Snooker

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Snooker

Postprzez Kociol » 2005-04-28, 17:45

Aktualny jeszcze mistrz globu w snookerze, Ronnie O'Sullivan, odpadł w 1/4 finału z rozgrywanych w Sheffield mistrzostw œwiata. Anglik przegrał z Peterem Ebdonem 11-13.
- Najprawdopodobniej nie będę grał w snookera w przyszłym sezonie. Zrobię sobie rocznš przerwę. To nie jest decyzja podjęta pod wpływem chwili, po porażce. Dużo się nad tym wczeœniej zastanawiałem i myœlę, że tak będzie dla mnie najlepiej - powiedział O'Sullivan.

Dwukrotny mistrz œwiata dodał, że czuje przesyt. Snooker nie sprawia mu radoœci. - Być może przerwa potrwa nie rok, a dwa lata. Zobaczymy - dodał.

Zwrócił się także do swoich wiernych fanów: - Wszyscy macie szczególne miejsce w moim sercu. Dziękuję za wasz doping, za wasze wsparcie.

Pogromca O'Sullivana, Peter Ebdon, gdy dowiedział się o decyzji mistrza powiedział: - Mam nadzieję, że to nieprawda. Snooker bez niego nie będzie już ten sam. Ronnie mnie i innych graczy inspiruje. Powiem szczerze, że nie bawi mnie oglšdanie snookera. Wyjštek robię tylko wtedy, gdy gra Ronnie. Oglšdam jego grę
z zapartym tchem, On jest geniuszem.

onet.pl


JA MYŒLĘ, że jeœli to prawda to snooker już nie będzie tak fajny. Ronni to wielki człowiek, który w tš gierke jest najlepszy na œwiecie, po prostu jest gieniuszem jak mówi Ebdon. Moim zdaniem powiedział, tak bo przegrał. Ronni lubi sie denerwowac, gdy przegrywa :lol:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Snooker

Postprzez zborek » 2005-04-28, 17:52

Oglšdałem dużo razy snookera i zawsze byłem pod wrażeniem O'Sulivana.Szkoda,że tak mówi,ale ja myslę,że to nieprawda i Ronni dalej bedzie wygrywal w snooka.Ten sport bez niego będzie nieciekawy!.
Pozdro
:( :( :( :wink: :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Snooker

Postprzez killy » 2005-04-28, 18:13

Nie znam goscia ale skoro taki dobry i odchodzi to szkoda
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Snooker

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-28, 19:09

killy napisał(a):Nie znam goscia ale skoro taki dobry i odchodzi to szkoda

Pewnie że szkoda. Ronni jest geniuszem jeœli chodzi o snookera. Dzięki niemu sam zaczołęm się tš grš interesować. No ale trzeba przyznać że obecnie w formie nie jest, już w walce o 1/4 miał wielkie szczęœcie wygrywajšc bardzo szczęœliwie z Mugirem (napewno sie tak niepisze).
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Snooker

Postprzez piotraldinho » 2005-04-28, 19:41

Sulivan faktycznie byl dobry w swym fachu . Czasem sobie na eurosporcie patrzylem na turnieje i bylem za tym gosciem . Lubilem go , fajnie gral . Mam nadzieje ze jednak szybko worci do sportu .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Snooker

Postprzez B@m » 2005-04-29, 19:21

piotraldinho napisał(a):Sulivan faktycznie byl dobry w swym fachu . Czasem sobie na eurosporcie patrzylem na turnieje i bylem za tym gosciem . Lubilem go , fajnie gral . Mam nadzieje ze jednak szybko worci do sportu .
pozdro :wink:

Był?? a mi sie wydawało ze jest ;). Ma talent, ale troszeczke nerwowy ;), ale ten chinczyk 19 latek tez jest dobry (nie pamietam anzwiska[nie mam pamięci do nazwisk]) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mówi, ze robi sobie przerwe to znac ze nie konczy kariery, a posty niektórych z was brzmiš jak by skonczył... :twisted:
B@m
 

Re: Snooker

Postprzez Kociol » 2005-04-29, 21:54

Według mnie Ronii O'Sulivan zrobił to pod publikę. Przecież w China Open chyba, czy w jakimœ innym mniejszym turnieju jak przegrywał bodajże 0-2 to rozwalił rekoma bile na stole i zakończył turniej...Myœlę, że jednak będzie nadal grał, bo snooker bez Ronniego to nie ta sama gra.

psss.:P
proszę sie nie denerwować, np w tej kolejce Tschik gra 2 mecze :D ale terminarz jest ok, poŸniej bedzie pauzował np :P
grać jak napisane;)

[ Dodano: 2005-05-03, 10:57 ]
Shaun Murphy, który przed zawodami w Sheffield nie miał na koncie nawet ćwierćfinału w którymkolwiek z turniejów rankingowych, otrzymał za zwycięstwo 250 tysięcy funtów i 8 000 punktów do rankingu. Matthew Stevens musiał się zadowolić o połowę niższš sumš i 6 000 pkt.

Finał:

Matthew Stevens (Walia) - Shaun Murphy (Anglia) 16:18


i znamy zwyciezce mistrzostw swiata w snookerze, przed ich rozpoczeciem jako zwyciezce stawialem oczywiscie Ronni O'Sulivanna a tu wygrał Shaun Murphy
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Snooker

Postprzez Julek » 2005-05-09, 14:30

w ktoryms dodatku do niedawnego PS byl opisany życiorys O`Sullivana i musze przyznac ze chlopak swoje w zyciu przeżył. i swoje też ugrał . jeœli chce odejsc to tylko szacunek za wszystko co zrobil. a ze ma trudny charakter... no cóż przynajmniej wyraŸna osobowaoœć,a nie byle gwaizdorek 8) :?
Julek
 

Re: Snooker

Postprzez Krzysztof » 2005-12-28, 02:29

Jak się okazało O'Sullivan wystartował w UK Chamnpionship, ale fakt że szybko odpadł.
Krzysztof
 

Re: Snooker

Postprzez DJVanMarco » 2005-12-28, 10:59

No, no ... teraz moze ktos inny sie pokazać z dobryj strony niz tylko O'Sullivan :D Oby tam jakis dobry cos wygral i zablyszczał :D Pozdro
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: Snooker

Postprzez Grzechoo » 2005-12-28, 11:09

Oj DJVanMarco bardzo dużo zawodników pokazuje się z dobrej storny :wink: Ostatnio przecież 18-letni Chyńczyk Ding Junhui wygrał cały UK Championship pokonując w finale Steve'a Davisa :wink: W poprzednim sezonie jeszcze Murphy pokazał klasę wygrywając Mistrzostwa Świata (chyba ten turniej, naprawde nei pameitam jak to sie nazywało, ale wiem ze cos ważnego :wink: ). Także snooker można określić, że jest bardzo zmienny i nieoczekiwany, przez co tak ciekawy :wink: Nie mogę doczekac sie kolejnego turnieju :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Snooker

Postprzez carry » 2006-04-17, 10:09

zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Snooker

Postprzez kama_reda » 2006-05-02, 01:01

GRAEME DOTT MISTRZEM ŚWIATA!

Nie będę ukrywał, że wygrał mój faworyt, których zresztą miałem dwóch. Tym drugim był Robertson, ale Dott i Robertson spotkali się w ćwierćfinale i Graem wygrał minimalnie, bowiem 13-12.
Dott pokazał, że zasłużył na ten tytuł. W półfinale zdecydowanie ograł O'Sullivana, wygrywając jedną z sesji 8-0! Ogólnie sam finał nie powalił na kolana, ale co tam. Wygrał lepszy i to się liczy. Wynik pójdzie w swiat, a nie styl.

Za zwycięstwo zgarnął 200 tys funtów. :)
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Snooker

Postprzez killy » 2006-05-02, 10:24

jaki byl dokladny wynik pojedynku Dotta i O'Sullivana w polfinale :?:
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Snooker

Postprzez kama_reda » 2006-10-12, 15:55

Zapewne dotarła do wszystkich jedna z najsmutniejszych wiadomości w świecie snookera. Paul Hunter, po długiej walce z rakiem... zmarł. Pozostawił żonę i małą córeczkę. :cry: :cry: :cry:

[*] :cry:
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość