F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królestwo !

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez Ptoszek » 2017-02-06, 14:51

scholli7 - Piekna kolekcja. Mam pytanko, czy mógłbyś podlinkować gdzie można kupić trofea? Patere, puchar DFB, super puchar jak i CL ?
Ptoszek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 368
Wiek: 37
Dołączył(a): 2014-11-05, 21:29
Lokalizacja: Szczucin
Online: 3d 23h 24m 10s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-02-14, 21:42

Dzięki Ptoszek musisz poszukać na ebayu, tam na pewno znajdziesz :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 18:11

Tu taka moja mała kolekcja książek o tematyce Bayernu https://goo.gl/photos/Uo57Wk9iVAuLWnzz9
Szukam książki o Effenbergu posiada Ktoś z Was może? I chciałby np odsprzedać, albo jakieś inne.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez Mars » 2017-04-27, 18:13

O czym ten Pep pisze ze 4 książki ?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 19:01

Przeczytaj bo naprawdę warto, po przeczytaniu tych książek na pewne rzeczy spojrzeć można z zupełnie inninnej perespektywy niż Nam kibicom, często krytykom się wydaje. Te książki pozwalają na Guardiolę spojrzeć trochę z innej strony.To jest fanatyk i profesjonalista, w każdym calu, który 24h na dobę żyje futbolem , o którym idzie dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy w Jego autobiografii.
Jedna z książek przdstawia np Guardiolę, który kiedy obejmował Barcelonę, był czwartym najgorzej opłacanym trenerem w lidze. Słaby Jego początek wcale nie zapowiadał tego co nadeszło później.
Opowiada o kulisach konfliktów z Eto, Ibrą, czy Bojanem. Relacje Iniesty, Xaviego Pique i wielu innych w tym Sira Alexa Fergusona.
To jest gość który wygrywając LM stwierdził, że "nigdy sobie tego nie wybaczy i że zawiódł :roll: "

Druga z książek przedstawia kronikę pracy Pepa w Monachium, sukcesy, problemy, a także pewne sekrety. Ogólnie to takie jakby sprawozdanie z Jego pracy, które pokazuje Jego obsesje na punkcie strategii nie zawsze jednak słusznej :wink:
Trzecia z książek to relacje ludzi którzy patrzą na Niego z boku czyli rodzice, rodzeństwo, koledzy i nauczyciele ze szkoły, przyjaciele i wrogowie z boiska, od Guillermo Amora i Andoniego Zubizarrety po Fernando Hierro. Relacje Jego trenerów od Cruyffa po van Gaala czy aFabio Capello, agentów, szefów Klubu, czy nawet byłego prezydenta Joana Laporte, który w momencie kiedy zaproponował Guardioli prowadzenie pierwszej drużyny usłyszał od Niego odpowiedź, że nie będzie miał jaj by to zrobić.
Ogólnie ciekawa książka przedstawiająca Jego pewne sekrety.
Czwarta tonJego Biografia opisująca i mówiąca o tym jak zaczął przygodę z piłką mając zaledwie 3 lata. Piłka to była jedyna Jego rozrywka wypełniająca praktycznie cały czas.Pokazuje jakim obsesyjnym był - jest perfekcjonistą
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez Mars » 2017-04-27, 19:20

Na pewno zacznę od Herr Guardiola bo już ją mam. Ogólnie wkrecilem się w książki piłkarskie i sportowe. Na razie mało czytam z braku czasu ale zaopatrzam sie :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez ironlemon » 2017-04-27, 19:21

Mars napisał(a):Na pewno zacznę od Herr Guardiola bo już ją mam. Ogólnie wkrecilem się w książki piłkarskie i sportowe. Na razie mało czytam z braku czasu ale zaopatrzam sie :)

Herr Guardiola jest bardzo fajna. Nie tylko świetna relacja "od kuchni" z pierwszego sezonu Pepa, ale i wgląd w wiele ciekawostek o samym Bayernie.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 19:25

Polecam szukam właśnie tej o Effe ,bo chciałbym ją przeczytać.Ja znowu mam teraz mnóstwo czasu i też bardzo lubię czytać książki o tematyce piłkarskiej ,sportowej w tym autobiografie poszczególnych zawodników i to nie koniecznie Bayernu :D
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez Mars » 2017-04-27, 19:26

Effenberga przeczytałem i też polecam :)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez Recit » 2017-04-27, 19:38

Jak nie tylko piłkarskiej to polecam biografie Jordana Życie i Bryanta Showman pióra Lazenby'ego. Bardzo fajne, obszerne i wnikliwe lektury.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-04-27, 19:42

Recit napisał(a):Jak nie tylko piłkarskiej to polecam biografie Jordana Życie i Bryanta Showman pióra Lazenby'ego. Bardzo fajne, obszerne i wnikliwe lektury.


Pewnie ,że nie tylko piłkarskiej .Dzięki Recit na pewno skorzystam z Twoich poleceń.Zresztą Jordan to jeden z moich ulubionych koszykarzy.Kiedyś jak bardziej interesowałem się tym tematem to był mój idol ,jak Scholl w Bayernie :P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez baymann9 » 2017-04-28, 08:00

Ja książki o Effenbergu nie polecam. Niezbyt ciekawa, słaby język no i ciągłe narzekania bohatera, jak to się cały świat na niego uwziął...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2431
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 13h 6m 19s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-04-28, 10:40

baymann9 napisał(a):Ja książki o Effenbergu nie polecam. Niezbyt ciekawa, słaby język no i ciągłe narzekania bohatera, jak to się cały świat na niego uwziął...


Hahaha jak to Effe spoko bayermann9
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez skowRon » 2017-05-20, 21:25

Scholli7 Ty jesteś zdrowo szurnięty (pozytywnie więc mam nadzieję że się nie obrazisz :D )

Planowałem trochę odświeżyć pokój. Jakaś tapeta, malowanie itp. i dzisiejszą dekorację oglądałem w takim pokoju :D
Obrazek
Obrazek
skowRon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 329
Wiek: 32
Dołączył(a): 2010-01-23, 00:42
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Online: 1d 14h 30m 15s

Re: F.C. Bayern München - Moja pasja,moje życie,moje Królest

Postprzez scholli7 » 2017-05-20, 22:16

skowRon napisał(a):Scholli7 Ty jesteś zdrowo szurnięty (pozytywnie więc mam nadzieję że się nie obrazisz :D )

Planowałem trochę odświeżyć pokój. Jakaś tapeta, malowanie itp. i dzisiejszą dekorację oglądałem w takim pokoju :D
[ Obrazek ]


Hahaha nie pierwszy mi to mówisz jest kilka małych zmian u mnie jak ogarnę jakieś foty to tu wrzucę :wink:
Porobię też zdjęcia oryginalnych kart z autografami, których posiadam mnóstwo w swojej kolekcji i są dla mnie bezcenne.
Jak chcecie jakieś plakaty albo jakieś inne fanty na ścianę piszcie na pe mam tyle tego, że z chęcią się podzielę, bo bardzo często np mam ich po kilka sztuk.
A jeśli chodzi o tą dekoracje fajnie to wygląda :wink: Ja bym ten herb podświetlił jeszcze ledami w barwach Klubu, kapitalnieby to wyglądało :mrgreen:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron