TVP i Barcelona

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

TVP i Barcelona

Postprzez Tomash_Milan » 2006-05-13, 07:14

Drodzy kibice! Jak pewnie zauważyliście w TVP podczas transmisji meczów, a szczególnie Ligi Mistrzów komentatorzy jak i goście w studiu podniecają się drużyną która jest na topie (w tym roku Barcelona), mówią tylko o niej jaka to ona świetna i jaki ten Ronaldinho jet niesamowity, wszyscy w studiu są za Barcelona (przykład meczu Barcelona - Milan, ale nie tylko) nie mówiąc nic o drużynie która gra z Barcą! Pewnie wielu z was to denerwuje i prosimy o wysłanie chociarz jednego e-maila na podany adres widzowie@tvp.pl z prośbą o zmiane tego co się dzieje w polskiej telewizji! Komentator nie może być stronniczy, nie może pokazywać za jaką drużyną jest, nie może krytykować i obrażać innych drużyn tylko musi chociarz udawać że nie ma faworyta!!! Tak więc do dzieła! Zbombardujmy TVP i może coś z tego wyjdzie! Przesyłajcie adres maila do innych osób z tą samą prośbą!
Z góry dziękuje w imieniu wszystkich kibiców!
Tomash_Milan
Bawarczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2006-05-13, 07:12
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez Swatek » 2006-05-13, 08:11

Tylko, ze jak Szpaku komentowal mecz z Chelsea to raczej bardziej byla za nimi niz Barca. Paka
"Life is simple, you make choices and don't you look back"
Swatek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 188
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-05-27, 15:55
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez haj » 2006-05-13, 08:52

Ale Swatek, czy Cie nie razi wynoszenie na ołtarze za każdym razem ROnaldinho? Przecież jak ten zawodnik straci piłkę to i tak zdaniem komentatorów zrobi to tak genialnie, iż nikt do niego nie może mieć pretensji :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez carry » 2006-05-13, 08:57

No to fakt.
Raz fajnie jak Szpakowski komentowal jak ktos sfaulowal Ronaldinho to mowil, ze faule na nim sa glupie i niepotrzebne :lol: Ale sie lałem z tego :lol: Stronniczosc w tvp jest i to spora, ale jak ma sie wyciszony glos w tv przy ogladaniu meczu to jest ok :wink:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez Olszesky » 2006-05-13, 09:06

wszedzie jest stronniczosc na barcelone. ale trzeba to przetrzymac. przezylismy real, teraz barca ma swoje 5 minut ;p
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3447
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 8m 9s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez olek » 2006-05-13, 09:19

Ja mam tylko nadzieje, ze '5 minut' Barcy nie bedzie trwalo tyle, ile Realu, bo chyba tego nie zniose :roll:. A, tak jak napisal Olszesky, stronniczosc jest nie tylko w TVP- za przyklad dam chociazby Polsat Sport (lub jak kto woli- Polshit Sport :P ). Tam ciagle Barca jest najlepsza, co by nie zrobila, a jeszcze dochodzi do tego 'wielki' kibic Blaugrany- Kowalczyk :572: :573: .
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez olli » 2006-05-13, 09:36

Taaa, po meczach Barcy ostatnio na następny dzień słyszę w uszach "Ronalndinho...", ale ostatnio wyłączyłem głoś, zapuściłem muzę i był gites :lol: :D
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez haj » 2006-05-13, 09:41

fabian napisał(a):Ja mam tylko nadzieje, ze '5 minut' Barcy nie bedzie trwalo tyle, ile Realu, bo chyba tego nie zniose :roll:. A, tak jak napisal Olszesky, stronniczosc jest nie tylko w TVP- za przyklad dam chociazby Polsat Sport (lub jak kto woli- Polshit Sport :P ). Tam ciagle Barca jest najlepsza, co by nie zrobila, a jeszcze dochodzi do tego 'wielki' kibic Blaugrany- Kowalczyk :572: :573: .


Dziwisz się? On czuje się najlepiej w klimatach, gdy się koło niego Borek (fan Realu) czy Kosecki, z którym podczas meczu Barca - Chelsea doszedł do jakże wybitnego wniosku, że i oni z takimi zawodnikami wygraliby lige tak jak Mourinho. Szkoda iż w tym samym czasie chwalili "wybitnego" Rijkarda :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez Jeremies » 2006-05-13, 09:45

hahhah to jak bayern gral na san siro to polowe czasu w studiu pieprzyli o barcelonie :lol:
Jeremies
 

Re: TVP i Barcelona

Postprzez piotraldinho » 2006-05-13, 13:12

Musze Wam tu przyznać racje . Komentatorzy są stronniczy , jednak mi tam nigdy to nie przeszkadzało . Jak Real był najlepszy to ich chwalili teraz najlepsze są Arsenal (w szczegolnosci Henry) , Barca (Ronaldinho i Messi) i Milan (Kaka i Scheva) to też ich chwalą . Według mnie jest to normalne . Przesadna jest natomiast ilość użytych podczas transmisji meczu słów : ,,magia , boski , najlepszy" . To jest irytujące . Gdyby chwalili bardziej umiarkowanie byłoby dużo lepiej i nikt by nie miał pretensji .
Dziwie się też niektórym kibicom , a może raczej smuce :( , że całe swoje wzburzenie tym zjawiskiem wylewają na Blaugrane i jej kibiców . Wiele razy byłem świadkiem jak mówiono mi , że kibice Barcy to narcyzy zakochani tylko we własnych piłkarzach i nieumiejący patrzeć obiektywnie . Jest to bardzo niesprawiedliwe bo jak się spojrzy na wypowiedzi fanów MIlanu , Bayernu , MU , Chelsea , Realu to można dojść do takiego samego stwierdzenia :!: Najgorsze jest jednak jak się mówi : ,, Nie lubie Barcy bo wszedzie o niej mowia i wszedzie ja chwalą ." To jest przynajmniej dla mnie dziwny powód antypatii do klubu ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez Tomash_Milan » 2006-05-13, 16:13

Ale komentatorzy(szczególnie telewizji publicznej) powinni być obiektywni a nie stronniczy. A oglądając tvp czuje się jakbym oglądał BarcaTV :|
Tomash_Milan
Bawarczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2006-05-13, 07:12
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez DamKam » 2006-05-15, 14:28

Mnie również denerwuje to, że w telewizji publicznej faworyzują Barcelone i non stop podniecają się Ronaldinho. Co jak co, ale bez przesady. Najgorsze jest również to, że taki Szpakowski nawet podczas innych spotkań potrafi zawsze powiedzieć kilka zdań o Barcelonie, a szczególnie o Ronaldinho. To już powoli robi się nudne. Już sobie wyobrażam co się będzie działo podczas finału LM albo MŚ :lol: Ciekawe kiedy to się wszystko skończy...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez carry » 2006-05-15, 15:45

DamKam napisał(a): Ciekawe kiedy to się wszystko skończy...


Moznaby powiedziec, ze jak Ronni skonczy kariere, ale niestety nie mozna, bo po Ronnim bedzie Messi :o , a moze Krkic :?: :o Tak czy siak mysle, a nawet jestem pewien, ze podnieta Barcą tak szybko nie przjedzie jak z Realem :roll: :|
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez Simin » 2006-05-18, 02:37

Moznaby powiedziec, ze jak Ronni skonczy kariere, ale niestety nie mozna, bo po Ronnim bedzie Messi , a moze Krkic Tak czy siak mysle, a nawet jestem pewien, ze podnieta Barcą tak szybko nie przjedzie jak z Realem

Dziwi mnie, ze jako kibic Barcy (wnioskuje po avatarze) nie jestes zadowolony, ze twoja druzyna jest 'na fali'!! :?: Moglbys opisac co konkretnie Cie denerwuje w wychwalaniu Twojego teamu, bo powiem szczerze- jakby Bayern tak wychwalali (na co sie nie zanosi :( ) to bylby wniebowziety!! :569: :wink:
Nie no na serio - opisz czemu sie nie cieszysz, ze boom na twoj klub (jakkolwiek by to nie zabrzmialio - w moich ustach w danej chwili NIE ma zabarwienia negatywnego) prawdopodobnie tak szybko nie minie, bo to ciekawe zjawisko socjologiczne - dlaczego kibice (TY) nie ciesza sie z obstawania za swoja druzyna!! :wink:

A tak poza tym hehe to prawdopodobnie najpierw swoja przygode z pilka skonczy Szpaku, a dopiero pozniej nasz ukochany tygrysek szablozebny :P :mrgreen: - tak mi sie zdaje przynajmniej - przeciez Szpaku juz nie najmlodszy czlowiek - z 60+ pewnie ma...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: TVP i Barcelona

Postprzez olek » 2006-05-18, 06:55

z 60+ pewnie ma...


Eee, ja bym odstawial raczej tak w granicach 50, moze minimalnie wiecej ;).

Wczoraj oczywiscie tradycja byla kultywowana :roll:. Szkoda, ze tak sie dzieje. Mimo iz Ronaldinho zagral wczoraj slabiutkie spotkanie, kazde jego zagranie wychwalali pod niebiosa jak nie wiem co. A Kowalczyk :lol:. Tak sie klocil o faul na Eboue, a przeciez wszyscy doskonale wiedza, dlaczego Barca dotarla do finalu..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości