Polityka

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Na która partię oddasz głos w wyborach parlamentarnych 2015?

Ankieta wygasła 2015-10-25, 21:49

PiS
3
15%
PO
1
5%
KORWiN
8
40%
Kukiz 15'
1
5%
Zjednoczona Lewica
1
5%
Nowoczesna
3
15%
PSL
0
Brak głosów
Partia Razem
0
Brak głosów
oddam nieważny głos
1
5%
nie pójdę
2
10%
 
Liczba głosów : 20

Re: Polityka

Postprzez haj » 2005-08-22, 14:17

No ale tak jak ja pisalem - nie moze to sie odbywac kosztem ludzi rownie ciezko pracujacych, tylko ze w bezpieczniejszych warunkach.

Nie wiem jak to jest z tymi umowami - slyszalem tylko ze cos takiego zostalo podpisane, a co bylo wczesniej jest dla mnie niewiadoma.

Tylko Baymann wytlumacz mi czemu tak wiele kontowersji w zwiazku z podpisana ustawa jest, skoro tak - jak mowisz - bylo od zawsze?
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka

Postprzez baymann9 » 2005-08-22, 15:10

Burza w szkalnce wody wytworzona przez czubków :lol:

Sš wybory i każdy chce cos dla siebie. Brudna polityka za wszelkš cenę, chodŸby kosztem skłócenia ze sobš Polaków. Rzeczy które ci pisałem to same fakty. Niestety niektórzy politycy na siłę chca z tego stworzyć aferę, żeby cała reszta poza górnikami czuła sie pokrzywdzona. Ty mieszkasz daleko od Œlšska, więc temat znasz glównie z mediów, które z reguły pokazuja tych właœnie polityków o których pisałem. Możesz więc czuć się oszukany :wink: zarówno prze częœć rzšdu jak i opozycji.

Muszę poszukać, kto miał jakie stanowiska na ten temat...

[ Dodano: 2005-08-22, 16:22 ]
http://wiadomosci.onet.pl/1150433,11,item.html znalazłem conieco.

"Gromadzimy niezbędnš dokumentację, aby w przyszłym tygodniu złożyć wniosek w prokuraturze. Najwyższy czas skończyć z bezkarnym manipulowaniem społeczeństwem i brakiem odpowiedzialnoœci za słowa wypowiadane publicznie" - powiedział w pištek PAP wiceszef zwišzku Wacław Czerkawski.

Slowa kierowane przede wszystkim do pani Bochniarz i pana Tuska.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 34m 56s

Re: Polityka

Postprzez haj » 2005-08-22, 16:29

Coz, nie pozostaje mi nic innego jak przyznac, ze co do wspomnianej ustawy o gornikach sie pomylilem :P

Pozdrawiam
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka

Postprzez Max » 2005-08-22, 19:19

ja moze w polityce nie siedze juz od paru lat ale mam ojca gornika
i jezeli on ma w tych warunkach pracowac do 65 roku zycia to ja tego nie widze :|
to jest absurd jakis, dobrze ze to zmienili
jak obecna ustawa nie zostanie zmieniona to na szczescie to 25 latach uda sie za zasluzona emeryture
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Polityka

Postprzez Simin » 2005-08-25, 03:11

Nie czytalem calego topicu - ograniczylem sie do 1 stronz i widze, ze wiekszosc ludzi poiera prawice!! I BARDZO DOBRZE!! Ale ja uznaje tylko prawice w jej powiedzmy normalnzm wzdaniu(PO) a nie pozostalosci po Dmowskim(PiS)!! Kaczorki sie juz wypalily, a co innego DONALD!! Oczywiscie ze bede glosowal na niego, bo nie jest zadnzm czerwonzm pajakiem jak Cimoszka czy oszolomem jak Giertych i Lepper :572: !!
De facto jest on ostatnim kandydatem - z liczacych sie, na ktorego mozna oddac glos!!
Nie tylko dlatego bede na niego glosowal - bardzo madry czlowiek i lider partii liberalnej, czyli najlepsze z mozliwych!!Kaczynski zalatuje nazizmem i jest za duzym chojrakiem - po objeciu przez niego wladzy wprowadza zamordyzm i cenzure!!
Wzbory parlamentarne - proste - PO!!Z tych samych powodow co wyzej... niezla wzdaje sie bzc takze partia Frasyniuka, Mazowieckiego itd a z tym ze to juz czesto sedziwi Panowie(zasluzeni dla kraju de facto)ale nie wydaje mi sie zebz przekroczyli prog wzborczy, a nawet jakby to beda stanowic tylko tlo - dlatego, nie chcac zmarnowac glosu(bo jeszcze sie komuchz u wladzy utrzymaja - O ZGROZO!!!) poprostu trzeba glosowac na PO!! :569:
Krotko i zwiezlowato mowiac...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez Scholli » 2005-08-25, 09:41

Terribilis est locus iste!

Na drugi raz prosimy po polsku i troche obszerniej bo post zostanie nagrodzony ostrzezeniem !!
Admin DamKam
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez baymann9 » 2005-08-28, 12:57

Damkam Scholli wyraził po prostu swój strach przed kaczyzmem, czy debiloprawicš 8) W sumie to, jak juz ci łacina przeszkadzała mogłes jako admin podjšć sie przetłumaczenia tak pro publico bono .

Dziwi mnie niezmiernie skšd takie zaufanie do Donalda? Podniecacie się, że PO nie bierze pieniędzy z budżetu, a w rzeczywistoœci to czysty i tanie POPULIZM! Wiadomo, że partie to nie perpetum mobila i potrzebuja pieniędzy. Skšd Platforma bierze fundusze, jeœli nie od firm czy prywatnych ludzi? Z pewnoœciš można więc mówic o niezależnej sile politycznej :| Wolę już, żeby pienišdze szły z budżetu (władza niestety kosztuje), a rzyszły rzšd podejmował decyzję nie podporzšdkowane jakimœ zaewnętrzbnym naciskš...

A tak na koniec

Kod: Zaznacz cały
Tusk: człowiek BEZ ZASAD
Volt @ 22 sierpień 2005
Niedawno wyszły na jaw różne marketingowe kłamstwa kandydatów prawicy na urzšd prezydenta. Oczywiœcie kłamcš okazał się również Donald Tusk, który reklamuje się cynicznie hasłem "człowiek z zasadami". Gdy się dokładnie przeanalizuje jego biografię od razu widać, że ma on ogromne skłonnoœci do ubarwiania historii swojego życia.

W jego reklamówce wyborczej jest fragment na którym Tusk rzekomo pracuje w latach 80' na dużych wysokoœciach. Prawda jest taka, że na filmie występuje nie Tusk a brat wyrzuconego z gdańskiej Platformy Wiesława Kamińskiego (został skreœlony przez Donalda za krytykę jego autorytarnego stylu rzšdzenia i neoliberalnej polityki PO). Prawdopodobnie Tusk nie mógłby nawet pracować na sporych wysokoœciach, gdyż nie posiada do tego... predyspozycji. Wbrew temu co twierdzi w swojej reklamówce Tusk,wcale nie był porannym ptaszkiem i nie wstawał do pracy o pištej nad ranem. Z jednej strony Tusk krytykuje zależnoœci między politykami, a œwiatem biznesu, z drugiej bierze pienišdze od znanego biznesmena Janusza Palikota (branża alkohoowa) na wydanie swojej ksišżki "Solidarnoœć i duma".

Tusk twierdzi, że to on założył Platformę Obywatelskš,zapominajšc o dwóch pozostałych "tenorach". Tusk w momencie powstania PO był tak naprawdę numerem 3 w partii. Kolejne kłamstwo to stwierdzenie że "Tusk zdecydował że PO jako jedyna partia nie bierze pieniędzy z kasy państwowej" - po pierwsze Platforma cztery lata temu startowała jako zwišzek komitetów wyborczych, a taka forma zgodnie z ustawš po prostu NIE MOŻE być finansowana. Po drugie drugš partiš, która nie bierze pieniędzy z kasy państwowej jest Socjaldemokracja Polska Marka Borowskiego (SDPL). Tusk przywłaszczył sobie też autorstwo wiele ustaw, które w rzeczywistoœci zostały uchwalone większoœciš sejmowš i nie wyszły spod pióra Donalda. O kolejnych kłamstwach duetu Kaczor i Donald informujemy na bierzšco.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 34m 56s

Re: Polityka

Postprzez Simin » 2005-08-28, 13:37

Kod:
Tusk: człowiek BEZ ZASAD
Volt @ 22 sierpień 2005
Niedawno wyszły na jaw różne marketingowe kłamstwa kandydatów prawicy na urzšd prezydenta. Oczywiœcie kłamcš okazał się również Donald Tusk, który reklamuje się cynicznie hasłem "człowiek z zasadami". Gdy się dokładnie przeanalizuje jego biografię od razu widać, że ma on ogromne skłonnoœci do ubarwiania historii swojego życia.

W jego reklamówce wyborczej jest fragment na którym Tusk rzekomo pracuje w latach 80' na dużych wysokoœciach. Prawda jest taka, że na filmie występuje nie Tusk a brat wyrzuconego z gdańskiej Platformy Wiesława Kamińskiego (został skreœlony przez Donalda za krytykę jego autorytarnego stylu rzšdzenia i neoliberalnej polityki PO). Prawdopodobnie Tusk nie mógłby nawet pracować na sporych wysokoœciach, gdyż nie posiada do tego... predyspozycji. Wbrew temu co twierdzi w swojej reklamówce Tusk,wcale nie był porannym ptaszkiem i nie wstawał do pracy o pištej nad ranem. Z jednej strony Tusk krytykuje zależnoœci między politykami, a œwiatem biznesu, z drugiej bierze pienišdze od znanego biznesmena Janusza Palikota (branża alkohoowa) na wydanie swojej ksišżki "Solidarnoœć i duma".

Tusk twierdzi, że to on założył Platformę Obywatelskš,zapominajšc o dwóch pozostałych "tenorach". Tusk w momencie powstania PO był tak naprawdę numerem 3 w partii. Kolejne kłamstwo to stwierdzenie że "Tusk zdecydował że PO jako jedyna partia nie bierze pieniędzy z kasy państwowej" - po pierwsze Platforma cztery lata temu startowała jako zwišzek komitetów wyborczych, a taka forma zgodnie z ustawš po prostu NIE MOŻE być finansowana. Po drugie drugš partiš, która nie bierze pieniędzy z kasy państwowej jest Socjaldemokracja Polska Marka Borowskiego (SDPL). Tusk przywłaszczył sobie też autorstwo wiele ustaw, które w rzeczywistoœci zostały uchwalone większoœciš sejmowš i nie wyszły spod pióra Donalda. O kolejnych kłamstwach duetu Kaczor i Donald informujemy na bierzšco.

Nie biora mnie takie populistyczne oczerniajace teksty pochodzace ze strony CZERWONYCH khmerow!! :569: A nawet jezeli 20% z tego jest klamstwem to Cimoszka naklamal znacznie znacznie wiecej!! A ile przewalow zrobil!!!! :( Natomiast Donald nie zrobil zadnego... i to wlasnie napawa optymizmem ogromna czesc spoleczenstwa - znudzonego juz ciaglymi afarami!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez piotraldinho » 2005-08-28, 13:43

Jak Ty sie baymann sugerujesz jakimis nienormalnym zrodlami ktore falszuja rzeczywistosc rpzedstawiajac wszystko dobre na lewice a wszystko zle na prawice to tak juz czlowieku jest .
Głosuj se na SLD , na towarzysza Cimoszewicza , popieraj towarzysza Kwaœniewskiego . Nikt Ci tego nie zabroni .
W jego reklamówce wyborczej jest fragment na którym Tusk rzekomo pracuje w latach 80' na dużych wysokoœciach. Prawda jest taka, że na filmie występuje nie Tusk a brat wyrzuconego z gdańskiej Platformy Wiesława Kamińskiego (został skreœlony przez Donalda za krytykę jego autorytarnego stylu rzšdzenia i neoliberalnej polityki PO). Prawdopodobnie Tusk nie mógłby nawet pracować na sporych wysokoœciach, gdyż nie posiada do tego... predyspozycji.

Bezsenswony tekst . Poza tym to nie jest argument bo jest nie potwierdzony . Powiedzial se gostek ze to wcale nie jest Tusk i wszsycy mu wierza ... Buahahaha predyspozycji nie ma ? TO TEZ ZADEN ARGUMENT ! :lol:
Wbrew temu co twierdzi w swojej reklamówce Tusk,wcale nie był porannym ptaszkiem i nie wstawał do pracy o pištej nad ranem

To niech ten pan mi powie (ten co to napsiał ) co w takim razie robił Tusk bo rzuca ostre ataki o kłamstwo . Niech udowowdni ze Tusk skłamał .
"Tusk zdecydował że PO jako jedyna partia nie bierze pieniędzy z kasy państwowej" - po pierwsze Platforma cztery lata temu startowała jako zwišzek komitetów wyborczych

Gdyby tak było jak jest napisane to by była z tego duża afera . Zadnej afery jakos nie było :| .

Ciekawe , ze nic nie powiesz jak te komuchy z SLD ukradły postulaty sierpniowe . Buahaha i niech sie Olejniczak z tego nie tlumaczy bo dla mnie to jest smieszny facet .

Co do tych górników to ciekawy tekst jest w ostatnim Newsweeku .
Pisze tam miedzy innymi co za te 97 mld co pojda dla gornikow mozna by było zrobic :
A wiec :
-wybudowac 5300km autostrad
-wysposazyc polska armie w blisko 400 myœliwców F-16
-sfinansowac 40 mld posiłków dla dzieci
-spłacić 1/4 polskiego zadłużenia zagr .
-sfinansowac ponad 20 lotów promu kosmicznego

Ponoc nawet ekonomiczni doradcy Kwacha mowili zeby nie podpisywal tej ustawy tak jak z reszta wiekoszsc eskpertow mowila ... Jedno jest pewne - Kwach nie zrobił tego z mysla o panstwie - Kwach zrobił to majac na msyli kampanie wyborcza towarzysza Cimoszewicza .

pozdrawiam[/quote]
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez baymann9 » 2005-08-28, 15:55

Max Cimoszewiczowi jak na razie zarzuca się JEDYNIE złe wypelnienie zeznań. Tusk i Kaczyński także majš błędy. Podono poważniejsze...

piotraldinho, jestes œmieszny, dziecinny. nie mam zamiaru z tobš dyskutowac... Koleœ nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem, a wypowiadasz się w powaznych tematach :|


czytam raz i drugi ale pojac nie umie co ty ode mnie chcesz ;) :P
Max
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 34m 56s

Re: Polityka

Postprzez piotraldinho » 2005-08-28, 19:13

piotraldinho, jestes œmieszny, dziecinny. nie mam zamiaru z tobš dyskutowac... Koleœ nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem, a wypowiadasz się w powaznych tematach

Dobrze , ze takich jak Ty na tym forum jest mniejszosc . A dzecinny to ty jestes jak wierzysz takiemu czlowiekowi jak towarzysz Cimoszewicz :lol: . Nie masz ze mna zamairu dyskutować :lol: bo po prostu sie nie znasz na polityce :lol: . Dajesz jakies brednie nie sprawdzone na argumenty :roll: . Faktycznie szkoda z Tobš człowieku gadac , a szczegolnie o polityce o bo o pilce to jeszcze jakiekolwiek pojecie masz .

Max Cimoszewiczowi jak na razie zarzuca się JEDYNIE złe wypelnienie zeznań. Tusk i Kaczyński także majš błędy. Podono poważniejsze...

podobno ? :lol: Kolejny duży argument :lol: . Argument to jest cos na 100% a nie na X% :roll: . Nie wiesz tego :roll: ?

Ja w kazdym razie juz z Toba na temat politykie nie bede rozmawiac , kloc sie z kim innym .
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez Scholli » 2005-08-29, 00:44

Terribilis est locus iste! znaczy "Przerażajšce jest to miejsce!" (przepraszam nie wiedziałem, że wypowiedzi w języku łacinskim sš zabronione :twisted: ) a obszerniej to niestety nie można było bowiem wypowiedŸ ta miała być niejednoznaczna i pozostawiać niepewnoœć czy jest ona opisem tegoż tematu na forum czy też Polski czy obu tych miejsc (za co również przepraszam, bo nie wiedziałem, że zabronione sš posty nad którymi trzeba chwilkę pomyœleć zanim się je zrozumie :? )

i doœć mam kłutni na temat polityki w TV, żeby jeszcze tu się udzielać, więc tylko tu rozwinšłem mojš, jakże nie jasnš dla niektórych, wypowiedŸ... acha i jakby ktoœ nie wiedział to to co nasi "wybrańcy narodu" uprawiajš niemal przy każdej okazji przekrzykujšc się i obrzucajšc oszczerstwami nie ma nic wspólnego z politykš, że o kulturze nie wspomnę, więc może nie zniżajcie się do ich poziomu, hm?
baymann9 - trzymaj się dzielnie! i nie przejmuj się - za 4 lata i tak znów wszystko się odwróci - jak AWS potrafiła się pożreć będšc jednš partiš to co dopiero dwie różne partie... doprawdy to będzie POpis! ;-)

a! i precz z komunistami! (jakby kiedyœ się w tym kraju pokazali :P) dzieci - weŸcie sobie encyklopedię (trudny wyraz - taka gruba ksišżka) i zobaczcie sobie co to jest ten sławny "komunizm" o którym tak często tacy ludzie po dobranoce mówiš... w PRL mieliœmy SOCJALIZM, a SLD programowo i poglšdowo jest partiš centrowš tudzież najbardziej liberalnš lewicš jakš œwiat widział... więc ja się pytam: skoro nie ma u nas nawet prawdziwej lewicy to gdzie sš ci wasi komuniœci/czerwoni/itp?!
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez piotraldinho » 2005-08-29, 07:48

A kto to Cimoszewicz , Miller , Oleksy (odp. prosta komuchy) ??? PRL to socjalizm ? To jedna wielka wstretrna komuna . Moze mi jeszcze powiesz ze chcesz do niej , Scholli , wrocic ? :| . Nasze panstwo to był blok komunistyczny podporzadkowany ZSRR .
SLD partiš centrowš a Cimoszewicz to niezależny kandydat moze jeszcze powiesz (?) :lol: , ile my jeszcze bedziemy te bajeczki słuchac musieli :| ? Nie no to Ty lepeij idz do tej swojej encyklopedii i zobacz co to jest partia centrowa
skoro nie ma u nas nawet prawdziwej lewicy to gdzie sš ci wasi komuniœci/czerwoni/itp?!

Sojusz LewicyDemokratycznej
UP
SdPL
To nie sa moze partie lewicowe ?
A wlasnie co ciekawe w encyklopedii te partie jako lewicowe sa wymienione :| . Czyzbys nie umial sie poslugiwac dobrze ta ,,taka gruba ksiazka " ? :lol:

dobrze , konczmy ta klotnie bo zaraz mi powiecie ze na Kubie tez nie ma i nie bylo komunizmu i ze Fidel Castro to jest swiety czlowiek i jeszcze w to uwierze :lol:
Ja w kazdym razie sie juz nie wypowiadam bo to co mialem powiedziec to powiedzialem .
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez Scholli » 2005-08-29, 13:11

A kto to Cimoszewicz , Miller , Oleksy (odp. prosta komuchy)
proszę podaj mi proszę ich poglšdy które œwiadczš o tym iż sš komunistami - czekam
PRL to socjalizm ? To jedna wielka wstretrna komuna
a miałeœ np koœciół? miałeœ prawo własnoœci prywatnej? czy panował egalitaryzm? itp. itd. PZPR była partiš komunistycznš, ale ustrój jaki panował w PRLu był socjalizmem!
Moze mi jeszcze powiesz ze chcesz do niej , Scholli , wrocic ?
nie, nie chcę i nigdzie nie mówiłem, że bym chciał, ani też nie pochwalałem tego ustroju, więc zupełnie nie rozumiem skšd ci się wzišł tak absurdalny pomysł... równie dobrze ja mógłbym się zapytać czy ty byœ chciał powrotu III Rzeszy, bo jedno i drugie ma tyle samo zwišzku z naszymi postami - czyli żadnego... :shock:
SLD partiš centrowš a Cimoszewicz to niezależny kandydat moze jeszcze powiesz (?) , ile my jeszcze bedziemy te bajeczki słuchac musieli ? Nie no to Ty lepeij idz do tej swojej encyklopedii i zobacz co to jest partia centrowa
Cytat:
skoro nie ma u nas nawet prawdziwej lewicy to gdzie sš ci wasi komuniœci/czerwoni/itp?!

Sojusz LewicyDemokratycznej
UP
SdPL
To nie sa moze partie lewicowe ?
A wlasnie co ciekawe w encyklopedii te partie jako lewicowe sa wymienione . Czyzbys nie umial sie poslugiwac dobrze ta ,,taka gruba ksiazka " ?
jak już zauważył baymann9 nie potrafisz czytać ze zrozumieniem - powiedziałem że SLD swoim programem w wielu miejscach odbiega od założeń czysto lewicowych na rzecz rozwišzań liberalnych przesuwajšcych tš partię w stronę centrum - nie ma w Europie a może i na œwicie drugiej tak mało lewicowej lewicy jak nasz SLD - który jednak na polskiej scenie jak najbardziej słusznie nazywany jest ugrupowaniem lewicowym jednakże tylko ze względu na stosunek tej partii do pozostałych... i to miałem namyœli mówišc że nie ma u nas prawdziwej lewicy (prawdziwej w sensie programowo/polglšdowym a nie z nazwy)
dobrze , konczmy ta klotnie bo zaraz mi powiecie ze na Kubie tez nie ma i nie bylo komunizmu
no bo nie ma :D komunizm jest ustrojem czysto utopijnym, żadne państwo nigdy nie doszło (i pewenie nie dojdzie) dalej niż do etapu socjalizmu realnego
i ze Fidel Castro to jest swiety czlowiek i jeszcze w to uwierze
póki koœciół katolicki za takiego go nie uzna to nim nie będzie, nawet takich rzeczy nie wiesz? ;-)

nie chce mi się już babrać w polityce na tym forum (przynajmniej narazie) i oszczędzę sobie i wam moich wypocin oceniajšcych scenę politycznš w Polsce (jakże doskonale obrazujš jš obchody 25-cio lecia Solidarnoœci)... ale może kiedyœ z nudów jeszcze to zrobię... ;-)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Polityka

Postprzez Grzechoo » 2005-08-29, 13:25

Scholli - wszystko dobrze powiedziane :wink: zatem, skoro posiadasz tak ogromnš wiedzę na temat polityki(co wynika z twoich wyczerpujšcych wypowiedzi - i to wcale NIE jest ironia!), powiedz mi - kto subiektywnie i obiektywnie najbardziej nadaje się na prezydenta?
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości