Przepowiednie

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Przepowiednie

Postprzez Max » 2005-04-09, 14:16

szczerze to nie przeczytalem calego posta ale ja w takie przepowiednie nie wierze :P moze pod wieczor sie zaiore za czytanie tego bo nawet wydaje mi sie to interesujace ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Przepowiednie

Postprzez Luke » 2005-04-09, 17:45

E tam, koniec œwiata miał być tyle razy że aż głowa boli, ciekawostkš jest to że koniec œwiata miał być jak czarny zostanie papieżem, co ciekawe wœród kandydatów na nowego papieża jest właœnie czarny.
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Przepowiednie

Postprzez olek » 2005-04-09, 18:25

albo mi sie wydaje albo niektorzy maja dziwne zainteresownia ja tam nie moge pojac jak mozna wierzyc w takie glupoty?
jak juz niektoryz mowili tyle razy mialbyc koniec swaita i co? gowno
ostatnio mama mi mowila ze jakas tam sybilia (nie wiem jak to sie pisze) to jakies przepowiednie mowi za bedzie 3 papiezy wloskich 1 bedzie sprawowal wladze bardzo krotko pozniej slowianski pozniej murzyn i koniec swiata jak narazie sie sprawdza ale ja w to nie wierze
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Przepowiednie

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-09, 19:16

Pereyra napisał(a):Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie.

Hoho, to jeszcze długo bedziemy czekać na tę spełnienie tej przepowiedni :D
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Przepowiednie

Postprzez Kaioken » 2005-04-10, 12:35

Jak ma być to będzie , a narazie się cieszmy życiem i nie kraczmy bo się jeszcze sprawdzi :P
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Przepowiednie

Postprzez Julek » 2005-04-10, 19:49

Kociol napisał(a): "Niech siedzieje wola Boża"


:569: czy też -jak to mawiał (chyba) Czeœnik z "Zemsty- : niech sie dzieje wola Nieba, z niš się zawsze zgadzać trzeba" :D 8)

:wink:
Julek
 

Re: Przepowiednie

Postprzez Schranzer » 2005-04-10, 22:30

ale sie usmialem :D kraj katolicki... :D
Schranzer
 

Re: Przepowiednie

Postprzez Simin » 2005-04-21, 00:45

Teraz po wyborze Ratzingera na nowego papieza moze to zabrzmiec troche jak zupa po obiedzie, ale slyszalem zaraz po smierci papieza polaka, ze po nim ma przyjsc niemiec ,a potem czarny, podczas pontyfikatu ktorego nastapi upadek kosciola... a potem koniec swiata!!
Kazdy to moze inaczej interpretowac oczywiscie, ale ja po chwili refleksji dlaczego nagle moglby nastapic upadek kosciola doszledlem do wniosku, ze jedna z mozliwych przyczyn moze byc zmiana doktryn naszej religii np. kaplanstwo kobiet :shock: co nie mialo miejsca przez poprzednie 2005 i wiecej lat i bylo dobrze...
A mowie wam, ze jesli ten afrykanski kardynal nastapi po Benedykcie XVI to on wlasnie zacznie myslec o swoich krewnych w afryce i stopniowo zacznie zmiany... najpierw "zalegalizuje prezerwatywy", potem beda inne glupoty, wieksze nawet niz to co wczesniej napisalem... zdecydowanie wieksze!! To moze byc jeden z mozliwych sposobow

Gadalem na ten temat z innym kumplem ktoremu jak to powiedzialem (sama tresc przepowiedni, ktora sie dowiedzialem od innego :P) to on powiedzial, ze on to gdzies czytal i to PODOBNO jest nostrodamus i on napisal, ze faktycznie nastapi upadek kosciola ale dlatego, ze ludzie zaczna wierzyc w rzeczy nadprzyrodzone... co juz sie wlasciwie dzieje... przepowiednie, UFO, Yeti i 100 tysiecy innych badziewi... takze pozostawiam to waszej refleksji... :idea: Pozdro
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Przepowiednie

Postprzez Toro_Toro » 2005-04-21, 18:47

A ja wam powiem coœ jesli chodzi na temat przepowiedni z Murzynem jako Papież i koniec Œwiata.
O tóż we Wprost czy tałem,iż Murzyn był Papieżem w 800 czy 100 któryms tam roku...
To czemu nie ma kunca œwiata?:>
Ja osobiœcie,ni wierze w przepowiednie zaboboby horoskopy i wrózki.....
Cieszmy sie życiem a nie zawracajmy sobie baniaka jakimis niepotwierdzonymi glupotami....
Toro_Toro
 

Re: Przepowiednie

Postprzez baymann9 » 2005-04-21, 20:08

Przeczytanie kilku zdań tych bredni mi wystarczyło 8) Zwykłe bałwochwalstwo...
Wiara w tego typu publikacje to wg mnie dziecinada najwyższego stopnia. Rozumiem, żeby mieć takie hobby, ale żeby brac to na poważnie to już przegięcie :|

Co do samego końca œwiata to naturalnie on nastpi- gdy nasze wspaniałe słoneczko nie będzie miał już helu, który mogłoby zmianiac na hel w procesach termojšdrowych :D Będzie zaje**biste BOOOOOOOM!!!!!!! 8) Nastapi to jednak w arcy dalekiej przyszłoœci (ca 2-3 razy tyle ile ziemia juz istanieje). Sšdze, że do tego czasu gatunek ludzki wyginie badŸ sam się unicestwi :evil:
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: Przepowiednie

Postprzez DamKam » 2005-04-22, 13:43

Ja osobiscie nie wierze w przepowiednie !!! Jest ich tak duzo i sa tak rozne ze nie uwazam zeby mialo sens w nie wierzyc...
Chociaz np. 3 tajemnica Fatimska mowiaca o tym iz bedzie zamach na papieża slowianina sie sprawdzila !!!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Przepowiednie

Postprzez Kociol » 2005-04-22, 15:39

DamKam napisał(a):Ja osobiscie nie wierze w przepowiednie !!! Jest ich tak duzo i sa tak rozne ze nie uwazam zeby mialo sens w nie wierzyc...
Chociaz np. 3 tajemnica Fatimska mowiaca o tym iz bedzie zamach na papieża slowianina sie sprawdzila !!!


Heh...niewiem jak przepowiednie mogš oddziaływać na ludzi, ale moim zdaniem byc może niektórzy ludzie znajš cišg przepowiedni, chcš aby działo się wedlug nich...
Niewiem kiedy została objawiona 3 tajemnica Fatimska, ale jeœli przed zamachem, to może ktos chciał aby się sprawdziła :|
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Przepowiednie

Postprzez Simin » 2005-04-22, 18:32

Papiez znal ja przed zamachem i chyba jeszcze Sodano (odpowiednik premiera), ale do publicznej wiadomosci zostala podana o ile sie nie myle w roku 2000!! :idea:
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości