Motoryzacja

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Motoryzacja

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-04-17, 22:28

Hmm, tak wpadlem na pomysl, ze w sumie brakuje tutaj takiego tematu. Zeby nie robic paru podobnych, to piszcie w tym temacie Wasze ulubione marki, modele, wklejajcie zdjecia wymarzonych samochodow itp... Albo, jesli macie prawko piszcie czym smigacie :) (heh, a jak nie macie prawka, to mozecie pisac czym jezdzicie z rodzicami..., no chyba ze jezdzicie bez prawa jazdy tak jak ja to robilem.... :oops: :P Tylko ciiiii :))

Wiec moje wymarzone auto to hmm... z bardziej "realnych" :D - BMW 7 (model przed "retuszem", a z marzen takich dalszych to Ferrari Maranello :)

A zanim je spelnie, to bede pewnie dalej jezdzil autem moich rodzicow (zanim kupie sobie cos), a jest to Peugeot 406 (2,0l 16V). :) Pozdrawiam fanow motoryzacji :D

START YOUR ENGINE! :)
Ostatnio edytowano 2014-02-19, 11:06 przez Lesnik_ORI, łącznie edytowano 2 razy
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez olli » 2006-04-17, 22:31

Mój tata śmiga Volvo S40, natomiast mama firmową Skodą Fabią :)
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Motoryzacja

Postprzez jaca87 » 2006-04-17, 22:46

ja smigam samochodem od mojego taty a mianowicie Skoda Octavia ( model ten starszy )i normalnie zajeekstra sie jezdzi samochodem . uwielbiam siedziec za kolkiem :) prawko to jest swietna rzecz :)
jaca
jaca87
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 370
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:34
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Online: 3d 1h 2m 17s

Re: Motoryzacja

Postprzez Simin » 2006-04-18, 02:30

No ja nadal posuwam moim starym dobrym Golfikiem II po liftingu (wewnetrzny + zewnetrzny)!! :)
Postaram sie zarzucic jutro fotki jak zrobie :P (jak bede mial czas)
Natomiast ja marzen za bardzo wygorowanych nie mam :mrgreen: - AUDI A3 uzywany np taki: :P
http://www.allegro.pl/item97766102_supe ... z_bcm.html
albo ewentualnie jakis fajny zrobiony Golfik IV!!
A wiec moje marzenia mozna okreslic jako PRAWIE realne, badz tez realne za kilka lat (jak bede trzepal pieniazki :P) :wink:
Pozdro
P.S. Wlasciwie to wrzuce fotki dopiero jak zrobie biale tarcze, ktore juz mam i wuchte ledzikow (2 razy wiecej niz maja firmowe Golfiki II - tylko ktos mi to musi pozakladac, bo tam jest wiercenie itd :P)
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez carry » 2006-04-18, 07:50

Ojciec smiga Hyundaiem Accentem, ale w sumie to juz ostatnie chwile, kupuje samochod. Ma do wyboru super zadbany, prawie nie jezdzony Pegeot 406 lub rowniez z bardzo dobrych rak Peugeota 307. Co byscie radzili :?: Siostra miala wypasionego Golfa III po ostrym tunningu, ale jak wyjechala z Polski to oddala dla ojca, a ze rodzice ''nowoczesni'' i wkur*** warczenie tlumika to bryke opylili :( Teraz ma Audi A6, ale nie ten najnowszy model, ten starszy. Najlpeszy jest brat :D W swoim zyciu mial jeden samochod(NIE MA PRAWKA, a ma 30 lat) jakas Mazde z automatyczna skrzynia. Samochod mial jeden dzien. Delikatnie sie z kumplami napili, jakos wyjechali na autostrade i brachol obil dziesiatki samochodow( nie ble jakich samochodow), w koncu ktos na psy zadzwonil, oni zostawili samochod na autostradzie, wzieli Taxe i pojechali na house. Ciekawostka jest, ze na wakacje przyjezdza do Polski wyrabiac prawko :P

A moj samochod marzen to nie koniecznie jakas super bryka, aby tylko byl ladnie otunningowany :wink:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez Piecia » 2006-04-18, 09:06

Mój starszy ma Renault Megane dTi. Taki fajny samochód, troszke elektronika sie wali ale ogólnie spoko jest.

A moja ulubiona marka samochodu to BMW. Kiedyś bardzo mi się podobał ten oto model:

Obrazek :D

pzdr
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez DamKam » 2006-04-18, 09:23

Lesnik_ORI napisał(a):Hmm, tak wpadlem na pomysl, ze w sumie brakuje tutaj takiego tematu.

Widocznie coś słabo szukałeś... albo raczej wcale --> http://bayern.9x.pl/forum/viewtopic.php?t=89
No ale już trudno. Tamten zamkne i wrzuce do archiwum, bo po co mają być dwa takie same tematy.

Co do tematu:
Ja mam srebrnego Daewoo Lanosa (sedan) i nie narzekam. Spoko autko...
Jeszcze nie moge nim jeździć, ale w czerwcu mam zamiar iść na prawko i powinno to się szybko zmienić :D
Jeżeli chodzi o auto marzeń to nigdy takowego nie miałem. Ale moimi ulubionymi markami są Ford i Audi :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-04-18, 11:11

Ma do wyboru super zadbany, prawie nie jezdzony Pegeot 406 lub rowniez z bardzo dobrych rak Peugeota 307. Co byscie radzili

Oczywiscie, ze radze 406, bo sam takim jezdze :) Napisz jeszcze jaki silnik ma jeden, a jaki drugi, ale i tak zdecydowanie polecam 406. W 2,0 ma niesamowite kopniecie i odejscie :) No i w porownaniu do 307 jest wiekszy i bardziej luksusowy (no i bardziej mi sie podoba).

Widocznie coś słabo szukałeś... albo raczej wcale --> http://bayern.9x.pl/forum/viewtopic.php?t=89
No ale już trudno. Tamten zamkne i wrzuce do archiwum, bo po co mają być dwa takie same tematy.

Ups, sorry, czuje skruche :)... Ale musisz mi wybaczyc, ze wzgledu na pozna pore i zmeczenie jazda... :)
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez killy » 2006-04-18, 12:09

autko...niezla rzecz :D ...rodzice maja w planach(dokladnie Tato) bardzo fajniutka Astre3...
cos takiego :arrow: Obrazek


tylko srebrna...namawiam go na golfa4 2004 tdi, ale ze szybko kiedys sypnela nam sie trojeczka to ojciec troche przestal wierzyc w Golfy :P

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
osobiscie za jakies 5 lat po sttudiach sprawie sobie takie cacko :D :

Peugeot 607 2,2 16V, 170KM :D
:arrow: Obrazek

:arrow: Obrazek

na dzien dzisiejszy nie realne marzenia zbytnio, ale po szkole wezme sie do roboty i bede smigal po naszych polskich autostradach takim wlasnie wozem :D
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-04-18, 12:36

ooo dobry temat :D moje auto marzen < dzis juz moge isc na prawko 8) > to Audi a3 tzn to jest takie ktorym chcialbym teraz jezdzic, a tak juz calkowite marzenie to Mercedes G klasy :D i Rolls Royce Phantom :P o taki Obrazek . JEsli ktos lubi sie pobawic w szukanie fajnych samochodow to polecam strone http://www.autoscout24.pl/
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez shadow7 » 2006-04-18, 13:01

Mi by wystarczyło takie autko jak innego łodzianina:

Obrazek
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Motoryzacja

Postprzez upek » 2006-04-18, 13:45

widzialem je na zywo, powiem ze wielkiego wrazenia nie robi, tzn robi naturalnie :D w koncu to auto nie jest przecietne ale zeby jakos podbilo moje serce? tak sobie :D mam pytanie co wolelibyscie miec? zakladamy ze macie duzo kasy i autko tez :P quada czy motor ?? mozecie wybrac tylko jedno ;) i napiszcie model i marke :)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Motoryzacja

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-04-18, 13:53

Upek napisał(a):widzialem je na zywo, powiem ze wielkiego wrazenia nie robi, tzn robi naturalnie :D w koncu to auto nie jest przecietne ale zeby jakos podbilo moje serce? tak sobie :D

Mam dokladnie to samo zdanie... Widzialem go jak bylem w Lodzi (auto w sensie:P) jak stal na parkingu... Jakos nie powiem, zeby mi szczeka opadla, czy zebym mial wytrzeszcz oczu czy tez inne objawy takie jak slinotok, na widok tego auta... Ot, taki mercedes z innym znaczkiem :P Zdecydowanie wolalbym BMW serii 7 (lub tez tego RR Phantoma, ktorego zdjecie jest wyzej :o :D )
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez carry » 2006-04-18, 14:07

Ja na te wakacje kupuje sobie skuter. Jeszcze niewiem jaki, ale moze Yamahe Aerox, Aprilla Area albo Peugeot Speedfighter. Jeszcze decyzji nie podjalem. Moze cos zasugerujecie :?: :wink: A co do tego Maybacha to niejst taki miodowy. RR Phantom robi wrazenie :!: Upek wybralbym motor, dajmy takie Suzuki GSX-R fajny motocykl :wink:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Motoryzacja

Postprzez shadow7 » 2006-04-18, 15:38

Nie napisałem przecież, że to auto moich marzeń. Że gdybym je zobaczył to bym zaczął się do niego przytulać i łasić (fajnie by to wyglądało). Po za tym lubie Hummery. Moim wymarzonym autem byłoby Bugatti Veyron.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron