Świat F1

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Świat F1

Postprzez mario_mk » 2006-03-11, 15:17

dla chetnych polecam ten serwis o F1

http://f1.and.pl/

jest swietny i tam mozna odszukac kazda informacje :D a sam wyscig zaczyna sie o 12:30 :D
Żadna osoba, nikt nie jest większy od Bayernu. Nikt. Susie Schaaf, ESPN ---- poza żoną, Kocham Cię Kasiu :D
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2006-03-13, 13:27

Po wyścigu odetchnalem z ulgą - nie ma powrotu czerownej dominacji :D . Wyścig był ogólnie bardzo ciekawy . Szkoda , że Kimi musiał z ostatniego pola startować ale i tak pokazał klasę zajmując 3 pozycje . Wielkie brawa dla niego !!! Do samego końca miała również miejsce walka między MSC a Alonso . Wole Hiszpana i ciesze sie , że to własnie on wczoraj wygrał .
Ten wyścig pokazał nam , że ten sezon może być równie ciekawy jak ostatni , gdzie walka toczyła się do końca a emocji było bardzo dużo . To bardzo cieszy bo chyba żaden kibic F1 z prawdziwego zdarzenia nie chce powrotu do okresu , w któym nie było walki a wygrywał tylko MSC i sporadycznie , jak mu J.Todt dawał , - Barichello ...
Zauważyłem również wczoraj jak wielkiem talentem jst Niko Rosberg . Może pójśc w ślady ojca ...
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez McLaren » 2006-03-13, 16:15

Wyścig całkiem ciekawy, jednak wielkich emocji się nie doczekałem. Inauguracja mimo wszystko wzbudziła we mnie wielkie emocje, bo bardzo długo czekałem na ponowną jazdę kierowców po torach F1. Przed wyścigiem liczyłem na Fernando Alonso i Hiszpan nie zawiódł mnie, bo wygrał przed Michaelem Schumacherem. Ciekawe jak za rok Fernando będzie jeździł w McLarenie. Ferrari się odradza, co pokazała dobra jazda Schumiego i nieźle pojechał Felipe Massa, ale nie ustrzegł się jednego błędu na zakręcie i wpadł w poślizg. Potem w boksach stracił ponad minutę, bo mechanicy ze teamu ze Scuderii nie mogli odkręcić koła Brazylijczyka.

Martwi mnie jedno, belgijska Spa nie będzie w terminarzu wyścigów w tym sezonie, a według mnie tam zawsze były największe emocje i zresztą jest to piękny tor. Za to pewien niemiecki architekt tworzy coraz więcej torów i wszystkie są bardzo podobne do siebie (Malezja, Bahrajn, Turcja). :/

Nie najlepiej pojechali kierowcy BMW Sauber. Jeden z moich ulubionych kierowców - Kanadyjczyk, Jacques Villeneuve nie ukończył wyścigu, ponieważ zapalił mu się bolid.... Szkoda.

Kiedy następny wyścig? :)
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2006-03-13, 16:27

Kiedy następny wyścig?

19.03 a wiec w niedziele Malezja
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez McLaren » 2006-03-13, 17:03

piotraldinho napisał(a):
Kiedy następny wyścig?

19.03 a wiec w niedziele Malezja


Malezja też tor projektowany przez tego Niemca, który projektował w Bahrajnie. Pamięta ktoś może jak w F1 jeździł jedyny Malezyjczyk? :D Alex Young w Minardi i Jordanie. W sumie to już teamie nie noszącym nazwy Jordan, lecz Midland F1. Midland to zespół rosyjskiego oligarchy - Alexa Schnaidera, który po jednym sezonie chce się już pozbyć swojego zespołu i go sprzedać. :lol:

Myslał, że kupił ma forse to już wygra mistrzostwo. :D
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2006-03-15, 21:58

Jordan to była znana i ceniona firma, potem ją Eddie puścił i poszło w pizdu ... :/
A co do wyścigu, ja tam kibicuje Barrichellemu co widac po avatarze, no szkoda ze honda znowu zawodnością błysła, sprzęgło Buttona, skrzynia Rubensa ... no cóż, bedzie fajny sezon:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez Scholli » 2006-03-16, 22:24

Kubinho napisał(a):Jordan to była znana i ceniona firma, potem ją Eddie puścił i poszło w pizdu ... :/
A co do wyścigu, ja tam kibicuje Barrichellemu co widac po avatarze, no szkoda ze honda znowu zawodnością błysła, sprzęgło Buttona, skrzynia Rubensa ... no cóż, bedzie fajny sezon:D
to chyba czas na zmianę tego avatara :) a poza tym podziwiam kolegę za wierne kibicowanie zawodnikowi który nie jest co roku faworytem nawet do pierwszej trójki w mistrzostwach... znam ludzi którzy podczas mojej znajomości z nimi przeszli przez kibicowanie Hakkinenowi, Raikkonenowi i teraz są za Alonso - to się nazywa kibicowanie :| ja od czasu śmierci Senny kibicuję Schumacherowi i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby zmieniać to kiedy mu nie szło w początkach u Ferrari... w sumie szkoda, że Rubens nie trafił do lepszego teamu (przynajmniej na razie nie wygląda to za ciekawie)... był chyba najlepszym adiutanem jakigo miał Schumi... fajny był motyw jak (chyba w GP Brazylii?) próbowali jednocześnie przejechać przez metę i Rubens wygrał przez przypadek... :lol:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2006-03-17, 13:34

Tam przez przypadek o całe 0,01s chyba był lepszy. A Rubensowi kibicuje od kiedy kariere zakonczył moj poprzedni favourite driver Damon Hill. A co do avatarka jakos mi umsknęło, bo na studenckim forum mam juz z Hondy:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2006-03-17, 17:12

Ah to byli zawodnicy - Senna, Hill, ale ja sympatyzowałem z Gerhardem Bergerem, szczególnie wtedy, gdy reprezentował barwy Ferrai. O ile się nie mylę wtedy Michael Schumacher jeździł dla Bennetonu.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Świat F1

Postprzez McLaren » 2006-03-17, 18:57

haj napisał(a):Ah to byli zawodnicy - Senna, Hill, ale ja sympatyzowałem z Gerhardem Bergerem, szczególnie wtedy, gdy reprezentował barwy Ferrai. O ile się nie mylę wtedy Michael Schumacher jeździł dla Bennetonu.


To były czasy... :) Berger niezły był, ale zbyt dużo wyścigów nie wygrał. Ze trzy na pewno, ale czy więcej to nie pamiętam. Hill był wyjadacz w pewnym momencie, ale wolałem jego partnera z zespołu - Jacquesa Villeneuve. Nie widziałem nigdy ojca Damona, ale patrząc na osiągi był również znakomitym kierowcą.

A Senna... Szkoda gadać, nie ma go z nami, ciekawe ile jeszcze tytułów by wygrał. :/
McLaren
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2006-03-09, 17:05
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2006-03-17, 21:31

Berger (sprawdzałem jeszcze rano :P ) wygrał 10 wyścigów GP, 48 razy stawał na podium, zaś 25-krotnie wywalczył pole position, także naprawdę był dobrym rajdowcem. Wydaje mi się, że jednym z najlpeszych jaki pojawił się z niemieckojęzycznych krajów.

Ps. Jakiej narodowści jest Nicki Lauda? :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2006-03-17, 21:40

Ps. Jakiej narodowści jest Nicki Lauda?

Austria
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2006-03-17, 22:23

Berger i Alesi to był dobry duet. Tak wspominając Ayrtona wielkiego mistrza oglądom różne tributy co jakiś czas, kawałki wyścigów, walki z Prostem, Michaelem ... ech poprostu wspaniałe ... A propo Kubica drugi na treningu ... znowu sie robi szum medialny wokół niego i wiekszość niepotrafi zrozumiec ze to tylko treningi i on nie musi oszczędzać silnika ...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2006-03-20, 17:25

No i niestety Kimi mnie wczoraj bardzo zawiódł :( . Wypadł już na 1 okrązeniu :( . Mi się wydaje , że mimo wszystko to była w dużej części jego wina :!: Ale też pech :P ... Zawiódł mnie również 2 zawodnik McLArena - Montoya ... Wczoraj wogóle nie nawiązał walki z Alonso i Buttonem ... A Fisico wygrał bardzo zasłużenie . Jechał najszybciej i najlepiej . Ale to nie moje szczęscie :( . W końcu ja za McLarenkami a nie za Reanault które już na początku ma dużą przewagę :( ...
Ech czekamy na Australie :-P ! GO KIMI !!!
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2006-03-20, 22:35

nie zagadzam sie ze to była w duzej częsci jego wina. Wydaje mi sie ze coś z układem kierowniczym było nie tak. Jakaś nadsterowność była w tym samochodzi, on poprostu wypadł z toru jazdy i tak dziwnie go obróciło. McLareny są jedym słowem wolne i słabe, Honda próbowala dotrzymać kroku Renówce ale w końcu pękła no ... Briatore znowu triumfuje ... ;/ a Barrichello daleko z tyłu, gdyby nie ta śmieszna kara za przekroczenie prędkości w boxie to punkty by były ... ech
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości