Przekaż 1% podatku

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Przekaż 1% podatku

Postprzez KoRnKage » 2014-01-14, 10:25

Drogie koleżanki, drodzy koledzy,

Oczekując na zostanie rodzicem często mówimy "chłopiec czy dziewczynka -nie ważne, aby było zdrowe", jednak rzadko wypowiadamy te słowa świadomie. Moja Marysia urodziła się zdrowa, jest szczęśliwa i wszystko układa się dobrze, jednak u mojego dobrego kolegi już tak nie jest.

Myślę, że takich przypadków jest więcej, więc adekwatnie do okresu rozliczeń podatkowych warto zastanowić się, co zrobić ze swoim 1%. Ja zachęcam Was do świadomych wyborów.

Mój w tym roku (w przeciwieństwie do lat poprzednich gdy ofiarowałem na schronisko) padnie właśnie na pomoc córce kolegi:
http://dzieciom.pl/podopieczni/22679#
Witajcie! Mam na imię Julia, urodziłam się 17.08.2012 roku z waga 3660 i 53cm <spora prawda?>
A oto moja historia: Kiedy byłam w brzuszku mamy wszystko wskazywało na to, że nic złego się nie dzieje i tak zapewniał przez cala ciążę moich rodziców lekarz prowadzący. Dowiedzieliśmy się przy porodzie, że jest coś nie tak ,oczywiście nie powiedziano nam od razu wszystkiego ;( Skierowali nas do Olsztyna a tam trauma, ordynator chłodno powiedział, że będzie źle albo bardzo źle ;( Ale Ja zaskakuje wszystkich, że jestem taka kontaktowa .Mając 1,5 miesiąca podjęłam rehabilitacje i jesteśmy 5 tygodni w domu, 3 w szpitalu.
Rokowania ... tu trudno powiedzieć , żaden lekarz nie miał styczności z moja rzadką chorobą .Mamy nadzieję i ogromną wiarę w to ,że kiedyś będę chodzić, a pieniądze chcielibyśmy przeznaczyć na moja rehabilitanta ( zajęcia prywatne) ponieważ na NFZ w Braniewie. Mam tylko pół godziny tygodniowo a potrzebuje co najmniej 5 godzin . Koszt jednych zajęć z doświadczonym Panem rehabilitantem to 100 zł plus koszty dojazdu Pana, który będzie pomagał mi ćwiczyć z Elbląga. Na prywatny turnus, którego koszt to 5.100 zł potrzebujemy specjalny wózek i specjalną dietę co wszystko razem łączy się w większą sumę.
Na Grupie będzie można wylicytować różne rzeczy oraz jeśli ma się ochotę, samemu ofiarować pieniążki lub cos na aukcje z której wszystko przeznaczymy na rehabilitacje oraz wyjazdy do szpitali.
Serdecznie Was Pozdrawiam Ja i cala moja rodzinka:) Proszę o Modlitwę do Bozi za mnie i Moich Cudownych rodziców ♥♥. Buziakiiiii Julia:)
http://dzieciom.pl/podopieczni/22679 - tu znajdziecie wszelkie niezbędne dane Julii do przekazania jej pieniazkow:)
.wiecej informacji można zasiegnac u Natalia Rackiewicz.


Nie mówię, że trzeba ofiarować właśnie na ten cel, ale warto ofiarować ten 1% świadomie. Pomyślcie nad tym i wklejajcie Wasze propozycje, które chwyciły Was za serce.

P.S. głupie, niekonstruktywne i obrażające kogokolwiek komentarze osobiście będę usuwał, więc potraktujcie to na poważnie.
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości