Świat F1

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-04-26, 18:34

Witam, postanowiłem założyć ten wštek, gdyż F1 to jeden z z najbardziej atrakcyjnych sportów motorowych. Moze znajdzie sie tu jakiœ fanantyk Ferrari czy tam McLarena, fanatyk Profesora Schumachera czy Amatora Kliena:)
zapraszam do dyskusji
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-04-26, 21:03

heh ... na starym forum zalozylem tez temat o F1 . Rzecz jasna dlatego , ze fanem tych wspanialych wyscigow jestem . Ogladam kazdy wyscig . Kibicuje Kimiemu Raikkonenowi i Alonso :D . Ostatni wyscig byl cudowny . Wielkie emocje i juz sie balem ze MSC wyprzedzi Hiszpana . Dobrze jednak ze Alonso okazal sie wspanialym kierowca i umiejetnie blokoal kierowce Ferrari . Chcialbym bardzo zeby byl mistrzem . Szkoida ze Raikkonenowi ostatnio nie poszlo . Kur*a ten McLaren to porzadnej maszyny chyb nie umie zrobic . Juz ktorys raz Kimi jedzie pierwsze 10 okrazen cudownie a potem silnik szwankuje . To przez fatalnie . Nie lubie i nie lubielm nigdy Ferrari . Barichello moze byc :wink: ale MSC :roll: . Ale to juz dlug historia dlaczego Michaela nie lubie . powiem moze tyle ze mam do niego pewne zarzuty z jego jazda zwiazane z wielu lat wstecz (moze 7/8) . ogladalem kiedys wyscigi starei twierdze ze troche nie fair jezdzil ...
Misztrem w tym roku stawiam jednak ze bedzie MSC . Dlaczego ? uwazny fan F1 zauwazy ze Ferrari bardzo dobrze jezdzilo ostatnio . Osiagalo czasy owiele szybze nieli Remault . i chcociaz juz Alonso ma 36 pkt . to jeszcze .. 150 punktow do zdobycia b ojeszcze 15 wyscigow ...
pozdro dla fanow F1 :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-04-27, 07:10

Ja tam od kiedy na emeryture przeszedł Damon Hill kibicuje Rubensowi. Alonso hmmm troszku zaczšł po tym wyœcigu cfaniakować i pokazywać ze 3, że zaliczył hat-tricka, ale moim zdaniem to sie moze nie bawem skończyć, gdyż F2005 zaczyna nabierać swoich ferrarowskich klimatów:D Osobiœcie nic nie mam do Alonsa, wręcz przeciwnie dobrze ze ktos jest z kim MSC będzy walczył:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-04-27, 08:16

Ja sie przesatrlem bardzo intersesowac Formula 1 gdy odszedl z niej Berger, jezdziec Ferrari :wink:

z czasem ogladanie wyscigu zaczelo misie nudzic i dlatego zawsze jak mam chec zobaczenia to wlaczam na sam poczatek a pozniej ide sobie cos porobic i przychodze na ostatnie 7-8 okrazen :wink:

PS. Bild doniosl ze Jenson Button mial dwa baki paliwa w swoim bolidzie - wie moze ktos cos wioecej an ten temat? Podobno w tak byly usytuowane silniki:
http://bilder.bild.t-online.de/BTO/spor ... y=Bild.gif
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-04-27, 10:42

Bergera pamietam, wymiatali z Alesim:D
Co do Buttona coœ mówili ze chcš mu punkty skasowac za to, iż jego bolib był z byt lekki, ale nie słyszałem o 2 bakach.
Za to Alonso nie startował w treningach bo sie silnik zaczšł sypać i go oszczędzoł na wyœcig ... :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-04-27, 10:57

No to nie wize tej sprawy dobrze dla buttona . pamietm ze kiedys tez jakis kierowca tak mial i go chyba zdyskwalifikowali . Ciekawy jestem czy i tym razem bedzie DSQ . Mysle ze moze FIA go nie ukarze aczkolwiek fajnie by bylo bo Wurz bylby 3 :D .
macie tu co napisal onet ... :
Kierowca teamu BAR-Honda, startujšcego w wyœcigach Formuły 1, Brytyjczyk Jenson Button, może stracić trzecie miejsce, które zajšł w niedzielę w Grand Prix San Marino na torze we włoskiej miejscowoœci Imola
Œwiatowa Federacja Automobilizmu (FIA) zadecyduje o tym 4 maja.
Bolid Buttona był dwukrotnie ważony po wyœcigu, przy czym w jednym przypadku ważył mniej niż przewidziane regulaminem 600 kg. W wyniku zamieszania jakie ten przypadek spowodował oficjalne wyniki wyœcigu zostały ogłoszone z niemal szeœciogodzinnym opóŸnieniem.
W Imola Button stanšł na podium po raz pierwszy w tym sezonie. Trzecie miejsce straciłby na korzyœć Alexandra Wurza z zespołu McLaren-Mercedes. W Grand Prix San Marino, które było czwartym z serii 19 wyœcigów, zwyciężył Fernando Alonso z teamu Renault. Drugi był siedmiokrotny mistrz œwiata Michael Schumacher z Ferrari.

Spawa jest ciekawa i pozyjemy zobaczymy ... :D
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Max » 2005-04-27, 14:00

ja sie juz formula nie interesuje tam bardzo jak kiedys
szczyt mojej pasji to sezony od tego w ktorym zmarl ayrton senna (moj idol z lat dziecinstwa mam o nim kilka ksiazek) az do 2 mistrzostwa michaela w barwach ferrari
nie mam obecnie zadnego ulubionego kierowcy mozna powiedziec ze lubie (prawie) wszystkich ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Świat F1

Postprzez zborek » 2005-04-27, 17:19

Ja F1 za bardzo się nie interesuje.Ale kiedys lubiłem sobie po oglšdac Schumachera w akcji.
Pozdro
:P :P :P :P :D
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kociol » 2005-04-27, 18:09

zborek napisał(a):Ja F1 za bardzo się nie interesuje.Ale kiedys lubiłem sobie po oglšdac Schumachera w akcji.
Pozdro
:P :P :P :P :D


Teraz tym sportem naprawdę można sie zainteresować. Niejaki Alfonso prowadzi zdecydowanie w klasyfikacji generalnej i coœ czuję, że w tym sezonie Michael Schumacher nie zdabedzie trofea, nie wygra po prostu!
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-04-27, 18:14

Kociol napisał(a):
zborek napisał(a):Ja F1 za bardzo się nie interesuje.Ale kiedys lubiłem sobie po oglšdac Schumachera w akcji.
Pozdro
:P :P :P :P :D


Teraz tym sportem naprawdę można sie zainteresować. Niejaki Alfonso prowadzi zdecydowanie w klasyfikacji generalnej i coœ czuję, że w tym sezonie Michael Schumacher nie zdabedzie trofea, nie wygra po prostu!


Och co to to nie ! Nie znow tak zdecydowanie :wink: ! Ma po 4 wyscigach 36 pkt . Owszem idzie mu super dobrze ale to jest dopiero poczatek i niedzielny wyscig byl 2 , w ktorym ferrari jechalo z nowa maszyna F2005 . potwierdzilo sie ze jest znakomite . Mysle ze ten ezon bedzie o wiele ciekawszy niz poprzedni . A nie mailbym nic przeciwko zeby potworzyla sie walka z p[rzed 2 lat Kimiego z Schumim gdzie niestety gora byl MSC :cry: ale tym razem zeby to Fin byl 1 :P . Czeka nas ciekawy sezon i mysle ze moga byc niespodzianki . Byly dopiero 4 wyscigi i juz ludzie mowia ze era Schumachera dobiegla konca . Nie maja oni racji . Stary wyga jeszcze nie jedno pokaze !!!
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-04-27, 21:54

No ja czekam aż sie Rubens rozkręci (biały kask w moim avatarku to właœnie Barrichellego:D), jeœli F2005 będzie fungować poprawnie to Rubens moze troszku namieszać, do tego Michael, dojdzie jeszcze do Alonsa Fissi a no i Raikkonen, moze tez czasem jakiœ Williams zamiaszać czy RBR ewentualnie Button. Zapowiada się very interesting sezon:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-05-05, 14:51

BAR-Honda zawieszona na dwa wyscigi w zwiazku z afera z drugim bakiem - taka informacja przewienla mi sie przez oczy na jednym z angielskich portali 8)
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-05-05, 14:54

haj napisał(a):BAR-Honda zawieszona na dwa wyscigi w zwiazku z afera z drugim bakiem - taka informacja przewienla mi sie przez oczy na jednym z angielskich portali 8)

O kurde :shock: . Strasznie surowa kara !!! No no to Button i Sato nie beda zbyt zadowoleni ... ale jak mieli te 2 baki to kara powinna byc ale moze nie az tak duza ... Ja uwazam ze jakby na 1 wyscig zdyskwalifikowali to byloby sluszniej ... To jest pewne , Haj ??
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-05-05, 21:55

Pewne jak œmierć:) Dobrze ze tylko 2 wyœcigi, bo ktos postulował wykluczenie do końca sezoonu, poza tym Sato i Button stracili pkty z ostatniego GP:/
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-05-05, 22:34

ta informacje widizalem na Bildzie i Skysportsie wiec chyba pewna :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8552
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 37m 15s

Następna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron