Sylwester 2011 !

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Sylwester 2011 !

Postprzez mancipium » 2012-12-31, 15:57

hehe ja mam wiecej i nadal lubie takie libacje. nie wiem co w tym zlego - spotkasz fajne laski, napruja sie i co w tym zlego? no chyba ze jestes kolo ktory zawsze podpiera sciany to w sumie wole tez spotkanie w 10 osob i gadanie co tam na studiach/.robocie/jakie sa nowe gry - ja jestem na to a stay , szkoda zycia.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Sylwester 2011 !

Postprzez OSZA » 2012-12-31, 18:45

mancipium napisał(a):hehe ja mam wiecej i nadal lubie takie libacje. nie wiem co w tym zlego - spotkasz fajne laski, napruja sie i co w tym zlego? no chyba ze jestes kolo ktory zawsze podpiera sciany to w sumie wole tez spotkanie w 10 osob i gadanie co tam na studiach/.robocie/jakie sa nowe gry - ja jestem na to a stay , szkoda zycia.


Wiesz,jak są fajne dziewczyny-do tego ładne i chętne... To inna zabawa,takie coś każdy zdrowy lubi :wink: :wink:

Co innego jak trafisz na grupę " spierd**in", z którymi ani się porządnie napić ani pożartować, ani nawet pogadać... Jak sprawdzona ekipa i znana to nic tylko iść w tango. A jak niewiadoma,do tego przeczucie graniczące z pewnością,że ekipa frajerów? Jest różnica? Jest.


Co do fb- im lepsza impreza z dobrą ekipą to po co to reklamować i informawać na tym portalu? Nie,lepiej w zaufanym granie coś robić? Każdy wie,każdy wie co robić- to po co się bawić w facebook? Odpowiedź sobie sam.
Bayern Des Samma Mia
OSZA
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4469
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-06-09, 13:35
Lokalizacja: Warszawa
Online: 6d 5h 1m 45s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości