Złote Usta

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Złote Usta

Postprzez Max » 2005-10-26, 22:18

postanowilem troche rozkrecic ten dzial :)
wymy... skopiowalem z innego forum nastepujaca zabawe:

1. Zabawa „Złote Usta” ma na celu wyłonienie najbardziej złotoustego użytkownika forum.

2. Każdy użytkownik ma prawo zgłosić czyjšœ wypowiedŸ do konkursu.
a) Nie wolno zgłaszać do konkursu swoich wypowiedzi.
b) Zgłoszenia wypowiedzi należy dokonać w następujšcy sposób: „[quote=”Nick autora postu”] Tutaj wypowiedŸ zgłaszana do konkursu.[/quote]”. Zgłaszajšcy może napisać, w którym temacie została napisana wiadomoœć oraz dodać swój komentarz.
d) Zgłoszenia dokonywane w sposób nie zgodny z regulaminem, będš usuwane


Zapraszam do zabawy! :)

[ Dodano: 2005-10-26, 23:20 ]
no to ja zaczne
Adek_szg w temacie Złota Piłka napisał(a):Jak znam zycie to zostanie nim Ronaldinho :) to juz jest standardzik :) ale ja bym stawial na Beckhama :P
:lol:

[ Dodano: 2005-10-26, 23:24 ]
no i oczywiscie nie moze zabraknac slynnego komentarza po meczu z legia:
Łukasz napisał(a):(...) boli was to, że Legia nie lubi Bayernu (...)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Złote Usta

Postprzez Simin » 2005-10-27, 22:53

Wysililem sie i znalazlem, bo to poprostu trzeba przezyc ponownie :lol: :mrgreen:

Baymann do Krzycha - (riposta na to, ze Poznan zasuwa na emerytury gornikow) napisal:
Co do tego idiotycznego zarzutu jakoby Œlšsk zawdzęczłby cokolwiek bambrom z Wielkopolski to możecie nam cokolwiek zarzucić dopiero wtedy, gdy wasz wiek emerytalny wyniesie 85-90 lat.


:lol: MEGA TEKSCIOR :wink: -> Prawie jak: "lubic seks jak owies" :P
Pozdro dla Baymanna!! :wink:
P.S. Wogole mnostwo tekstow z tematow politycznych by sie nadawalo!! :569: :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez Max » 2005-10-28, 18:30

Kociol napisał(a):I bardzo dobrze, że wygrał Lech Kaczyński. Mam nadzieję, że mali wzrostem, będš wielcy władzš. Czy Kaczynski jest dobrym prezydentem, bedziemy mogli ocenic po roku-dwóch jego prezydentury ... Miejmy nadzieję, że poprawi się w naszym kraju i dogonimy Murzynów, bo jak narazie jestesmy 100 lat za nimi :mrgreen:

Dlaczego Tusk przegrał?
Bo w wszystkich wyborczych programach, wydzierał ryjem na Kaczke, po prostu najeżdzał na Kaczke ... a w Polsce nie lubia, jak ktoœ jedzie z pyskiem na drugiego.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Złote Usta

Postprzez olek » 2005-11-23, 17:35

fcbayern16 napisał(a): A jeœli hodzi o FCB
to bardzo mi się spodobał herb i dzięki temu ,im kibicuje.


pisownie zostawilem w niezmienionym stanie dla mnie ten tekst "zondzi" :D
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez Simin » 2005-11-25, 01:23

Caly ten post nadaje sie do tego konkursu!! :)
oldzia napisał:
No i pięknie spisuje się nasz rodak na Wyspach Kosowski strzelil bramkę dla Southampton i sądzę że dobrze zrobil przenosząc się tam z Kaiserslautern!

Killy napisał:
prosze mnie nie oslabiac swoimi blyskotliwymi spostrzerzeniami

jedna jaskolka wiosny nie czyni, wogole zastanawiam sie jak on strzelil skoro praktycznie zawsze do ostatnich minut grzeje siedzisko.

Kosowski byl dobry ale grajac w Wisle, w sumie w reprezentacji nigdy nie wypada najgorzej, ale braki w wyszkoleniu sa ogromne-nie chcac sie chwalic mam chyba lepiej opanowane przyjecie pilki od niego .

No Killy trzeba przyznac DAŁ CZADU!! :wink: Co tu wiecej mowic - nic dodac nic ujac... :lol: :)

[ Dodano: 2005-11-25, 22:55 ]
Piotraldinho napisał:
To juz dawno mozna bylo sie domyslic , ze 3 mln mieszkan to tylko zwykłe hasło populistyczne i wielkie kłamstwo płetwiastych bliźniaków .


:lol: :lol: :lol: -> dobrze powiedziane :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez fcbayern16 » 2006-03-07, 09:58

Od pewneg czasu mam jedno marzenie (jesli chodzi o nowych piłkarzy FCB):
pomocnik (za Ballacka?):--- Ronaldinho
napastnik (za Makaaya ?):---Samuel Eto'o

na miejscu Hoenessa zrobił bym tak:
Ballacka dał bym do barcelony i makaaya też.
a za ich dwóch wziąłbym ronaldinho i e'too
genialne!!!!!!!!!!!! no nie ?? :lol: :lol: :lol:

nie umieszczamy jednego posta dwa razy :| na przyszlosc racz przeczytac temat zanim sie w nim wypowiesz
z uwagi na dzial nie dostaniesz ostrzezenia
Max
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez mario_mk » 2006-03-07, 13:51

yhy jaaaasne :P tak samo genialne jak ten post i dobrze ze zaznaczyl ktos ze to marzenie bo chyba bym sie ze smiechu poskladal :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Złote Usta

Postprzez Max » 2006-03-15, 16:36

as w temacie"kto powinien zawitac w bayernie? napisał(a):a oto moja lista prosze o komentarz
(...)
ronaldo-real
Ostatnio edytowano 2006-03-15, 17:14 przez Max, łącznie edytowano 1 raz
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Złote Usta

Postprzez carry » 2006-03-15, 17:00

:D To juz raczej nie smieszne tylko zalosne :?
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez Max » 2006-03-26, 21:57

Piter napisał(a):mozecie sie smiac teraz tylko za jakis czas moze byc placz...myslicie,ze bym nie chcial tytulu ?!pewnie,ze bym chcial tylko po prostu obawiam sie tego,ze jesli znowu bez problemu zdobedziemy tytul i puchar krajowy to z trasferow wyjdzie tylko Poldi!!a na reszte skapiec Uli kasy nie da bo stwierdzi,ze druzyna jest OK...10mln za vanBommela mu bedzie szkoda bo za stary niby za ta kase...a za Aguero bedzie mu szkoda bo za mlody i nie ma pewnosci jak sie sprawdzi...wiec bedzie wolal przedluzyc z Ze i Jeremiesema wtedy za kilka miesiecy bedzie placz jak nawet z grupy w LM nie wyjdziemy:/ dlatego lepiej przegrac juz prawie wygrane mistrzostwo ale przynajmniej to doprowadzi do jakis konkretnych zmian w klubie!!no i w ogolnym rozrachunku mysle,ze wyszlo by nam to na dobre...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Złote Usta

Postprzez Kociol » 2006-03-26, 23:16

Sorry, że odbiegam tematem z forum, ale wiele ciekawych cytatów do tej kategorii znajdziecie pod linkiem:

http://www.bayern.munchen.pl/index.php? ... ab1e4a81d3
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Złote Usta

Postprzez Simin » 2006-03-28, 17:46

Lesnik_Ori napisał:
Lepiej tego H. Fei-tzu ujac nie mogles... Ale mi tego tlumaczyc nie musiales tylko Hajowi, ktory mam nadzieje, ze zrozumial...

Co do taktyki Kaczynskich oczywiscie ze ja stosuje. Jestem namietnym milosnikiem PiS-u oraz aktywnym fanem ich polityki. Taka tez postanowilem wprowadzic w swoim zyciu i wymierzyc ja przeciwko Tobie, w celach eksperymentalnych. Cytaty sa niepotrzebne bo wystarczy spojrzec na Twoje posty w tej dyskusji (wlasnie odnosnie mojego felietonu). Gdyby Twoje argumenty byly sensowne i w jakis sposob trafnie krytykowaly moj artykul dyskusja ta zupelnie inaczej by wygladala.

Co do peanow do Ciebie beda juz w nastepnym felietonie (a podobno pochwal o sobie pragna czytac tylko zakompleksieni... ) Nie no, zartuje... kazdy lubi byc chwalony... A co do akapitu o PiSie, to przypasowalem sie do Twojego poziomu tej dyskusji, ktora uwazam za jalowa i proponuje zakonczyc. Nic nia moim zdaniem nie osiagniesz, ja prawdopodobnie tez, tylko klawiatura sie niszczy. A szkoda, bo to moja nowa.

[ Dodano: 2006-03-14, 22:28 ]
Kiedy sie nauczyles tego slowa "wyimaginowany" ze tak je podkreslasz? Dla mnie nie jest ono trudne, a skoro dla Ciebie wczesniej bylo, to jestem dumny, ze je poznales...

Na takim poziomie chcesz prowadzic dyskusje jak napisalem w poprzednim zdaniu?? Co chciales zdzialalac piszac "trudne slowo"? Z kogo robisz idiote? Bo napewno nie ze mnie...


Buahahah!! No poprostu mega teksty leca w tej dyskusji ( Lesniczowki) !! Ten uwazam za chyba najlepszy!! :wink: :mrgreen: - dotyczy ciagnacej sie na 2 i pol strony klutni pomiedzy Hajem a Lesnikiem i dotyczy felietonu o meczu z Milanem :)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez carry » 2006-03-28, 18:27

Zgadzam sie Simin :lol: Juz wczesniej mialem wkleic tu ta rozmowe, ale zapomnialem. Fajne haselka padaly w tej dyskusji, a z tego wklejonego textu to podobal mi sie motyw z klawiatura :mrgreen:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez Simin » 2006-03-30, 02:45

Hehe a mi sie najbardziej podobal motyw z eksperymentalnym zastosowaniem taktyki Kaczorkow przeciwko Hajowi :wink: :mrgreen:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Złote Usta

Postprzez Max » 2006-03-30, 09:29

fcbayern16 napisał(a):odchodze z forum i od fanostwa bayernu
na koniec pozostawie diabelska liczbe postuw 666 zegnajcie wszyscy
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości