Świat F1

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-05-13, 12:06

Senna najlepsze z najlepszych, poprostu oglšdajšc jego wyczyny na torze to mnie œciska i łezka się kręci w oku ze go juz nie ma, ech
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez Marcin_ » 2005-05-13, 12:43

Ja tego sportu bardzo nie lubie. Nie wiem co w nim takiego wspaniałego :roll:
Marcin_
 

Re: Świat F1

Postprzez dragi » 2005-05-13, 16:02

Kiedys F1 sie ogladalo , nigdy nie lubialem Schumachera ogolnie calego teamu Ferrari :P zawsze kibicowalem Grantowi Hillowi a pozniej stajni Mercedes .
dragi
 

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-05-13, 16:14

Marcin_ napisał(a):Ja tego sportu bardzo nie lubie. Nie wiem co w nim takiego wspaniałego :roll:
bo to specyficzny sport dla ambitnych kibicow :wink: tak samo mi sie podobaja rajdy samochodowe - na tv4 zawsze ogladam skroty z roznych imprez :wink: po prsotu to trzeba od razu polubiec, bo jak nie to watpie aby sie to spodobalo komus po ogladnieciu kilku wyscigow :wink:

Kiedys F1 sie ogladalo , nigdy nie lubialem Schumachera ogolnie calego teamu Ferrari :P zawsze kibicowalem Grantowi Hillowi a pozniej stajni Mercedes
ja zas bardzo kibicowalem Bergerowi z Ferrari i Schumachwerowi gdy jezdzil bodajze w Bennettonie czy cos takiego :wink:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-05-13, 17:08

Kubinho napisał(a):Senna najlepsze z najlepszych, poprostu oglšdajšc jego wyczyny na torze to mnie œciska i łezka się kręci w oku ze go juz nie ma, ech

Nom . mam kilka swietnych manewrow i wyscigow jego na kompie . Widc e gosc jezdzil super . szkoda tylko ze mu ukradli mistrza jednego i dali temu Francuzowi ... Prostowi . Mysle ze gdyby Senna nie zgonal byłby najlepszym kierowca w histori .
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kociol » 2005-05-13, 18:45

piotraldinho napisał(a):
Kubinho napisał(a):Senna najlepsze z najlepszych, poprostu oglšdajšc jego wyczyny na torze to mnie œciska i łezka się kręci w oku ze go juz nie ma, ech

Nom . mam kilka swietnych manewrow i wyscigow jego na kompie . Widc e gosc jezdzil super . szkoda tylko ze mu ukradli mistrza jednego i dali temu Francuzowi ... Prostowi . Mysle ze gdyby Senna nie zgonal byłby najlepszym kierowca w histori .
pozdro


aaa co to ja koleœ z F1, bodajże Austryjak na RTL zawsze z nim prowadzone sš audycje, bodajże ma ucho "upieczone" spalone, po jakims rajdzie, starszy koles...zapomnialem tylko jak sie nazywa, ale też utytulowany jak sie nie myle :-P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-05-13, 18:52

Kociol napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
Kubinho napisał(a):Senna najlepsze z najlepszych, poprostu oglšdajšc jego wyczyny na torze to mnie œciska i łezka się kręci w oku ze go juz nie ma, ech

Nom . mam kilka swietnych manewrow i wyscigow jego na kompie . Widc e gosc jezdzil super . szkoda tylko ze mu ukradli mistrza jednego i dali temu Francuzowi ... Prostowi . Mysle ze gdyby Senna nie zgonal byłby najlepszym kierowca w histori .
pozdro


aaa co to ja koleœ z F1, bodajże Austryjak na RTL zawsze z nim prowadzone sš audycje, bodajże ma ucho "upieczone" spalone, po jakims rajdzie, starszy koles...zapomnialem tylko jak sie nazywa, ale też utytulowany jak sie nie myle :-P
Zapewne Ci chodzi o wielka postac wyscigow samochodowych czy formul - nie wiem jak to sie wtedy nazywalo -Niki Lauda.
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Świat F1

Postprzez Kociol » 2005-05-13, 18:56

haj napisał(a):
Kociol napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
Kubinho napisał(a):Senna najlepsze z najlepszych, poprostu oglšdajšc jego wyczyny na torze to mnie œciska i łezka się kręci w oku ze go juz nie ma, ech

Nom . mam kilka swietnych manewrow i wyscigow jego na kompie . Widc e gosc jezdzil super . szkoda tylko ze mu ukradli mistrza jednego i dali temu Francuzowi ... Prostowi . Mysle ze gdyby Senna nie zgonal byłby najlepszym kierowca w histori .
pozdro


aaa co to ja koleœ z F1, bodajże Austryjak na RTL zawsze z nim prowadzone sš audycje, bodajże ma ucho "upieczone" spalone, po jakims rajdzie, starszy koles...zapomnialem tylko jak sie nazywa, ale też utytulowany jak sie nie myle :-P
Zapewne Ci chodzi o wielka postac wyscigow samochodowych czy formul - nie wiem jak to sie wtedy nazywalo -Niki Lauda.


no oczywiscie formuł, no i chyba haj masz racje, ten pan tak się nazywał
widać, że wiesz kto na RTL prowadzi audycje w towarzystwie reportera RTL :-P z Formul Eins :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-05-13, 18:59

Kociol napisał(a):
haj napisał(a):
Kociol napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
Kubinho napisał(a):Senna najlepsze z najlepszych, poprostu oglšdajšc jego wyczyny na torze to mnie œciska i łezka się kręci w oku ze go juz nie ma, ech

Nom . mam kilka swietnych manewrow i wyscigow jego na kompie . Widc e gosc jezdzil super . szkoda tylko ze mu ukradli mistrza jednego i dali temu Francuzowi ... Prostowi . Mysle ze gdyby Senna nie zgonal byłby najlepszym kierowca w histori .
pozdro


aaa co to ja koleœ z F1, bodajże Austryjak na RTL zawsze z nim prowadzone sš audycje, bodajże ma ucho "upieczone" spalone, po jakims rajdzie, starszy koles...zapomnialem tylko jak sie nazywa, ale też utytulowany jak sie nie myle :-P
Zapewne Ci chodzi o wielka postac wyscigow samochodowych czy formul - nie wiem jak to sie wtedy nazywalo -Niki Lauda.


no oczywiscie formuł, no i chyba haj masz racje, ten pan tak się nazywał
widać, że wiesz kto na RTL prowadzi audycje w towarzystwie reportera RTL :-P z Formul Eins :D
audycji RTL-u nie ogladam bo slabo znam niemiecki :P a nawet ktos malo zorientowany w Formule 1 na pewno slyszal imie i naziwsko Nikiego Laudy, bo jest to wielka slawa tej dyscypliny sportu :) tylko szkoda ze mial tak przykry wypadek - dla nie zaintersowanych zapalil mu sie pojazd w ktorym jechal i poparzyl mu duza powierzchnie ciala...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-05-13, 23:18

Mam gdzieœ na kompie ten wypadek Nickiego, kaprawa sprawa:/ ktos tam napisał wyżej ze kibicował Grantowi Hillowi, sie nazywał Graham, ojciec Damona Hilla mistrza œwiata z 96 roku, wlasnie on był partnerem Senny w feralnym 94 roku, feralnym bo zginęło 2 kierowców i to obaj na San Marino. W pištek na treningu rozibł się Barrichello, podbiło go na karbie (tym takim co okala tor takie biało czerwone przeważnie zeby szło szybciej wyjœć z zakrętu) i uderzył w siatke odgradzajšcš kibiców. W sobotre zginšł Ratzenberger a w niedizele wielki mistrz Ayrton ...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez Simin » 2005-05-26, 02:39

Ogolnie F1 raczej nie lubie, bo wg mnie to troche nudne, chociaz to ' meski sport ' , ale ja wole sobie obejrzec np. "pimp my ride" i pomarzyc, ze wlasnie tuninnguja moja bryke :P
F1 przynajmniej w TV nie wyglada za ciekawie...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez dragi » 2005-05-26, 18:54

hehehe Simin tez mysle o stuningowaniu swojej bryki:P tylko ze ten koszt tuningu przekroczylby wartosc mojego autka:P a pozatym F1 to najszybsze bryki z 800 km na pol tony to robi wrazenie , z checia bym sie przejechal i poczul ta moc :P moj Golf na to nie pozwala:P

Kiedys w komisie u mnie w miescie byl do sprzedania bolid forumuly ??? napewno nie F1 :D chyba koles chcial 5 tys:D mocy nie pamietam ile mial
dragi
 

Re: Świat F1

Postprzez Simin » 2005-05-27, 16:24

hehehe Simin tez mysle o stuningowaniu swojej bryki:P tylko ze ten koszt tuningu przekroczylby wartosc mojego autka:P


Hehe Dragi nie przejmuj sie!! Ja juz osiagnelem prawie rownawartosc mojego samochodu!! Wydalem KUUUUPEEE kasy! Taka kupe, ze teraz nie mam na bene i mam doline :lol: ale jak juz pisalem zbieram na gaz :P

Kiedys w komisie u mnie w miescie byl do sprzedania bolid forumuly ??? napewno nie F1 chyba koles chcial 5 tys:D mocy nie pamietam ile mial


:lol: Moze chcial sprzedac jakiegos kartinga a Ty go pomyliles z bolidem :P
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-05-27, 16:25

wszystko fajnie i w ogole ale to jest temat o Formule :wink: a o samochodach jest tez inny temat takze wiecie o co chodzi :P
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-07-30, 13:43

A to ja sie moze pochwale ze dzis w nocy wyjezdzam na jutrzejszy wyscig F1 , ktory bedzie rozgrywany na Wegrzech na torze Hungaroring pod Budapesztem :D . Zawsze chcialem pojechac na jakis wyscig F1 i w tym roku kiedy jest okazja ze stawka w Formule jest dosc wyrownana to postanowilem sie wybrac na wyscig . Oczywiscie zabiore swoja koszulke teamu McLaren Mercedes i czapeczke tegoz zespolu :D . Mam nadzieje ze obejrze 4 zwyciestwo w sezonie Kimiego Raikkonena :D . Byc moze jak mi sie uda zrobic pare jakis fajnych fotek to je pokarze :wink: . Tu macie zdjecie biletu :lol: :
http://img295.imageshack.us/my.php?imag ... 0151xk.jpg
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości