Wasze hobby????

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Wasze hobby????

Postprzez Homer » 2005-05-30, 13:03

Moim Hobbym jest Pilka Nozna i oczywiscie na jej czele stoi FCB.
Lubie ogladac filmy nawet niewiem czy nie bardziej niz Pile. Ewentualnie wchodzi w gre
granie na kompie i cwiczenie na silce :) A propo pochwalcie sie ile macie w bicku???
Homer
 

Re: Wasze hobby????

Postprzez killy » 2005-05-30, 13:06

Homer napisał(a): A propo pochwalcie sie ile macie w bicku???


49 przed cwiczeniem po cwiczeniu 53 8) :lol: :lol: :lol:
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Homer » 2005-05-30, 13:12

Simin napisał(a):
Co do suplementów to miałem 2 próby z kreatynš, ale siła mi po tym nic nie przychodzi


Z tego co pamietam z dawnych lat to kreatynka jest po to, zeby Ci zatrzymac w miesniach... wode :P a nie po to, zebys byl silny!! To akurat nie jest dziwne, ze po kreatynie nie jestes wcale silniejszy...
Jak juz wpieprzasz kreatyne to zarzuc sobie do tego glutamine i bedzie o wiele lepszy efekt!! :) Glownym zadaniem glutaminy jest przyspieszac regeneracje miesni... a jej glowna zaleta jest... cena :) Choc faktycznie jak duzo i czesto cwiczysz to jest niezwykle pomocna!! :569:

przed rozpoczęciem treningów było 20 kg mniej.


No to faktycznie jest olbrzymi skok Ci powiem!! Gratulacje! Ja zaczynalem od 60 i skonczylem na 75 :) Teraz mam troche wiecej podejrzewam, bo miesien piwny urosl niemilosiernie... :P No ale co sie dziwic - trzeba bylo oblac maturke, a tera non stop oblewam studia :) :564:
Pozdro


Kreatynka jest na energie!! jak chcesz szybko przytyc radze ci wziasc Glutamine.
A jak chcesz schudnac i szybko zamienic sadlo w miesnie to najlepszym rozwiazaniem jest
HMB !!!. Pochwal sie Simin ile wyciszkasz na laweczce ???
Wiadomo piwko bardzo spowalnia rozrost miesni , szybko spada ci sila i robisz sie gruubszy :) Ale nie jest to problem, dla ktorego mozna przestac spokojnie pic chmiel :)
Pozdro

[ Dodano: 2005-05-30, 19:02 ]
killy napisał(a):
Homer napisał(a): A propo pochwalcie sie ile macie w bicku???


49 przed cwiczeniem po cwiczeniu 53 8) :lol: :lol: :lol:


Niewiem czy mam w to wierzyc, ale jak tam jest w rzeczywistosci to jestes ladny gnyk jak na swoj wiek :) Serio masz w bicepsie 49 - 53???? Od ilu lat trenujesz na silce???
a ty masz silownie w chacie czy gdzies chodzisz????? :P
Pozdro
Homer
 

Re: Wasze hobby????

Postprzez Simin » 2005-06-04, 01:32

Pochwal sie Simin ile wyciszkasz na laweczce ???
Wiadomo piwko bardzo spowalnia rozrost miesni , szybko spada ci sila i robisz sie gruubszy Ale nie jest to problem, dla ktorego mozna przestac spokojnie pic chmiel

Homer ty cycku :-p A powiedz lepiej ile Ty wyciskasz gnykolu!!?? I jak zes rozpierd**** atlas ze swoimi kolesiami i do dzisiaj go nie naprawiles!! :( No jak moge duzo wyciskac jak nie mam na czym cwiczyc miesni plecow :lol: no a teraz ile wyciskam to nawet nie wiem, ale nawet jakbym byl tego swiadom to bym nie napisal, bo bym sie tylko zblaznil :570: pewnie cos niewiele ponad 70 :lol: ale nie cwicze, wiec mam to w dupie :) Od tego mam Dymola(kumpla) co wyciska 160 w wieku 21 lat :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez killy » 2005-06-04, 10:44

Homer to byl oczyiscie zart, 53cm to Pudzian chyba nie ma, apropo mnie to nie wiem ile mam w bicu ale napewno lekko ponad 30.
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Wasze hobby????

Postprzez zludna » 2005-06-04, 11:07

No cóż... ja siłownia raczej nie ;PPP

Tenis, tenis, hm i... tenis ;]
zludna
 

Re: Wasze hobby????

Postprzez Homer » 2005-06-05, 09:08

Simin napisał(a):
Pochwal sie Simin ile wyciszkasz na laweczce ???
Wiadomo piwko bardzo spowalnia rozrost miesni , szybko spada ci sila i robisz sie gruubszy Ale nie jest to problem, dla ktorego mozna przestac spokojnie pic chmiel

Homer ty cycku :-p A powiedz lepiej ile Ty wyciskasz gnykolu!!?? I jak zes rozpierd**** atlas ze swoimi kolesiami i do dzisiaj go nie naprawiles!! :( No jak moge duzo wyciskac jak nie mam na czym cwiczyc miesni plecow :lol: no a teraz ile wyciskam to nawet nie wiem, ale nawet jakbym byl tego swiadom to bym nie napisal, bo bym sie tylko zblaznil :570: pewnie cos niewiele ponad 70 :lol: ale nie cwicze, wiec mam to w dupie :) Od tego mam Dymola(kumpla) co wyciska 160 w wieku 21 lat :)



Te w poniedzialek jade po te linki do Atlasu. Postaram sie je kupic ale niewiem czy beda.
Ja wyciskam 65kg to niejest duzo bo regularnie nie cwicze. Widzialem tego Dymola
i myslalem ze jest wiekszy :)
Pozdro!
Homer
 

Re: Wasze hobby????

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-05, 16:30

ja uwielbiam sztuki walki :D ćwiczyłam Capoeire... ale siem znudziła... a teraz ćwiczem MUAY THAI ;] :) fuul wypas :D można siem wyrzyć :D hehe ^^
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Rasenith » 2005-06-05, 18:24

A moim największym hobby jest hokej i wszystko co jest z nim zwišzane czyli granie, oglšdanie meczy NHL, granie w NHL 2005, œledzenie karier młodych talentów Canadiens. Oprócz tego bardzo lubie czytać ksišzki głównie historyczny, grać w piłkę oczywiœcie i oglšdac dobre filmy. Czy wspomniałem o siedzeniu na necie?? :D
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez Simin » 2005-06-06, 00:13

Widzialem tego Dymola
i myslalem ze jest wiekszy

Bo teraz schudl 12 kilo :( Ale i tak jest mega kozak! Postaram sie zalatwic dla forumowiczow jakas jego fotke z silki, zebyscie wiedzieli z kim macie do czynienia :lol:

A moim największym hobby jest hokej i wszystko co jest z nim zwišzane czyli granie, oglšdanie meczy NHL, granie w NHL 2005, œledzenie karier młodych talentów Canadiens.

Trzeba przyznac, ze bardzo nietypowe hobby :P Ale ok! Pasi jak najbardziej! A powiedz mi czy masz wogole jakis dostep do meczy NHL bo przecie chyba ich nie pokazuja w telewizji!!?? :?:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez killy » 2005-06-06, 12:12

Simin napisał(a):A powiedz mi czy masz wogole jakis dostep do meczy NHL bo przecie chyba ich nie pokazuja w telewizji!!?? :?:


Obecnie liga NHL jest zawieszona, nie sa rozgrywane zadne mecze. I Jak zwykle chodzilo o kase
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Wasze hobby????

Postprzez haj » 2005-06-06, 12:14

killy napisał(a):
Simin napisał(a):A powiedz mi czy masz wogole jakis dostep do meczy NHL bo przecie chyba ich nie pokazuja w telewizji!!?? :?:


Obecnie liga NHL jest zawieszona, nie sa rozgrywane zadne mecze. I Jak zwykle chodzilo o kase
mecze NHL w poprzendim sezonie byly pokazywane w Polsacie Sport i czasem sie ogladalo :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Wasze hobby????

Postprzez zborek » 2005-06-09, 08:14

Ostatnio coraz częœciej lubię grać w ping-ponga i zaczšłem jescze więcej oglšdać filmów.A i myœlę nad zakupem hantli,żeby sobie poćwiczyć.


Pozdro
:D :D :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Wasze hobby????

Postprzez killy » 2005-06-09, 14:53

zborek napisał(a):Ostatnio coraz częœciej lubię grać w ping-ponga i zaczšłem jescze więcej oglšdać filmów.A i myœlę nad zakupem hantli,żeby sobie poćwiczyć.


lepiej kup sobie ekspandor, jezeli wiesz oco chosi :D
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Wasze hobby????

Postprzez baymann9 » 2005-06-09, 15:07

Podstwa sukcesu sa wolne ciężary. Sprężynki to conajwyżej (nędzny) dodatek. Zainwestuje faktycznie w te sztangielki- 10kg na poczštek powinno styknšć :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości