Motoryzacja

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-05-20, 20:39

Hehe ;) Tak się składa, że też mam Golfa II, od niedawna, bo od tygodnia ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-20, 21:44

jak mozesz to wrzuc fotke ;)

[ Dodano: 2006-05-20, 23:11 ]
Simin pochwal sie czy wmontowales zegary i kiedy ujrzymy w koncu Twoja bestie :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Simin » 2006-05-20, 22:36

Hehe widze Uperk, ze niecierpliwy z Ciebie towarzysz!! :P
Niestety NIE udalo nam sie zamatowac zegarow tym razem - rozkrecilismy pol samochodu prawie :shock: i sie okazalo, ze zeby sie do zegarow dostac to trzeba rozkrecic CALY PRZOD!!!!!! Jak to uslyszalem w polowie roboty to tylko popatrzylem na kumpla i stwierdzilismy, ze chyba niestety nie damy rady... :( :cry:
JESTEM TAKI ZLY ZE TO KONIEC - tymbardziej, ze skrecilismy go (po wycofanie sie) w 15 minut moze - bezproblemowow praktycznie!! - po prostu kumpel widzialem sie troche bal, ze nie da rady go poskladac nalezycie (to jest elektronik - a wlasciwie inforamtyk :lol: a nie mechanik!)ja tez w tym temacie wygladam tak samo blado jak w temacie samochodow ogolnie - do mnie sie mowi np. no ten merc z tymi okularami, a nie numerem czy oznaczenie mfury, bo nie jarze kompletnie :lol: :wink: - oczywiscie kojarze Golfy wszystkie i wiekszosc Volksvagenów, malucha i poloneza + moze forda fieste i opla corse... a tak to zdarza mia sie mylis opla astre z vectra i szczegolnie odwrotnie :lol:
Takze niestety skapitulowalismy, co nie znaczy wcale, ze tematu nie zrobimy - postaram sie to zrobic po tym egzaminie, a jak nie po tym to max po nastepnym - czyli w ciagu powiedzmy 2 tygodni... mysle, ze lepiej poczekac na fotki jak to bedzie zrobione, bo na prawde bedzie CZAD!! Takze 'czekajcie, a bedzie wam dane z nawiazka" :lol:
Co do tego, to zrobilismy dzisiaj taki myk, ze ta lampka co sie swieci przy otwartych dzwiach swieci mi teraz na niebieko (wpakowalismy 3 kozacki ledy i styka) ale wam powiem, ze zero koncentracji... :P - na szczescie wylacza sie jak wlaczam swiatla w bryce ta lampka wewnetrzna :P
No oglonie Upek (bo tak na prawde to tylko Ty chyba czekasz na te fotki :P) powiem tak - niebawem postaram sie wrzucic, jak to zrobie... ale nie spodziewaj sie takiego tuningu jak jest w katalogach samochodowych, bo moj tuning jest prawdziwy (co za tym idzie zdecydowanie bardziej amatorski - de facto to jest lifting, bo zmiany sa tylko wizualne). Zdjecia niebawem beda!!
Pozdrawiam szczegolnie Upka :P
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez carry » 2006-05-20, 22:47

Ja tez czekam juz od dosyc dawna na te foty i ciagle zonk :evil: Ale jak ma to byc zrekompensowane to ok :wink:
Simin, a nie myslales o tunningu silnika itp :?: Ja czekam do wakacji zeby sobie kupic jakis jednoslad wypasiony :)
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-20, 22:49

Simin napisał(a):Hehe widze Uperk, ze niecierpliwy z Ciebie towarzysz!! :P

jesli chodzi o trzy milosci mojego zycia to bardzo niecierpliwy ;) poza tym Upek jestem a nie Uperk :D hehe wiem ze to blad spowodowany klawiatura ;)
postaram sie to zrobic po tym egzaminie, a jak nie po tym to max po nastepnym - czyli w ciagu powiedzmy 2 tygodni... mysle, ze lepiej poczekac na fotki jak to bedzie zrobione, bo na prawde bedzie CZAD!! Takze 'czekajcie, a bedzie wam dane z nawiazka" :lol:

no czekamy czekamy ;) coz innego zostalo :)
No oglonie Upek (bo tak na prawde to tylko Ty chyba czekasz na te fotki :P)

wiesz ;) zawsze ktos ;) jak juz mowilem ;) milosc do samochodow :) na to warto czekac :) ale niezbyt dlugo :d

powiem tak - niebawem postaram sie wrzucic, jak to zrobie... ale nie spodziewaj sie takiego tuningu jak jest w katalogach samochodowych, bo moj tuning jest prawdziwy (co za tym idzie zdecydowanie bardziej amatorski - de facto to jest lifting, bo zmiany sa tylko wizualne). Zdjecia niebawem beda!!
spokojnie ;) przeciez wiem jakie sa realia ;D ciezko jest zrobic tuning rodem z Auto Moto :D domowymi srodkami ;)
Pozdrawiam szczegolnie Upka :P
Pozdrawiam Simina ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-05-20, 22:52

Też postaram się za niedługo wrzucić fotke ;)
Muszę przyznać, że na razie mój to jest golec, ale planuję go jakoś zmodernizować, przede wszystkim, jednym z moich pierwszych wydatków będzie radyjko, bo jazdę bez radyjka ciężko sobie wyobrazić :D
Potem można pomyśleć o jakiś innych pierdołkach, ale to wszystko przyjdzie z czasem :)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-20, 22:56

oooo tak :D bez radia nie pojedzie :D tj na mp3 :D bo blada lipa :P kurcze juz mam 15 godzin teorii potem jazdy i mam nadzieje ze zdam :D pochwale sie jak zdam :D czyli pewnie takowego wpisu nie zobaczymy na forum :P marzy mi sie na poczatek Audi S2 Coupe :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-05-20, 22:59

Upek napisał(a):oooo tak :D bez radia nie pojedzie :D tj na mp3 :D bo blada lipa :P kurcze juz mam 15 godzin teorii potem jazdy i mam nadzieje ze zdam :D pochwale sie jak zdam :D czyli pewnie takowego wpisu nie zobaczymy na forum :P marzy mi sie na poczatek Audi S2 Coupe :)


Pierniczysz :P Kiedyś na pewno :D Ahh ta stara era kaset, teraz ta młodzież tylko te mp3 i mp3 :D:D:D:D Nie no, trzeba wymienić radyjko obowiązkowo;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-20, 23:04

Adams napisał(a):
Pierniczysz :P Kiedyś na pewno :D
oby :P tylko kiedy? :P
Ahh ta stara era kaset, teraz ta młodzież tylko te mp3 i mp3 :D:D:D:D Nie no, trzeba wymienić radyjko obowiązkowo;)
<lol2> w sumie tylko rok roznicy miedzy nami :P :D hhehehe ale rozumiem ze zdales mature eee tzn egzamin dojrzalosci ;) to mozesz sie czuc dojrzalszy ;) poza tym mp3 sa wygodniejsze :D
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Simin » 2006-05-20, 23:05

Hehe to sie ciesze, ze nietylko Upek czeka na zdjatka... :P (Carry tez :P) Mowie - wrzuce jak bedzie zrobione - bez zbednej zwloki :wink:
Tak się składa, że też mam Golfa II, od niedawna, bo od tygodnia

A pochwal no sie Adams jaki rocznik i ile przejecane - benzyna/ropa/gaz czy... olej rzepakowy (:lol:) , kolor i jezeli to nie jest sekretem to ile dales - orientacyjnie bym chcial wiedziec... 3,4 czy 5 klocuszkow (to ostatnie jak na gola wersje raczej nieprawdopodobne, ale roznie bywa) - czyli jednym slowem NAPISZ najwazniejsze info o samochodziku... :)
P.S. Kurcze troche Ci zazdroszcze Adams powiem szczerze, bo teraz mi sie przypomnialo jakie to jest uczucie prowadzic SWOJ SAMOCHOD i jak sie na poczatku je przezywa - super sprawa - teraz to juz marudze, ze czasami musze tym 'roburem' jak to mawiaja jezdzic... :P - ale raczej wychodzi to z Polskiej mentalnosci - zeby sobie tylko ponazekac niz z prawdziwego dyskonfortu jazdy, bo jedzie sie calkiem calkiem... :)
marzy mi sie na poczatek Audi S2 Coupe
Tak jak napisale Upek - nie znam sie na furkach :( ale AUDI brzmi DUMNIE... i chyba srednio realnie :wink:
W kazdym razie powodzenia na egamie zycze na prawko!! ja zdalem za 1 razem nie chwalac sie zbytnio :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-05-20, 23:11

Upek napisał(a):<lol2> w sumie tylko rok roznicy miedzy nami :P :D hhehehe ale rozumiem ze zdales mature eee tzn egzamin dojrzalosci ;) to mozesz sie czuc dojrzalszy ;) poza tym mp3 sa wygodniejsze :D


Żartowałem przecież:D:D:D:D Jasne że są, tylko że w tym moim jeszcze jest radio na kasety i dlatego tak napisałem ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-05-20, 23:13

zeby wiedziec jak wyglada taki model trzeba sie juz naprawde troszke znac ;) wiec bez paniki :D
Obrazek
oto ta furka ;) w sumie jesli powiem ze to Audi 80 tylko dwudrzwiowe i z mocniejszym silnikiem :D to nie sklamie :) < za bardzo ;) > tylem sie jeszcze roznia ;) i czy ja wiem ze malorealne? to jest rok ok 91' czyli za 2 tys euro mozna by go zasiorbac :) tzn chcialbym co z tego wyjdzie ? pewnie nic ale czas pokaze ;)

[ Dodano: 2006-05-21, 00:15 ]
Adams z tym ze ja tez zartowalem ;) tzn pisalem to z takim malym przekasem :D ale wiedzialem ze Ty zartujesz :D lol zamotalem :P w kazdym badz razie zeby nie bylo ze sie na zartach nie znam:P
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-05-20, 23:21

Simin napisał(a):A pochwal no sie Adams jaki rocznik i ile przejecane - benzyna/ropa/gaz czy... olej rzepakowy (:lol:) , kolor i jezeli to nie jest sekretem to ile dales - orientacyjnie bym chcial wiedziec... 3,4 czy 5 klocuszkow (to ostatnie jak na gola wersje raczej nieprawdopodobne, ale roznie bywa) - czyli jednym slowem NAPISZ najwazniejsze info o samochodziku... :)
P.S. Kurcze troche Ci zazdroszcze Adams powiem szczerze, bo teraz mi sie przypomnialo jakie to jest uczucie prowadzic SWOJ SAMOCHOD i jak sie na poczatku je przezywa - super sprawa - teraz to juz marudze, ze czasami musze tym 'roburem' jak to mawiaja jezdzic... :P - ale raczej wychodzi to z Polskiej mentalnosci - zeby sobie tylko ponazekac niz z prawdziwego dyskonfortu jazdy, bo jedzie sie calkiem calkiem... :)


Hehe i tu Cię zaskoczę Siminie ;) Otóż nie mam jeszcze prawka, dopiero startuję od czerwca z teorią :P
Auta nie kupiłem...mój dziadek zmarł nie dawno i przepisał mi swoje auto, a nim był właśnie Golf. Jest on w idealnym stanie, więc wspólnie z rodziną postanowiłem, że zostanie on u mnie i nie będę go sprzedawał. Żal by było się go pozbyć, bo naprawdę, chodzi jak marzenie, zresztą osobiście twierdzę, że Golf II, to jedno z najlepszych aut jakie zrobił Volkswagen-proste, bez kosmicznej elektroniki, mało awaryjn i tanie ;)

Autko jest z 1991 roku, na benzynę-pali około 6 litrów na setke. Przejechane ma około 140.000 i jestem pewien, że drugie tyle jest w stanie spokojnie zrobić ;) Kolor czerwony. Jak już pisałem, nie ma w nim żadnych bajerów, bo był kupiony od pewnej babki z Niemiec.

Nie pozostaje nic innego, jak zrobić te prawko i cieszyć się z jazdy ;)
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Motoryzacja

Postprzez Simin » 2006-05-20, 23:38

Hehe i tu Cię zaskoczę Siminie Otóż nie mam jeszcze prawka, dopiero startuję od czerwca z teorią

Hehe to szacunek!! :P Ja powiem szczerze, ze tez penwego dnia uslyszalem od mojej ciotki (w ktorej posiadaniu byl) czy nie chialbym autka?? :P Jakiez bylo moje zaskoczenie... :P - motywacja gwarantowana - zdalem za pierwszym razem, podejrzewam, ze dlatego, ze czekal na mnie moj Golfik :)
Auta nie kupiłem...mój dziadek zmarł nie dawno i przepisał mi swoje auto, a nim był właśnie Golf.
No to ja mialem prawie identyczna sytuacje, bo po smierci dziadka byl po prostu w posiadaniu mojej ciotki, ale generalnie mial byc moj tez za moze rok wiecej (wola dziadka)...
Golf II, to jedno z najlepszych aut jakie zrobił Volkswagen-proste, bez kosmicznej elektroniki, mało awaryjn i tanie
No to, ze bez kosmicznej techniki to ze sie tak wyraze - KLAR :P ale ogolnie masz racje - samochodzik wystrzlowy!! Ja mam przejechane 160 tys i mam wrazenie, ze jeszcze 1/3, czyli 80 tysiakow nim pociagne, co przy moim obecnym jezdzeniu zajeloby mi... 12 LAT :lol: (przejechalem okolo 10tys. przez 1,5 roku! :P)
Autko jest z 1991 roku, na benzynę-pali około 6 litrów na setke. Przejechane ma około 140.000 i jestem pewien, że drugie tyle jest w stanie spokojnie zrobić Kolor czerwony. Jak już pisałem, nie ma w nim żadnych bajerów, bo był kupiony od pewnej babki z Niemiec.

Zapowiada sie na elegancka furencje :) w takim razie gratulacje i zycze rowniez pomyslnego zdania prawka... moze kiedys pojedziemy razem w kilka samochodow do Monachium :lol: kto wie :wink:
P.S. Moj gnojek pali okolo 9-10 beny w miescie :shock: A
NAPISZ JESZCZE najwazniejsze chyba - jaki masz silnik i ile koni, bo jak Ci pali tyle co piszesz przy 1,3 litra to jest wynik kosmicznie dobry!! (ja taki mam silnik) a jak masz 1,6 to juz wogole super - 320 tysiecy na nim zrobisz lekko, jak zdecydujesz sie w pewnym momencie zrobic KAPITALNY remont silnika (ja juz mialem - wydatek rzedu 1000-1300 zl)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez Adams » 2006-05-20, 23:48

NAPISZ JESZCZE najwazniejsze chyba - jaki masz silnik i ile koni, bo jak Ci pali tyle co piszesz przy 1,3 litra to jest wynik kosmicznie dobry!! (ja taki mam silnik) a jak masz 1,6 to juz wogole super - 320 tysiecy na nim zrobisz lekko, jak zdecydujesz sie w pewnym momencie zrobic KAPITALNY remont silnika (ja juz mialem - wydatek rzedu 1000-1300 zl)


Silnik 1,6 ;) Dlatego mam nadzieję, że jeszcze dłuuugo mi posłuży ;) O remoncie na razie nie myślę, bo wszystko jest ok :P A koni ma około 60 o ile dobrze pamiętam ;)

w takim razie gratulacje i zycze rowniez pomyslnego zdania prawka... moze kiedys pojedziemy razem w kilka samochodow do Monachium kto wie


Dzięki :) Noo taka wycieczka :D Tylko skąd na te paliwo wziąć ?:D:D
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości