Potrzebne informacje nt. Bayernu i Bundesligi

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Potrzebne informacje nt. Bayernu i Bundesligi

Postprzez Zajonc » 2014-06-22, 03:25

Hej,

Potrzebuję trochę informacji do mojej pracy licencjackiej. W ostatnim momencie z promotorem zmieniliśmy ogólną koncepcję i pomyślałem, że skoro tyle lat kibicuje Bayernowi, to czemu by nie napisać o nim. Ogólnie potrzeba mi nieco informacji nt. samej bundesligi (wszystko najlepiej pod względem marketingowym, ale podawajcie cokolwiek macie ;) ) i Bayernu. Potrzebuję informacji do takich tematów jak: "Główny sektor działalności FCB" "Produkty oferowane przez FCB" "Piłkarze FCB" "Mecze Bundesligi" "Mecze Pucharu Niemiec" "U-19 Bundesliga" "Europejskie Puchary" "Stadion" "PR FCB"

Wiem, że sporo informacji jest na oficjalnej stronie Bayernu, ale potrzebuję nieco więcej źródeł. Jesli macie informacje, lub źródła (książki, publikacje, jakieś profesjonalne strony www. - nie wikipedia ;) )to bardzo prosiłbym was o pomoc - każda zostanie bardzo doceniona. Teoretycznie mam jeszcze 10 dni na skończenie pracy, lub obronę we wrześniu, więc liczę na żywy odzew z waszej strony.

Dzięki wszystkim z góry

Mia San Mia! ;)
Zajonc
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2014-06-22, 03:17
Online: 0s

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości