Zarabianie w internecie

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: The Ads Team

Postprzez Forza AC Milan » 2017-05-15, 20:28

Dokładnie to piramida finansowa a jakąs iluzją zarobków. Owszem mozna na tym zarabiać, ale do czasu i później będzie tylko płacz i zgrzytanie zebami. Najlepiej trzymać się od tego z daleka i nie nakręcać spirali.
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: The Ads Team

Postprzez mancipium » 2017-05-15, 20:29

jakie 100% zysku na lokacie? Przecież na lokacie obecnie to dostaniesz około 2%, tyle wynosi inflacja.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: The Ads Team

Postprzez ironlemon » 2017-05-15, 21:13

Chyba mu chodziło o 100% pewności zysku :P
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: The Ads Team

Postprzez tomal125 » 2017-05-16, 05:40

Dokładnie ;)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: The Ads Team

Postprzez yarpen » 2017-05-16, 09:26

Mariusz10 napisał(a):
yarpen napisał(a):
mancipium napisał(a):powiem Ci tak, że trochę o tym poczytałem i nawet spoko się wydaje, ale na boga po co oni chcą bym wpłacał kasę dla nich, jakby jaki oni maja w ten cel

Żeby Mariusz10 było z czego wypłacić :D


Jak wejdziesz z mojego reflinku to Ty na tym nic nie tracisz. Prowizje za Ciebie dostaje od firmy, a nie z Twoich naliczeń. To jest ważne.


W firmie jest już prawie 100 000 ludzi, ogrom. Firma rozwija się mega dobrze i ma perspektywy.

Tu nie chodzi o to czy ja coś tracę. Jak każdej piramidzie, ponadprzeciętne zyski są finansowane z inwestycji kolejnych osób. Stąd wszystkie mechanizmy promujące przyciąganie nowych osób.

Każdy, kto dostał się na początku istnienia takiej organizacji, ma spore szanse zarobić. Z biegiem czasu ryzyko upadku rośnie.

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: The Ads Team

Postprzez Mariusz10 » 2017-05-16, 15:25

tomal125 napisał(a):To już wolę lokatę. 100% Zysk ( pomijając inflację) i bankowy fundusz gwarancyjny, bezpieczeństwo, i nie trzeba się bawić w reklamy itp


Każdy ma to na co się odważy.

Nie będę nikomu ściemniał, tu jest ryzyko, ale i są ogromne zyski. Lokat, czy funduszy inwestycyjnych nie ma co porównywać do programu typu Revshare. Na lokacie masz maks 4% w skali roku, tu inwestując 1000$ w styczniu, w grudniu wybierzesz 200-300% wartości depozytu, a jak się postarasz i dobrze rozreklamujesz biznes to i dużo, dużo więcej. Poczytaj co to jest Revshare.
Zachęcam również do zadawania pytań, jeśli będę znać odpowiedź to chętnie jej udzielę.
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: The Ads Team

Postprzez Mariusz10 » 2017-05-16, 15:26

mancipium napisał(a):
Mariusz10 napisał(a):
mancipium napisał(a):powiem Ci tak, że trochę o tym poczytałem i nawet spoko się wydaje, ale na boga po co oni chcą bym wpłacał kasę dla nich, jakby jaki oni maja w ten cel :)


To jest inwestycja, a za wpłaconą kasę kupujesz paczki, czyli usługę, która Ci pracuje. Można zacząć od 10$. Ja zacząłem od 10k zł i nie żałuję. Mam 2 poleconych więc bardzo mało. Sam zarabiam na siebie. Od 28 kwietnia wypłacam kasę i wypłaciłem prawie 760$ chyba nieźle?

Pieniądze zwrócą się szybciej niż np. taka lokata w banku na 10k zł jak tu wpłaciłem.

Zapraszam na moją stronę po więcej info - http://www.kasaprzez.net


tylko ja nie rozumiem dlaczego ma to być uznawane za inwestycje, skoro oglądasz reklamy. Moim zdaniem to jest budowanie piramidy finansowej i chciałbym zmienić swoje zdanie i z chęcią zainwestuje i zarobię, ale...

Przecież oni biorą zlecenia od reklamodawców na oglądanie reklam. Do tego nie są wymagane pieniądze, więc nie wiem dlaczego mam u nich trzymaćparę tysięcy złotych.


Poczytaj co to jest Revshare.

Taki program dzieli się z użytkownikami zyskiem, w przypadku gdy firma takowy posiada. Może to być zysk z wyświetlania reklam lub generowania ruchu na stronę.
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: The Ads Team

Postprzez Mariusz10 » 2017-05-16, 15:30

Forza AC Milan napisał(a):Dokładnie to piramida finansowa a jakąs iluzją zarobków. Owszem mozna na tym zarabiać, ale do czasu i później będzie tylko płacz i zgrzytanie zebami. Najlepiej trzymać się od tego z daleka i nie nakręcać spirali.


Dlatego Ja nikogo na siłę nie namawiam. Chcesz to wchodzisz, nie to nie.

Pamiętaj, masz to na co się odważysz. Ja się odważyłem i nie żałuję.

Nie jest to piramida finansowa, a system MLM. Są to legalne firmy dające zarobić (nie wszystkie rzecz jasna)
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: The Ads Team

Postprzez Mariusz10 » 2017-05-16, 15:37

Tu jest dokładnie opisane ryzyko jak i zalety:

http://gszymanski.pl/revshare/

Polecam przeczytać.
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: The Ads Team

Postprzez tomal125 » 2017-05-16, 16:06

Amber Gold też miał dawać większe zyski niż lokaty. Było to bezpieczne. Przecież leciały reklamy w telewizji. A wszyscy wiemy jak skończyło.

Pytania: czy jest jakaś umowa podpisana. Czy odprowadzasz podatek, lub gdzie ta firma odprowadza podatki. W co oni inwestują? Czym jest produkt w skrócie

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: The Ads Team

Postprzez ironlemon » 2017-05-16, 16:26

tomal125 napisał(a):Czym jest produkt w skrócie

O to to. Obecność realnie nabywanego produktu to jest główna różnica między MLM a piramidami. Co nie zmienia faktu, że poza tym jeden pies - i to taki z trądem.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: The Ads Team

Postprzez Mariusz10 » 2017-05-16, 16:58

tomal125 napisał(a):Amber Gold też miał dawać większe zyski niż lokaty. Było to bezpieczne. Przecież leciały reklamy w telewizji. A wszyscy wiemy jak skończyło.

Pytania: czy jest jakaś umowa podpisana. Czy odprowadzasz podatek, lub gdzie ta firma odprowadza podatki. W co oni inwestują? Czym jest produkt w skrócie

Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka


Proszę wejdź na moją stronę i poczytaj o TAT: http://www.kasaprzez.net.pl lub link wyżej który umieściłem.

Kolejny raz napiszę, jest to inwestycja ryzykowana i KAŻDY kto przystąpi do programu musi mieć tego świadomość. Tu nie inwestujesz pieniędzy jak np. w lokatę. Tu inwestujesz pieniądze, gdzie w przypadku straty nie zrujnuje Ci to życia. Ja mówię jak jest, bo niektórzy to strasznie mącą i wprowadzają potencjalnego inwestora w błąd.

Ty sa zwoje pieniądze kupujesz produkt zwany "AdPack" (paczki reklamowe", które to generują Ci zysk, a jaką musisz wykonać pracę? Oglądnąć dziennie 10 reklam.

Podatki. Tak jak najbardziej rozliczasz się PITem. A firma TheAdsTema jest LEGALNĄ zarejestrowaną firmą w Irlandii. Możesz pojechać do biura i pogadać z właścicielami.

Firma w nic nie inwestuje, to nie Forex.

PS.: Na mojej stronie są 3 programy, w których działam. Zerknij.

PS 2: Czy ktoś w Amber Gold zarobił? Znasz takie osoby? Poza właścicielami oczywiście. Ja znam osoby które w TAT zarabiają 300$ dziennie. Rozmawiam z nimi, mam ich na FB. Są to Polacy.
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Re: The Ads Team

Postprzez tomal125 » 2017-05-16, 17:29

Zerknę w wolnej chwili ;)
Oczywiście nie neguje, ale bardzo ciężko mi uwierzyć w hasła "niech pieniądze pracują na Ciebie" itp. Gdyby to było takie proste to wszyscy by nie pracowali a się "lansowali"
To tak jak z kolegami ;) Grają w bukmacherkę, bawią się w giełde. Opowiadają jakie to kupony weszły, wszystkie akcje rosną. Na pytanie czy coś wypłaciłeś odpowiedź jest "No jeszcze nie ;) "

Nurtuje mnie właśnie pytanie czym jest produkt. Bo rozumiem, że niektóre fundusze inwestycyjne działają tak: Kowalskie wpłacają kasę do Nowaka-> Nowak inwestuje np. Buduje bloki, sprzedaje mieszkania wybudowane za kasę Kowalskich -> Kowalskie dostąją 0,x% zysku gdzie Nowak dostaje X% zysku.
Poczytam i wyrażę opinię.
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: The Ads Team

Postprzez Forza AC Milan » 2017-05-16, 18:01

Dokładnie czym jest ten produkt. Reklamy. Ale kto je kupuje, kto je zleca, kto opłaca. Dlaczego ten biznes ma szanse się kręcić jeżeli np. dziś nikt się więcej nie zarejestruje i nie dołoży swoich pieniędzy?

"10k zł jak tu wpłaciłem" "Od 28 kwietnia wypłacam kasę i wypłaciłem prawie 760$ chyba nieźle?"

Ja moge wysłac rodzicom 10k złotych, odeślą mi codziennie po 1 k zł i też będzie wyglądać jakby codziennie zarabiał 1 k zł ;)
Jest to równiez ryzykowna inwestycja, opiera się na zaufaniu i wierze. Do tego jest podparta na ich wieloletnim doświadczeniu na rynku finansowym i towarowym (około 50 lat!!!!). Stopa zysku jest oszałamiająca. Jeżeli chcecie też im wysłać pieniądze prosze o PW :) Jeżeli zrobicie to z mojego polecenia to dostaniecie w bonusie kartkę na święta!
Obrazek
Forza AC Milan
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1094
Dołączył(a): 2012-02-08, 13:21
Online: 6d 20h 42m 22s

Re: The Ads Team

Postprzez Mariusz10 » 2017-05-16, 18:40

Forza AC Milan napisał(a):Dokładnie czym jest ten produkt. Reklamy. Ale kto je kupuje, kto je zleca, kto opłaca. Dlaczego ten biznes ma szanse się kręcić jeżeli np. dziś nikt się więcej nie zarejestruje i nie dołoży swoich pieniędzy?

"10k zł jak tu wpłaciłem" "Od 28 kwietnia wypłacam kasę i wypłaciłem prawie 760$ chyba nieźle?"

Ja moge wysłac rodzicom 10k złotych, odeślą mi codziennie po 1 k zł i też będzie wyglądać jakby codziennie zarabiał 1 k zł ;)
Jest to równiez ryzykowna inwestycja, opiera się na zaufaniu i wierze. Do tego jest podparta na ich wieloletnim doświadczeniu na rynku finansowym i towarowym (około 50 lat!!!!). Stopa zysku jest oszałamiająca. Jeżeli chcecie też im wysłać pieniądze prosze o PW :) Jeżeli zrobicie to z mojego polecenia to dostaniecie w bonusie kartkę na święta!


Ilo możesz zarobić na lokacie wpłącając taką samą sumę jak w TAT? Mniej. Oczywiście lokata jest pewniejsza (tylko w jakimś stopniu, bank też może upaść)

Jak sam napisałeś, jest to biznes wysokiego ryzyka.

Jeśli macie konta na FB, to napiszcie do mnie na FB i wrzucę Was do grupy na FB TheAdsTeam Official Polska. Może jak zobaczycie naszą społeczność zmienicie zdanie :)
Obrazek
Mariusz10
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3608
Wiek: 33
Dołączył(a): 2010-07-08, 09:21
Lokalizacja: Mielec
Online: 1d 3h 10m 14s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron