Gusta muzyczne

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-05-25, 11:58

Jakby to kogoś interesowało (wszędzie zamieszczam to info) dziś premiera nowej płyty najlepszej kapeli na świecie - The Brian Jonestown Massacre!!!!!
Już po pierwszym singlu widać,że będzie grubo (przesłuchałem go na razie tylko 68 razy :) ):

https://www.youtube.com/watch?v=yycfRwk6BJw


Jak ktoś ma ochotę poprzebywać chwilę z geniuszem współczesnego psychodelicznego rocka,to płyta "Something Else" jest już na spotify,a ja zabieram się za pierwszy odsłuch!!! Do moich 11 tysięcy odtworzeń na laście dojdzie kilka następnych :mrgreen:
PS:I jakby tego było mało,Anton Newcombe (to ten obok Polańskiego z mojego avatara ^) zawita do nas już w Sierpniu w ramach OFF Festiwalu!!!!
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez mancipium » 2018-08-08, 19:27

https://www.youtube.com/watch?v=zi1D0MKWHU0

francuski raperek a na teledysku połowa gości w shirtach FCB ;)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez alien666 » 2021-10-06, 22:00

Wpadła mi w ręce nowa płyta Iron Maiden. Może troszkę nie równa, ale dwa utwory The Parchment i Hell On Earth dają radę. Fajnie byłoby zobaczyć ich na żywca ostatni raz w życiu.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Recit » 2021-10-07, 07:47

No właśnie mnie też się spodobała. Straciłem już nadzieję, że nagrają coś fajnego a tego słucha mi się bardzo dobrze od początku do końca. Chociaż albumem roku pozostaje dla mnie zanużony w klasyce doom i heavy "Eternal Hails....." od Darkthrone, albo winyl, albo cd, praktycznie codziennie słucham. "Lost Arcane City of Uppakra", mistrzostwo.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Gusta muzyczne

Postprzez Matifcb » 2021-10-07, 12:19

choć na youtube w teledysku coś skopali z dźwiękiem (jakiś extra pogłos, którego nie ma na Spotify), to nie jest żadną tajemnicą, że odkąd stery producenta przejął Kevin Shirley, to płyty Iron Maiden brzmią mniej lub bardziej tragicznie. Brave New World to chyba ostatnie dobrze brzmiące wydawnictwo, które brzmi jak dopracowany, bardziej dopieszczony Virtual XI. Od Dance of Death Kevin w pełni zaczął robić swoje i... jest źle, bardzo nierówno (jeden utwór z tej samej płyty brzmi cudownie, a kolejny tragicznie itp.), gitary strojone za nisko, bas się z nimi często zlewa, a Bruce ma za bardzo obcięte niskie częstotliwości.

Adrian Smith jest bardzo niezadowolony z brzmienia od dłuższego czasu. Sam odpowiedzialny był w dużej mierze na miksowanie Somewhere In Time, więc wie co mówi (osobiście uważam ten album za brzmiący najlepiej w historii heavy metalu).

Taka opinię przeczytałem jak zacząłem szukać o co chodzi z jakością dźwięku bo dla mnie lajka wydawała się bardzo słaba.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron