Motoryzacja

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-04-21, 10:04

Tak na marginesie:
Takiego ruchu jak na autostradzie A9 do Monachium to jeszcze w życiu nie widziałem. Trzy pasy i non stop sznur samochodów... po prostu szok. Na dodatek co jakiś czas można było zobaczyć takie cacka jak np. Porsche.


Dokładnie, bryki jeżdżą tam nieziemskie. BMW, Porsche, Mercedesy oraz inne cacka są tam na porządku dziennym, zwłaszcza na autostradach. Wyobraźcie sobie co musiało się dziać podczas meczu Bayern-Gladbach na którym miałem przyjemność być ;) Jechałem na niego ze Stuttgartu, czyli około 200 km około 3 godzin-na autostradzie, głównie z powodu korków :!: Chyba że taki ruch był spowodowany meczem, sam nie wiem. Ale z tego co mi dziadek mówił, to A9 jest jedną z najruchliwszych autostrad w Niemczech jak nie najruchliwszą. Codziennie jest tam po kilka wypadków.

A wracając do tematu, moim obecnym tzn. rodzinnym autem jest VW PASSAT 1,9 TDi z 1999 roku, kombi;) Autko super, wiadomo...Passat już ma wyrobioną opinię, a ja jestem jednym z tych, którzy twierdzą, że jest to obecnie jedno z najlepszych aut rodzinnych na rynku. Elektronika wogóle się nie psuje. Jedynym mankamentem jest zawieszenie-jest ono zbyt miękkie na polskie drogi. Przy naszych dziurawych drogach wahacze po prostu nie wytrzymują i trzeba je co kilka lat wymieniać. Takie autko jest chyba właśnie pomyślane na autostradę A9, gdzie droga jest wręcz idealna. To by było na tyle ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-04-21, 12:14

na autostradzie A9 jeszcze nigdy nie bylem ;) ale mysle ze wszystko przede mna :D w przyszlym tygodniu zapisuje sie na prawko bo juz moge 8) , Simin no zgadza sie absolutnie ;) tzn rozumiem Cie w 100 % Golf II tez bardzo fajne auto, sentyment to powazne sprawa :) i wiadome ze jesli troche do niego wlozyles to tez chcesz sie tym jeszcze nacieszyc :) ja przedstawilem tylko ogolnie ze trzecia seria Golfa jest w gruncie rzeczy bardzo udana, zreszta mysle ze sam o tym wiesz :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez carry » 2006-04-21, 12:45

Simin to wrzuc wreszcie fotosy tego Golfiaka :!: :wink:

A co do Golfa III to siostra miala i lipnie sie spisywal. Byl dosyc nowy i o dziwo ciagle cos w nim siadalo.

Maluch Szymona Majewskiego
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez DamKam » 2006-04-21, 16:10

Simin napisał(a):
Tak na marginesie:
Takiego ruchu jak na autostradzie A9 do Monachium to jeszcze w życiu nie widziałem. Trzy pasy i non stop sznur samochodów... po prostu szok. Na dodatek co jakiś czas można było zobaczyć takie cacka jak np. Porsche.

Czyzbys byl na jakim meczyku Bawarczykow?? :wink: I ja o tym nic nie wiem? :P

Na meczu niestety (jeszcze) nie byłem...
Ale byłem pod Monachium na kilka dni w sierpniu i w kilku tematach o tym wtedy wspominałem. Widocznie musiałeś to przeoczyć albo już po prostu zapomniałeś. Mogę specjalnie dla ciebie przypomnieć o tym w dwóch zdaniach. A więc, w czasie tego pobytu miałem okazje stać pod Allianz Arena podczas meczu z Gladbach na inaugurację sezonu (biletów dla mnie nie starczyło), a w następnym dniu miałem przyjemność być na pokazowym treningu Bawarczyków odbywanym właśnie na nowym stadionie. Oprócz tego zwiedziłem Olympiastadion i byłem na Sabener Strasse, gdzie spotkałem samego Rummenigge i zrobiłem sobie z nim zdjęcie :D
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez Simin » 2006-04-21, 17:21

Ale byłem pod Monachium na kilka dni w sierpniu i w kilku tematach o tym wtedy wspominałem. Widocznie musiałeś to przeoczyć albo już po prostu zapomniałeś. Mogę specjalnie dla ciebie przypomnieć o tym w dwóch zdaniach. A więc, w czasie tego pobytu miałem okazje stać pod Allianz Arena podczas meczu z Gladbach na inaugurację sezonu (biletów dla mnie nie starczyło), a w następnym dniu miałem przyjemność być na pokazowym treningu Bawarczyków odbywanym właśnie na nowym stadionie. Oprócz tego zwiedziłem Olympiastadion i byłem na Sabener Strasse, gdzie spotkałem samego Rummenigge i zrobiłem sobie z nim zdjęcie

A faktycznie cos o tym kiedys byla mowa :P
Zapomnialo mi sie... :(
Keipsko ostatnio z ta pamiecia u mnie bo staram sie uczyc na maxa i trzymac w glowie jak najmniej 'watkow pobocznych" :wink:
Ale zdjecie z Kalle to faktycznie swietna pamiatka!! :)

[ Dodano: 2006-04-21, 18:22 ]
Simin to wrzuc wreszcie fotosy tego Golfiaka

wrzuce niebawem, bo musze zamatowac te cholerne zegary, ktore juz mam, ale jeszcze nie zamatowane (przedstawialem jak sie przedstawia z nimi problem wczesniej :P )
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-04-21, 19:14

troszke zmienie temat, tzn dalej bedzie o samochodach ale troche inaczej :P moze ogladaliscie bodajze dwa tygodnie temu program Pasjonaci na Polsacie ?? < swoja droga fajny program, Wlodzimierz Zientarski wymiata :D > ciekawe z pewnoscia dla ogladajacych bylo "nowe" paliwo :D otoz pokazali goscia ktory jezdzi Transitem w starszej budzie i jakas terenowka teraz nie pamietam na oleju .... rzepakowym :D :D :D bez wymiany filtra, bez zadnych zmian po prostu wlewa olej rzepakowy ktory dostaje z roznych smazalni za gorsze badz za friko i jezdzi :D nie wytwarza spalin, osiagi prawie takie same < przejechal juz Transitem 300 tys km na rzepaku :D > i co sie okazuje ? to nie jest prawnie zakazane :D nie ma po prostu takiego artykulu ktory mowi o uzywaniu oleju rzepakowego w samochodach :D wiec drodzy kierowcy :D do hiepermarketu po olej i mozecie jezdzic duzo taniej, nie zanieczyszczajac srodowiska i legalnie :D szczerze ? sprobowalbym gdybym mial jakiegos starego dieselka :D tzn na razie samochodu jeszcze nie mam :D hehe pozdro :D a co Wy sadzicie ??
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-04-28, 21:16

Dobra.... powiem szczerze... Meczy mnie juz to, dlatego musze Wam powiedziec prawde... oto co sobie kupilem, za pieniadze z ostatniego SMSowego konkursu... dziekuje Wam... Jak ktos bedzie chcial to go przewioze po Zdunskiej Woli i okolicach :D :roll: :roll:

A i sorry ze pokazuje JA wam nieumytą... wybaczcie :)
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-04-28, 22:09

Wiedzialem ze cos jest nie tak :D :D :D w sumie furke masz fajna :roll: ja tez taka chce :roll: pozycz :D
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-05-07, 18:00

Jedno z moich marzen... :) Obrazek

Ferrari Maranello :) Piekne tak w czerwonym jak i w czarnym kolorze... :roll:
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-19, 15:01

OK, temat zamarl a Panowie Szlachta ! nie przystoi :P gadka o samochodach to < zaraz po Bayernie i kobietach > najlepsza gadka na swiecie :P takze trzeba rozruszac temat :D Ferarri fajne ;) ale mi sie bardziej podoba F 430 ;) do tego po tuningu Novitec'a < 636 KM :lol: :lol: :lol: > zreszta to i tak tylko marzenie ;) musze sie z Wami podzielic pewna refleksja :P otoz w tym tygodniu widzialem tak wypasione furki w moim kochanym miescie < Bielsko Biała rzadzi :D > ze glowa boli, dzis takiego bladego Astona Martina < nie wiem jaki model :P z pewnoscia nie DB7 i nie DB9 bo je znam :P > 3 dni temu Crossfire :P < za kierownica kobieta :roll: :573: > 3 Chrysler' ki < pewnie sie walnalem w pisowni :P > 300 C i poza tym BMW i Mercedesy S klasy to juz normalka :P eeeh fajnie :D a skoro juz przy luksusowych samochodach jestesmy to przypomnialo mi sie ze Simin mial wrzucic foty swojego Golfa ;) wiec panowie zapraszam do jakiejs konwersacji bo zle sie dzieje :P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez DamKam » 2006-05-19, 16:17

Będąc niedawno we włoszech na jeden dzień wybrałem się do Monte Carlo, gdzie można było podziwiać takie cuda (oczywiście zdjęcia pochodzą z mojego aparatu):
http://img153.imageshack.us/img153/2335/img01093dc.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/4118/11pj2.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/7705/25wq.jpg
http://img390.imageshack.us/img390/9472/36vy1.jpg
Na ulicach Monte Carlo widziałem również Hammera...
A jeżeli chodzi o Porsche to podczas całego pobytu we włoszech widziałem je grubo ponad 10 razy...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez olek » 2006-05-19, 16:35

Srebrny i jeden z czerwonych Ferrari na slowackich numerach :lol:. W sumie nie ma sie co dziwic, takim autem to z godzinka jazdy i juz sa we Wloszech. Dlaczego na jednym zdjeciu kwadracik zaslania czyjas twarz :P ?
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez DamKam » 2006-05-19, 16:40

fabian napisał(a):Srebrny i jeden z czerwonych Ferrari na slowackich numerach :lol:

Mnie też to zdziwiło... ale w sumie kto powiedział, że Słowak nie może być bogaty :?:
W sumie nie ma sie co dziwic, takim autem to z godzinka jazdy i juz sa we Wloszech.

Monte Carlo jest we Francji :P
Dlaczego na jednym zdjeciu kwadracik zaslania czyjas twarz :P ?

Bo to nie jestem ja, tylko ktoś z mojej rodziny, który może sobie tego nie życzyć, żebyś go oglądał :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-19, 16:51

ehhh no fajne Ferrari :) niestety mozna o takim pomarzyc :lol: a przynajmniej ja :P
co powiecie ??
Audi Q7
Obrazek
kto widzial na zywo wie ze zdjecie nawet w 20 % nie oddaje rzeczywistosci :P chce zaznaczyc ze to nie jest kombik :D to SUV, moze nie wyglada ale jest tak wielkie ze uffff, no i piekne oczywiscie :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Simin » 2006-05-20, 01:28

przypomnialo mi sie ze Simin mial wrzucic foty swojego Golfa

No wiec wlasnie!! Jutro jestem z kumplem umowiony na montaz tych zegarow, wiec mysle, ze calkiem niedlugo mozna sie spodziewac fotek!! :) Zamontowalismy juz na probe niebieskie podswietlenie na tym pasku co tam jest w Golfikach do regulacji nawiewu (na srodku kokpitu :P) - czaicie o co chodzi? :P
No - wyglada elegancko na prawde!! Jednak prawdziwa misja czeka nas jutro, bo zamontowanie tych zegarow i przemiana z 4 zielonkawych zarowek na 8 niebieskich ledow to nie jest kwestia prosta - zupelnie nie!! :(
Ostatnio mielismy zrobic na tym pasku o ktorym pisalem wyzej (do regulacji nawiewu) zamiast 1 zarowy 2 ledy (i zrobilismy :mrgreen:) ale zajelo nam to jakies 3 godziny, wiec jutro mam caly dzien z glowy - nie ma bata!! :((
Ale jak zrobie to jeszcze tylko myjka mnie czeka i wstawiam zdejcia :)
Pozdro

[ Dodano: 2006-05-20, 02:33 ]
Na ulicach Monte Carlo widziałem również Hammera...

po Poznaniu jezdzi tez conajmniej jeden Hummer - nalezy do... pilkarza... Tomka Iwana :wink: :P - widzialem kilka razy
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość