Studniowka!

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Studniowka!

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-01-13, 20:50

Czyli Poloneza czas zaczac! Wielki Bal nad bale hehe... Pierwszy tak naprawde w naszym zyciu i pewnie taki ostatni... Cos na co sie czeka cale liceum. Tak sobie mysle, ze duzo jest na tym forum maturzystow, ktorzy maja w tym roku studniowke, takze piszcie jak przygotowania, lub ewentualnie wrazenia jesli macie to za soba. Ja mam ja jutro, stad pomysl na ten temat (oczywiscie mlodsi, lub starsi tez niech sie wypowiadaja na ten temat, jesli maja cos do powiedzenia!)

A co do moich przygotowan. To garnitur jest, koszula, krawat, muszka (na poloneza) i lanserski plaszczyk hehe:) Jutro trzeba kupic kwiaty dla partnerki (i jej mamy... trza jakis komplement ladny wymyslec... np. TO juz wiem po kim <imie Waszej partnerki> jest taka piekna) :) I trzeba jeszcze kierowce sobie zalatwic zeby po partnerke pojechac i ja przywiezc do szkoly... Oporcz tanczenia poldka, biore tez udzial w programie artystycznym takze bedzie srogo... no i 1 litr na pare przy stoliku (jest 6 par...) I to nie chodzi o Pepsi:)

Pozdrawiam!
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez jaca87 » 2006-01-13, 21:43

ja juz jestem po studniowce mialem ja 7 stycznia i musze przyznac ze bylo zajefajnie i jeszcze w zyciu sie tak fajnie nie bawilem. szedlem bez partnerki bo po prostu nie mialem z kim isc i pozniejzrozumialem dlaczego znajomi mnie gnebili zebym sobie jakas laske znalazl ale tancowac zawsze bylo z kim , a polonezu u nas tanczyly wszystkieklasy i wszystcyuczniowe z partnerami . No i bawilismy sie w sali balowej w hotelu :) chcialbym jeszczeraz sie zabawic na tego typu balu ale jak wiadomo taki bal jest tylkoraz w zyciu :)
jaca
jaca87
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 370
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:34
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Online: 3d 1h 2m 17s

Re: Studniowka!

Postprzez upek » 2007-01-14, 13:32

studniowke mam za miesiac gdzies < w sumie nie wiem kiedy dokladnie ;) > i nie mam garniaka ani niczego jeszcze :P studniowka w 4 gwiazdkowym hotelu 8) Poldka tancze z uzytkowniczka :) :d :P < ha ha ha :P >w sumie nie chce mi sie tam isc ale ... mus to mus :lol: ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Studniowka!

Postprzez :) » 2007-01-14, 13:37

Tak dla Twojej wiadomości to 11.02 masz :P Zapisz sobie :P

Założe się, że pewnie tym, którzy już są po też się nie chciało jakoś szczególnie iść na studniówkę, a jakie mają wspomnienia ;)
:)
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 127
Wiek: 35
Dołączył(a): 2006-07-02, 14:40
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez Kociol » 2007-01-14, 18:02

:) napisał(a):Tak dla Twojej wiadomości to 11.02 masz :P Zapisz sobie :P

Założe się, że pewnie tym, którzy już są po też się nie chciało jakoś szczególnie iść na studniówkę, a jakie mają wspomnienia ;)


Tóż to nie do pomyślenia, zabawa na studniówce w dzień moich urodzin. Zaraz polecą banany na forum :oops:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Studniowka!

Postprzez upek » 2007-01-14, 18:07

Kociol napisał(a):
:) napisał(a):Tak dla Twojej wiadomości to 11.02 masz :P Zapisz sobie :P

Założe się, że pewnie tym, którzy już są po też się nie chciało jakoś szczególnie iść na studniówkę, a jakie mają wspomnienia ;)


Tóż to nie do pomyślenia, zabawa na studniówce w dzień moich urodzin. Zaraz polecą banany na forum :oops:
wypijemy za Ciebie sok bananowy :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Studniowka!

Postprzez Tymek » 2007-01-14, 18:48

a jakie mają wspomnienia
no ja juz w dziale "Kobiety, dziewczyny..." napisałem o swoich wspomnieniach, niezapomniane wrazenia :P
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez Olszesky » 2007-01-14, 22:39

dokladnie. tez nie chcialem isc, ale ostatecznie poszedlem i ani troche nie zaluje. klasa zgrana to i dobrze sie bawilismy. ale jak potem ogladalem film i widzialem siebie o 3 w nocy z koszula na wierzchu z okolo 0,5 we krwi tanczacego 'kaczuchy' z gronem pedagogicznym to centralnie pomyslalem, ze pol szkoly sie ze mnie smieje xD

kolejki z nauczycielami, tanczenie z nauczycielkami u ktorych jest najtrudniejsza sytuacja na zdanie, dedykowanie swojej klasie najbardziej obciachowych piosenek ("a teraz na zyczenie... olsz... jak to sie czyta? olszesky? (tak!) na zyczenie olszesky, dla jego klasy 3A piosenka 'mydelko fa'")

nigdy tego nie zapomne xDDDD
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: Studniowka!

Postprzez Swatek » 2007-01-15, 21:36

Jednak cos jest w tym, ze jak nie chcesz isc to jest kozacko. Ja jestem swiezo po pierwszej studniowce no i..... bomba! Partnerka z ktora bylem tez w porzadu, nawet bardzo, troche tez poszalalo sie z jej przystojnymi koleshankami i obylo sie bez konsekwencji :) Na minus poczatek imprezy... Godzine przed studniowka mialy byc zdjecia (18), o 19 wszystko sie mialo zaczac, mialo... Zdjec o 18 nie bylo... o 19 prad zabrali lolz i prawie przez godzine nie bylo... pozniej gadki na poczatek i polonezik w ktorego polowie takze pradu zabraklo no i zaczynali od nowa... po poloneziku przyszedl czas na sesje zdjeciowa ktora (nie wiem jak bylo u was) ale ta sie odbywala na sali do baletow... gdzies ok. 21.30 podali pierwsze danie cieple, wolno ale ruszylismy i jakos sie zaczelo rozkrecac. Na minus tez % :P no kurde , dopiero sie czlowiek wkrecal, a juz po 24 nic nie bylo...

Teraz w sobote mam swoja i zycze zeby rowniez byla na podobnym poziomie... a moze byc bo jakos nie chce mi sie jej :D
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez KoRnKage » 2007-01-15, 22:17

Wiecie, jest takie przysłowie :D

Studniówka przeru..... matura zdana :D a niby czemu na studniówkach tak ostro kibelki sa okupowane?? hahaha

Byłem na 2 studniówkach. Z jedną partnerką i powiem, że najlepiej ZAWSZE wspomina się ta własną :D
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez DamKam » 2007-02-04, 19:15

No i jestem po swojej studniówce. Ogólnie bardzo mi się podobało. Polonez wyszedł moim zdaniem nieźle, jedzenie było dobre, zespół grał bardzo fajnie, z partnerki jestem zadowolony, no i co najważniejsze świetnie się bawiłem :D

Szkoda tylko, że teraz będzie się już myśleć praktycznie tylko o maturze...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez Scholli » 2007-02-04, 20:44

DamKam napisał(a):Szkoda tylko, że teraz będzie się już myśleć praktycznie tylko o maturze...
nie przesadzaj - o maturze myśli się najlepiej tak na 3 dni przed :P (ach te emocje :) )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez DamKam » 2007-02-04, 21:20

Scholli napisał(a):
DamKam napisał(a):Szkoda tylko, że teraz będzie się już myśleć praktycznie tylko o maturze...
nie przesadzaj - o maturze myśli się najlepiej tak na 3 dni przed :P (ach te emocje :) )

Nie no wiem, że trochę przesadziłem... ale na pewno będzie trzeba zacząć się na nią już na poważnie uczyć, bo jak do tej pory to było z tym nie najlepiej :P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Studniowka!

Postprzez Adams » 2007-02-04, 22:49

DamKam napisał(a):
Scholli napisał(a):
DamKam napisał(a):Szkoda tylko, że teraz będzie się już myśleć praktycznie tylko o maturze...
nie przesadzaj - o maturze myśli się najlepiej tak na 3 dni przed :P (ach te emocje :) )

Nie no wiem, że trochę przesadziłem... ale na pewno będzie trzeba zacząć się na nią już na poważnie uczyć, bo jak do tej pory to było z tym nie najlepiej :P


Stary, ja na 2 tygodnie można powiedzieć, że trochę bardziej sie przyłożyłem :D A tak to olewka :) I tak sie zapomina później ;) ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Studniowka!

Postprzez Scholli » 2007-02-05, 04:39

Adams napisał(a):I tak sie zapomina później ;) ;)
o dokładnie! :D ja dziś bym nie potrafił wymienić 1/100 tego czego przez liceum się nauczyłem... bo i nie ma po co - lepiej się na studia oszczędzać (tam przynajmniej zdobyta wiedza na coś się przyda...)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości