Ulubiony aktor/aktorka

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez Simin » 2005-08-03, 00:59

Ludzie!! Apeluje o nie kaleczenie w miare mozliwosci nazwisk aktorow i filmow za ktore ich cenicie, bo skoro to temat o ulubionych aktorow to zakladam, ze widzieliscie ich w conajmniej 3 - 5 filmach.... :569:
Przyklady:
1.
7 wrota
- jak mniemam chodzi o film '9 wrota' z Deppem zrobiony przez Romana Polanskiego!! :569:
2.
Cheve Chase
pisze sie CHEVY Chase :wink:
3.
Nielse Nielsen
a tu oczywiscie chodzilo o Leslie'go Nielsena :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez upek » 2006-09-29, 22:20

Przegladalem sobie stare topiki i znalazlem oto takiego dziwolaga :shock:

Simin napisał(a):
Jessica Alba


Mozecie mi powiedziec KTO TO JEST??!! Jakos nie mialem okazji ogladac z nia filmu...

Simin no prosze Cie :569: powiedz ze zartowales :569: jak mozna nie kojarzyc Alby g:hmm :027:
moj ulubiony aktor -> Samuel L Jackson
aktorka -> pozwolicie ze nie bede ocenial wedlug gry ;) Alba, Biel, Jolie :d
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez Scholli » 2006-09-29, 23:30

Upek napisał(a):Przegladalem sobie stare topiki i znalazlem oto takiego dziwolaga :shock:

Simin napisał(a):
Jessica Alba


Mozecie mi powiedziec KTO TO JEST??!! Jakos nie mialem okazji ogladac z nia filmu...

Simin no prosze Cie :569: powiedz ze zartowales :569: jak mozna nie kojarzyc Alby g:hmm :027:
moj ulubiony aktor -> Samuel L Jackson
aktorka -> pozwolicie ze nie bede ocenial wedlug gry ;) Alba, Biel, Jolie :d
mi się wydaje, że Albę można kojarzyć, ale nie koniecznie można ją kojarzyć z aktorką Albą :P z tej trójki wymienionej prze ciebie praktycznie tylko Jolie zasłużyła na to miano... (rozumiem jakie walory zaważyły na twoim wyborze, ale jednak należałoby się trzymać tematu... ;-) )

[ Dodano: 2006-09-30, 00:38 ]
a ja właśnie zauważyłem, że w moje liście zabrakło Sean'a Penn'a!! cóż za niedopatrzenie!!!
a poza tym to jeszcze dorzucę:
Richard Dean Anderson (za Jack'a w "Stargate SG-1", o wiele lepsza rola niż Angusa w pewnym innym znanym serialu ;-) )
Dakota Fanning (ciekawe czy jak dorośnie bedzie równie świetna)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez Simin » 2006-10-03, 16:06

Simin no prosze Cie powiedz ze zartowales jak mozna nie kojarzyc Alby

ten post byl napisany pewnie jakis dobry rok temu, wiec wiesz :P :wink:

Sean'a Penn'a

faktycznie - koles jest mega kozak!! :) zajebisty aktor.

Richard Dean Anderson

to chyba przesadziles stary :wink: McGyver wymiata :wink:

Dakota Fanning

no wiec wlasnie - ile ona ma lat? 12?13? a grala w takich filmach i z takimi aktorami, ze az sie wlos na glowie jezy... tez ja lubie, bo postacie przez nia grane sa wg. mnie mega przekonujace!

A jeszcze co do topicu - powiedzcie mi jakim cudem do piernika ma on niewiele ponad 30 postow?? :roll:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez Scholli » 2006-10-04, 01:05

Simin napisał(a):
Richard Dean Anderson

to chyba przesadziles stary :wink: McGyver wymiata :wink:
cóż - a oglądałeś SG-1? jeśli nie to nie zdajesz sobie sprawy o ile Jack jest lepszy od Angusa :D trudno jest zaprezentować czyjąś grę w serialu za pomocą jednego odcinka, ale jeśli miałbym na tak owy wskazać w powyższym przypadku to proponowałbym ci zapozanie się z 6 odcinkiem 4 serii pt. "Window of Opportunity" (odcinek zdecydowanie w innej konwencji niż reszta - bo komediowy, ale R.D. Anderson gra w nim pierwsze skrzypce)
BTW: taka ciekwostka - Stargate SG-1 jest najdłużej emitowanym serialem sf w historii

Dakota Fanning

no wiec wlasnie - ile ona ma lat? 12?13? a grala w takich filmach i z takimi aktorami, ze az sie wlos na glowie jezy... tez ja lubie, bo postacie przez nia grane sa wg. mnie mega przekonujace!
rocznik '94 :D ja ją pierwszy raz wypatrzyłem w "Taken" Spielberga (boże! jaki to genialny serial był! szkoda, że nie wydali go na dvd :( )
i głównie dzięki niej skusiłem się na "I am Sam" gdzie stworzyła mistrzowski duet z Penn'em (miała wtedy 7 lat :573: ) - dla mnie, jak dotąd, jej najlepsza rola
ale niemalże tak samo podobała mi się również w "Man on Fire" - jej "Creasy bear" zapada w pamięci na długo...
a ostatnio obejrzałem "Siłę strachu" z nią i DeNiro - film, taki przeciętniak, ale gra tej małej może skusić do obejrzenia tego filmu jeszcze raz - tak, sama fabuła i nawet DeNiro nie zdziałały tyle co Dakota...

A jeszcze co do topicu - powiedzcie mi jakim cudem do piernika ma on niewiele ponad 30 postow?? :roll:
w kraju w którym gwiazdami są aktorzyny z telenowel wszystko jest możliwe :P
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez Tymek » 2007-03-15, 16:11

Ha widzicie.....ślepy jestem, i przepraszam najmocniej za ten temat, to pomyłka jeszcze raz gorąco przepraszam. Ja z aktorek cenie najbardziej Natalie Porttman a z aktorów? hmm....nie mam takiego jest wielu kolesi, którzy naprawde dobrze grają. A jak stawiacie którzy z młodych aktorów w Polsce i w świecie mają największe szanse na sławe?
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez KoRnKage » 2007-03-15, 16:27

Aktor to Will Smith i Clive Owen :) z Aktorek,to ciężka sprawa :) siłą rzeczy bardziej zwraca się uwagę na prezencję niż na grę ;) Ale Natalie Portman,grab dobrze :)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Ulubiony aktor/aktorka

Postprzez olli » 2007-03-15, 16:35

Z aktorów najbardziej lubię N. Cage`a, J. Travolte oraz Matta Damona :) Ogólnie staram się nie przywiązywać dużej wagi do nazwisk, tylko bardziej do tematyki danego filmu :wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości