Subkultury

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Subkultury

Postprzez olek » 2005-06-16, 13:24

ja tak samo jak merqn niczym szczegolnym sie nie wyrozniam chodze do kosciola co niedziele do spowiedzi srednio co 1-2 miesiace 8) ubieram sie normalnie tj jeansy ew sztruksy lub krotkie spodenki do tego t-shirt ew jeszcze bluza a co do muzyki "i love the sound of the ball hitting the back of the net"
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez El Pomidorros » 2005-06-16, 13:47

Simin napisał(a):
nie nosze strasznie szerokich spodni, bo pewnie z tym Ci sie kojaży cała kultura.

No a moze nie jest tak ze rapierzy tak nosza?? :roll:
Moja mama mowi, ze wygladaja jakby mieli kupe w gaciach :lol: bo maja 'zawieszenie' na wysokosci kolan :570: Ale no ok! Lepsze hiphopowce niz dresy!! :569:


Hiphopowcy - szerokie spodnie, metalowce - glany czy tez dlugie wlosy, a discopolowce - moze siano wystajace z butów, i spodnie na szelki :roll: :?
Dla mnie to tam nie robi róznicy, czy jeden jest ubrany tak, czy drugi tak... jak jest czlowiekiem ktory potrafi uszanowac inny styl muzyki niz on, to mozna go uznac za czlowieka inteligentego. Bo ja znam pare osob, ze jesli sluchasz czegos innego niz on, to od razu jestes "a beee :!:" "fuuu :!:".
Ale ja takiego czegos nie stosuje... moze nalezy do innej subkultury, ale jest czlowiekiem, tyle ze rozni nas styl... Jak twoja mama powiedziala ze wygladaja takie spodnie, jakby sie mialo kupe, to mozna powiedziec ze metalowce nie umieja odroznic zimy od lata bo chodza w glanach... ( za przeproszeniem :P )
El Pomidorros
 

Re: Subkultury

Postprzez olli » 2005-06-16, 13:50

Ja tam sšdze że po względem wyglšdu raczej nie odbiegam od normalnych standardów współczesnej młodzieży, może poza upodobaniami muzycznymi, bo wštpie że muzyka której słucham była popularna i lubiana 8)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Subkultury

Postprzez Giovane » 2005-06-16, 14:01

Simin napisał(a):
nie nosze strasznie szerokich spodni, bo pewnie z tym Ci sie kojaży cała kultura.

No a moze nie jest tak ze rapierzy tak nosza?? :roll:
Moja mama mowi, ze wygladaja jakby mieli kupe w gaciach :lol: bo maja 'zawieszenie' na wysokosci kolan :570: Ale no ok! Lepsze hiphopowce niz dresy!! :569:


Widzisz jak się znasz, nie wszyscy raperzy noszš szeroki spodnie :570:
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez emem » 2005-06-16, 14:09

zborek napisał(a):Ja jestem dresiarzem.Cišglę chodze w dresach nike,adidas itp.Słucham techno.Noszę przede wszystkim komplety dresow.


no to jeszcze silka, koks i dziwki...bedzie z Ciebie prawdziwy dres...a proponuje tez solarke i biala czapke... :twisted:

nie wydaje mi sie zborek ze jestes dresiarzem...skoro nosisz jakies komplety dresow to raczej lubisz chodzic ubrany na sportowo...jest szereg innych atrybutow tej subkultury a "dresiarze" to raczej ogolna nazwa a nie doslowna..
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Subkultury

Postprzez marycha_fcb » 2005-06-16, 14:36

a ja tio siem nie ubieram pod muze ;] słucham punk rocka zwłaszcza ;] a uwielbiam szerokie cicuchy ;] :P także mi to w sumie spływa ... :P ważne że siem dobsie czuje ;]
Obrazek
marycha_fcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 141
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-29, 15:35
Lokalizacja: Zabrze
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Lmollu » 2005-06-16, 14:57

Ja nie naleze do zadnej subkultury. Oczywiscie poza subkultura kibicow Bayernu :D

Ubieram sie normalnie tzn. t-shirt lub jakas koszula, do tego jakies jeansy i adidasy. Kiedys lubilem chodzic w dresach (nie smiac sie!) :lol:

Jesli chodzi o muzyke to najbardziej lubie rocka. Wole zdecydowanie bardziej ostra muzyke od jakis hip-hopow. To nie ma jednak wplywu na moj ubior. Jestem niepowtarzalny, wiec nie musze nikogo nasladowac w wygladzie :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Scholli » 2005-06-16, 15:40

El Pomidorros napisał(a):
Hiphopowcy - szerokie spodnie, metalowce - glany czy tez dlugie wlosy, a discopolowce - moze siano wystajace z butów, i spodnie na szelki :roll: :?
Dla mnie to tam nie robi róznicy, czy jeden jest ubrany tak, czy drugi tak... jak jest czlowiekiem ktory potrafi uszanowac inny styl muzyki niz on, to mozna go uznac za czlowieka inteligentego. Bo ja znam pare osob, ze jesli sluchasz czegos innego niz on, to od razu jestes "a beee :!:" "fuuu :!:".
Ale ja takiego czegos nie stosuje... moze nalezy do innej subkultury, ale jest czlowiekiem, tyle ze rozni nas styl... Jak twoja mama powiedziala ze wygladaja takie spodnie, jakby sie mialo kupe, to mozna powiedziec ze metalowce nie umieja odroznic zimy od lata bo chodza w glanach... ( za przeproszeniem :P )


w pełni się zgadzam z tym iż nie chodzi o to kto jak się ubiera, a temat ten wyraŸnie stał się swoistym pokazem mody, a o zlepek różnych cech, gdzie ubiór może, acz nie musi stanowić jednego z kryteriów... np. słuchanie muzyki rockowej i należenie do subkultur z tš muzykš zwišzanych, nie odonosi się tylko do tego czego się słucha i jak się ubiera (szkoda mi ludzi którzy tak sšdzš) ale i od pewnych wzorców zachowań, podobnego œwiatopoglšdu czy mentalnoœci, oraz identyfikowania się z jakšœ zorganizowanš (w miejszym bšdŸ większym stopniu) grupš społecznš... ale ogólnie uważam iż temat ten jset trochę bezsensowny i nie rozumiem czemu miałby służyć... chyba lepiej bybyło założyć temat "wasze zainteresowania" "jak się ubierasz" itp.
a co do tych "metalowców" co niby nie rozróżniajš pór roku, to ja i moi znajomi "metale" (wogóle œmiać mi się chce jak syłszę te okreœlenia, no ale cóż, taki temat) jakoœ wykazujš podstawowy zakres wiedzy meteorologicznej i wiedzš kiedy przyjemniej jest chodzić w adidaskach czy trmpakach a kiedy w glanach, więc ten argument po konfrontacji ze statystycznš próbš "metalowców" przepada... :lol:
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Kebe » 2005-06-16, 16:06

Hehe ciakwe wypowiedzi :) :D:D ja chodze rozznie bardzo roznie czasem dresik i bluza z kaptórem :) ;d czasem dżinsy t-shirt itp , ogolnie sportowo :) słucham praktycznie wszyskitego :) ale najczesciej HH i techno :) hehe Pozdroo :)
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Giovane » 2005-06-16, 16:40

Scholli napisał(a):
El Pomidorros napisał(a):
Hiphopowcy - szerokie spodnie, metalowce - glany czy tez dlugie wlosy, a discopolowce - moze siano wystajace z butów, i spodnie na szelki :roll: :?
Dla mnie to tam nie robi róznicy, czy jeden jest ubrany tak, czy drugi tak... jak jest czlowiekiem ktory potrafi uszanowac inny styl muzyki niz on, to mozna go uznac za czlowieka inteligentego. Bo ja znam pare osob, ze jesli sluchasz czegos innego niz on, to od razu jestes "a beee :!:" "fuuu :!:".
Ale ja takiego czegos nie stosuje... moze nalezy do innej subkultury, ale jest czlowiekiem, tyle ze rozni nas styl... Jak twoja mama powiedziala ze wygladaja takie spodnie, jakby sie mialo kupe, to mozna powiedziec ze metalowce nie umieja odroznic zimy od lata bo chodza w glanach... ( za przeproszeniem :P )


w pełni się zgadzam z tym iż nie chodzi o to kto jak się ubiera, a temat ten wyraŸnie stał się swoistym pokazem mody, a o zlepek różnych cech, gdzie ubiór może, acz nie musi stanowić jednego z kryteriów... np. słuchanie muzyki rockowej i należenie do subkultur z tš muzykš zwišzanych, nie odonosi się tylko do tego czego się słucha i jak się ubiera (szkoda mi ludzi którzy tak sšdzš) ale i od pewnych wzorców zachowań, podobnego œwiatopoglšdu czy mentalnoœci, oraz identyfikowania się z jakšœ zorganizowanš (w miejszym bšdŸ większym stopniu) grupš społecznš... ale ogólnie uważam iż temat ten jset trochę bezsensowny i nie rozumiem czemu miałby służyć... chyba lepiej bybyło założyć temat "wasze zainteresowania" "jak się ubierasz" itp.
a co do tych "metalowców" co niby nie rozróżniajš pór roku, to ja i moi znajomi "metale" (wogóle œmiać mi się chce jak syłszę te okreœlenia, no ale cóż, taki temat) jakoœ wykazujš podstawowy zakres wiedzy meteorologicznej i wiedzš kiedy przyjemniej jest chodzić w adidaskach czy trmpakach a kiedy w glanach, więc ten argument po konfrontacji ze statystycznš próbš "metalowców" przepada... :lol:



Scholli jak ci sie temat nie podoba to nie musisz w nim pisać i wogle go czytać :cry:
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez piotraldinho » 2005-06-16, 17:22

Ja tam sie niczym nie wyrozniam poza tym ze ostatnio sobie ... zapuscilem wšsy :lol: :lol: :lol: . To jest moje wyroznienie i ostatnio zostalem ozwany zorrem :lol: :lol: :lol: Prosze sie nie smiac :lol: :lol: :lol:
a co do ubioru to zawsze w dżinsach . W dresie nie lubie chodzic bo dres to sz... choc mam jeden zajefajny .
Co do religii to chodze co niedziele do Kosciola , codzienie sie modle i moze raz na 3-6 miesiecy chodze do spowiedzi i tyle :P .
Co do muzy to jakims strasznym fanem muzyki nie jestem i nie mam swoich naprawde ulubionych zespolow ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez olek » 2005-06-16, 17:35

Ja tam sie niczym nie wyrozniam poza tym ze ostatnio sobie ... zapuscilem wšsy


ja sie nie bede smial w koncu tez zapuszczam wasy :D moje wygladaja juz bardzo ladnie mam nadzieje ze jak pojde po wakacjach do szkoly to wszytkim sie juz spodobaja (teraz wywoluja mieszane uczucia :/ nie wiem czemu ) coz wiecej dodac wasy rzadza i tyle ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Giovane » 2005-06-16, 18:03

Jak ta młodzież szybko roœnie za moich czasów w wieku 14 lat wšsów nie miałem :D
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: Subkultury

Postprzez Max » 2005-06-16, 18:05

ja kiedys myslalem nad zapuszczeniem wasow ale uznalem ze to nie wyglada fajnie :P moze kiedys sie skusze ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Subkultury

Postprzez olek » 2005-06-16, 18:14

giovane ja jeszcze mam 14 lat bo sie urodzilem 15 wrzesnia ale rocznikowo juz mam 15 wiec mam prawo zeby miec wasy :] tak samo z reszta jak piotraldinho tylkoze on pewnie urodzil sie innego dnia i miesiaca :D o max zapusc wasy bedziesz wygladal jak prawdziwy mezczyzna ;) jak wasy moga sie nie podobac ? moim kolegom sie nie podobaja i zawsze sie ze mnie smieja jednak ja na nich nie zwracam uwagi i dumnie ruszam moim wasem :P
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości