Zerknij wedrowcze ;)

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez Patrycja20 » 2005-05-26, 13:23

Witam.. kazdy z nas pewnie mysli jak tu zarobic nie narbiac sie.. kazdy z ns nieraz cierpi na glod pieniedzy.. kiedy to zbliza sie imprezka, czy wypad do pabu a w portfelu 50 gr? Maam do zaoferowania pewien system, z gory powiem ze nie nabijemy na tym kokosow, ale nie narobimy sie przy tym.. otoz w necie od jakiegos miesiaca pojawila sie firma ktora placi za glupie korzysanie z wyszukiwarki (google, yahoo, altavista etc) Do rzeczy...

"Wpisujesz w wyszukiwarkę dowolne słowo, klikasz SEARCH NET, odczekujesz 10 sek.(będziesz widział timer) i zarabiasz $0,02. Limit dzienny to 40 takich operacji, które zajmš Ci 10-15 min. A więc Twój dzienny zarobek to $0,80. Ale to nie wszystko, bo za każdš następnš osobę, którš bezpoœrednio pozyskasz, a która również poœwięci 10-15 min. czasu na dokonanie 40-tu podobnych operacji otrzymujesz również $0,80/dzień. A więc teraz Twój dzienny zarobek to już $1,60 x 30 dni=$48. Policz teraz, ile zarobisz w miesišcu, jeœli będziesz miał tylko 10 osób, które regularnie poœwięcš temu zajęciu tak niewiele czasu. Twój miesięczny zarobek= $24 + 10x$24= $264 !! Zastanów się dobrze i policz sobie, jakie ten biznes może przynieœć profity, gdyż liczba osób pozyskanych do niego przez Ciebie bezpoœrednio nie jest limitowana."

Rejestracja:
www.netbux.org


Ciezke uzbierac tyhc referali.. ale firma placi przekonali sie otym userzy.. na ich forum sa nawet skany dowodow wyplaty.. Wyplate mozna zlecic poprzez Stormpay (bank internetowy) badz czekiem.
Jezeli juz Cie przekonalam, to moze pomoge w samej rjestracji, kilka uwag..
- przy rejestracji nie podajemy naszego adresu stormpay czy domowego dla przeslania czeku, poal te wypelniamy w opcjach wtedy gdy mamy juz odpowiednia sumke d wyplaty. Minimum do wyplaty to 50 dolarow czyli jakies 160zl.
-po dokonaniu rjestracji otrzymacie link aktywacyjny na wasza skrzynke pocztowa. Nalezy z niego skorzystac i zalogowac sie na stronke. Z poczatku moga byc problemy z logowaniem.. stronka moze si nie ladowac, wicec probowac ja odswiezac... poprostu trzeba sie na nia wbic.. po jakis 5 minutach wszzystk powinno juz grac...
-Aby zarabiac nalezy byc zalogowanym.. wtedy to w zakladce search jst wyszukiwarka wpisujemy slowo kluczowe dowolne i dajemy search net wyskoczy nam stronka z wynikami oraz na gorze licznik (od 10sek w dol) jesli zobaczmy znaczk $$ to znaczy ze punkt zostal naliczony, wiec dajemy a back to ssearch i powtarzamy operacje. Mozna tak 40 razy dziennie. W statach mozemy podlgadc il mamy punktow.

Jezeli macie jakies pytania piszcie tu! NA pewno wam pomoge, Zycie w akademiku troche kosztuje :D

Pozdrawiam serdecznie!

www.netbux.org


Zaryzykowac mozna, bo wiele to nie kosztuje

Wyplaty uzytkownikow na Stormpaya:
http://www.netbux.ca/stormpay-screen-low-res.jpg
http://img230.echo.cx/img230/5086/netbux1165lo.jpg
http://www.penaf.com/uploader/files/pic0.JPG
Patrycja20
 

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez Kociol » 2005-05-26, 14:08

Czy ja wiem, mnie coœ takiego nie kręci, nie wierze w takie rzeczy :evil:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez merqn » 2005-05-26, 17:04

Zapewne następna felerna firma, która chce zarobić. Moj kumpel uzbierał gdzieœ tam 50$ i jak chcial wyplacic to z niewiadomych przyczyn mu konto zablokowali :lol:
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez Patrycja20 » 2005-05-26, 18:23

Patrycja20
 

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez dragi » 2005-05-26, 18:57

ta Merqn bylo cos takiego:D sam mialem troche dolcow na koncie :D kumpel to nawet mial ze 200 i czekal do konca miesiaca bo wtedy miala byc wyplata i (cenzura) , Klikanie w banery za 10 centow , glupota straszna
dragi
 

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez zborek » 2005-05-26, 19:08

Ja tam i tak nie mam przekonania do czegoœ takiego.Poprostu nigdy w to nie uwierze.Myœlę,że to jakiœ wałek.



Pozdro
8) 8) :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez emem » 2005-05-26, 21:37

dragi napisał(a):ta Merqn bylo cos takiego:D sam mialem troche dolcow na koncie :D kumpel to nawet mial ze 200 i czekal do konca miesiaca bo wtedy miala byc wyplata i (cenzura) , Klikanie w banery za 10 centow , glupota straszna


za przeproszeniem jak sie tuman zabierze za zarabianie w internecie to tak skonczy...zadna wyplacalna firma nie zaplaci tobie 10c za klikniecie banera..kwoty te wahaja sie od ulamkow do okolo kilku centow...jezeli udalo mu sie uzbierac 200$ to napewno trafil na bubla 8) ...zeby sie za to zabrac to trzeba zdobyc odpowiednia wiedze, podstawy...bo pieniadze faktycznie mozna zarabiac ale samemu zbyt duzo sie nie da...jednak z siecia poleconych (ktora probuje stworzyc autorka topicu) mozna juz troche ustukac...ogolnie najwazniejsze to duzo checi oraz przede wszystkim czasu :wink:
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez Patrycja20 » 2005-05-26, 22:55

http://www.netbux2.prv.pl/ polecam!

Stronke sama zrobilam :D
Patrycja20
 

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez merqn » 2005-05-27, 06:38

Patrycja20 napisał(a):Stronke sama zrobilam :D


Widać, mało zachęcajšca :/
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez Piecia » 2005-05-27, 07:05

Ja tam w takie rzeczy nie wierze. Co z tego że nazbieram ileœ tam kasy jak i tak mi nie wypłacš z tego ani centa? 8)
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez Marcin_ » 2005-05-27, 08:37

Niechce mi się czytać, co to jest ?
Marcin_
 

Re: Zerknij wedrowcze ;)

Postprzez merqn » 2005-05-27, 09:01

nabijanie kasy na niewinnych ludziach :)
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości