O nas - kibicach Bayernu

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Roqe » 2006-05-01, 19:17

To teraz ja. Nazywam się Tomek, mam 17 lat i mieszkam w Opolu. Bayernowi kibicuje od '96 roku. Pozatym lubie RCD Majorke, UD Las Palmas i oczywiście Odrę Opole! a co za tym idzie kibicuje także Zagłębiu Lubin, Poloni Bytom i Piastowi Gliwice xD pzdr
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez stasiu » 2006-05-01, 20:49

Kod: Zaznacz cały
POJECHAŁEM DO MONACHIUM NA MECZ ZE STUTTGARTEM!!! WRACAM 7 MAJA (niedziela)!!! POZDRO DLA WSZYSTKICH BAWARCZYKÓW!

no dobra fajnie i co z tego ???? tak sie nie chwal chlopcze :roll: :roll: :roll: :roll:
stasiu
Bawarczyk
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2006-05-01, 09:38
Online: 0s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Roqe » 2006-05-01, 21:12

no dobra fajnie i co z tego ???? tak sie nie chwal chlopcze :roll: :roll: :roll: :roll:
no wiesz, to byc na meczu Bayernu to przezycie dla kazdego kibica, szczegolnie jak jest to 1 raz! :D wiec cos o tym jak bylem na Bayern-Werder:D
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Olszesky » 2006-05-01, 23:21

jestem michal i tez mam 12... eee, nie to forum ;p

mam 18 lat, rocznikowo 19, wiec jak mozna sie domyslic za trzy dni mam mature ;] nie kibicuje bayernowi tak dlugo jak niektorzy tutaj bo na powaznie dopiero od okolo 6 lat. wczesniej raczej nie wiele interesowalem sie pilka klubowa i skupialem sie na meczach reprezentacji.
lubie sobie porzadnie wypic w gronie znajomych (tych starych jak i nowo poznanych), czasem zajarac, obejrzec dobre kino, pograc w pesa z kumplem albo poprostu wylegiwac sie nad brzegiem wisly na sloncu z kumplami saczac browarki :) jestem typem lenia i nieuka, ale jakos sobie radze ;)
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez DJVanMarco » 2006-05-02, 05:39

Mam na imie Marek i mam 14 lat, 14 tez rocznikowo :) Mam 2 rodzenstwa : mlodszy brat i mlodsza siostra. chodze do 1gim. kibicuje (oprocz FCB :wink: ) ZAWISZA BYDGOSZGKS JASTRZEBIECHEMIK KEDZIERZYN (dlatego z duzych bo tak juz mowie czemu :) GKS JASTRZEBIE to jest moj 1 klub po FCB :), GKS ma zgody z Zawisza i Chemikiem dlatego tak ;) ). Bardzo lubie chodzic na mecze, wychodzic na dwor itp. Interesuje sie sportem i komuterem. Moje plany na przyszleosc? awf w Jastrzebiu albo medycyna :D

Ps. ZAWISZA JEST JEDEN IV LIGOWY NIE DLA ZLODZIEJI Z HYDROBUDOWY :!!::!!::!!::!!:
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Adams » 2006-05-02, 11:00

Mam na imię Wojtek i mam 18 lat, rocznikowo 19 jak tu niektórzy piszą ;) Mieszkam w stolicy Górnego Śląska-Katowicach.
Z Bayernem jestem od 1996 roku nieprzerywanie, podobnie jak Roqe z forum :)
Póki co, to za dwa dni mam maturę, planuję ją dobrze zdać, a następnie wybrać się na studia o kierunku Zarządzanie i Marketing ;)
Co do wyjazdu za granicę (Monachium) to jeszcze nie podjąłem takiej decyzji, ale kto wie...może kiedyś ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez olli » 2006-05-02, 11:17

Adams teraz napisał(a):Mam na imię Wojtek i mam 18 lat, rocznikowo 19 jak tu niektórzy piszą ;) Mieszkam w stolicy Górnego Śląska-Katowicach.
Z Bayernem jestem od 1996 roku nieprzerywanie, podobnie jak Roqe z forum :)
Póki co, to za dwa dni mam maturę, planuję ją dobrze zdać, a następnie wybrać się na studia o kierunku Zarządzanie i Marketing ;)
Co do wyjazdu za granicę (Monachium) to jeszcze nie podjąłem takiej decyzji, ale kto wie...może kiedyś ;)

Adams rok temu w tym temacie napisał napisał(a):Mam na imię Wojtek i mam 18 lat. Mieszkam w stolicy Górnego �lšska, czyli Katowicach :wink: Z Bayernem jestem od 1997 roku :wink:

Starość nie radość :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Adams » 2006-05-02, 12:08

Ups ;) Dzięki Olli :) Ja już sam się w tym mylę, bo Bawarczykom zacząłem kibicować na przełomie tych lat, a dokładniej w grudniu, kiedy to dostałem pierwszy szalik na gwiazdkę :)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Bazy » 2006-05-02, 16:45

Nazywam się Mateusz mieszkam w Knurowie mam 15 lat chodzę do 2 klasy gim. Uwielbiam Gwiezdne Wojny oraz Kulturę Szkocką, pasja oprócz sportu = informatyka. Jeżdzę na mecze reprezentacji o ile gra na stadionie śląskim. Bayernowi kibicuje od 1997 roku. tak jak któryś z moich przedmówców zauwazył ... ŚLĄSK & KSG RZĄDZI :D
Bazy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-12-04, 12:12
Lokalizacja: Knurów
Online: 0s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez bari » 2006-06-06, 18:44

Nazywam sie Bartek mieszkam na slasku w Dąbrowie Górniczej, chodze do 6 klasy podst. a do gim. ide za rok do klasy sportowej profil pilka nozna.Uwielbiam grac w pilke nozna i chodze do klubu MUKP Dąbrowa Górnicza. Bayernowi kibicuje od 4 lat.Takze jestem kibicem Zagłębia Sosnowiec :d
D:D:D
"FC Bayern, Deutcher Meister, ja so heisst er, mein Verein."
bari
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 95
Wiek: 30
Dołączył(a): 2005-10-28, 12:18
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 0s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Ingrid » 2006-07-10, 16:35

Na początek taka mała informacja nawiązująca do czasów mojego dzieciństwa. Ojciec zmuszał mnie do oglądania meczy i bajek - jedno i drugie wyszło mi na dobre. :P Kiedy byłam dzieciakiem, zakładaliśmy się o wyniki meczów. Zwykle wybierałam drużyny, do których czułam sympatię, a jeśli nie znałam - to przeciwne do sympatii ojca. Ot, żeby była opozycja. Pewnego dnia Bayern grał z Schalke, więc właśnie w celu utworzenia opozycji kibicowałam Gwieździe z Południa. :P Wygrał. Do dzisiaj jest moim ulubionym klubem.

Co do mnie... na imię mi Sara, urodziłam się w Żywcu i mieszkam niedaleko tego miasta. Lat mam 14, ale z powodu marudnej siostry chodzę z nią do jednej klasy (rodzice zapisali mnie rok wcześniej, żeby był w domu święty spokój ;)), moje zainteresowania są w profilu.

Pozdrawiam,
Ingrid.
Wszystkie ze starych gwiazd już opadły,
wszystkie, choć jedna ciągle się pali!
Pod Gwiazdy z Południa sztandarem
będziemy nagrody zbierali!
Ingrid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-07-10, 15:34
Lokalizacja: prawie jak z Żywca
Online: 0s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez upek » 2006-07-10, 16:41

Ingrid napisał(a):Co do mnie... na imię mi Sara, urodziłam się w Żywcu i mieszkam niedaleko tego miasta.

czyli bede mial z kim jezdzic na zloty :P w sumie Zywiec niedaleko Bielska :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Ingrid » 2006-07-10, 16:44

Niezaprzeczalnie. Co najciekawsze, do Bielska mam tylko 20 kilometrów na północ (tja, zgaduj zgadula skąd jestem) ale byłam tam ledwie kilka razy w życiu.

Nie biją za offtopic? Luźne jakieś to forum... coraz bardziej mi się podoba. xD

Pozdrawiam,
Ingrid.
Wszystkie ze starych gwiazd już opadły,
wszystkie, choć jedna ciągle się pali!
Pod Gwiazdy z Południa sztandarem
będziemy nagrody zbierali!
Ingrid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-07-10, 15:34
Lokalizacja: prawie jak z Żywca
Online: 0s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez upek » 2006-07-10, 17:09

Ingrid napisał(a):Niezaprzeczalnie. Co najciekawsze, do Bielska mam tylko 20 kilometrów na północ (tja, zgaduj zgadula skąd jestem) ale byłam tam ledwie kilka razy w życiu.

Pietrzykowice ? :d

Nie biją za offtopic? Luźne jakieś to forum... coraz bardziej mi się podoba. xD
to jest ciagle o nas - kibicach Bayernu ;) offtopy sa i za krotkie w miare nie bija :P aaa tak w ogole to ja rzadze na tym forum 8) < teraz pewnie dostane ostrzezenie :d wiec drodzy Moderatorzy i Admini ;) prosze o wyrozumialosc ;) >
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: O nas - kibicach Bayernu

Postprzez Ingrid » 2006-07-10, 17:11

niestety, źle trafiłeś :wink: Węgierska Górka.
cóż, miałam kiedyś moda na jednym forum i miałam opinię groźnej i lubiącej rozdawać warny, więc wiem, co czują po stosach offtopicu :wink:
Wszystkie ze starych gwiazd już opadły,
wszystkie, choć jedna ciągle się pali!
Pod Gwiazdy z Południa sztandarem
będziemy nagrody zbierali!
Ingrid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 18
Wiek: 31
Dołączył(a): 2006-07-10, 15:34
Lokalizacja: prawie jak z Żywca
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości