Poziom komentatorów-Eurosport2

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Zari » 2012-11-29, 22:39

Po tej sporej nawałnicy na fanpage'u Borka(oczywiście on tego nie przeczyta) kibiców Bayernu postanowiłem pociągnąć ten temat. Co o tym sądzicie? Czy warto cokolwiek spróbować działać? Jakieś mejle/spam? Choćby przy wpisach oficjalnej strony Eurosportu na fejsie...

Wiem, że zaraz pojawią się głosy, że można wyłączyć głos, zmienić język, ale to chyba nie o to chodzi. Komentatorzy są dla nas, dla kibiców. Niestety, często pod tematami meczowymi jest mnóstwo zarzutów do komentatorów Eurosportu..a mecz z Freiburgiem przelał czarę goryczy..

http://www.bayern.munchen.pl/art/show/z ... tarz/11171
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez dejvid320 » 2012-11-29, 22:46

Nie ma na to szans. Zresztą ogarnijcie na facie eurosportu. Jakiś typ napisał, że i tak komentarz będzie stronniczy. Błyskawiczna odpowiedź:

Maciej Zaremba - jeśli tak uważasz, zawsze pozostaje komentarz zagraniczny, ewentualnie opcja bez komentarza (na Eurosport Player). Przy "mute" nie polecamy oglądania meczów.
Wtorek, 14:57 · Lubię to! · 5


To walka z wiatrakami, nie mamy żadnych szans.
dejvid320
Bawarczyk
 
Posty: 2319
Wiek: 34
Dołączył(a): 2009-04-14, 13:57
Lokalizacja: Gdynia
Online: 4h 12m 3s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Zari » 2012-11-29, 22:50

Wiesz, inaczej by zareagowali gdyby więcej osób by takie coś poparło, zwłaszcza, że kibice BVB mają podobne zdanie w tej sprawie.
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Kejker » 2012-11-29, 22:51

Lubię bardzo Borka, to mój ulubiony komentator piłki nożnej w Polsce, ale to co on ostatnio robi woła o pomstę do nieba. Jeszcze niedawno to tak nie intrygowało, ale zaczyna coraz bardziej denerwować. I tu tak na prawdę nie chodzi tylko o mecze Bayernu, za którym ewidentnie, że tak powiem "nie jest". Chodzi mi głównie o to, że na meczach Bundesligi typu nie wiem... Hoffenheim - Leverkusen, transmisje traktuje jako specjalną pogadankę na temat:

-Dortmundu, 3 Polaków, teraz w sumie tylko głównie Lewandowskiego
-Sytuacji Boenischa w Leverkusen, w jakiej to on jest słabej formie i bieganie w lesie nic nie daje.
-Jaki to burdel w PZPNie i w ogóle, teraz już mniej, bo Boniek został prezesem.
-Powołania Fornalika i reprezentacja Polski, trzeba to omówić.
-O tym jaki w Polsce jest ujowy system szkolenia, i jaki w Niemczech jest genialny w porównaniu do Polski (to jeszcze dopuszczalne akurat)
-O tym jacy to Niemcy są bardziej rozwinięci piłkarsko niż Polska, bo nikt tego nie widzi, szczególnie, że mówi o tym przy okazji komentowania każdego meczu.

O czymś zapomniałem?
Denerwuje mnie to, bo jako kibic Bundesligi, czuje się jakbym oglądał jakieś Cafe Futbol tylko obraz był z jakiegoś tam meczu. On dosłownie traktuje to jako pogadankę na temat interesujących go informacji, a i tak jest najlepsze z całego tego towarzystwa, jeszcze Lach trzyma poziom, ale reszta to dno i 5 metrów mułu.
Więc pragnę zauważyć, że sprawa nie dotyka tylko Bayernu, ale też innych kibiców drużyn z Bundesligi.
Ale przecież biznes się kręci, bo ludzie słyszą to co chcą słyszeć.

//
Ogólnie to chciałbym żeby Lach komentował Bayern - Borussia, a Borek Schalke - Gladbach, ale to jest bardziej niż niemożliwe. Z drugiej strony gdyby Borek dostał mecz smerfów ze Źrebakami to CAŁY mecz przegadałby na temat meczu o 18.30 i nawet nie zauważyłby zapewne bramek.

//Borek w sobotę na gali jakiejś podobno ma być, uratowani? Chociaż na ten jeden mecz.
Kejker
Bawarczyk
 
Posty: 1069
Dołączył(a): 2012-10-26, 11:03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 1h 17m 25s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Kubik » 2012-11-29, 23:51

No KSW jest w Polsacie, a on zawsze wywiady z ringu leci, bo to przeciez specjalista od wszystkiego ;D Boksa, MMA, Bundesliga, hiszpańska liga, LM, jeszcze pewno jaką siatkówkę dorabia na boku czy rzuty piłką lekarską przez plecy.

Eurosport nie dość że ma kiepskich komentatorów, to jeszcze dobiera 'expertów' do tego, np. Kłos, który nie umie spleść zdania złożonego, bez ostrego zacięcia "ale ale ale ale ale", czy "że że że że że".

btw.
ŻeŻe to taki komentator na Canal+ jest - Żelek Żyżyński :D Ogólnie to ziomy z Canal+ są w tym *"smutnym jak pizda" kraju najlepsi. Nie wiem czy oglądacie czasem angielską na C+, na Ekstraklasie też dają radę. Grand Derbie też zawsze obiektywnie lecą.

Jakiś czas temu Sergio Ryczel dawał radę, ale wydaje mi się że napływ żółtej żółci uderzył mu ostatnio w tętnice, niczym alkohol górnikowi na barbórkowej karczmie piwnej i ostatnio też spina poślady z wyrysowanym BVB na lewym półdupku.


* Adams, z jakiego filmu pochodzi cytat? :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez dmagio » 2012-11-30, 00:12

nie jest tak czarnuchu??:dd
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2495
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 29m 13s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Olszesky » 2012-11-30, 07:22

najlepszy komentator w polsce to andrzej kostyra

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cyt ... ej_Kostyra
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Scholli » 2012-11-30, 08:14

dejvid320 napisał(a):Nie ma na to szans. Zresztą ogarnijcie na facie eurosportu. Jakiś typ napisał, że i tak komentarz będzie stronniczy. Błyskawiczna odpowiedź:

Maciej Zaremba - jeśli tak uważasz, zawsze pozostaje komentarz zagraniczny, ewentualnie opcja bez komentarza (na Eurosport Player). Przy "mute" nie polecamy oglądania meczów.
Wtorek, 14:57 · Lubię to! · 5


To walka z wiatrakami, nie mamy żadnych szans.

dlatego, jeśli ktoś chciałby coś działać, to by trzeba było uderzyć do centrali Eurosportu a nie do naszego regionalnego oddziału, bo to wiadome, że tutaj każdy się wzajemnie po dupie liże i wspólnie się spuszcza na żółte trio z polskiej borussi... :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Zari » 2012-11-30, 09:59

I taki jest plan. Apel ma być wysyłany nie tylko do polskiej centrali, ale też do tej głównej
. Jest już osoba, która to napisze po angielsku :)
Obrazek
Zari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4784
Wiek: 31
Dołączył(a): 2010-06-29, 10:47
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 16h 59m 21s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez mic » 2012-11-30, 10:11

Panowie (Panie).

Po pierwsze przy każdym działaniu wymagany jest optymizm. Pisząc o walce z wiatrakami przegraliśmy już na starcie i wszelkie nasze starania nie mają najmniejszego sensu.

Musimy utworzyć grupę ludzie, która będzie kierowała tą akcją i znaleźć zdecydowaną większość, która tylko da wyraz poparcia. Jak napisał wyżej kolega Zari musimy wystosować odpowiedni apel przewodni, w którym musimy konstruktywnie uzasadnić nasze wołanie.

Artykuł z głównej strony jest bardzo dobrze zrobiony - poparty komentarzami 'prawdziwych' ludzi. Dzisiaj jednak musi to być akcja medialna - zaatakujmy FB, Tweetera i strony internetowe. Teraz jest najlepszy na to czas, gdyż mecz sezonu w Bundeslidze jest jutro stąd będzie ogromne zainteresowanie tym tematem.

Dodatkowo możemy zahaczyć no mocno udzielającego się dla szerokiej opinii publicznej, pana Michała Pola, który co prawda nie jest kibicem Bayernu, jednak na jego blog,tweeter,fb zagląda tyle osób, że nawet gdyby 20% zainteresował nasz temat to i tak już odniesiemy sukces.

Ja jestem w stanie wysłać do wydawcy Eurosportu czyli do seriwsu konsumenta grupy TF1 nasz apel w języku angielskim (i być może również po francusku).

Mamy inicjatywę, spróbujmy coś zdziałać !

pozdro :)
FC Bayern München deutscher Fußball-Meister !!
mic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:28
Lokalizacja: Silesia :]
Online: 31m 32s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Dudzin18 » 2012-11-30, 11:57

Wiecie, ja wam powiem szczerze, że można w tym fakcie wykorzystać Media... w jaki sposób? otóż bardzo prosty, pisząc nasze kazania wszędzie gdzie się da na Twitery, fanpage oficjalnych stron i tak dalej różnych naszych postów, czy to na sport.pl jakieś wiadomości etc... z pewnością któryś z dziennikarzy to zauważy i nie oprze się o tym nie napisać na jakiś znanych portalach... przykład? niby włam na Alianz Arene, jak widzimy szybko dziennikarze się tym zajęli by rozpisać... Myślę ,że gdy będziemy o tym mówić więcej szerzej i wszędzie, szybko to dojdzie do tych których dojść chcemy. Tym bardziej, że fani BVB też powoli tego nie akceptują, to głos będzie szerszy, też trzeba porozmawiać z ludźmi poza klubów Bayern i BVB czyli fanami innych drużyn, których media w ogole nie widzą w Bundeslidze, a tym bardziej Komentatorzy ( bo zamiast ciekawostek o meczu, czy Bundeslidze wolą rozmawiać o Traore i ogolnie ekstraklasie ). Może coś się uda, jeśli podejdziemy do sprawy poważnie i dojrzale.
Dudzin18
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Wiek: 31
Dołączył(a): 2012-11-30, 11:54
Online: 0s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Genzo » 2012-11-30, 12:17

Siema, to znowu ja, tak, Ariel.
Tak sobie myślałem w trakcie zasypiania, że może nagram jakąś krótką pogadankę skierowaną do większego gremium. Powkleja się to na fora Schalke, Bayeru, Hoffe itd. Na pewno ich to też wkur... Wezwijmy ich do bojkotu stacji ES2
Gdy władze Euro zobaczą, że widzów Bundesligi jest dużo mniej, bo na pewno my stanowimy większość publiki. Na ten czas można odpalić streamy. Pracuję również nad OFICJALNYM pisemkiem.
Powiem to prosto w oczy. Moją wizją było i ukształtowała się ona już bardzo wcześnie: zostanie najlepszym bramkarzem świata. Najlepszy bramkarz świata! Najlepszy!! Ogromna wizja, tak sam duża jak droga do sukcesu.
Genzo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 27
Wiek: 34
Dołączył(a): 2011-10-21, 13:06
Lokalizacja: Świnoujście
Online: 0s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez mic » 2012-11-30, 12:20

Genzo,

każda konstruktywna idea nie zostanie pominięta.
jeśli masz czas i wene to zachęcam do działania.

pozdro.
FC Bayern München deutscher Fußball-Meister !!
mic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:28
Lokalizacja: Silesia :]
Online: 31m 32s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez bolcinho » 2012-11-30, 12:42

Też jestem zwolennikiem waszego pomysłu, bo komentarz jest strasznie irytujący szczególnie dla kibiców FCB, ale ogólnie każdego kibica to irytuje, bo komentatorzy nie dośc że są beznadziejni to w dodatku stronniczy. Na robiło się fachowców którzy nic w piłce nie osiągneli i oni niby wiedzą lepiej jak powinien się zachowac Mario Gomez czy inny poważny zawodnik, a każde zagranie Lewandowskiego lub innego Polaka w BVB to świetne zagranie, mimo iż piłka poszła na aut to pan komentator zrzuca winę iż pozostali zawodnicy nie zrozumieli idei Polaka. To strasznie irytuje i zniechęca do oglądanie z polskim komentarzem.

Akcje popieram i nawet bym proponował napisanie do portali które się tego typami rzeczami zajmują czyli szczególnie media2.pl czy satkurier.pl. Myśle iż podobny tekst z powodzeniem mógł by zamieścic portal weszlo.com bo oni też ostatnio byli strasznie poirytowani komentarzem na Nsport gdzie było tylko spuszczanie się nad zagraniami Polaków, wszystko inne nie miało znaczenia.
Trzeba nagłośnic akcje bo w następnej rundzie będziemy podczas meczu np. H96-S04 słuchali kto chce i za ile Lewandowskiego i czy według fachowców się on tam sprawdzi, a mecz będzie sprawą trzeciorzędną.
bolcinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 810
Dołączył(a): 2012-10-09, 20:02
Online: 2h 19m 55s

Re: Poziom komentatorów-Eurosport2

Postprzez Olszesky » 2012-11-30, 12:51

Obrazek
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości