Koszykówka

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Koszykówka

Postprzez piotraldinho » 2005-06-25, 12:23

Toro_Toro napisał(a):Piotraldinho-> nie mowie o tamtym sezonie,bo to akurat jest chyba jedyny wyjtek kiedy wygrywa zespol ze wschodu wciagu ostatnich 5,6 lat.

acha , no ale coz Chicago Bulls kiedys mieli tez swoja ere i wtedy nikt nie narzekał ,,znowu zespol z konferencji wschodniej .." . Teraz lepsze sa zespoly z zachodu i jeszcze troche tak pozostanie , Spursy za rok znowu wygraja :P :wink: .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Koszykówka

Postprzez Tomachawek » 2005-12-03, 21:55

Najlepszy

logo plkKto jest największą gwiazdą DBL? Rick Apodaca! Pewny w ostatnich sekundach Portorykańczyk wygrał indywidualny pojedynek z Jerrym Johnsonem i poprowadził Polpak do zwycięstwa nad Polpharmą 76:71.


Końcówka mogła przyprawić kibiców o zawał. Polpak prowadził, ale dwie trójki z rzędu trafił Jerry Johnson i gospodarze odrobili straty. Potem były jeszcze punkty Franka i na 20 sekund przed końcem goście prowadzili 72:71, ale piłkę miała Polpharma. Dwa fatalne błędy popełnił jednak Jerry Johnson – najpierw się poślizgnął a kontrę przerwaną faulem Apodaca zamienił na dwa punkty. Potem Johnson znów popełnił stratę i znów pewny na linii rzutów wolnych Apodaca trafił dwa osobiste. Warto też zauważyć świetną grę na tablicach Stevena Thomasa (17 punktów, 15 zbiórek)

www.plk.pl


LOL Polpak Świecie !! :D bylem na tym spotkaniu i bylo zajefajnie :D

no no co robi ten beniaminek... :D Polpak !! :D

wlasnie beniaminek a miesza w czolowce
Tomachawek
 

Re: Koszykówka

Postprzez Grzechoo » 2005-12-04, 12:59

Nie ma to jak TURÓW ZGORZELEC!! (do Zgorzelca mam 30km, mam tam rodzine i to jest praktycznie moje drugie miasto :wink: ) Turów ma niewątpliwie jednych z najlepszych koszykarzy w lidze i gdy zmienia trenera to powinni walczyc o najwyższy cel - mistrzostwo :wink: Ale jeżeli beda grali w Pucharach Europejskich tez nie bede narzekał :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Koszykówka

Postprzez Tomachawek » 2005-12-04, 13:40

no Grzechoo w nastepnej kolejce Turow przyjezdza do Polpaku jutro kupuje bilet na ten mecz :D to bedzie ciekawe spotkanie :D

[ Dodano: 2005-12-04, 13:49 ]
pokaza ten mecz w TVP3
Tomachawek
 

Re: Koszykówka

Postprzez Grzechoo » 2005-12-04, 13:52

No to zapewne bedzie ten mecz oglądał :D Ostatnio Turów przegrał z Anwilem, to będzie chciał wygrać :D I nadarza się do tego doskonała okazja, bo jak wspomniałeś, Polpak to beniaminek :D

P.S. Przed wakacjami Turów przyjechał nawet do nas do szkoły i koszykarze robili pokaz wsadów i rozdawali autografy :D A mnie w tym czasie nie było :/ :/
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Koszykówka

Postprzez Tomachawek » 2005-12-04, 14:01

wiesz beniaminek beniaminek ale gra Polpak naprawde znakomicie a glownie Rick Apodaca i Steve Thomas oni sa najlepsi :D

kurde po tym meczu z Polpharma jeden autokar jechal do chaty a drugi zostal i poszli do baru, niestety pojechalem do chaty, a ci co zostali to jak poszli do baru to koszykarze do nich przyszli razem z nimi swietowac zwyciestwo moj kumplem mial mi zalatwic pelno autografow :D

[ Dodano: 2005-12-09, 20:02 ]
Darius Rice zawodnikiem Polpaku !!!!!!!!! LOL

http://um-swiecie.pl/polpak/?cid=582

i wygramy z Turowem

[ Dodano: 2005-12-10, 14:06 ]
Pokonamy Turow wygramy mecz, mistrza Polski bedziemy miec!!!!!!!!! LOL
Tomachawek
 

Re: Koszykówka

Postprzez Grzechoo » 2005-12-12, 14:27

Turów ma ostatnio zła passę, tylko dlatego Polpak wygrał (ale sie Tomachawek ucieszył :D ), ale zarząd niedługo pewnie zwolni trenera (o ile już nie zwolnił!) i Turów będzie się piął w górę tabeli :wink: A Rick Apodaca i Steve Thomas są słabsi od Wojtka Szawarskiego i Michaela Ansley'a :P
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Koszykówka

Postprzez Tomachawek » 2005-12-12, 15:50

no widzisz jeszcze wygra Polpak ze slaskiem w piatek i zobaczycie kto bedzie najlepszy w Polsce w tym sezonie :D

i to jak sie ucieszylem az do Ciebie napisalem na gg :D lol

[ Dodano: 2005-12-12, 18:51 ]
Mówi Radosław Hyży

Ograniczona ilość łez

Maciej Łopatto: To, że zdobył Pan 21 punktów i był nie do zatrzymania dla rywali, nie wystarczyło do wygrania w Grudziądzu.

Radosław Hyży: Miało być zwycięstwo, a tutaj klops. Zawsze powtarzam, że moja dobra gra to zasługa kolegów. Ja tylko zdobywałem punkty, ale na moim miejscu każdy mógłby być i zrobić to samo.

Czego zabrakło Panu i kolegom, by obronić 15-punktowe prowadzenie?

- Ja już mam dosyć ronienia łez po meczu. Ilość łez też jest ograniczona, a nie chcę nikogo obrażać. Dlatego przemilczę to. Czemu ja jestem winien, tak samo każdy z nas. Przy porażce i zdenerwowaniu można "chlapsnąć" taką głupotę, która mnie będzie drogo kosztowała. Jestem za stary, żeby płacić kary.

Przegraliście już kilka spotkań minimalną różnicą punktów. Z AZS Koszalin jednym punktem, a z Polpharmą i Czarnymi jednym koszem. Czy Polpak jest podobnie silny jak tamte zespoły?

- Nie chce obrażać Polpaku. Albo polska koszykówka idzie na dno, czy co... Przecież to jest przeciętny zespół. Może panowie, czy czytelnicy powiedzą, że postradałem zmysły po przegranej, ale naprawdę to jest przeciętny zespół, z którym należy wygrywać. Ja się szykuję na play-offy i nie chce mi się wierzyć, żeby w nich Polpak... ja z przyjemnością czekam na mecze z Polpakiem, czy Polpharmą. Oni grają na entuzjazmie, a my gramy... (pauza), no i bym musiał obrazić nas, dlatego przemilczę.

W czym w takim razie jesteście lepsi od "przeciętnego" Polpaku?

- W czym byliśmy lepsi? Po prostu nie potrafię tego powiedzieć. Ciekawa jest rozmowa z gościem, który przegrał czwarte, czy piąte spotkanie. Nic ciekawego nie powiem, panowie prasówki też nie dostaną, nic nie zarobią (śmiech). Ja też nic nie zarobiłem. Silę się, ale naprawdę, nie.


oj Grzechoo i co Turow opowiada?? :573:

moim zdaniem to porpostu nie umia przegrywac

Polpak to jest potega !!
Tomachawek
 

Re: Koszykówka

Postprzez spyrczak » 2007-12-25, 18:40

Widze ze w temacie o baskecie dominuje polska liga ale ja wypale cos z NBA a co :P

Zaczne od mojego ulubienca, a wiec niezniszczalny Kobe przed paroma dniami a dokladniej to w niedziele przeszedl do historii (ktory to ju raz? :P) przekraczajac magiczna granice 20 tys. punktow w kareirze w wieku 29 lat i 122 dni stajac sie dzieki temu najmlodszym zawodnikiem w historii NBA ktory dokonal czegos takiego :P pomoglo mu w tym 39 pkt ktore zdobyl w wygranym spotkaniu z New York Knicks 95-90 :D przed nim dokonali tego Wilt Chamberlain (29 lat i 134 dni) i Michael Jordan (29 lat i 326 dni) 8)

Chicago Bulls sa obecnie bez trenera, Scot Skiles ktory pracowal z Bykami od listopada 2003 roku jako pierwszy szkolenioweic stracil posade w tym sezonie. Byki jak dotad w tym sezonie na 25 spotkan wygraly zaledwie 9.

Legenda NBA, 37-letni Alonzo Mourning konczy kariere :/ w zeszla srode w meczu z Atlanta Alonzo doznal powaznej kontuzji kolana i niedlugo potem przeszedl sklomplikowana operacje co wyklucza go z gry do konca rozgrywek. Mourning siedmiokrotnie byl powolywany na mecz All Star, a w 2006 roku z Miami Heat zdobyl mistrzostwo ligi.

A juz dzisiaj w nocy dwa hity :P LAL - Phoenix Suns oraz Cavs - Heat albo jak kto woli Bryant - Nash i James - Wade :D
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: Koszykówka

Postprzez Mars » 2007-12-27, 11:08

Zapomniales dodać ile Bryant potrzebowal meczy na te 20 tys pktów ;) Nie wazne ile razy bedzie on (i nie tylko on) przechodzil do historii to i tak nie bedzie lepszy od Michaela ;)
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Koszykówka

Postprzez spyrczak » 2007-12-27, 15:22

i tak nie bedzie lepszy od Michaela ;)


bo juz jest 8) ;) chociaz nie... :/ jeszcze jeden rekord MJ'a mu zostal do pobicia: liczba rozstan i powrotow do NBA... ile tego bylo? 2? 3? :P

Mars napisał(a):Zapomniales dodać ile Bryant potrzebowal meczy na te 20 tys pktów ;)


ojjj przepraszam, 811 spotkan podczas gdy Wilt Chamberlain potrzebowal 499 meczy ;)
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: Koszykówka

Postprzez skzypi » 2008-02-21, 14:33

Ja od dziecka Kocham Bayern i Bulls i jestem zakłopotany widząc jak w tym sezonie gra Chicago Bulls Byki potrzebują kogoś kto by podchodził do kosza i pakował piłkę...
Transfer Bryant'a za Big Bena, Gordon'a i Deng'a byłby głupotą
Gdybył bym trenerem Bulls'ów zaproponowałbym Duhon'a, Griffin'a i Joakima Noah...
Niewiadomo czy Lakersi Zaakceptowali taką zamianę, gdyby tak to wtedy graliby znacznie lepiej:) Gdyby Jordan jeszcze grał :)
[url]Obrazek[/url]
skzypi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 13
Wiek: 29
Dołączył(a): 2007-07-27, 22:59
Lokalizacja: Reńska Wieś
Online: 0s

Re: Koszykówka

Postprzez spyrczak » 2008-11-25, 09:25

Nowy sezon NBA ruszyl juz grubo ponad miesiac temu a ja wciaz nie podnioslem sie po porazce LAL w finale z Bostonem :? dobrze ze sie za to Kobe podniosl bo w kazdym meczu nowego sezonu udawadnia ze zasluzyl w pelni na miano MVP 8) co oczywiscie przeklada sie na miejsce Jeziorowcow w swojej dywizji jak i konferencji w ktorych przoduja z bilansem 11-1 ;) Garnet i spolka tez nie osiedli na laurach i jak narazie moga sie pochwalic bilansem 13-2 :? czyzby szykowala nam sie powtorka z finalow z zeszlego sezonu jak za starych czasow Detroit i San Antionio? :D:lol: a tak BTW moglby sie pochwalic ktos jakims dobrym zrodlem pelnych meczy NBA do sciagniecia? oczywiscie aktualizowanym na biezaco ;> bo na torrentach niby cos jest ale nie wszystko ;p
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: Koszykówka

Postprzez olek » 2008-11-25, 15:13

http://bt.davka.info/

Oczywiście, nie wszystkie mecze, ale wiele się pojawia. Do tego aktualizowane na bieżąco i zero problemów ze ściąganiem.

Co do samego NBA, to nie sądzę, żeby powtórzył się tegoroczny finał. Oczywiście, sezon dopiero co się zaczął i ciężko cokolwiek wyrokować. Na Zachodzie szykuje się wielka batalia o 8 miejsc. Już w poprzednim sezonie był ścisło w czołówce, a teraz jeszcze więcej zespołów zgłasza aspirację do PO. Z pewnością będzie cholernie ciekawie.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Koszykówka

Postprzez spyrczak » 2009-05-01, 09:32

Sezon zasadniczy za nami, pierwsza runda play-offów już prawie też... jak tam wrażenia?? ;p LAL i Cavaliers nie zwalniają tempa od początku sezonu i wiele wskazuje na to że to te dwie ekipy spotkają się w finałach, aczkolwiek o ile na zachodzie LAL ma teoretycznie łatwiej (4-1 z Utah, teraz Houston bez T-Maca a później ktoś z dwójki Denver-Dallas) to na wschodzie będzie arcyciekawa walka: Cavaliers vs. Heat-Hawks i Magic (dziś Gorti ładnie pozamiatał ;]) vs. Celtics-Bulls. Ale jednak patrząc na to co wyprawiał King James przez cały sezon to w Cleveland nadzieje są na bank wielkie. Druga sprawa to MVP sezonu, dwóch panów się będzie liczyć do końca w walce o to miano: Kobe Bryant i właśnie LeBron James, trochę za ich plecami został Dwyane Wade no i może jeszcze Paul Pierce ale i tak tych dwóch pierwszych liczy się najbardziej. Obaj zasłużyli tak samo i zadecyduje raczej to którego drużyna osiągnie więcej, niestety Cavaliers skończyli zasadniczy sezon z lepszym bilansem (1 przegrana mniej od LAL) i w pierwszej rundzie pokonali gładko Detroit 4-0 bez żadnych oporów praktycznie (LAL 4-1 Utah) ale w kolejnej rundzie liczę że Wade albo Smith wprowadzą trochę zamętu w ekipie z Cleveland ;p

A tak btw to:

Obrazek

wybiera się ktoś?? ;p u mnie już leży bilecik na mecz o 3 miejsce i finał w Spodku 20 września 8)

[ Dodano: 2009-05-31, 09:54 ]
Noi stało się ;] mamy pierwszego w historii Polaka w finałach NBA 8) Brawo Marcin!! Orlando dziś w nocy pokonało LeBrona 103-90 (4-2 w całej serii) i pierwszy raz od 1995 roku awansowali do finałów gdzie na Magików już czeka Kobe z ekipką którzy z kolei pokonali Denver Nuggets też 4-2 :) swój udział w bądź co bądź sukcesie Magików miał właśnie Marcin który w całych playoffach rozegrał w sumie 211 minut w 18 meczach, zebrał 60 piłek, zanotował 3 asysty, 7 przechwytów, 10 bloków (w tym trzykrotnie LeBrona 8)), 8 strat, faulował 32 razy i rzucił 62 pkt :) Jest to drugi sezon sezon Gortata w NBA i już bez porównania lepszy od pierwszego, oby tak dalej ;) finały ruszają od 4 czerwca.

[ Dodano: 2009-06-14, 21:40 ]
widzę że, w temacie wrze ;] trzeba będzie chyba zrobić drugie konto i podsykutować ;p albo poczekam aż się narodzą nagle fani NBA po dobrych występach Marcina ;] właśnie apropos, 3-1 dla LAL (8)) i dziś o 2:00 ostatni mecz w Orlando. Ahh pięknie byłoby odebrać pierścienie na ich terenie ale z drugiej strony co przy swoich fanach to przy swoich fanach :? co do Gortiego to na razie po 4 meczach drugi i czwarty najlepszy niestety oba przegrane ale po ostatnim owacje dostał ;) w necie już huczy o wielomilionowym kontrakcie jaki szykują dla Polaka ponoć Spursi, Knicksi, Rockets i Oklahoma CityThunder. Osobiście w każdej z tych ekip widzę szanse Marcina na pierwszą "5" ale najbardziej cieszyłbym się jeżeli to Knicksi go wezmą bo mają jedną z gorszych lini defensywnych w całej lidze :) pożyjemy zobaczymy, narazie 3mamy kciuki za K.O.biego i LAL ;p

[ Dodano: 2009-06-15, 20:39 ]
co tu dużo pisać...

Obrazek
Obrazek

8)
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości