Subkultury

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Subkultury

Postprzez Rasenith » 2005-06-16, 19:34

Ja słucham rocka metali i nurtów zaprzyjaŸnionych. Ubieram sie zazwyczaj na czarno, czesto mam na sobie koszulki moich ulubionych zespołów. Glany mam owszem, nosze je tylko zimš. Włosy mam jednak krótkie. Ogólnie to nie ubieram się tak dlatego żeby ktoœ zwrócił na mnie uwagę a dlatego ze tak najlepiej sie czuje
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez zborek » 2005-06-16, 20:17

emem napisał(a):
zborek napisał(a):Ja jestem dresiarzem.Cišglę chodze w dresach nike,adidas itp.Słucham techno.Noszę przede wszystkim komplety dresow.


no to jeszcze silka, koks i dziwki...bedzie z Ciebie prawdziwy dres...a proponuje tez solarke i biala czapke... :twisted:

nie wydaje mi sie zborek ze jestes dresiarzem...skoro nosisz jakies komplety dresow to raczej lubisz chodzic ubrany na sportowo...jest szereg innych atrybutow tej subkultury a "dresiarze" to raczej ogolna nazwa a nie doslowna..


Na silkę nie chodze,ale ćwicze hantalmi i na woreczku.Jakbyœ nie wiedział to dresiarze noszš komplety dresów także.A co do czapeczek to nosze bialy daszek adasia.


Pozdro
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Tschik » 2005-06-16, 20:45

Ja tam nie należę do żadnej subkultury. Zazwyczaj ubieram się w jeansy jakiœ t-shirt i tyle, ew. dresik do grania w gałe ;)

giovane ja jeszcze mam 14 lat bo sie urodzilem 15 wrzesnia ale rocznikowo juz mam 15 wiec mam prawo zeby miec wasy :]

a jak mam 13 lat to nie mam prawa mieć wšsów :P?
P.S ;)
Tschik
Bawarczyk
 
Posty: 261
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:02
Lokalizacja: Płońsk
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Scholli » 2005-06-16, 20:47

Scholli jak ci sie temat nie podoba to nie musisz w nim pisać i wogle go czytać
no gdyby mi się nie podobał to bym nic tu nie pisał :) tylko po wypowiedziach typu "nie należę do żadnej subkultury bo ubieram się zwyczajnie" stwierdziłem że większoœć ludzi tu piszšcych mija się z tematem... no ale ostatecznie zawišzała się miła dyskusja więc ja siem jusz nie czepiam! ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez killy » 2005-06-16, 20:56

Widze straszny pozer z ciebie Zborus :lol: :lol: :lol:
dresik NIKE, Buty Adasia, skarpetki Reeboka :lol: :lol: :lol:
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Subkultury

Postprzez Giovane » 2005-06-16, 21:13

Zostaw zborka bo on jest drechem, z nimi nie ma żartów:>
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez zborek » 2005-06-16, 21:48

Giovae masz rację.Z nami dresami nie ma żartów.Żle spojrszy na kogoœ i od razu wyważš Cie do lasu hehe.
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-16, 22:20

no ja jakoœ sie nie wiem czemu ale ne bojem dresów ;] a jakby co .. to najwyżej ... trudno najwyżej dostane :P
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Simin » 2005-06-16, 23:49

Ja tam sie niczym nie wyrozniam poza tym ze ostatnio sobie ... zapuscilem wšsy

:mrgreen: chcialbym zobaczyc twoja fotke z tym sumiastym jak mniemam wasem :lol: Na razie mi sie kojarzysz z Ronaldinho, bo masz go na avatarku :wink:
dumnie ruszam moim wasem

:lol: Dobry tekst! :)
Ja tam wasow nie zapuszczalem i nie mam zamiaru, ale kiedys przez jakies pol roku mialem brode :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Zwala na maxa! :) Ale w koncu ludzie mi wyperswadowali, ze w takim mlodym wieku niezbyt dobrze to wyglada :wink: Choc to tez zalezy od stylu 'noszenia sie' :wink: Mi akurat wybitnie nie pasowalo...
no to jeszcze silka, koks i dziwki...bedzie z Ciebie prawdziwy dres...a proponuje tez solarke i biala czapke...

:) No dokladnie! :lol:
Ktos tu napisal, ze kiedys tez nosil dres (nie chce mi sie juz szukac kto, bo nie mam zbyt wiele czasu - jutro egzam :( ) wiec powiem, ze... ja tez :cry:
Ale z czasem tak sobie mysle, ze to byl chyba najwiekszy sukces mojego zycia, ze juz ich nie nosze... UUUFFF jak DOBRZE!!
Nie chce tu wyrazac jak bardzo sie ciesze, ze juz nikt nie moze mnie zaszufladkowac w ten sposob, bo urazilbym innych uzytkownikow, a tego nie chce, bo dostane 2 ostrzezenie 'za obrazanie osoby' :570: Ale ni mialem bialej czapki :lol:
o zlepek różnych cech, gdzie ubiór może, acz nie musi stanowić jednego z kryteriów...

No faktycznie! Tez racja :wink: Ale najczesciej ludzie chodza ubrani na ten sam sposob co kolesie z ktorymi sie identyfikuja!!
Widzisz jak się znasz, nie wszyscy raperzy noszš szeroki spodnie

P.S. Giovane chodzilo mi o to jak napisalem ze jestes rapierem, ze mialem na mysli caloksztalt subkultury z ktora sie identyfikujesz a nie tylko o ubior... to, ze ktos slucha hip-hopu wcale nie znaczy, ze jest rapierem :P O tym stanowia takie rzeczy jak szerokie, najczesciej spuszczone spodnie, specyficzny luzacki styl zycia, motto 'zyj chwila' ze sie tak filozoficznie wyraze :mrgreen: , zainteresowania graffiti i tym podobnymi tagami itd, najlepiej jezdzenie na desce (lub zgrywanie, ze sie jezdzi :lol:), moze byc breakdance i duzo jeszcze innych czynnikow, ktorych nie chce tu wszystkich wymieniac :wink: takze chyba wyjasnilem niejasnosc jaka wkradla sie do Twojej interpretacji mojego tekstu!!??? :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Scholli » 2005-06-17, 01:29

to, ze ktos slucha hip-hopu wcale nie znaczy, ze jest rapierem O tym stanowia takie rzeczy jak szerokie, najczesciej spuszczone spodnie, specyficzny luzacki styl zycia, motto 'zyj chwila' ze sie tak filozoficznie wyraze , zainteresowania graffiti i tym podobnymi tagami itd, najlepiej jezdzenie na desce (lub zgrywanie, ze sie jezdzi ), moze byc breakdance i duzo jeszcze innych czynnikow, ktorych nie chce tu wszystkich wymieniac takze chyba wyjasnilem niejasnosc jaka wkradla sie do Twojej interpretacji mojego tekstu!!???


nie wiem po co to robię, chciałem iœć spać... :roll: ale twoje wypowowiedzi w tym temacie były jednymi z niewielu które wsterzliły się w hasło "subklutura" ale w tym "peesie" to trochę zamieszłeœ... bo ktoœ mi kiedyœ tłumaczył że to właœnie hip-hop jest tš kulturš/subkulturš, a rap jest tylko gatunkiem muzyki który jest w tych kręgach słuchany... mtto "carpe diem" to raczej bym przypisał do "narodu babylonu" niż do hh... aczkolwiek może coœ się zmieniło ostatnio w tej młodzieżowej kulturze... ;-) ale pewnym faktem jest to iż kultura skate'ów była (i na zachodzie w dużej mierze nadal jest) œciœle powišzana z punk rockiem a nie z hh... (o czym pewnie większoœć naszych rodzimych deskarzy-amatorów nawet nie wie)... zresztš co do ostatniej kwestii to może się nasza nadworna "punkówa" marycha_fcb się wypowie? ;-)

[ Dodano: 2005-06-17, 02:34 ]
a propose!
no ja jakoœ sie nie wiem czemu ale ne bojem dresów ;] a jakby co .. to najwyżej ... trudno najwyżej dostane
oni dziewczynek chyba nie bijom... doœć zabawna przygoda spotkała mojego kumpla który miał (badzo) bliskie spotkanie z panami w strojach sportowych, ale ocalił go fakt iż byli na tyle uchlani że jeden znich rzucił hasło "ej chłopaki, ja pier***, spadamy, przecież to jest k**** dziewczyna" :D (kumpel ma długie włosy i jest doœć niski... to jedyne "żeńskie" atrybuty, ale widać wystarczyły)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Giovane » 2005-06-17, 06:37

P.S. Giovane chodzilo mi o to jak napisalem ze jestes rapierem, ze mialem na mysli caloksztalt subkultury z ktora sie identyfikujesz a nie tylko o ubior... to, ze ktos slucha hip-hopu wcale nie znaczy, ze jest rapierem :P O tym stanowia takie rzeczy jak szerokie, najczesciej spuszczone spodnie, specyficzny luzacki styl zycia, motto 'zyj chwila' ze sie tak filozoficznie wyraze :mrgreen: , zainteresowania graffiti i tym podobnymi tagami itd, najlepiej jezdzenie na desce (lub zgrywanie, ze sie jezdzi :lol:), moze byc breakdance i duzo jeszcze innych czynnikow, ktorych nie chce tu wszystkich wymieniac :wink: takze chyba wyjasnilem niejasnosc jaka wkradla sie do Twojej interpretacji mojego tekstu!!??? :wink:


Jeżdzenie na desce? pomyliłeœ to chyba z skate, oni słuchajš raczej punk.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez piotraldinho » 2005-06-17, 07:41

fabian napisał(a):giovane ja jeszcze mam 14 lat bo sie urodzilem 15 wrzesnia ale rocznikowo juz mam 15 wiec mam prawo zeby miec wasy :] tak samo z reszta jak piotraldinho tylkoze on pewnie urodzil sie innego dnia i miesiaca :D o max zapusc wasy bedziesz wygladal jak prawdziwy mezczyzna ;) jak wasy moga sie nie podobac ? moim kolegom sie nie podobaja i zawsze sie ze mnie smieja jednak ja na nich nie zwracam uwagi i dumnie ruszam moim wasem :P

rocznikowo to 15 tez mam ale dopiero za 6 miesiecy 15 ... 6 miesiecy bez 8 dni :wink: ..
Heh moim kolegom tez sie za bardzo nie podobaja i jak zapuscilem to mowia teraz zeby je sciac ... Heh no mi sie one podobaja i sie juz do nich przyzwyczailem .
Moj kolega se zapuscil brode , ale on to ma dopiero ! I jeszcze mu z nia nawet fajnie !
Coz brode to raczej w moim przypadku raczej nie bo by nie pasowala mysle :lol: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Kebe » 2005-06-17, 10:07

Nie no scholli ja bym Cie na jakiegos filozofa wzišł :) Moze platon :) hehe ...
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Scholli » 2005-06-17, 10:53

no moim "idolem" jeœli chodzi o filozofów to jest raczej Heraklit z Efezu... Platon był frustratem, bo mu zabili Sokratesa, a poza tym był pedałem (nie to żebym miał coœ przeciwko, ale wolę nie zmianiać swej orientacji ;P)... swojš drogš ciekawe jakbym wypadł na egzaminie z filozofii jakbym gadał w ten sposób... :) (na szczęœcie tak nie gadałem i dostałem 4 - a co? musiałem się pochwalić! ;-) )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez DamKam » 2005-06-17, 11:25

Ja uwazam ze jestem po prostu normalny i nie naleze do zadnej z grup subkultur !!!
Ale generalnie nie mam nic przeciwko takim grupom o ile to nie sa zwykle uliczne zbiry !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość