Świat F1

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-12-20, 13:36

DJVanMarco napisał(a):Nie interesuje mnie to, wrecz denerwuje, ciagle o tym w wiadomosciach, a tego sportu nienawidze. :551:

Co Ty gadasz :shock: ! Własnie o to chodzi , że w Polsce mało sie tym kto interesuje i w wiadomosciach o F1 jest bardzo ale to bardzo rzadko :shock: ... Teraz zaczelo byc czesciej za sprawa sukcesow Roberta w World Series by Reanult ale wiadomo ze o sukcesach rodaków należy mówic ... Natomaist apropo samej F1 to w wiadomosciach jest bardz bardzo rzadko ... Cos Ci sie musiało pomylic :P
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez DJVanMarco » 2005-12-20, 13:40

Mozliwe, ale zawsze jak ogladałem wiadomosci to zawsze cos musiało byc o F1, a jak nie to dzien przerwy i znowu gadali o F1. i tak w kolko
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Lesnik_ORI » 2006-01-13, 16:48

O F1 zawsze cos bylo w wiadomosciach sportowych w niedziele, bo wtedy odbywaly sie wyscigi... Mogles tez ogladac w sobote, bo wtedy sa kwalifikacje... A treningi hmm, w piatek? :) Nie wiem, ale zawsze w sezonie w weekendy jest natezenie wiadomosci o F1... Tak pamietam przynajmniej
Obrazek
Lesnik_ORI
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:43
Lokalizacja: Zza rzek, zza lasów
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Scholli » 2006-03-09, 09:54

piotraldinho napisał(a):
jaca87 napisał(a):w tym sezonie Schumacher pokaze co potrafi i pozniej konczy kraiere (wkoncu sie na to zapowiada od dawna ) no i oczywiscie Kubica powoli zacznie jezdzic - mysle ze nie bedzie jezdzil regularnie a jak pojezdzi i sie pokaze z dobrej strony to od nastepnego sezonu juz bedzie jezdzil jako podstawowy kierowca

No własnie nie wiadomo jak z tym koncem kariery Schumiego bo coś ostatnio dużo o tym jakoby miał przejść do Toyoty w 2007 :!: A moim zdaniem to sobie już po tym sezonie (2006)powinien dać spokój bo swoje już zrobił , kase niezłą zarobił , stał się najlepszy w historii i czego mu więcej :P :?:
Ale oczywiście to już jego decyzja będzie ...
chyba przy tym co on już wygrał i przy okazji zarobił może być tylko jeden powód dla którego jeszcze nie skończył i być może nie skończy w tym sezonie - po prostu sprawia mu przyjemność... i mam nadzieję, że jeszcze coś w tym sezonie pokaże, a raczej nie on tylko Ferrari, bo w zeszłym sezonie mimo iż jeździł jednym z gorszych samochodów był 3... to coś mówi o jego umiejętnościach...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez McLaren » 2006-03-10, 14:23

Sensacja na pierwszym treningu przed inauguracyjnym Grand Prix Bahranju. Robert Kubica wygrywa pierwszą sesję treningową przed Alexandrem Wurzem, Kimi Raikonnenem i Michaelem Schumacherem! Coś wyśmienitego.

Nasz zawodnik pokazuje po raz kolejny, że ma olbrzymi talent i może zrobić wielką karierę. Jak miło widzieć Polaka w F1, dodatkowo na pierwszej pozycji w treningach. Mam nadzieję, że kiedyś na pierwszym stopniu podium stanie też w wyścigu. Pojechał znakomicie i zrobił wynik, którego nikt się nie spodziewał. Partnerzy Roberta z BWM Sauber - Jacques Villeneuve i Nick Heidfeld powinni się bać. :) WIELKIE BRAWA ROBERT! :-)

Pierwsza piątka:

1. Robert Kubica
2. Alex Wurz
3. Kimi Raikonnen
4. Michael Schumacher
5. Christian Klien
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2006-03-10, 14:39

No , jestem abrdzo zadowlony z tego co Robert pokazał :D . Pokonał takich znakomitych zawodników jak Kimi Raikkonen (w tym roku ma być mistrz :P :!: ) , Michael Schumacher czy JP Montoya . To wielkie, znane nazwiska . Więc BRAWO ROBERT :D .

Ech , liczę na tytuł dla Raikkonena w tym sezonie . Szkoda , że w zeszłym się to nie udało ale może w tym ... Największymi konkuretnami będą zapewne Alonso i MSC ... Ale pożyjemy , zobaczymy ... Może McLAren już nie będzie miał tak wspanaiłego samochodu jak rok temu ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez mario_mk » 2006-03-10, 14:51

brawo Robert :D mam nadzieje ze wkrotce zobaczymy go nie tylko podczas jazd w piatki a takze podczas normalnych wyscigow bo pokazuje ze mozna walczyc z najlepszymi no narazie jesli chodzi o czasy a nie bezposrednia walke ale zawsze to cos :D

no i licze ze w tym roku obudzi sie moj idol M.Schumacher :D

a tak miedzy nami - gracie moze w takiego managera na necie formuly1 ??

http://f1.and.pl/gpm/

polecam fajna zabawa jesli tego jeszcze nie robicie :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Świat F1

Postprzez jaca87 » 2006-03-10, 18:42

Kubica spisal sie swietnie na treningach . mysle ze jak tak dalej bedzie jezdzil to moze nawet wystartuje w wyscigu :)
jaca
jaca87
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 370
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:34
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Online: 3d 1h 2m 17s

Re: Świat F1

Postprzez Scholli » 2006-03-11, 00:04

no nie przesadzajcie z tym sukcesem na treningach - to jeszcze nikomu nie przyniosło miejsca w kokpicie... wystarczy spojrzeć kto w zeszłych latach wygrywał... ale jednocześnie świadczy to o tym, iż rzeczywiście może on coś zdziałać w F1... mam nadzieję, żę mu się uda dostać do elity - bo w przeciwnym razie, jak Schumi skończy karierę, nie będę miał komu kibicować! ;(

[ Dodano: 2006-03-11, 00:05 ]
właśnie wymyśliłem nowe słowo określające kibicowanie Kubicy - KUBICOWANIE! :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez McLaren » 2006-03-11, 10:32

No niby tak, ale kto się spodziewał, że zajmie takie wysokie miejsce na pierwszym treningu? W drugiej sesji pojechali już wszyscy i Robert zajął 10 lokatę, ale i tak był najlepszym kierowcą swojego zespołu, wyprzedzając Jacquesa Villeneuve'a i Nicka Heidfelda. W nim nadzieja polskich wyścigów! :)

Jak myślicie, kto wygra w niedziele? Ja się zastanawiam czy Ferrari powróci w wielkim stylu do walki o tytuł i co będzie prezentował przemalowany McLaren. No i oczywiście czy Renault dalej będzie nieosiągalne.
“The day it arrives, it will arrive. It could be today or 50 years later. The only sure thing is that it will arrive.”
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez mario_mk » 2006-03-11, 11:18

jak dla mnie Ferrari w koncu sie odrodzi i dla mnie koncowa 3 wyscigu bedzie taka:

1. Michael Schumacher (Ferrari)
2. Fernando Alonso (Renault)
3. Giancarlo Fisichella (Renault)
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2006-03-11, 14:03

Ferrari w kwalifikacjach pokazało , że znów jest wielkie :( ... Z 1 lini w jutrzejszym wyścigu pojadą MSC i Felipe Massa . A Kimiego po raz kolejny dopadł pech ... Ja piepsze ... Czy ten sezon bedzie dla niego równie pechowy jak ostatni ?! Jutro pojedzie z ostatniej pozycji i na zwycięstwo wzasadzie nie ma szans ... Licze więc na Montoye choć JPM to jest niepoważny zawodnik i już tyle razy mnie zawiódł ... W kwalifikacjach był 4 ... Na pudło ma szanse ...
Wyniki:

1. Michael Schumacher (Ferrari/Niemcy)
2. Felipe Massa (Ferrari/Brazylia)
3. Jenson Button (Honda Racing F1 Team/Wielka Brytania)
4. Juan Pablo Montoya (McLaren-Mercedes/Kolumbia)
5. Ruben Barrichello (Honda Racing F1 Team/Brazylia)
6. Fernando Alonso (Renault/Hiszpania)
7. Mark Webber (Williams-Cosworth/Australia)
8. Christian Klien (Red Bull Racing/Austria)
9. Giancarlo Fisichella (Renault/Włochy)
10. Nick Heidfeld (BMW-Sauber/Niemcy)
11. Jacques Villeneuve (BMW-Sauber/Kanada)
12. Nico Rosberg (Williams-Cosworth/Niemcy)
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez mario_mk » 2006-03-11, 14:08

hip hip hurra Ferrari znowu tam gdzie jego miejsce :D viva Schumi viva Massa viva Ferrari :D

bo suchym roku mam nadzieje ze odrodza sie jeszcze silniejsi w tym roku :D i ze beda wygrywac tak jak przez kilka ostatnich lat :D

ale jedno jest coraz bardziej zamotane - te kwalifikacje normalnie czlowiek czasem nie wie dlaczego jest tak a nie inaczej a teraz dolozyli jakies bloki kwalifikacji - porazka :( no ale grunt ze jestesmy pierwsi Ferrari :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Świat F1

Postprzez jaca87 » 2006-03-11, 14:10

Ferrari sie odradza po fatalnym poprzednim sezonie
w kwalifikacjach slabo wypadli kierowcy BMW. tak wiec jak tak dalej im bedzie szlo to mysle ze Kubica pojedzie w oficjalnym wyscigu F1
jaca
jaca87
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 370
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:34
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Online: 3d 1h 2m 17s

Re: Świat F1

Postprzez McLaren » 2006-03-11, 15:08

Hoho, Ferrari pokazuje swój pazur. To jest firma, po jednym słabiutkim (3 miejsce to dla zespołu ze Scuderii niska pozycja), ale teraz widać powracają w wielkim stylu. Zaskoczony jestem postawą Massy, który jeździ od roku bardzo dojrzale, a na kwalifikacjach pokazał, że ma też nieprzeciętne umiejętności. Może zrobi większą karierę niż jego rodak Rubens Barichello? Rubinho miał już dość bycia w cieniu Schumiego i odszedł do Hondy. 6 pozycja w kwalifikacjach tego kierowcy jest niezła. Słabo za to pojechali partnerzy z zespołu Roberta Kubicy. Może Robert dostanie w tym sezonie choć jedną szansę startu w wyścigu? :) Oby. Już nie mogę się doczekać jutrzejszego startu.

Kto wie, o której się zaczyna wyścig?
“The day it arrives, it will arrive. It could be today or 50 years later. The only sure thing is that it will arrive.”
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości