Skoki narciarskie

Dyskusje o innych dyscyplinach sportowych

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Grzechoo » 2006-01-01, 12:00

No a dziś kolejny konkurs TCS w Garmisch-Partenkirchen. Wg mnie faworytem jest Ahonen i Janda - i na chwilę obecną tylko oni mogą wygrać cały turniej. Co tego znane już są "polskie" pary skoczków: Kamil Stoch zmierzy się z (dawno przeze mnie ne widzianym) Balthasarem Schneiderem, Adam Małysz z Maximilianem Mechlerem, a Robert Mateja z Janne Happonenem. Pozostałe pray wygląają następująco (te najciekawsze): Kasai vs. Janda, Kranjec vs. M. Hautamaeki i Morgenstern vs. Spaeth. Konkurs planowo ma się rozpocząć o 13:45. Życzę miłego oglądania :wink: I sukcesów polskich skoczków :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez piotraldinho » 2006-01-01, 18:28

I wygrał Janda :D ! I bardzo dobrze ! Troche mi to poprawiło humor bo jestem rozczarowany postawa Małysza :shock: . Normalnie fatalnie ... Nie wiem ale dawno tak słabo nie skakał jak podczas ostatnich 2 konkursow :( . Teraz to juz wogole straciłęm nadzieje ze w Turynie mzoe ,,chociaz" w pierwszej 5 byc ...

Natomiast co do Mateji to powiem krotko : Koncz pan (kariere) , wstydu oszczedz :|
a co do Stocha : Dobrze , ze do 30 wszedł ale ja sie nie zachwycam bo bardzo przecietne skoki i raczej bym sie nie cieszył na jego miejscu .

Dobrze ze wygrał Janda bo bedzie zazarta walka w Austrii :D . A o to chyba chodzi :wink: . Wolałbym zeby wyszedł z niej Czech zwyciesko :P
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Mars » 2006-01-02, 15:51

Malysz teraz cos slabo skacze...ja nigdy nie mialem do niego jakiejs specjalnej sympatii ,zawsze bylem za Schmittem i nadal jestem choc juz jego skoki nie przypominaja tych z 98,99,2000,2001
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez DamKam » 2006-01-02, 16:12

No i Malysz jedzie do domu :!: Nie zobaczymy go w dwoch ostatnich konkursach TCS :!: Moim zdaniem jest to dobre rozwiazanie poniewaz w tegorocznym turnieju Adas i tak nic nie osiagnie a tak przynajmniej w spokoju bedzie mogl sie przygotowywac do Olimpiady :wink: Mam nadzieje ze to da jakies efekty :roll:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez piotraldinho » 2006-01-02, 18:29

Małysz podjal dobra decyzje rezygnujac ze startow w Bischofschofen i Insbrucku . Teraz może troche odpocznie , musi nabrać sił i nie tylko fizycznych ale także psychicznych bo z psychiką raczej dobrze u niego nie jest ostatnio a to jest oczywiscie nie dobre dla każdego sportowca .
Kurde , dziwi mnie , że Małyszowi zabrano tych psychologów . Jak oni byli to było dobrze ale PZN z Włodarczykiem na czele (kolejny złodzije w polskim sporcie :roll: ) powiedział , że szkoda kasy ... No to jak szkoda kasy to macie panowie co chcieliście :roll: .

Nie jestem też dokońca przekonany do Kuttina , nie wydaje mi się żeby był dobrym trenerem ... Ale z 2 strony na Kojonkowskiego nas nie stać ...
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Grzechoo » 2006-01-02, 18:32

DamKam napisał(a):No i Malysz jedzie do domu :!: Nie zobaczymy go w dwoch ostatnich konkursach TCS :!: Moim zdaniem jest to dobre rozwiazanie poniewaz w tegorocznym turnieju Adas i tak nic nie osiagnie a tak przynajmniej w spokoju bedzie mogl sie przygotowywac do Olimpiady :wink: Mam nadzieje ze to da jakies efekty :roll:


No właśnie tez tak dzisiaj słyszałem. Trochę sie zdziwiłem, ale jak najbardziej zgadzam sie z tobą. Im wiecej dni odpoczynku od konkursów i intensywnych treningów, tym lepiej dla Adama. Liczę również na to, że pokaże coś dobrego na olimpiadzie (pierwsza piątka byłaby mile widziana - chociaż niesmak po tak bliskim "pudle" by pozostał :wink: ). Bądźmy dobrej myśli :D
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez rudolphinho » 2006-01-02, 18:39

Adam jest bardzo dobrym sportowem, ale jego czas juz chyba minął :( ...szkoda!
Olimpiada za niecałe 40 dni a formy brak- na dodatek psychika mu siadla!! :( na reszte ekipy tez raczej nie ma co liczyc! :(
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez carry » 2006-01-02, 22:09

Adam jest bardzo dobrym sportowem, ale jego czas juz chyba minął Sad ...szkoda!
Olimpiada za niecałe 40 dni a formy brak- na dodatek psychika mu siadla!! Sad na reszte ekipy tez raczej nie ma co liczyc! Sad


Nienawidze takich kibicow jak ty.Przed mś w Predazzo tez mowiles ,ze jego czas minal co nie?Jak Bayern przegralby pare meczy pod rzad to tak samo moznaby powiedziec ..Ich czas juz chyba minal ,a szkoda.
Ja Adas jestem z toba za to co zrobiles dla nas na dobre i na zle :!: :!: :!:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez killy » 2006-01-04, 20:25

nie ma co sie oklamywac...Rudolphinio ma racje...Adas dobry byl ale 2 lata temu, obecnie ciezko mu wejsc do 5 a czasem 10.

Wogole to sie zastanawiam po co Polacy zostali na konkursie 4 skoczni...przeciez oni sa beznadziejni...a co najgorsze skacza za nasza kase.

Wczoraj dzienikarze zachlysneli sie swietnym skokiem Stocha z kwalifikacji...odrazu pokladano w nom niewiadomo jakie nadzieje... kubel zimnej wody spadl juz na nastepny dzien Stoch nie wszedl nawet do 30. Taka dyspozycja zawodnika bardzo zle swiadczy o nim samym jak i kadrze trenerskiej.

cos mi sie widzi ze wina stoi po stronie Kuttina...austriak nie za bardzo zna sie chyba na tym fachu.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Tomachawek » 2006-01-04, 21:32

killy napisał(a):cos mi sie widzi ze wina stoi po stronie Kuttina...austriak nie za bardzo zna sie chyba na tym fachu.


ja tam mysle ze to jest nieporozumienie ze on jest trenerem, na moje powinien zostac Tajnery i Malysza psycholodzy powinni wrocic bo widac ze on sobie nie radzi i ten sezon to bedzie jego porazka...
Tomachawek
 

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Grzechoo » 2006-01-05, 15:44

Tomachawek napisał(a):
killy napisał(a):cos mi sie widzi ze wina stoi po stronie Kuttina...austriak nie za bardzo zna sie chyba na tym fachu.


ja tam mysle ze to jest nieporozumienie ze on jest trenerem, na moje powinien zostac Tajnery i Malysza psycholodzy powinni wrocic bo widac ze on sobie nie radzi i ten sezon to bedzie jego porazka...


Zgadzam sie. Trzy lata temu Małysz wygrywał i skakał świetnie. Później zaczęły sie zwolnienia i dymisje, i co? Małysz skacze słabo, jest cieniem samego siebie. A to moim zdaniem wcale nie jest zbieg okoliczności i przypadek. Powinni zmienić trenera, bo Heinz Kuttin już drugi sezon nie może sobie poradzić na swoim stanowisku. Słyszałem coś o jakims trenerze, tylko za nic nie moge sobie przypomniec jego nazwiska :/ Ja osobiście bardzo chętnie widziałbym u nas aktualnego trenera Włochów (Hannu Lepisto?), bo to, co zrobił z Włochami przerasta wszelkie wątpliwości, że jest znakomitym szkoleniowcem.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez piotraldinho » 2006-01-07, 14:35

Wczoraj zakończył sie TCS . Szczerze to w zyciu bym sie nie spodziewał takiego obrotu spraw :) , że i Janda i Ahonen stana na najwyzszym stopniu podium ... W sumie wolałbym gdyby sam Janda był 1 bo Jannego jak juz kiedys mwoilem - nie lubie . Konkurs TCS oceniam jako ciekawy mimo , iż Polacy zawiedli na całej lini . Do końca można było sie emocjonować i oglądać bardzo cikewawe zawody ...
Gratulacje dla Ahonena i Jandy .
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez upek » 2006-07-18, 09:09

onet.pl napisał(a):"Rzeczpospolita" dotarła do rachunków wystawionych przez firmę menedżera Ediego Federera. Wynika z nich, że w latach 1999-2004 Apoloniusz Tajner dostał od Austriaka ponad 200 tys. euro.
- Wiedzieliśmy, że Tajner dostawał jakieś pieniądze za reklamę na czapce. Ale w ujawnionych dokumentach padają jakieś dziwne sformułowania - mówi Paweł Włodarczyk, poprzednik Tajnera na stanowisku prezesa PZN.

- Nie wiem, o co tu chodzi, nie wiadomo, czy to były faktycznie usługi, czy jakaś fikcja. Kwoty też są zaskakujące, bo mówiło się, że Tajner za reklamy Maxdaty dostał 50 tys. euro. Ale aż 200 tysięcy? Przecież to prawie koszty rocznego szkolenia wszystkich naszych skoczków!
Zdaniem specjalisty od rynku reklam, Janusza Szydłowskiego, który m.in. wynegocjował umowę między PZN a Pocztą Polską, ujawnione sumy są zaskakująco wysokie.

- Tylko najbardziej popularni polscy sportowcy mogliby takie sumy wynegocjować i to za dużo bardziej widoczne reklamy. Nie znam szczegółów tej umowy, ale wydaje się ona bardzo dziwna - powiedział.

afera afere afera pogania :?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Scholli » 2007-01-20, 23:41

Mazoch jest przewożony do specjalistycznego ośrodka neurotraumatologii w Krakowie karetką, bo w nocy śmigłowce ratownictwa medycznego nie mogą latać.
:shock: o ja pie*dole! co za kraj! :573:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Skoki narciarskie

Postprzez Liz4 » 2007-01-21, 00:23

byle przezyl, bo upadek nie wygladal zbyt ladnie.. moja mama mnie zawolala tak "Michal patrz skoczek się zabil..." :/
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne sporty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość