Gusta muzyczne

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2014-11-10, 21:10

https://www.youtube.com/watch?v=5tTk2mgVPJ8" target="_blank

POPEK MONSTER FEAT. MASLO - SINNER

Niesamowite jak się Popek wyrobił w tym UK,zajebisty kawałek i świetny teledysk.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Klinsmann » 2015-02-11, 00:59

Przepiękny bolid, przeliczny dźwięk, mój ukochany Ale mniejsza z tym, jakby ktoś mi powiedział co to za muzyka w tle (zakochałem się) to stawiam kratę browca.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez yarpen » 2015-02-11, 04:06

Klinsmann napisał(a):Przepiękny bolid, przeliczny dźwięk, mój ukochany Ale mniejsza z tym, jakby ktoś mi powiedział co to za muzyka w tle (zakochałem się) to stawiam kratę browca.


https://www.youtube.com/watch?v=Rj4r0FQLmvk
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Klinsmann » 2015-02-11, 18:18

Wielkie przeogromne dzięki :564: :564: :564: :564:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-02-11, 21:21

The Prodigy – Nasty - Spor Remix

https://www.youtube.com/watch?v=NktEGEqkUz4" target="_blank" target="_blank

Remix na miarę tego Pendulum do kawałka "Voodoo People",lepszy niż oryginał.

Marilyn Manson – Warship My Wreck

https://www.youtube.com/watch?v=2wdx2Z5_GsM" target="_blank


Cała płyta "The Pale Emperor" (2015) jest bardzo dojrzała i godna polecenia.Nie jest to "ten stary,dobry Manson",ale takiej płyty od niego (po 40 ^) oczekiwałem jako wieloletni fan : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-06-29, 16:04

Dziś premiera płyty Antona Newcomba (z mojego ulubionego bandu The Brian Jonestown Massacre) nagranej wspólnie z Tess Parks (młoda hipiska
z Nowej Zelandii)
POLECAM!
Rock alternatywny/psychodeliczny
Singiel "Cocaine Cat"
https://soundcloud.com/a-records-6/tess ... at/s-E4PBQ
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Peter » 2015-07-03, 18:55

Epka W.E.N.Y warta do przesłuchania https://www.youtube.com/watch?v=4bt5kOuVNNY&list=PLMrdiGE3Zmu4L6tgHU8Hjk3cSCzO9B6SJ, szczególnie jak słuchało się Dalekie zbliżenia i Nowej Ziemi a o nielegalach już nie wspomnę, producencką płytę Soulpete też polecam (z Bonsem też) bity sztos robi chłopak.
Obrazek
Peter
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 450
Dołączył(a): 2012-08-02, 14:12
Online: 3h 42m 12s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez adiszul » 2015-07-03, 20:49

Fenomenalne jak zawsze:
https://www.youtube.com/watch?v=IS4xjQX ... 42&index=4
live z Filmore.
Romani ite domum!
adiszul
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 381
Wiek: 31
Dołączył(a): 2012-11-19, 13:38
Lokalizacja: Kraków/Niewistka
Online: 3d 12h 13m 38s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-09-14, 14:16

Koniec wakacji to zdecydowanie moja ulubiona pora roku,również dlatego,że zaczynają wychodzić fajne płyty ; )
Z ostatnich dwóch tygodni polecam :

Riverside – Love, Fear and the Machine (2015) //kolejny zajebisty album tej kapeli,ktoś śmie narzekać na "Polską" muzykę? : )
Iron Maiden – The Book Of Souls (2015) // dekada zaraz minie od chwili,gdy przestałem ich słuchać (A Matter of Life and Death,ostatni dobry album),a kiedyś uważałem ich za "najlepszy zespół świata",wciąż znam większość kawałków na pamięć [nowa płyta to doskonały czas,żeby sobie je odświeżyć]
Z nowego longplaya na razie wchodzi mi dobrze jedynie "The Book Of Souls" i "Speed of Light",ale będę jeszcze próbować : ))
Ghost B.C. – Meliora (2015) // pierwszy album Ghosta,który przesłuchałem,na razie wybija się zdecydowanie "From the Pinnacle to the Pit",do reszty chętnie jeszcze wrócę,pytanie czy znajdę na to czas w tym zalewie dobrych albumów : )
Foals – What Went Down (2015) // nigdy za nimi nie przepadałem,ale tym razem zaskoczyli mnie i już nawet poszło zamówienie.
Tamaryn – Cranekiss (2015)
God Is An Astronaut – Helios / Erebus (2015) // płyta z Czerwca bodajże,ale jakoś było o niej cicho,a jest naprawdę bardzo dobra,wystarczy ją włączyć,track numer 1 "Agneya" wymiata : )
Noel Gallagher's High Flying Birds – Chasing Yesterday (2015) // nigdy jakoś nie kochałem Oasis,ale ten album baaaardzo dobrze się zapowiada,drugi singiel "Lock All the Doors" na ripicie już 30 raz leci od wczoraj : )
Wyszła też nowa płyta Majli Sajrus,Dooo It! świetne (teledysku nie polecam,jako stary fan Mansona wymiękłem w połowie,więc na własną odpowiedzialność : )],reszta zostanie sprawdzona,ale jakoś w przeciągu najbliższego roku i po trochu : )
Wyszedł też nowy Slayer,ale jakoś mi nie brzmi,chociaż "Vices" niezłe.

18 Września dwie duuuuże premiery - "Honeymoon" Lany Del Rey (są już 4 kawałki jak coś ; )] i solowy album Keitha Richardsa z The Rolling Stones.Gość ma 72 lata,a głos szokująco młody,a werwa jak za najlepszych lat.
Na ostatniej prostej też nowe The Dead Weather (3 single już wyszły)
I wiele,wiele innych ^^
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez alien666 » 2015-09-15, 21:16

A ja wczoraj byłem na Machine Head. Zaje****a kapela, zaje****y koncert. Kolesie grali bez support`u, ale po kiego im support - dali czadu bez tego. No i był to najdłuższy występ jednej kapeli jaki w życiu widziałem - 2h40min non stop armagedon!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez bartek959 » 2015-09-19, 12:13

Z nowości to Ghost i Slayer naprawdę świetne, Motorhead jak zwykle trzyma równy wysoki poziom z którego od 2-3 krążków nie schodzą, co do IM - trzeba przesłuchać kilka razy żeby wydać porządną opinię, na pierwszy rzut oka (:D) płyta bardzo porządna, choć mogłaby być trochę krótsza. Poza tym ciekawe aranżacje z orkiestrą i chórem na koncertowym albumie Satyricon - Live At The Opera, a z rzeczy łatwych lekkich i przyjemnych to fajna płyta Lindemann, strasznie wpada w ucho.

alien666 napisał(a):A ja wczoraj byłem na Machine Head. Zaje****a kapela, zaje****y koncert. Kolesie grali bez support`u, ale po kiego im support - dali czadu bez tego. No i był to najdłuższy występ jednej kapeli jaki w życiu widziałem - 2h40min non stop armagedon!


Ostatnio wróciła mi ochota na Machine Head i odświeżyłem sobie ich dyskografię, choć na koncert nie dotarłem - co by nie mówić to prawie 3h grania robi wrażenie. Widziałem też że Flynn zakolegował się z Nergalem :D
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez ironlemon » 2015-09-19, 13:09

Machine Heada w Gdańsku nie mogę odżałować - akurat byłem za granicą :( Co do premier - IM bardzo dobre (znacznie lepszy album niż "The Final Frontier"), do Riverside na razie nie mogę się przekonać (pierwsze 4 płyty uwielbiam, piątą może trochę mniej, a najnowsza brzmi na pierwszy rzut ucha na najsłabszą, niestety...), natomiast na kolana powalił mnie nowy Amorphis. Zdecydowanie najlepszy krążek od Eclipse!
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez alien666 » 2015-09-19, 22:52

bartek959 napisał(a):Ostatnio wróciła mi ochota na Machine Head i odświeżyłem sobie ich dyskografię, choć na koncert nie dotarłem - co by nie mówić to prawie 3h grania robi wrażenie. Widziałem też że Flynn zakolegował się z Nergalem :D

ironlemon napisał(a):Machine Heada w Gdańsku nie mogę odżałować - akurat byłem za granicą :(

Obrazek
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-09-21, 23:20

Nowa płyta Lany jest całkiem niezła,lepsza niż pierwsza,ale słabsza niż "Ultraviolence".Art Deco na razie dominuje ; ) Dzisiaj spodobało mi się też The Blackest Day, a w wakacje na Puckiej plaży dobrze wchodziło High By the Beach ; ) 8/10 wstępne ; )

Za to nowa płyta Keitha Richardsa to jest dopiero moc ; ) Największy z największych wydał kapitalny album,a to nie wszystko.Wczoraj czytałem,że Keith spotkał się z Mickiem Jaggerem i mają wejść do studia na początku roku,co może też oznaczać kolejną epicką trasę ; ) Polecam głębsze zapoznanie się z postacią "Keefa" bo to (cenzura) wciąż żywa legenda [a w latach 70 przez dekadę okupował 1 miejsce na liście "znanych osób,które powinny już nie żyć" ; ) Ktoś się bardzo pomylił.]
Miło też,że moje osobiste odczucia co do albumu pokrywają się też z ocenami,słowo "terrific" robi karierę : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2015-12-30, 21:03

Smutna wiadomość dla wszystkich fanów rocka - zmarł Lemmy. :evil:
Titus z Acid Drinkers powiedział : "Czuję się jak katolik po śmierci Wojtyły".Pewnie wiele osób tak teraz ma..
Jak przed jego śmiercią miałem niecałe 100 odtworzeń Motörhead,tak od wczoraj ta liczba została podwojona i na tym się nie skończy.Wielkim fanem może i nie zostanę,ale naprawdę świetnie się słucha takiej prostej,szybkiej,ostrej i szczerej muzy.
Spoczywaj w pokoju Lemmy.

PS: Polecam dokument o nim (był idolem nie tylko Titusa,ale również gości z Metalliki)
http://www.filmweb.pl/film/Lemmy-2010-556401

No i warto przesłuchać chociaż jeden kawałek z szacunku dla legendy,mój ulubiony ich track (chyba nie jest akurat popularny) :
https://www.youtube.com/watch?v=OUpCUX4k76w

I najlepszy cytat :
Z taką mordą musiałem zostać rock'n'rollowcem. Inaczej wydawałbym za dużo kasy w burdelu :wink:

Pamiętam jego wywiad dla "Teraz Rocka" w leadzie było coś w stylu "Lemmy nie ma najlepszego zdania o dzisiejszej młodzieży",a chodziło mu o to,że nie potrafimy się bawić "tak dobrze" jak wcześniejsze pokolenie.Zganił nas,czy nie czas wziąć sobie do serca jego słowa? : )
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości