TVP i Barcelona

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Re: TVP i Barcelona

Postprzez upek » 2006-05-18, 07:25

powiem wam ze wczoraj widzialem zdecydowana poprawe :shock: Szpakowski po jednym podaniu Ranaldinho powiedzial UWAGA !!! :shock: :shock: NIEDOKLADNIE ! :lol: :lol: juz nie bylo ze partnerzy nie zrozumieli genialnego umyslu brazylijczyka czy partner sie zle ustawil :) poza tym jednym stwierdzeniem < mam nadzieje ze pojdzie ku lepszemu :D > to bylo " normalnie "
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez carry » 2006-05-18, 12:29

Dziwi mnie, ze jako kibic Barcy (wnioskuje po avatarze) nie jestes zadowolony, ze twoja druzyna jest 'na fali'!! Question Moglbys opisac co konkretnie Cie denerwuje w wychwalaniu Twojego teamu, bo powiem szczerze- jakby Bayern tak wychwalali (na co sie nie zanosi Sad ) to bylby wniebowziety!! n Wink
Nie no na serio - opisz czemu sie nie cieszysz, ze boom na twoj klub (jakkolwiek by to nie zabrzmialio - w moich ustach w danej chwili NIE ma zabarwienia negatywnego) prawdopodobnie tak szybko nie minie, bo to ciekawe zjawisko socjologiczne - dlaczego kibice (TY) nie ciesza sie z obstawania za swoja druzyna!! Wink

:lol: :lol: :lol: Ja kibic Barcy :lol:
Siminie nie oceniaj ludzi po avatarze. Jestem kibicem Bayernu, jesli by tak nie bylo nie udzielalbym sie na tym forum..
A to, ze w avku mam kolesia w koszulce Barcy to tylko z sympatii do Messiego :wink:
Barce z ligi hiszpanskiej lubie najbardziej, nic poza tym do nich czuje. I ciesze sie, ze sa jeszcze klubu grajace taka piekna, ofensywna pilke :)
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez Simin » 2006-05-20, 23:22

carry napisał(a):
Dziwi mnie, ze jako kibic Barcy (wnioskuje po avatarze) nie jestes zadowolony, ze twoja druzyna jest 'na fali'!! Question Moglbys opisac co konkretnie Cie denerwuje w wychwalaniu Twojego teamu, bo powiem szczerze- jakby Bayern tak wychwalali (na co sie nie zanosi Sad ) to bylby wniebowziety!! n Wink
Nie no na serio - opisz czemu sie nie cieszysz, ze boom na twoj klub (jakkolwiek by to nie zabrzmialio - w moich ustach w danej chwili NIE ma zabarwienia negatywnego) prawdopodobnie tak szybko nie minie, bo to ciekawe zjawisko socjologiczne - dlaczego kibice (TY) nie ciesza sie z obstawania za swoja druzyna!! Wink

:lol: :lol: :lol: Ja kibic Barcy :lol:
Siminie nie oceniaj ludzi po avatarze. Jestem kibicem Bayernu, jesli by tak nie bylo nie udzielalbym sie na tym forum..
A to, ze w avku mam kolesia w koszulce Barcy to tylko z sympatii do Messiego :wink:
Barce z ligi hiszpanskiej lubie najbardziej, nic poza tym do nich czuje. I ciesze sie, ze sa jeszcze klubu grajace taka piekna, ofensywna pilke :)


Buahahahaha a to sorry - wzialem Cie za kogo innego :P
P.S. Kibicowanie dwom klubom zasadniczo sie nie przekresla - przyklad - nasz szanowny kolega z forum (PIOTRALDINHO) :P :wink:
Pozdro
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości