Seriale

Dowolne Tematy, ale bez nabijania...

Seriale

Postprzez KoRnKage » 2006-12-25, 15:43

Nie tak dawno temu rozeszła się wiadomość, że Polsat wykupił licencję na serial "Prison Break". Serial ten będzie emitowany od 21 stycznia w każdą niedzielę o 20 pod tytułem "Skazani na śmierć" :)

Polecam wam wszystkim ten serial, bo jest on wręcz genialny :D


A teraz do meritum tematu ;) czyli ogólnie o serialach :) szczególnie tych, które wychodzą aktualnie i to nie u nas tylko w stanach. Np. "Heroes", "Lost", "Prison Break" "Smallville" "Jericho", "Dexter" itp. itd.
_______________________________________________________
Szczególnie polecam wam "Heroes" świetny serial :) same och i ach!!

ogólny opis:
Obrazek

opis :

Serial sci-fi opowiadający o grupie ludzi posiadających szczególne zdolności. Mieszkają w różnych miejscach i większość nie zna się wzajemnie. Odkrywając w sobie zdolności superbohaterów muszą nauczyć się z nimi żyć. Wśród bohaterów znaleźli się:
Peter Petrelli - 30-letni pielęgniarz wierzący, iż potrafi latać;
Diego Medina - 28-letni ćpun malujący na haju zdarzenia z przyszłości;
Niki Sanders - 33-letnia tancerka rewiowa, która potrafi zdziałać cuda z lustrami;
Hiro Makamura - 24-letni Japończyk, fan komiksów, który potrafi dosłownie zatrzymać czas;
D.L. Hawkins – 31-letni pacjent szpitala psychiatrycznego, który potrafi przenikać przez ściany;
Matt Parkman – policjant, który słyszy myśli innych;
Claire Bennet – 17-letnia cheerleaderka, która wychodzi cało z śmiertelnych wypadków



Widziałem już wszystkie 11 odcinków które do tej pory się ukazały i jestem zachwycony!! Serial pożera "Lostów", którzy sa tak bardzo u nas popularni, na samym starcie!! Takie napięcie i świetnie ułożona fabuła!!
___________________________________________________
A kolejnym może być mój ukochany Smallville :) najlepszy jak dla mnie serial :) szczególnie, że w pewnym sensie wychowałem sie na Supermanie :)

Obrazek
Clark Kent przed rozpoczęciem kariery w Daily Planet wychował się i mieszkał wraz z rodzicami i wszystkimi przyjaciółmi w małym miasteczku Smallville. Jego najlepszym przyjacielem był Lex Luthor a miłością jego życia Lana. Film opowiada o wczesnych latach Clarka, o jego przemianach, o odkrywanych przez niego poszczególnych mocy. Fajny scenariusz i wspaniała muzyka sprawiają ze film posiada liczne grono fanów zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i Europie.


Jakie seriale wy oglądacie?? Czy lubicie?? Napewno się ktoś znajdzie, kto je lubi :)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Seriale

Postprzez haj » 2006-12-25, 16:26

28-letni ćpun malujący na haju zdarzenia z przyszłości

no, no, no - żaden ćpun na mnie niczego nie malował! ( :lol: )

Ja ostatnio swe upodobania serialowe zwróciłem w stronę kryminalistycznych tworów, że tak to ujmę ;) Jak dla mnie świetny serial tego typu to "Tajemnice Las Vegas" - bardzo przyjemnie ogląda się tą produkcję 8) Następnie był emitowany w TV4 "Wzór" tylko chyba go już zdjęli bo jakoś nie mogę na niego natrafić :P Także iż jestem praktycznie pokoleniem "archiwum X" :P to i do oglądania przyciągnął mnie serial "Nie z tego świata" wyświetlany w TVN-ie ;) :lol:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Seriale

Postprzez KoRnKage » 2006-12-25, 16:43

Supernatural, się zwie w oryginale serial, który obecnie oglądasz:P do mnie on nie przemawia, jakoś nie mój klimat :)
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Seriale

Postprzez Pero » 2006-12-25, 16:54

Gdy zaczęłem ogładać Lost'a tak mi się spodobał, że nie chciałem nawet myśleć o oglądaniu innego serialu, bo z góry zakładałem, że i tak będzie od niego gorszy. Ale po namowach znajomych zaczęłem oglądać Prison break i co? Serial genialny, poprostu cudoo, wręcz nie mogłem się oderwać od monitora, oglądałem hurtowo, nawet po 10 odcinkow dziennie, teraz niestety przerwa, ale bodajże 22 stycznia serial znowu rusza, już nie moge sie doczekac ;D
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Seriale

Postprzez KoRnKage » 2006-12-25, 16:59

Big_Rabbit napisał(a):Gdy zaczęłem ogładać Lost'a tak mi się spodobał, że nie chciałem nawet myśleć o oglądaniu innego serialu, bo z góry zakładałem, że i tak będzie od niego gorszy. Ale po namowach znajomych zaczęłem oglądać Prison break i co? Serial genialny,


to proponuję Heroes :D serio genialny serial :) inny klimat niż PB, ale wcale nie gorszy!!
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Seriale

Postprzez killy » 2006-12-25, 17:31

osobiscie jestem na bierzaca tylko z Lostem i Prisonem...i co by dlugo sie nie rozwodzic Lost jest dla mnie mimimalnie lepszy...dlaczego? jeden ale za to niezbity dowod...Lost jest serialem sci-fi, Prison natomiast sensacyjnym...kto oglada Prisona ten wie ze niektore zwroty akcji sa na wskros przesycone nierealnym rozwiazaniem...tworcy Losta maja wieksze pole manewru ze wzgledu na etykiete serialu, producenci FOXa natomiast zbyt czesto posowaja sie do nieralnych wyjsc z opresji braci Michaela i Lincolna...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Seriale

Postprzez Pero » 2006-12-25, 17:52

wiesz, ja zakochalem sie tak w tym serialu tak, że nie zwracam uwagi na to co może być mniej a co bardziej realne, natomiast Lost juz mi się znudzil, mam czasami wrażenie, że już nie mają pomysłu na nowe wątki i wciskają coś całkiem zbędnego, poza tym jakiś "czarny dymek" na wyspie to conajmniej przesadzone, ale takie moje zdanie, pozdrawiam.
Pero
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1057
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:51
Lokalizacja: Gliwice
Online: 54m 24s

Re: Seriale

Postprzez haj » 2006-12-25, 18:01

poza tym jakiś "czarny dymek" na wyspie to conajmniej przesadzone


Dlatego "Lost" jest serialem SF, jak wspomniał Killy
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Seriale

Postprzez killy » 2006-12-25, 19:09

Big_Rabbit napisał(a): nie zwracam uwagi na to co może być mniej a co bardziej realne, .


ja zwracam...bardzo istonty szczegol, a szczegolnie jesli chodzi o porownywanie tych dwoch genialnych seriali...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Seriale

Postprzez olli » 2006-12-25, 19:41

Klan jest najlepszym serialem... Nagłe zwroty akcji, świetne kreacje aktorskie itd. :wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Seriale

Postprzez Grzechoo » 2006-12-25, 19:54

Jeśli już Olli zaczął o polskich serialach, to ja tak ogólnie powiem co o nich sądzę :twisted:

JEST ICH ZA DUŻO :!: Są nudne, jest mnóstwo beznadziejnych wątków, niby każdy serial jest inny, jednakże jakby je przeanalizować to każdy jest taki sam. Teraz można oglądać już tylko zagraniczne seriale, z których mi osobiście podobają się nieliczne. Wolę pełnometrażowe komedie :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Seriale

Postprzez piotraldinho » 2006-12-25, 22:16

Rzadko oglądam seriale . Chyba , że są abrdzo ciekawe . Oglądałem oczywiście Losta , a także bardzo podobał mi się serial , który leciał na TVN latem ,,The OC" a szczególnie główna bohaterka 8) . Oglądałem także Smallville - świetne .
Natomiast polskich seriali prawie wogóle nei oglądam . Najwyżej raz na jakiś czas ogladne sobie Plebanie by zobaczyć co u Pani Grzybowej słychać , a no i u Irki :lol: .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Seriale

Postprzez Tymek » 2006-12-26, 10:11

Nie lubie seriali.......żadnych, jedynym który ogladałem była "Rodzina Soprano".
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Seriale

Postprzez DamKam » 2006-12-26, 10:35

Ja zasadniczo nie oglądam seriali :wink: Czasem jedynie zdarzy mi się obejrzeć M jak Miłość :P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Seriale

Postprzez Olszesky » 2006-12-26, 13:15

latajacy cyrk monty pythona, archiwum x (jak bylem mlodszy), rodzina soprano i w sumie innych nie tykam ;]
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości