Gusta muzyczne

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Recit » 2016-11-20, 19:32

Rael napisał(a):Pogodze Was - każdy metal jest do dupy :P
Szanuję Twoje preferencje, ja jednak preferuję papier przynajmniej 4 warstwy.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Rael » 2016-11-20, 20:10

Recit napisał(a):
Rael napisał(a):Pogodze Was - każdy metal jest do dupy :P
Szanuję Twoje preferencje, ja jednak preferuję papier przynajmniej 4 warstwy.



Bo nie jesteś tru
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4132
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 12m 5s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Recit » 2016-11-21, 18:21

Ani trv, ani grim, ani necro.

Jak ktoś szuka dobrej rozpierduchy to polecam nowy Testament:
https://www.youtube.com/watch?v=OeIgFsU0x4I
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Klinsmann » 2016-12-05, 14:19

Chylińska zdobywa u mnie tytuł piosenki roku z PL wykonawców :)
https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez TheSick » 2016-12-09, 12:41

Klinsmann napisał(a):Chylińska zdobywa u mnie tytuł piosenki roku z PL wykonawców :)
https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY


Chryste, zatrzymałem się w jej wypadku jak śpiewała "(cenzura), (cenzura)" czy tam inne "NIE JEST ŹLE-E-E-E". Potem wiem, że jakieś elektropopy zrobiła, ale mniejsza z tym. Jak ona wygląda :shock: Dieta cud :D
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Klinsmann » 2016-12-09, 14:27

Mnie nie obchodzi jej wygląd :? Też mi się nie podoba i kijem przez szmatę bym jej nie ruszył :P Wcześniejsze jej piosenki też mnie nie interesują :wink:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez ironlemon » 2016-12-09, 15:57

Recit napisał(a):Ani trv, ani grim, ani necro.

Jak ktoś szuka dobrej rozpierduchy to polecam nowy Testament:
https://www.youtube.com/watch?v=OeIgFsU0x4I

+1 Nie słyszałem jeszcze płyty, ale singiel brzmi lepiej niż numery z poprzedniego albumu. Nie jest to może wielkie osiągnięcie, bo "Dark Roots Of Earth" było dla mnie mocno nudnawe jak na ich potencjał, no ale ten kawałek jest fajny.

Z innych szatanów, nowy singiel Kreatora też mocno daje radę.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Mars » 2016-12-09, 16:47

Klinsmann napisał(a):Chylińska zdobywa u mnie tytuł piosenki roku z PL wykonawców :)
https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY


A dla mnie zagadką jest skąd tam się wziął szalik z mojej dzielnicy (odwrócony na druga strone), który wydawałem pare lat temu haha 2:25
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-01, 11:44

Dobra,koniec żartów :

Obrazek

Od 2 tygodni sprawdzam 3 razy dziennie jego profil na spotify w poszukiwaniu singla i (cenzura) dalej nie ma : D Jest tylko 1.5 minutowy fragment : https://www.youtube.com/watch?v=ShUYkG5N89w

Jeszcze 13 dni :twisted:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-02, 17:26

Obrazek

Ja ci dam (cenzura) no album :( płyta ma być na czas,nawet sobie w zeszycie dni zacząłem odliczać :<

Wpis już usunięty (jakby kogoś to interesowało),więc może po prostu się zirytował,albo właczył mu się "tryb diwy" jak ktoś fajnie napisał,po pijaku.Pożyjemy,zobaczymy ;-)
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez TheSick » 2017-02-02, 18:06

Dziadek Mróz napisał(a):Dobra,koniec żartów :

[ Obrazek ]

Od 2 tygodni sprawdzam 3 razy dziennie jego profil na spotify w poszukiwaniu singla i (cenzura) dalej nie ma : D Jest tylko 1.5 minutowy fragment : https://www.youtube.com/watch?v=ShUYkG5N89w

Jeszcze 13 dni :twisted:

Jak żem zobaczył i usłyszał ten teaserek to aż sam zapisałem w kajeciku datę z adnotacją "GRUBY PŁYTA". Przy SAY SEJTEN aż nawet małe ciarki appear'd. Pamiętam że przy THEOL po przeciekach się jarałem, a w końcu rozczarowałem, ale tendencja się odwróciła przy BV. Liczę na utrzymanie :twisted:.
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Recit » 2017-02-02, 21:16

Wow. Nie sądziłem, że jeszcze ktoś tego kolesia słucha, a jeszcze bardziej nie sądziłem, że wzbudza takie reakcje :D Aż w wyobraźni usłyszałem taki pisk, jaki wydawały w latach dziewięćdziesiątych laski gdy widziały grubego dziś Axla Rose'a bez koszulki.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-02-03, 00:33

Wow. Nie sądziłem, że jeszcze ktoś tego kolesia słucha, a jeszcze bardziej nie sądziłem, że wzbudza takie reakcje

Chyba na wszystkich portalach jest to jedna z najbardziej oczekiwanych płyt roku,pierwszy z brzegu last.fm :
11 Of The Most Anticipated Albums of 2017
http://www.last.fm/pl/features/post/225 ... eca0f7a3ca

Ale (cenzura) z portalami,ja to jestem fanem od gimnazjum,od 2003 roku i zajebistej płyty Złota Era Groteski :-P
Moim zdaniem nie wydał żadnej słabej płyty,"Eat Me Drink Me" "The High End Of Love" i "Born Villain" są moim zdaniem tylko minimalnie słabsze niż stara trylogia,za to "The Pale Emperor" to dla mnie płyta numer 1 wraz z "Mechanical Animals",także forma jest,a ten fragment też zajebisty ; )

PS: Oglądałem wczoraj "Rodzinę Zastępczą" i Filip,Zosia i Eliza wybierali się do Katowic na jego koncert : D Pan Jacek nie chciał ich puścić,bo to "satanista" xD
PS2:Manson będzie w tym roku w Polszy : )
PS3:Podejrzewam,że i za 10 lat,12-15 latki będą pisać,że "jest ideałem" na portalach (polskie forum na fejsie :-P ),zresztą on ma dopiero 48 lat!
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez TheSick » 2017-02-03, 06:52

Piąteczka Dziadku, u mnie 2005 i też gimba :D

Recit napisał(a):Wow. Nie sądziłem, że jeszcze ktoś tego kolesia słucha, a jeszcze bardziej nie sądziłem, że wzbudza takie reakcje :D Aż w wyobraźni usłyszałem taki pisk, jaki wydawały w latach dziewięćdziesiątych laski gdy widziały grubego dziś Axla Rose'a bez koszulki.


Celowałbym w olbrzymi sentyment. Przynajmniej ja tak mam. Mimo wszystkich czynników, które z jednej strony uważam za nomen omen groteskowe czy wręcz już śmieszne czasem wracam do Antichrista czy Mechanical Animals. Wiedząc, że w tym wieku, w tej formie z takim ego i przećpanym organizmem to jest już karykatura tego gościa z Bizzarre Festival w 97. Ale to jest ok, taka kolej rzeczy i upływu czasu - jeśli chcę nadal robić muzykę to spoko, za każdym razem jak będzie wydawał coś nowego i tak to sprawdzę, nawet po to by uznać, że to kupa. Natomiast co do koncertów teraz bym się już chyba nie odważył, po tym jak mdlał i rzygał z wysiłku na trasie Emperora. Chociaż, w 2012 dał świetne show, miał zajebisty kontakt z publicznością (akcja z lusterkami podczas No Reflection) - i powiem Ci, że gdy rzucał imitacją koksu w publikę i darł biblię piszczeli wszyscy :lol:

PS: Oglądałem wczoraj "Rodzinę Zastępczą" i Filip,Zosia i Eliza wybierali się do Katowic na jego koncert : D Pan Jacek nie chciał ich puścić,bo to "satanista" xD
PS3:Podejrzewam,że i za 10 lat,12-15 latki będą pisać,że "jest ideałem" na portalach (polskie forum na fejsie :-P ),zresztą on ma dopiero 48 lat!


Haha, do dziś pamiętam Telexepress z 2001 albo 2003 jaka była nagonka, obawy i oburzenie :mrgreen: A co do fejsbukowego forum - szkoda, że dawny manson.pl i wanamakers już nie bangląją, poznałem tam mnóstwo zajebistych ludzi, z paroma osobami mam kontakt do dziś i czasem się widujemy. Nah, stare dobre czasy...
TheSick
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Wiek: 32
Dołączył(a): 2016-10-29, 17:05
Online: 10h 57m 22s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Recit » 2017-02-03, 18:03

Ja też w czasach LO, bo do gimby nie miałem okazji chodzić, jarałem się MM. Naprawdę dobrze zapamiętałem AS i MA. Kiedyś w MediaMarkt porwałem te płyty z kosza przy kasach i targany siłą sentymentu pobiegłem wrzucić na full głośność. Koszmarnie się zestarzały. Leżą i wolę ich nie słuchać, żeby nie zacierać wspomnień. To może być tak jak z Doom czy Wolfenstein 3D. Zajebiste FPS we wspomnieniach, ale teraz raczej bym się nie jarał :P Z nowszych płyt Brianka podobał mi się THEOL.

Ta lista 10 najbardziej oczekiwanych płyt serwisu, z którego nie korzystam, pokazuje mi, że starość nadchodzi xD
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron