Pomoc z Klubu

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Pomoc z Klubu

Postprzez aaron22 » 2015-02-22, 15:44

Mam bardzo nietypową sprawę. Chciałem Was spytać czy może macie informacje odnośnie fundacji lub akcji charytatywnych, w które angażuje się Bayern.
Mój półtoraroczny syn choruje na mózgowe porażenie dziecięce i aby dać mu szansę na chodzenie (a być może nawet na granie w piłkę w przyszłości) postanowiliśmy leczyć go poza Polską, a konkretnie w Monachium.
W związku z tym od pewnego czasu jesteśmy stałymi gośćmi w tym mieście - a co za tym idzie niejako naturalnie dołączamy do kibiców Bayernu :-)
Za leczenie, które obywatelom Niemiec refunduje państwo, my płacimy z własnej kieszeni. W perspektywie przez najbliższych kilkanaście lat, będziemy musieli wydawać na ten cel około 12-15 tysięcy euro rocznie.
Nie oczekujemy od nikogo współczucia, nie epatujemy tzw. "nieszczęściem". Liczymy się z koniecznością sprzedania mieszkania, bo takie jest życie i trzeba się z tym godzić. Szukamy natomiast różnych sposobów na poprawienie naszej sytuacji. Już sama możliwość znalezienia w Monachium darmowego spania, byłaby dla nas sporą pomocą, bo noclegi są tam drogie. Każdorazowo tylko na hotel wydajemy ponad 600 euro, a średnio będziemy zmuszeni jeździć do Niemiec jakieś cztery razy do roku.
Pomyślałem więc sobie, że być może FC Bayern ma jakąś pulę pokoi dla swoich gości i w ramach charytatywnej akcji moglibyśmy z takiej opcji czasem skorzystać. Być może Klub w ogóle ma jakiś program pomocowy dla chorych dzieci... Nie bardzo jednak wiem, jak w tej kwestii się rozeznać, dlatego proszę was o informacje. Z pewnością jesteście o niebo lepiej poinformowani ode mnie. Będę naprawdę zobowiązany i wdzięczny za pomoc.
Myślę o skontaktowaniu się z Robertem Lewandowskim w tej sprawie, bo już kiedyś się spotkaliśmy (przy okazji wywiadu dla Playboya, który robiłem z Robertem, kiedy jeszcze grał w Borussii - tutaj link: http://wywiadowcy.pl/robert-lewandowski/" target="_blank). Nie mam jednak do niego aktualnego kontaktu, a poza tym wolałbym najpierw zbadać sprawę - czy w Klubie są prowadzone jakieś akcje charytatywne i dopiero wtedy poprosić Roberta o to, żeby wstawił się za nami w jakimś konkretnym celu.
Przy okazji podsyłam link do facebookowego profilu mojego Borysa http://www.facebook.com/pomoc.dla.borysa" target="_blank
Jeśli będziecie mieli pomysł, w jaki sposób i w jakim trybie można by się zwrócić do Klubu o pomoc, proszę dajcie znać. Będę zobowiązany.
aaron22
Bawarczyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2015-02-22, 15:01
Online: 0s

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron