujšca. Po podaniu Thurka bramkę zdobył Niemiec Benjamin Auer. Chwilę póŸniej Bayern ponownie objšł prowadzenie w meczu. Prawš stronš dryblował rozgrywajšcy 300. mecz w Bundeslidze Mehmet Scholl, wrzucił piłke na pole karne, głowš zgrał Martin Demichelis i z 4 metrów piłkę w bramce umieœcił Michael Ballack. Wynik 1:2 utrzymał się do przerwy.

Druga połowa zaczeła sie podobnie jak pierwsza. Bayern był stronš przeważajšcš, ale Mainz wyprowadzało groŸne kontrataki. W 58. minucie ponownie na tablicy był wynik remisowy. Po rzucie rożnym drugš bramkę w tym spotkaniu strzelił Michael Thurk. Na kolejnego gola kibice w Moguncji musieli czekać ponad 20 minut. Wbrew woli większoœci fanów zgromadzonych na stadionie bramkę strzelili Bawarczycy. Szybkš kontrę przeprowadził Bastian Schweinsteinger a gola z 14 metrów strzelił Roy Makaay. Kilka minut póŸniej Holender ponownie trafił do siatki rywali. Asystę przy bramce zaliczył Boœniak Hasan Salihamidzic. Tak więc Bayern pokonał Mainz 4:2. Jest to już 7 z rzędu zwycięstwo Bawarczyków w lidze.

FSV MAINZ - BAYERN MONACHIUM 2:4 (1:2)
gole: Auer 35' , Thurk 58' - Makaay 17' 82' 89' Ballack 42'

Mainz: Wetklo - Abel, M. Friedrich, Noveski, Weigelt (87' Casey)- Babatz (62' N. Weiland), Balitsch, da Silva (77' D. Weiland) - Thurk, F. Gerber - Auer
Bayern: Rensing - Sagnol, R. Kovac, Lucio, Lizarazu (46' Salihamidzic) - Deisler (88' Jeremies), Demichelis, Schweinsteiger - Ballack, Scholl (85' Hashemian) - Makaay

żółta kartka: Balitsch

sędzia: Lutz Wagner

widzów: 20300



a sprawdzcie sobie ich jest identyczna!!!!!!!!!!!!!!!!! :[
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Inne strony o FCB

Postprzez Tschik » 2005-05-13, 21:15

a sprawdzcie sobie ich jest identyczna!!!!!!!!!!!!!!!!!


tak tylko, że pod newsem jest link do Waszej strony więc nie widzę problemu jeœli podadzš, że ten news z bayern.munchen.pl czy innej strony to nie ma się o co oskarżać :) tak mi się wydaje przynajmniej..:P
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości