Świat F1

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Świat F1

Postprzez Scholli » 2005-07-30, 14:03

ja byłem na 3 GP... 2x GP San Marino (2001 i 2002) i GP Niemiec (2002) moje odczucia sš takie, że sam wyœcig lepiej się w TV oglšda zdecydowanie! ale przeżyć ten cały "cyrk", otoczkę, zobaczyć tych wszystkich fanów to też super frajda... ale już raczej nigdy się już nie wybiorę, no chyba że w dalekiej przyszłoœci, żeby pokazać moim dzieciom ;-)
piotraldinho -> nie zgrywaj twardziela i bierz zatyczki do uszu! przydadzš się! ;-)
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-07-30, 16:33

No wiesz ,juz myslalem na temat tych zatyczek ale nie wiem czy wezme . Moze tak na wszelki wypadek . Hehe :wink: .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Scholli » 2005-07-30, 20:36

hm... nie musisz brać - dajš na torze! ;-)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-08-03, 12:31

Bylo swietnie :D . Podobalo mi sie w 100% i wyjazd na GP Węgier uwazam za bardzo udany . Ttym bardziej , ze sie sprawdzilo i wygral moj ulubieniec , Kimi Raikkonen :D . Na trybunach przyjazna , miła atmosfera ... a bałem sie , ze bedzie duzo fanow Ferrari ktorzy beda niezbyt przychylni do mnie jako fana McLarena . Ale bna trybunach nie widzialem przewazajacej ilosci koszulek z logo ferrari aczkolwiek tych bylo duzo . Obok mnie siedzialy 2 grupki ,,szkocka" za Coulthardem i ,,szwajcarska" za szwajcarskim zespolem Sauber-Petronas . Najabrdziej mi sie podbal wlasnie ryk tych samochodow , cudowny :D :wink: . Widocznosc byla bardzo dobra i szczegolnie podobala mi sie szykana ktora byla tuz przed moja trybuna . Dobrze , ze byl tez telebim , nie duzy ale przynajmniej widac bylo co sie dzieje w pozostalych czesciach toru . Wkurzyly mnie tylko ceny za kibicowskie gadzety . Oczywiscie ze jakies zwykle , malo porzadne czapeczki to nawet za 5 euro ale ... porzadne czapki to byly dopiero za 30 euro :roll: . Cena z komsmosu , a za flage McLarena 20 euro chcieli :roll: . Moze dla nich to malo ale 100 zloty za flage to chyba lekka przesada ...
Zdjecia moze zamieszcze za tydzien , bo teraz do przyszlego czwartku bede przebywac poza domem .
:wink:
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Scholli » 2005-08-03, 20:29

no każdym torze F1 przed większych trybunami stojš telebimy... a co do fanów Ferrari to zuważyłem, że najwięcej ich jest zawsze na tych najlepszych sektorach... ja zresztš byłem akórat na takich torach gdzie czerwień dominowała dookoła torów (i w dwóch wyœcigach również na torze ;-) ) więc i ja w mojej ukochanej czerwonej koszulce Schumiego nie wybijałem się z tłumu :) a co do jakichkolwiek animozji między kibicami w F1 to jeszcze o takim czymœ nie słyszałem, to chyba zbyt "elitarny" sport... a ceny... no cóż... :roll: (ja miałem szczęœcie, że moja ciocia mieszkajšca we Włoszech kupiła mi tš złotš czapkę mistrzowskš Schumiego, ceny nie pamiętam, ale na złotówki wolałbym nie przeliczać ;-) )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s


Re: Świat F1

Postprzez Kubik » 2005-10-18, 21:52

No dawno mnie tu nie było ale teraz mi Piotraldinho zaimponowałeœ:) jestem z Ciebie dumny :P cholera tez bym sie przejechał, czas zaczšć zbierać kase na nastepny sezon :D:D:D:D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-12-19, 16:45

http://sport.onet.pl/1215027,wiadomosci.html
No jakby do tego doszło to byłoby SUPER ! To byłoby otwarcie jego kariery w F1 . Bo kierowcy testwoi też sporo mogą i napewno bedzie miał okazję sie zaprezentować podczas przed wyścigowych treningow itp. Cieszyłbym się jakby okazało się to prawda :D

PS.
Z tr\ego co słyszałem Alonso od 2007 ma iśc do McLarena ! :shock: To znaczy zapewne jedno - Kimi odejdzie :cry:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez olek » 2005-12-19, 16:56

tak tylkoze zwroc uwage na jeden maly szczegol na samym dole tej wiadomosci: 'Więcej szczegółów w "Fakcie"'.. nie wiem czy mozna byc pewnym tego co tam napisali szczegolnie ze to fakt.. juz tam wiele rzeczy mozna bylo wyczytac np jak sprzedali cala wisle po odpadniciu z cl :P :572:
co do kubicy to dobrze niech chlopak cos wreszcie osiagnie.. nie orientuje sie w tym sporcie ale chyba nigdy jeszcze polak nie scigal sie w f1? jezeli tak to bylby naprawde wielki wyczyn kubicy - jako pierwszy polak zostalby kierowca f1..
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-12-19, 18:13

nie orientuje sie w tym sporcie ale chyba nigdy jeszcze polak nie scigal sie w f1?

Niestety nigdy :( . Ale miejmy nadzieje ze w przyszlym roku , za dwa, trzy sie to za sprawa własnie Roberta Kubicy zmieni :P :D . A jest on na dobrej drodze do F1 :D
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez Grzechoo » 2005-12-19, 18:34

piotraldinho napisał(a):
nie orientuje sie w tym sporcie ale chyba nigdy jeszcze polak nie scigal sie w f1?

Niestety nigdy :( . Ale miejmy nadzieje ze w przyszlym roku , za dwa, trzy sie to za sprawa własnie Roberta Kubicy zmieni :P :D . A jest on na dobrej drodze do F1 :D


No dokładnie :D Słyszałem, ze najpierw ma byc jakims testerem czy kims takim... Ale być może już neidługo będzie w TV mowa o tym, jak to Kubica pokonał Alonso czy innego Schumachera o kilka setnych sekundy... ahh, może to bedzie drugi Małysz? :D Co byście powiedzieli na "Kubicomanię"? :lol:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-12-19, 18:43

Grzechoo napisał(a):
piotraldinho napisał(a):
nie orientuje sie w tym sporcie ale chyba nigdy jeszcze polak nie scigal sie w f1?

Niestety nigdy :( . Ale miejmy nadzieje ze w przyszlym roku , za dwa, trzy sie to za sprawa własnie Roberta Kubicy zmieni :P :D . A jest on na dobrej drodze do F1 :D


No dokładnie :D Słyszałem, ze najpierw ma byc jakims testerem czy kims takim... Ale być może już neidługo będzie w TV mowa o tym, jak to Kubica pokonał Alonso czy innego Schumachera o kilka setnych sekundy... ahh, może to bedzie drugi Małysz? :D Co byście powiedzieli na "Kubicomanię"? :lol:

Watpie ze nastapi ale nasze społeczenstwo jest do wszsytkiego zdolne :lol: :wink: . Mamy 1 skoczka dobrego a patrzcie ile ludzi przyciaga :shock: ... Choc tak raczej nie bedzie bo bilety na F1 sa dosc drogie ... długo na nie zbierałem :lol: . Raczej jesli bedzie na to ,,szał" to ludzie beda na tv sledzic wyczyny Roberta :wink: .
Ale na pewno jesli Kubica by sie do F1 dostał to wiecej ludzi zaczełoby ogladac wyścigi ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez haj » 2005-12-20, 12:11

onet.pl napisał(a):Robert Kubica będzie przez najbliższy rok trzecim kierowcą w szwajcarskim zespole Sauber-BMW - poinformował jeden z niemieckich serwisów. Oprócz tego został oczywiście kierowcą testowym w zespole.

Polak będzie zastępcą dwóch kierowców Saubera: Niemca Nicka Heidfelda i Kanadyjczyka Jacques Villeneuve'a. W wypadku słabszych występów bądź kontuzji któregoś z nich Kubica dostanie szansę na udział w zawodach Grand Prix!!!

- To dla mnie fantastyczna szansa. Dotychczas jeździłem tylko jako kierowca testowy, a tera zbędę miał okazję uczestniczyć we wszystkich 19 Grand Prix - powiedział pochodzący z Krakowa Kubica.


8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Świat F1

Postprzez piotraldinho » 2005-12-20, 12:35

No to SUPER ! :D Wreszcie mamy Polaka w F1 i choc teraz bedzie tylko kierowca testowym to droga do wyscigow w F1 jest otwarta i realna jak nigdy ! Naprawde tylko cieszyc sie mozna i mam nadzieje ze jako kierowca testowy , Robert bedzie sie dobrze sprawował i juz za rok dostanie propozycje jezdzenia w wysciagach ...
Gratulacje dla niego :D
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Świat F1

Postprzez DJVanMarco » 2005-12-20, 13:25

Nie interesuje mnie to, wrecz denerwuje, ciagle o tym w wiadomosciach, a tego sportu nienawidze. :551:
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości