Euro 2016 i Bundesliga przez internet

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Euro 2016 i Bundesliga przez internet

Postprzez shreek » 2016-03-21, 11:26

Cześć wam. Chcę poruszyć wątek telewizji online przez internet. Mam obecnie N na kartę gdzie do stycznia miałem Eurosport 2 za free. Problem się pojawił od tego momentu bo już NC+ zrezygnowało z tego pakietu i zmuszony byłem wykupić dostęp do Eurosport2 Player aby oglądać Bundesligę. Niedługo kończy mi się dostęp i powoli szukam alternatywy bo ME 2016 we Francji już za pasem. Dlatego też, chciałbym usłyszeć opinie osób, które korzystają z telewizji online do oglądania meczyków. Zaznaczę, że nie interesują mnie mniej legalne źródła streamerskie typu meczyki.pl i itp. Potrzebuję w pełni legalnego źródła, które mnie nie zawiedzie podczas oglądania najważniejszych meczów mojej ulubionej drużyny i reprezentacji :) Czytałem trochę o kanałach Ipla sport, gdzie mam dostęp do Eurosport 2 i Polsat sport, Polsat Sport Extra. Byłoby ciekawym rozwiązaniem, ale tam w przypadku pewnych transmisji trzeba jeszcze dokupić dodatkowy dostęp (najczęściej spotykany chyba przy walkach bokserskich). Co prawda nie interesuje mnie boks, tylko jak wspomniałem mecze piłki nożnej. Czy ktoś ma jakieś info czy w tej Ipla będę miał dostęp po wykupieniu abonamentu za te 19,90 zł/miesiąc do wszystkich meczów Euro 2016 czy trzeba będzie jeszcze coś dokupić? A może macie jeszcze ciekawsze propozycje?
shreek
Bawarczyk
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2015-09-24, 20:49
Online: 9h 41m 1s

Re: Euro 2016 i Bundesliga przez internet

Postprzez Forza AC Milan » 2016-03-21, 18:55

Jeżeli chcesz legalnie w necie ogladać Polsat Sport to albo ipla albo Cyfrowy Polsat i wtedy Polsat GO (czy jakoś tak) od znajomego (no bo raczej Cyfrowego polsatu dla siebie nie kupisz). Co do EURO 2016 to teoretycznie ma byc na obecnych Polsatach, ale z tego co wiem to Polast już długi czas temu w KRRiT zarezerwował sobie 4 kanały na treści sportowe, więc może otworzyc nowe kanały na same EURO a gdzie one beda to jedna wielka zagadka. Ja na Twoim miejscu bym po prostu poczekał i tyle.

PS. "Nie" legalnie masz na futbolhd.tv za chyba 12 czy 15 zl na miesiąc całą piłke nożną w HD i to według mnie najlepsza opcja
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości